25 красавіка – выбары ў мясцовыя Саветы дэпутатаў 26-склікання



Дата канвертавання15.05.2016
Памер78.97 Kb.
25 красавіка – ВЫБАРЫ ў мясцовыя Саветы дэпутатаў 26-склікання
Зарэгістраваны кандыдаты ў дэпутаты Мінскага абласнога Савета дэпутатаў

Акружная выбарчая камісія Дзяржынскай выбарчай акругі №40 па выбарах у Мінскі абласны Савет дэпутатаў зарэгістравала кандыдатам у дэпутаты абласнога Савета Лукашэвіча Юрыя Барысавіча, 28 кастрычніка 1965 года нараджэння, генеральнага дырэктара Адкрытага акцыянернага таварыства “Дзяржынская швейная фабрыка “Эліз”, пражываючага ў г.Дзяржынску, беспартыйнага (у склад акругі ўваходзіць г.Дзяржынск).

Акружная выбарчая камісія Фаніпальскай выбарчай акругі №41 па выбарах у Мінскі абласны Савет дэпутатаў зарэгістравала кандыдатам у дэпутаты абласнога Савета Лобача Юрыя Аляксандравіча, 29 красавіка 1963 года нараджэння, генеральнага дырэктара Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Дарбудіндустрыя”, пражываючага ў г.Фаніпаль Дзяржынскага раёна, беспартыйнага (у склад акругі ўваходзяць г.Фаніпаль, Бараўскі, Дзяржынскі, Дабрынёўскі, Рубілкаўскі, Станькаўскі, Фаніпальскі сельсаветы).

Акружная выбарчая камісія Пяршайскай выбарчай акругі №11 па выбарах у Мінскі абласны Савет дэпутатаў зарэгістравала кандыдатам у дэпутаты абласнога Савета Скрундзя Яўгена Яўгенавіча, 7 студзеня 1956 года нараджэння, старшыню Сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Першаі-2003”, пражываючага ў в.Першаі Валожынскага раёна, беспартыйнага (у склад акругі ўваходзяць Валмянскі, Дзямідавіцкі, Путчынскі сельсаветы).

Акружная выбарчая камісія Шашкаўскай выбарчай акругі №42 па выбарах у Мінскі абласны Савет дэпутатаў зарэгістравала кандыдатам у дэпутаты абласнога Савета Кажушка Казіміра Вікенцьевіча, 14 сакавіка 1958 года нараджэння, дырэктара Дзяржаўнай вопытнай лесагаспадарчай установы “Стаўбцоўскі вопытны лясгас”, пражываючага ў г.Стаўбцы, беспартыйнага (у склад акругі ўваходзіць Негарэльскі сельсавет).
Раённая выбарчая камісія па выбарах дэпутатаў Савета дэпутатаў на паседжанні 23 сакавіка прыняла рашэнне аб рэгістрацыі кандыдытаў у дэпутаты Дзяржынскага раённага Совета дэпутатаў 26-склікання.

Зарэгістраваны кандыдатамі:

Вакзальная выбарчая акруга № 1


Бярозка Наталія Анатольеўна

нарадзілася 15 студзеня 1965 года, загадчыца паліклінікі Установы аховы здароўя “Дзяржынская цэнтральная раённая бальніца”, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйная


Заслонаўская выбарчая акруга № 2

Шосцік Уладзімір Пятровіч

нарадзіўся 1 студзеня 1955 года, дырэктар унітарнага прадпрыемства “Дзяржынская жыллёва-камунальная гаспадарка”, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйны

Гастэлаўская выбарчая акруга № 3


Пірскі Эдуард Юр’евіч

нарадзіўся 4 ліпеня 1967 года, камандзір вайсковай часці 2455, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйны


Карла Маркса выбарчая акруга № 4


Бачкоўская Ванда Іванаўна

нарадзілася 3 красавіка 1958 года, дырэктар камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Дзяржынскі раённы камбінат бытавога абслугоўвання”, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйная


Фурманаўская выбарчая акруга № 5

Шыманская Людміла Аляксандраўна

нарадзілася 13 красавіка 1970 года, начальнік Дзяржынскага раённага вузла паштовай сувязі Мінскага філіяла Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Белпошта”, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйная
Кіраўская выбарчая акруга № 6

Навіцкі Аляксандр Аляксандравіч

нарадзіўся 17 красавіка 1971 года, начальнік Дзяржынскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйны
Ленінградская выбарчая акруга № 7

Мось Тамара Іосіфаўна

нарадзілася 2 студзеня 1959 года, старшыня праўлення Дзяржынскага раённага спажывецкага таварыства, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйная

Энгельсаўская выбарчая акруга № 8


Феакцістаў Віктар Мікалаевіч

нарадзіўся 26 сакавіка 1951 года, дырэктар прадстаўніцтва Белдзяржстраху па Дзяржынскім раёне, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйны.


Мінская выбарчая акруга № 9

Пік Валерый Андрэевіч

нарадзіўся 11 сакавіка 1952 года, галоўны інжынер Адкрытага акцыянернага таварыства “Дзяржынскі эксперыментальна-механічны завод”, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйны
Чкалаўская выбарчая акруга № 10

Рум Аляксандр Абільевіч

нарадзіўся 26 студзеня 1966 года, камандзір вайсковай часці 1463, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйны

Кастрычніцкая выбарчая акруга № 11


Пякарская Людміла Пятроўна

нарадзілася 3 снежня 1955 года, сакратар Дзяржынскага сельскага Савета дэпутатаў, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйная



Астроўская выбарчая акруга № 12


Барадака Юрый Канстанцінавіч

нарадзіўся 28 ліпеня 1971 года, дырэктар філіяла Дзяржынскага раённага вытворчага ўпраўлення газавай гаспадаркі “Дзяржынскрайгаз”, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйны


Усходняя выбарчая акруга № 13

Пятліцкі Анатолій Анатольевіч

нарадзіўся 23 мая 1962 года, дырэктар Дачэрняга ўнітарнага прадпрыемста “Аўтамабільны парк №15”, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйны

Пратасаўская выбарчая акруга № 14


Ліс Людміла Паўлаўна

нарадзілася 20 сакавіка 1965 года, дырэктар філіяла № 606 Адкрытага акцыянернага таварыства “Ашчадны банк “Беларусбанк”, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйная


Волменская выбарчая акруга № 15

Даўгалапцева Наталля Іванаўна

нарадзілася 5 красавіка 1962 года, дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі “Валмянскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, жыве ў в.Волма Дзяржынскага раёна, беспартыйная

Дварышчанская выбарчая акруга № 16


Сцепанкова Людміла Іванаўна

нарадзілася 29 студзеня 1972 года, дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі “Дварышчанская сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, жыве ў в.Юцкі Дзяржынскага раёна, беспартыйная


Юцкоўская выбарчая акруга № 17

Леановіч Людміла Анатольеўна

нарадзілася 23 кастрычніка 1965 года, дырэктар Юцкоўскага сельскага дома культуры, жыве ў в.Юцкі Дзяржынскага раёна, беспартыйная
Грычынская выбарчая акруга № 18

Красоўскі Віталій Сяргеевіч

нарадзіўся 12 кастрычніка 1986 года, першы сакратар Дзяржынскага раённага камітэта Грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”, жыве ў пас.Путчына Дзяржынскага раёна, беспартыйны
Чэрнікаўшчынская выбарчая акруга № 19

Епіфанаў Іван Аляксандравіч

нарадзіўся 7 лістапада 1973 года, начальнік раслінаводчага ўчастка філіяла “Фалько-Агра” Адкрытага акцыянернага таварыства “Агракамбінат “Дзяржынскі”, жыве ў в.Чэрнікаўшчына Дзяржынскага раёна, беспартыйны
Чаркаская выбарчая акруга № 20

Кунц Вадзім Уладзіміравіч

нарадзіўся 13 снежня 1971 года, дырэктар філіяла “Фалько-Агра” Адкрытага акцыянернага таварыства “Агракамбінат “Дзяржынскі”, жыве ў в.Чаркасы Дзяржынскага раёна, беспартыйны
Петкавіцкая выбарчая акруга № 21

Клімаш Юрый Пятровіч

нарадзіўся 3 студзеня 1971 года, намеснік старшыні сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Крутагор’е – Петкавічы”, жыве ў в. Нявелічы Дзяржынскага раёна, беспартыйны
Навасёлкаўская выбарчая акруга № 22

Ганчар Святлана Віктараўна

нарадзілася 22 ліпеня 1966 года, дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі “Наваселкаўскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад - сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, жыве ў в. Юцкі Дзяржынскага раёна, беспартыйная
Путчынская выбарчая акруга № 23

Карсакова Таццяна Іванаўна

нарадзілася 18 лістапада 1952 года, дырэктар Путчынскага цэнтра культуры і дасуга”, жыве ў пас.Путчына Дзяржынскага раёна, беспартыйная
Скірмантаўская № 24

Марыновіч Уладзімір Мікалаевіч

нарадзіўся 1 верасня 1952 года, галоўны ўрач Дзяржаўнай установы “Дзяржынскі раённы цэнтр гігіены і эпідэміялогіі”, жыве ў г. Дзяржынску, беспартыйны
Завадская выбарчая акруга № 25

Станішэўскі Віктар Францавіч

нарадзіўся 5 верасня 1958 года, дырэктар філіяла вопытна-механічнага завода Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Дарбудіндустрыя”, жыве ў г.Фаніпаль Дзяржынскага раёна, беспартыйны

Коласаўская выбарчая акруга № 26


Дзімітрук Сяргей Паўлавіч

нарадзіўся 7 лістапада 1969 года, начальнік мехкар’ера Чаркасы філіяла “Нерудстройматэрыялы” Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Дарбудіндустрыя”, жыве ў г.Фаніпаль Дзяржынскага раёна, беспартыйны



Камсамольская выбарчая акруга № 27


Колас Сяргей Уладзіміравіч

нарадзіўся 4 ліпеня 1974 года, старшыня Фаніпальскага гарадскога Савета дэпутатаў, жыве ў г.Фаніпаль Дзяржынскага раёна, беспартыйны


Школьная выбарчая акруга № 28

Халопіца Ганна Уладзіміраўна

нарадзілася 8 ліпеня 1961 года, дырэктар Дзржўнай установы адукацыі “Фаніпальская сярэдняя агульнаадукацыйная школа №1”, жыве ў г.Фаніпаль Дзяржынскага раёна, беспартыйная
Чыгуначная выбарчая акруга № 29

Кузьміч Генадзій Уладзіміравіч

нарадзіўся 8 лістапада 1958 года, начальнік філіяла маставога рамонтна-будаўнічага ўпраўлення №1 адкрытага акцыянернага таварыства “Аўтамагістраль”, жыве ў г.Фаніпаль Дзяржынскага раёна, беспартыйны
Купалаўская выбарчая акруга № 30

Саракач Аляксандр Иванавіч

нарадзіўся 11 жніўня 1963 года, галоўны інжынер Рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Беларуснафта-Мінскаблнафтапрадукт”, жыве ў г.Фаніпаль Дзяржынскага раёна, беспартыйны
Гарбузоўская выбарчая акруга № 31

Сачко Вялянціна Міхайлаўна

нарадзілася 25 верасня 1959 года, дырэктар Сельскагаспадарчага закрытага акцыянернага таварыства “Негарэльскае”, жыве ў в.Гарбузы Дзяржынскага раёна, беспартыйная
Каменкаўская выбарчая акруга № 32

Смольскі Міхаіл Аляксандравіч

нарадзіўся 7 сакавіка 1956 года, начальнік упраўлення па працы і сацыяльнай абароне Дзяржынскага раённага выканаўчага камітэта, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйны

Маякоўская выбарчая акруга № 33


Роўба Тэрэса Іосіфаўна

нарадзілася 13 лістапада 1950 года, дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі “Негарэльская сярэдняя агульнаадукацыйная школа №1”, жыве ў п.Энергетыкаў Дзяржынскага раёна, беспартыйная


Негарэльская выбарчая акруга №34

Губаш Уладзімір Аляксандравіч

нарадзіўся 11 ліпеня 1955 года, галоўны ўрач Установы аховы здароўя “Дзяржынская цэнтральная раённая бальніца”, жыве ў г.Дзяржынску, беспартыйны

Гарнізонная выбарчая акруга № 35


Чуманскі Віктар Васільевіч

нарадзіўся 21 лютага 1980 года, намеснік начальніка штаба па мабілізацыйнай рабоце вайсковай часці 74962, жыве ў в.г.Станькава Дзяржынскага раёна, беспартыйны



Станькаўская выбарчая акруга № 36

Шышко Людміла Канстанцінаўна


нарадзілася 19 ліпеня 1952 года, старшыня Станькаўскага сельскага Савета дэпутатаў, жыве ў в. Станькава, беспартыйная

Данілавіцкая выбарчая акруга № 37


Курак Міхаіл Васільевіч

нарадзіўся 27 лістапада 1965 года, старшыня Дабрынёўскага сельскага Савета дэпутатаў, жыве ў в. Узрэчча Дзяржынскага раёна, беспартыйны



Томкавіцкая выбарчая акруга № 38


Белашапкін Аляксандр Васільевіч

нарадзіўся 13 кастрычніка 1960 года, часова безпрацоўны, жыве ў в. Томкавічы Дзяржынскага раёна, беспартыйны



Ляхавіцкая выбарчая акруга № 39


Непагода Юрый Васільевіч

нарадзіўся 28 чэрвеня 1967 года, намеснік галоўнага інжынера Адкрытага акцыянернага таварыства “Крыон” філіяла “Крыон”, жыве ў в.Рудня Дзяржынскага раёна, беспартыйны



Бараўская выбарчая акруга №40


Атрахімовіч Канстанцін Пятровіч

нарадзіўся 17 чэрвеня 1965 года, старшыня Бараўскога сельскага Савета дэпутатаў, жыве ў в. Баравое Дзяржынскага раёна, беспартыйны



Старшыня камісіі А.Я.Шыкула

Сакратар камісіі В.В.Ігнатава
: dfiles
dfiles -> Шчучынскі раённы выканаўчы камітэт
dfiles -> Слонімскі раённы выканаўчы камітэт
dfiles -> Аддзел ідэалагічнай работы бераставіцкага райвыканкама аддзел культуры бераставіцкага райвыканкама раённая арганізацыя таварыства “веды”
dfiles -> Значимые мероприятия – 2015 года Библиотечная система
dfiles -> Загс паведамляе: 2014 год у лічбах І фактах
dfiles -> Бібліятэкі-юбіляры Мар’інагорская гарадская бібліятэка (1993) – 20 гадоў
dfiles -> Л. А. Антанюк Б. А. Плотнікаў Беларуская мова: прафесійная лексіка
dfiles -> Адміністрацыйных працэдур, якія ажыццяўляюцца Міністэрствам энергетыкі Рэспублікі Беларусь па заявах грамадзян




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка