Да рашэння Слонімскага раённага выканаўчага камітэта



старонка1/7
Дата канвертавання06.08.2016
Памер0.74 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7


Дадатак

да рашэння Слонімскага

раённага выканаўчага камітэта

ад 27 ліпеня 2016 № 547

СКЛАД

участковых выбарчых камісій па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь шостага склікання



Участковая выбарчая камісія

Пушкінскага ўчастка для галасавання № 1



у колькасці 14 чалавек у наступным складзе:




Анішчук Галіна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Асаевіч Віктар Аляксандравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў і шляхам падачы заявы грамадзян;



Бартош Таццяна Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі” і шляхам падачы заявы грамадзян;



Гайко Сяргей Мікалаевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу і шляхам падачы заявы грамадзян;



Долатаў Вадзім Валянцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Ерамейчык Ірына Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Заяц Ігар Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Лабовіч Раіса Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Малчанаў Андрэй Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Маруцік Юрый Уладзіміравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі і шляхам падачы заявы грамадзян;



Талерчык Андрэй Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Чарнышоў Рыгор Віктаравіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя і шляхам падачы заявы грамадзян;




Швайдзюк Ларыса Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын” і шляхам падачы заявы грамадзян;



Шэлегава Алена Мікалаеўна, вылучана працоўным калектывам дзяржаўнай установы “Дзіцяча-юнацкая спартыўная школа №1 г.Слоніма” і шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – спартыўны комплекс па вуліцы Пушкіна, 57, тэлефон 6 63 32.


Участковая выбарчая камісія

Школьнага ўчастка для галасавання № 2

у колькасці 14 чалавек у наступным складзе:





Гаўрылава Марына Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Данілевіч Юрый Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Злотнікава Наталля Васільеўна, вылучана працоўным калектывам дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія № 1 г.Слоніма”;



Ільін Сяргей Аляксандравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Кісловіч Ганна Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Лысенка Вячаслаў Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Мазец Наталля Ігнацьеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Міхалік Марына Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Пайкіна Галіна Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Пашкевіч Вольга Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Рукан Аляксандр Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Скок Надзея Генадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Стрык Ала Генадзьеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Шундрык Жанна Юр’еўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 1 г.Слоніма” па вуліцы Сінічкіна, 36, тэлефон 6 32 36.


Участковая выбарчая камісія

Камсамольскага ўчастка для галасавання № 3

у колькасці 13 чалавек у наступным складзе:




Амяльковіч Галіна Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь” і шляхам падачы заявы грамадзян;



Барысік Людміла Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Берг Уладзіслаў Уладзіміравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі” і шляхам падачы заявы грамадзян;



Валько Святлана Віктараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі і шляхам падачы заявы грамадзян;



Дзянісаў Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Завялік Ірына Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў і шляхам падачы заявы грамадзян;



Кропатава Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Лапацей Людміла Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Лекшына Алена Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Новік Наталля Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын” і шляхам падачы заявы грамадзян;



Пракопіч Вячаслаў Пятровіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;




Сіняк Ганна Пятроўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў і шляхам падачы заявы грамадзян;



Таісава Тамара Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 2 г.Слоніма” па вуліцы Камсамольская, 34, тэлефон 6 51 87.


Участковая выбарчая камісія

Чыгуначнага ўчастка для галасавання № 4



у колькасці 14 чалавек у наступным складзе:


1.

Бруханская Анастасія Юр’еўна, вылучана працоўным калектывам планава-эканамічнага аддзела, бухгалтэрыі, лінейнага ўчастка і ўчастка механізацыі камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскае прадпрыемства міліярацыйных сістэм”;

2.

Бяроза Дзіяна Віктараўна, вылучана працоўным калектывам аддзела збыту і бухгалтэрыі адкрытага акцыянернага таварыства “Слонімскі вінна-гарэлачны завод”;

3.

Ганчароў Валерый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

4.

Гулевіч Анастасія Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

5.

Драздовіч Юрый Сяргеевіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў;

6.

Камажыцкі Юрый Генадзьевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;

7.

Кароцька Алена Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

8.

Малец Вольга Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

9.

Мелкумян Дзяніс Сяргеевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

10.

Трафімовіч Дзмітрый Аляксандравіч, вылучаны працоўным калектывам аддзела матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння, вытворча-тэхнічнага аддзела, аддзела аўтатранспарту і аддзела абслугоўвання жывёлагадоўчых фермаў адкрытага акцыянернага таварыства “Слонімскі аграсэрвіс”;

11.

Філіпаў Сяргей Юр’евіч, вылучаны працоўным калектывам участка вырабу швейных вырабаў раённага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскі камбінат бытавога абслугоўвання насельніцтва”;

12.

Ціхановіч Павел Анатольевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

13.

Штаймнец Алена Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;

14.

Якімовіч Аксана Васільеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала раённага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскі камбінат бытавога абслугоўвання насельніцтва” па вуліцы Мінскі тракт, 10, тэлефон 6 20 06.


Участковая выбарчая камісія

Ленінскага ўчастка для галасавання № 5



у колькасці 14 чалавек у наступным складзе:




Воранава Ірына Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Залятаева Вольга Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ігнацік Вольга Паўлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Казакевіч Таццяна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кобазава Таццяна Леанідаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Красоўская Валянціна Фёдараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Мікуліч Аляксандр Аляксеевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Рабілка Таццяна Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;




Рахунок Аляксей Валер’евіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Роўгач Юрый Георгіевіч, вылучаны працоўным калектывам участка па паверцы прыбораў уліку расходу вады і цеплавой энергіі адкрытага акцыянернага таварыства “Слонімскі водаканал”;



Скамарох Кацярына Алегаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Траццяк Аляксандр Уладзіміравіч, вылучаны працоўным калектывам цэнтральнага аддзялення паштовай сувязі Слонім – 9 Слонімскага раённага вузла паштовай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”;



Шастак Наталля Пятроўна, вылучана Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў;



Шумейка Алена Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала дзяржаўнай установы адукацыі “Слонімскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” па вуліцы Першамайская, 10, тэлефон 5 07 89.

Участковая выбарчая камісія

Чырвонаармейскага ўчастка для галасавання № 6

у колькасці 13 чалавек у наступным складзе:




Жарыкава Ірына Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Жэлезнякова Валянціна Паўлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Іванова Марына Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Іванова Ніна Сцяпанаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Іванюшын Уладзімір Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;




Каліноўская Яніна Фёдараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Карповіч Зоя Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Лакцюшына Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Навасад Алена Аляксееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Рэмез Ігар Іванавіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў лесу;



Сакалоўская Людміла Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Світа Наталля Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Яраш Тамара Дзмітрыеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

  1   2   3   4   5   6   7


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка