Г р а ф І к ліквідацыі запазычанасцей навучэнцаў Аддзялення будаўнічых тэхналогій групы бда-2 навучальнага года Назва



Дата канвертавання15.05.2016
Памер132.17 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Намеснік дырэктара

____________ М.У. Панцялеенка

“_____” _______________ 2010 г.




Г Р А Ф І К

ліквідацыі запазычанасцей навучэнцаў Аддзялення будаўнічых тэхналогій

групы БДА-2 навучальнага года


Назва

дысцыпліны

П.І.І. па бацьку

выкладчыка

П.І.І. па бацьку

навучэнца

Група

Аўд.

Дзень

лікв.

Час

лікв.


“Ахова працы”

Фірсенкова В.У.

Ленартовіч А.

БДА-2

инт.2

10.09.10г.

14.00

“Ахова працы”

Фірсенкова В.У.

Равега П.

БДА-2

инт.2

10.09.10г.

14.00

“Арганізацыя дарожна-будаўнічых работ”

Парчук В.А.

Равега П.

БДА-2

105

14.09.10г.

14.00

Заг.аддзялення Т.У. Грэцкая

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Намеснік дырэктара

____________ М.У. Панцялеенка

“_____” _______________ 2010 г.



Г Р А Ф І К

ліквідацыі запазычанасцей навучэнцаў Аддзялення будаўнічых тэхналогій



групы ПГБ-56, ПГБ-51 навучальнага года



Назва

дысцыпліны

КП/ Экзамен

П.І.І. па бацьку

выкладчыка

П.І.І. па бацьку

навучэнца

Група

Аўд.

Дзень

лікв.

Час

лікв.


“Тэхналогія будаўнічай вытворчасці”

КП

Целеш Л.У.

Барадзюк Ю.А..

ПГБ-56

105

06.09.10

14.00

Экзамен

105

10.09.10

14.00

“Тэхналогія будаўнічай вытворчасці”

КП

Целеш Л.У.

Канстанціновіч В.А.

ПГБ-56

105

06.09.10

14.00

Экзамен

105

10.09.10

14.00

“Ахова працы”

Экзамен

Фірсенкова В.У.

Пюро А.Ю.

ПГБ-51

інт. 2

16.09.10

14.00

“Ахова працы”

Экзамен

Фірсенкова В.У.

Дадаян І.А.

ПГБ-51

інт. 2

16.09.10

14.00

“Ахова працы”

Экзамен

Фірсенкова В.У.

Манько Л.Л.

ПГБ-51

інт. 2

16.09.10

14.00

“Будаўнічыя канструкцыі”

КП

Мядзведзева Т.В.

Пюро А.Ю.

ПГБ-51

107

20.09.10

14.00

Экзамен

23.09.10

Заг.аддзялення Т.У. Грэцкая

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Намеснік дырэктара

____________ М.У. Панцялеенка

“_____” _______________ 2010 г.




Г Р А Ф І К

ліквідацыі запазычанасцей навучэнцаў Аддзялення будаўнічых тэхналогій



групы ПГС-58 навучальнага года



Назва__дысцыпліны__КП/__Экзамен__П.І.І._па_бацьку__выкладчыка'>Назва

дысцыпліны

КП/

Экзамен

П.І.І. па бацьку

выкладчыка

П.І.І. па бацьку

навучэнца

Група

Аўд.

Дзень

лікв.

Час

лікв.


“Будаўнічыя машыны і абсталяванне”




Фірсенкова В.У.

Бубновіч І.В.

ПГБ-58

інт. 1

20.09.10

14.00

“Будаўнічыя машыны і абсталяванне”




Фірсенкова В.У.

Галабурда Д.Г.

ПГБ-58

інт. 1

20.09.10

14.00

“Інжынерная графіка”




Горлуковіч І.В.

Галабурда Д.Г.

ПГБ-58

інт. 1

20.09.10

14.00

“Грамадзянскія і прамысловыя будынкі”

КП

Мядведзева Т.В.

Галабурда Д.Г.

ПГБ-58

107

22.09.10

14.00

Экзамен

27.09.10

“Грамадзянскія і прамысловыя будынкі

КП

Мядведзева Т.В.

Кудзін Я.А.

ПГБ-58

107а

22.09.10

14.00

Экзамен

27.09.10

“Грамадзянскія і прамысловыя будынкі

КП

Мядведзева Т.В.

Ляпуноў В.В.

ПГБ-58

107

22.09.10

14.00

Экзамен

27.09.10

Заг.аддзялення Т.У. Грэцкая


ЗАЦВЯРДЖАЮ

Намеснік дырэктара

____________ М.У. Панцялеенка

“_____” _______________ 2010 г.


Г Р А Ф І К

ліквідацыі запазычанасцей навучэнцаў Аддзялення будаўнічых тэхналогій

групы ПГС-53 навучальнага года


Назва

дысцыпліны

КП/

Экзамен

П.І.І. па бацьку

выкладчыка

П.І.І. па бацьку

навучэнца

Група

Аўд.

Дзень

лікв.

Час

лікв.


“Тэхналогія будаўнічай вытворчасці”

КП


Целеш Л.У.

Наумкін А.А.

Ухналевіч В.С.

Філіповіч А.С.


ПГБ-53

105

20.09.10

14.00

Экзамен


Сакалоўскі Д.С.

Аляшук Л.В.

Каско К.А.

Наумкін А.А.

Ухналевіч В.С.

Філіповіч А.С.




25.09.10

14.00

Заг.аддзялення Т.У. Грэцкая

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Намеснік дырэктара па ВР

____________ М.У. Панцялеенка

“_____” _______________ 2010 г.


Г Р А Ф І К

ліквідацыі запазычанасцей навучэнцаў Аддзялення будаўнічых тэхналогій

групы БДА-3 2009-2010 навучальнага года


Назва

дысцыпліны

КП/

Экзамен

П.І.І. па бацьку

выкладчыка

П.І.І. па бацьку

навучэнца

Група

Аўд.

Дзень

лікв.

Час

лікв.


“Дарожныя машыны, аўтамабілі і трактары”

Діф.залік

В.У.Фірсянкова

Вянцковіч Я.І.

Гарбоўскі Я.І.

Ісламаў Б.А.

Кузняцоў А.А.

Лабецкі А.В.

Лашкоўская В.В.

Матысюк Д.А.

Масюкевіч П.Ю.

Міндзібаеў Ю.Ф.

Мыцко І.Я.

Савіцкі Д.У.

Слапік В.С.

Філончык Д.І. Цюлькін А.У.

Шэўчык Д.У.

Яскевіч А.Ч.


БДА-3

інт.2

23.09.10

14.00

“Геадэзія”

Экзамен


Н.У.Іаскевіч

Вянцковіч Я.І.

Лашкоўская В.В.




БДА-3

ауд.202

10.09.10

14.00

“Тэхнічная механіка”

Экзамен


Л.Б.Дробышава

Вянцковіч Я.І.

Ісламаў Б.А.

Лукашык П.Л.

Міндзібаеў Ю.Ф.




БДА-3

ауд.103

20.09.10

14.00

Заг.аддзялення Т.У. Грэцкая

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Намеснік дырэктара па ВР

____________ М.У. Панцялеенка

“_____” _______________ 2010 г.


Г Р А Ф І К

ліквідацыі запазычанасцей навучэнцаў Аддзялення будаўнічых тэхналогій

групы БДА-4 2009-2010 навучальнага года


Назва

дысцыпліны

КП/

Экзамен

П.І.І. па бацьку

выкладчыка

П.І.І. па бацьку

навучэнца

Група

Аўд.

Дзень

лікв.

Час

лікв.


Біалогія

Семестр


С.Н.Лаўрэнка

Асосаў Д.Я.

БДА-4

109

20.09.10

14.00

Хімія

Семестр


Т.Н.Судас

Асосаў Д.Я.

ауд.108

16.09.10

14.00

Заг.аддзялення Т.У. Грэцкая

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Намеснік дырэктара па ПР

____________ М.У. Панцялеенка

“_____” _______________ 2010 г.


Г Р А Ф І К

ліквідацыі запазычанасцей навучэнцаў Аддзялення будаўнічых тэхналогій

групы ПГС-65 навучальнага года


Назва

дысцыпліны

КП/

Экзамен

П.І.І. па бацьку

выкладчыка

П.І.І. па бацьку

навучэнца

Група

Аўд.

Дзень

лікв.

Час

лікв.


“Хімія”

Семестр

Т.Н. Судас

Кабачэўская Н.Д.

Назараў Я.Д.



Фіцісаў І.В.

ПГБ-65

108

16.09.10

14.00

“Сусветная гісторыя”

Семестр

Е.В. Катлярчук

Кабачэўская Н.Д.

201

13.09.10

14.00

“Гісторыя Беларусі”

Семестр

А.Д. Лешчык

Кабачэўская Н.Д.

101

08.09.10

14.00

“Беларуская мова”

Экзамен

М.І. Ражко

Кабачэўская Н.Д.

306

06.09.10

14.00

Заг.аддзялення Т.У. Грэцкая
: otd AiS -> Files
Files -> 1. Замацаваць наступныя тэмы дыпломных праектаў за навучэнцамі
Files -> 1. Замацаваць наступныя тэмы дыпломных праектаў за навучэнцамі
Files -> Гродзенскі дзяржаўны політэхнічны каледж
Files -> Г р а ф І к ліквідацыі запазычанасцей навучэнцаў Аддзялення будаўнічых тэхналогій групы пгб-56, пгб-51 навучальнага года Назва
Files -> Гродзенскі дзяржаўны політэхнічны каледж
Files -> Г р а ф І к ліквідацыі запазычанасцей навучэнцаў Аддзялення будаўнічых тэхналогій групы пгс-58 навучальнага года Назва
Files -> 1. Замацаваць наступныя тэмы дыпломных праектаў за навучэнцамі
Files -> Пгб 40, пгб 41, пгб 46, пгб 48 за 6-ты сяместр, груп агб-8, агб-9
Files -> Гродзенскі дзяржаўны політэхнічны каледж
Files -> Вучэбна-метадычнае забеспячэнне спецыяльнасцей уа гдпк спецыяльнасць 2-70 02 01 «Прамысловае І грамадзянскае будаўніцтва»




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка