Аб выніках выбараў дэпутатаў Віцебскага гарадскога Савета дэпутатаў 27 склікання



Дата канвертавання15.05.2016
Памер156.98 Kb.

Аб выніках выбараў дэпутатаў Віцебскага гарадскога Савета дэпутатаў 27 склікання

Назва и № акругі

Агульная колькасць выбаршчыкаў, унесеных у спіскі грамадзян, якія маюць права ўдзельнічаць у выбарах

Колькасць выбаршчыкаў, якія прынялі удзел ў галасаванні


Фамілія, імя, імя па бацьку кандыдата

Колькасць галасоў пададзеных за кожнага кандыдата


Колькасць галасоў супраць усіх кандыдатаў, у тым ліку, калі галасаванне праводзілася па адной кандыдатуры

Колькасць бюлетэняў, прызнанных

несапраўднымі





Усходняя № 1

6606

5055

Жаголкін Сяргей Іванавіч

2794

1021

472










Парашчанка Валерый Васільевіч

526
















Раманенка Валерый Віктаравіч

242







Гагарынская № 2

6457

5137

Лугавы Уладзімір Яўгеньевіч

3753

482

196










Лоўкаў Аляксандр Анатолевіч

285
















Турчанаў Аляксей Васільевіч

421







Заводская № 3

6253

4846

Багдановіч Вячаслаў Сяргеевіч

3880

887

79

Паўночная № 4

6001

4006

Агурцоў Андрэй Віктаравіч

301

384

155










Арлова Алена Аляксандраўна

2992
















Родзік Анатолій Леанідавіч

174







Баўманская № 5

5946

5033

Галанаў Віктар Анатольевіч

3506

390

346










Радзіхіна Людміла Уладзіміраўна

791







Хмяльніцкая № 6

6224

5054

Касабука Наталля Васільеўна

3360

665

172










Латышава Ганна Мікалаеўна

583
















Сліжыкаў Віктар Аляксандравіч

274







Смаленская № 7

7187

5953

Вараб’ёў Уладзімір Анатольевіч

4357

1544

52

Праўдзінская № 8

5726

4397

Лявонаў Леанід Піліпавіч

3189

587

108










Гапеева Галіна Аляксееўна

513







Тэхналагічная № 9

6130

4765

Шут Алексей Мікалаевіч

3446

1140

179

Чапаеўская № 10

7373

5860

Алфяронак Ірына Віктараўна

4309

951

206










Барэйка Галіна Пятроўна

394







Стадыённая № 11

6966

5511

Горбік Мікалай Іванавіч

4336

680

49










Якаўлеў Уладзімір Васільевіч

446







Лазоўская № 12

6484

5434

Раджюнене Галіна Паўлаўна

4284

1024

126

Фрунзенская № 13

5741

4801

Пасавец Аляксандр Сцяпанавіч

3236

677

428










Андрееў Андрэй Андрэевіч

460







Авіяцыйная № 14


6151


4810


Выхрысценка Сяргей Пятровіч


4187


518


105


Індустрыяльная № 15

5939

4621

Кудзель Ігар Іванавіч

2793

816

168










Геруцкі Канстанцін Віктаравіч

844







Лучаская № 16

5471

3929

Баглай Таісія Іванаўна

3145

736

48

Політэхнічная № 17

6769

6315

Шлома Уладзімір Аркадзьевіч

5457

797

61

Чарняхоўская № 18

5743

4595

Кушараў Аляксандр Васільевіч

3410

1033

152

Чкалаўская № 19

5274

4181

Васільеў Аляксандр Мікалаевіч

218

412

77










Пузанава Галіна Томаўна

3474







Будаўнічая № 20

6373

5851

Казак Дзмітрый Васільевіч

5031

615

205

Студэнцкая № 21

5395

3502

Бондал Ірына Васільеўна

2870

515

117

Маскоўская № 22

7193

5182

Іваноў Віталій Марксавіч

3875

1077

230

Дзвінская № 23

7787

6469

Шымчанка Алег Вячаслававіч

4463

1239

219










Кузьмін Вадзім Мікалаевіч

548







Школьная № 24

7927

6119

Салодкін Руслан Анатольевіч

4580

747

246










Бруслякоў Міхаіл Васільевіч

246
















Шыянок Марына Мікалаеўна

300







Паўднёвая № 25

7721

7001

Курганаў Ігар Барысавіч

5723

814

172










Прылюк Уладзімір Арсеньевіч

292







Першамайская № 26

7057

5380

Пруднікаў Аляксандр Аляксандравіч

4492

780

108

Сонечная № 27

8064

5361

Палякоў Дзмітрый Валерьевіч

3124

760

113










Валажонак Святлана Андрэеўна

183
















Вінаградаў Аляксандр Сяргеевіч

918
















Яскевіч Ірына Рыгораўна

263







Інтэрнацыянальная № 28

10541

9679

Аўтухова Таццяна Анатольеўна

7981

1039

175










Малышкін Сяргей Віктаравіч

484







Новая № 29

7823

5959

Каплеўскі Аляксандр Якаўлевіч

4719

1208

32

Маладзёжная №30

6488

3597

Калеснік Ала Аляксееўна

2937

292

143










Яскевіч Ілья Дзмітрыевіч

225







Камунальная № 31

6144

4080

Багінскі Алег Юр’евіч

3210

819

51

Горкаўская № 32

4445

3452

Партны Міхаіл Пятровіч

2918

425

109

Стаханаўская № 33

5316

4050

Буяліч Іван Станіслававіч

2240

567

349










Глуткін Леанід Рыгоравіч

894







Репінская № 34


4653


3925


Азярэц Ларыса Уладзіміраўна


3283


573


69


Кіраўская № 35

7115

4947

Маслюкевіч Аляксандр Уладзіміравіч

242

533

208










Пішчык Алена Уладзіміраўна

3964







Ленінградская № 36

5977

5076

Бялевіч Уладзімір Іосіфавіч

4067

990

19

Ціраспальская № 37

7384

6558

Няфёдаў Аляксандр Леанідавіч

5304

1131

123

Лакаматыўная № 38

6837

5017

Лядэнка Сяргей Георгіевіч

4011

882

124

Перадавая № 39

7046

5028

Цітовіч Станіслаў Іосіфавіч

3930

901

197

Рубаўская № 40

5455

4913

Бабак Іван Паўлавіч

3796

1072

45

: uploads -> files
files -> 18 кастрычніка 2012 г. 1522 Аб узнагароджанні Ганаровай
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні Назва бібліятэкі
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні сеткі публічных бібліятэк Стаўбцоўскага раёна
files -> Праграма аховы гісторыка-культурнай спадчыны Пастаўскага раёна на 2012 – 2015 гады
files -> Хроніка вызвалення
files -> Расоншчына ў канцы 19 – пачатку 20 стагодзя
files -> 20 лютага 2012г. 247 Аб узнагароджанні
files -> Загінулі і пахаваны, месца пахавання вядома Прапалі без вестак
files -> 25 ліпеня 2012 г. 1074 Аб узнагароджанні
files -> Мсціслаўскі раён. Краязнаўчы каляндар у 2015 годзе спаўняецца




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка