“Асіміляцыя – злачынства супраць чалавецтва”



Дата канвертавання15.06.2016
Памер43.03 Kb.
Папярэджаньне чыноўнікам
Сябры і прыхільнікі Кансэрватыўна-Хрысьціянскай Партыі – БНФ пашыраюць працу па рассылцы чыноўнікам інфармацыйнага матэрыялу “Асіміляцыя – злачынства супраць чалавецтва”. Кожны беларускі чыноўнік павінен атрымаць гэты матэрыял, каб меў магчымасьць усьвядоміць, што ёсьць русіфікацыя для беларусаў, і рабіў выбар. Ніжэй прыведзены сьпіс чыноўнікаў, якім накіравана папярэджаньне.

Заводскі раён г. Менску:



  1. Кіраўнік адміністрацыі Заводскага раёну Юхновіч Вячаслаў Станіслававіч,

  2. Начальнік аддзела ідэалягічнай працы Круглікава Аксана Міхайлаўна,

  3. Начальнік аддзела культуры Багдановіч Эдуард Антонавіч,

  4. Начальнік юрыдычнага аддзела Гарбунова Сьвятлана Аляксандраўна,

  5. Начальнік аддзела будаўніцтва і архітэктуры Осіпаў Сяргей Аляксеевіч,

Кастрычніцкі раён г. Менску:



  1. Кіраўнік адміністрацыі Цыган Міхаіл Іванавіч,

  2. 1-ы намесьнік кіраўніка адміністрацыі Петкевіч Станіслаў Філіцыянавіч,

  3. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі Манчэнка Алег Несцеравіч,

  4. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі Крылова Кацярына Фёдараўна,

  5. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі Македон Уладзімер Іванавіч,

  6. Кіраўнік справамі адміністрацыі Дземянюк Андрэй Канстанцінавіч,

  7. Начальнік упраўленьня адукацыі Дудкіна Тамара Антонаўна,

  8. Начальнік аддзела ідэалягічнай і выхаваўчай працы

Партызанскі раён г. Менску:

1. Кіраўнік адміністрацыі Голуб Л.Г.

2. 1-ы намесьнік кіраўніка адміністрацыі Шпакоўскі П.Я.,

3. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі Пракаповіч А.В.,

4. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі па ахове здароўя і адукацыі Асмалоўская В.М.

5. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі па ідэалягічнай працы і працы з насельніцтвам Рачкоўскі Р.В.,

6. Кіраўнік справамі адміністрацыі Віцько А.У.

7. Начальніку ІМНС па Партызанскаму раёну Скрабатун П.С.,

8. Начальнік упраўленьня адукацыі Дзейхіна Л.І.

9. Начальнік аддзела ЗАГС Бяляева В.В.

10. Начальнік упраўленьня сацыяльнай абароны насельніцтва Філіпаў У.А.


Савецкі раён г. Менску:

  1. Кіраўнік адміністрацыі Пінчук Валерый Іванавіч,

  2. 1-ы намесьнік кіраўніка адміністрацыі Шклярык Аляксандр Канстанцінавіч,

  3. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі Шыпай Людміла Васільеўна,

  4. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі Ганчарык Людміла Іванаўна,

  5. Начальнік аддзела па працы са зваротамі грамадзянаў, кантролю і справаводству Кісліцкая Тацьцяна Сяргееўна.

Фрунзенскі раён г. Менска:



  1. Кіраўнік адміністрацыі Ладуцька Мікалай Аляксандравіч,

  2. 1-ы намесьнік кіраўніка адміністрацыі Котаў Мікалай Аляксандравіч,

  3. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі Ясючэня Андрэй Уладзімеравіч,

  4. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі Лукашонак Валянціна Мікалаеўна,

  5. Намесьнік кіраўніка адміністрацыі Козел Георгій Уладзімеравіч

  6. Кіраўнік справамі адміністрацыі Узвараў Дзмітрый Мікалаевіч,

  7. Начальнік аддзела ідэалягічнай працы Місявец Віталій Грыгорьевіч,

  8. Начальнік юрыдычнага аддзела Абрамчук Сьвятлана Аляксандраўна,

  9. Начальнік аддзела па працы са зваротамі грамадзянаў, кантролю і справаводству Жадзько Галіна Сяргееўна,

  10. Начальнік аддзела кадравай працы Бязручка Алена Грыгорьеўна,

  11. Начальніку упраўленьня эканомікі Вярцінская Зінаіда Аляксееўна,

  12. Начальнік аддзела прадпрымальніцтва Георгіева Натальля Аляксандраўна,

  13. Начальніку упраўленьня сацыяльнай абароны Цімашышына Людміла Віктараўна,

  14. Начальнік аддзела бухгалтарскага ўліку Сыч Максім Уладзімеравіч,

  15. Начальнік аддзела гарадзкой гаспадаркі Лаўнічук Анатолій Іосіфавіч

  16. Начальнік аддзела фізкультуры і спорта Дубовік Генадзій Генадзіевіч

  17. Начальнік аддзела статыстыкі Коблік Лілія Леанідаўна

  18. Начальнік упраўленьня ўнутраных справаў Фрунзенскага раёна Калбасаў Сяргей Уладзімеравіч,

  19. Дырэктар сярэдняй школы № 99 Іванова Ірына Міхайлаўна,

  20. Дырэктар сярэдняй школы № 96 Крыванос Ігар Уладзімеравіч,

  21. Дырэктар сярэдняй школы № 81 Ціхіня Тацьцяна Яўгеньеўна,

  22. Дырэктар сярэдняй школы № 38 Вашкевіч Натальля Уладзімераўна

  23. Дырэктар УП “Рэмаўтадор” Завадскі Чэслаў Осіпавіч.

Менская вобласьць:



  1. Старшыня аблвыканкама Крупец Леанід Фёдаравіч,

  2. Старшыня абласнога савета Герасімовіч Святлана Міхайлаўна,

  3. Начальнік галоўнага упраўленьня ідэалягічнай працы Дзедух Тацьцяна Уладзімераўна,

  4. Начальнік упраўленьня адукацыі Данілевіч Таіса Іосіфаўна,

  5. Начальнік упраўленьня культуры Акушэвіч Анатоль Леанідавіч,

  6. Начальнік аддзела па справах рэлігій і нацыянальнасьцяў Пархімовіч Леанід Сямёнавіч,

  7. Начальнік упраўленьня ўнутраных справаў Сяргей Іван Сцяпанавіч,

  8. Упраўляючы справамі аблвыканкаму Крупенін Алег Міхайлавіч,

  9. Старшыня райвыканкаму Стаўбцоўскага р-на Радзюк І.А.,

  10. Старшыня райвыканкаму Бярэзінскага р-на Карпейчык У.Г.,

  11. Старшыня райвыканкаму Барысаўскага р-на Дылюк В.Р.,

  12. Старшыня райвыканкаму Вілейскага р-на Сініла Я.В.

  13. Старшыня райвыканкаму Клецкага р-на Бойка А.С.

  14. Старшыня райвыканкаму Капыльскага р-на Бода М.Т.

  15. Старшыня райвыканкаму Крупскага р-на Горнак А.С.

  16. Старшыня райвыканкаму Любаньскага р-на Грыбанаў В.Г.

  17. Старшыня райвыканкаму Мінскага р-на Глінскі М.А.

  18. Старшыня райвыканкаму Маладзечанскага р-на Касабуцкі С.М.

  19. Старшыня райвыканкаму Мядзелскага р-на Даніленка А.Г.

  20. Старшыня райвыканкаму Пухавіцкага р-на Караленя.,

  21. Старшыня райвыканкаму Старадарожскага Усік В.П.

Дзяржынскі раён Менскай вобласьці:

1.Старшыня райвыканкаму Арцюшкевіч Мікалай Іванавіч,

2. Намесьнік старшыні райвыканкаму Герасімчык Людміла Гаўрылаўна,

3. Намесьнік старшыні райвыканкаму Чаган Аляксандр Сяргеевіч,

4. Загадчык аддзела культуры Зорына Людміла Уладзімераўна,

5. Загадчык аддзела народнай адукацыі райвыканкама Матусевіч Вацлаў Іванавіч,

6. Галоўны рэдактар газэты “Сцяг Кастрычніка” Курневіч Генадзь Васільевіч,

7. Дырэктар аграрна-тэхнічнага ліцэя Крыварот Аляксандр Сяргеевіч,

8. Дырэктар гімназіі № 3 г.Дзяржынска, Доўнар Міхаіл Люцыянавіч,

9. Дырэктар гімназіі № 1 Сакалоўская Лілія Іванаўна,

10. Дырэктар выпрабавальна- механічнага завода Калеснік Яўген Лявонцьевіч.




Рэктар Беларускага дзяржаўнага унівэрсітэту інфарматыкі і радыёэлектронікі Батура Міхаіл Паўлавіч,
: wp-content -> uploads -> 2007
uploads -> Н о в ы й з а в е т перевод на западнополесский говор
uploads -> І. І. Паўлоўскі беларускае красамоўства
2007 -> Патрабаваньне аб адказнасьці за фальсіфікацыю выбараў
2007 -> Папярэджаньне чыноўнікам 2
2007 -> Беларуская Дзяржава адродзіцца, беларуская культура расквітнее. Гэта зробяць Беларусы
2007 -> -
2007 -> Беларуская Дзяржава адродзіцца, беларуская культура расквітнее. Гэта зробяць Беларусы
2007 -> Цугцванг в цейтноте
2007 -> У нью-Ёрку прэзэнтаваныя кнігі Зянона Пазьняка
2007 -> Удзельнікі талакі ў Курапатах памянулі Алеся Юршэвіча Ганна Соўсь, Курапаты




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка