Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад сярэдняя школа



Дата канвертавання01.07.2016
Памер124.41 Kb.
Размеркаванне факультатыўных заняткаў у дзяржаўнай установе адукацыі

Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”



на І І паўгоддзе 2014/2015 навучальнага года


Клас

Назва факультатыўнага занятка

Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка

Кол-ць вучняў

Спісачны састаў

Дзень, час, месца правядзення,

1



Роднае слова

Зейкан Я.В.

3

Гараднякоў Андрэй, Дзямян Віялета, Мельноў Яўгеній

Панядзелак,13.05 – 13.40, дз/с, 1 кл.

Матэматычная вясёлка

Зейкан Я.В.

3

Андрэйчык Уладзіслаў, Гавейна Іван, Яткоўская Каміла

Пятніца, 12.10 – 12.45, дз/с, 1 кл.

Развіццё творчых здольнасцей

Плошчанка К.І.

3

Андрэйчык Уладзіслаў, Пянькоўскі Мікіта, Салавей Дзяніс

Серада,12.10 – 12.45, дз/с, 1 кл.

Фітадызайн

Алендар Л.В.

3

Гацэнбілер Вадзім,Дзямян Віялета, Яткоўская Каміла

Чацвер, 11.15-11.50, дз/с, 1 кл.

2


Тайны звуков и букв

Гойла Л.М.

5

Антанюк Ксенія, Валынчык Вікторыя, Садоўскі Аляксандр, Садоўская Юлія, Ульдзіновіч Паліна

Панядзелак, 13.15 – 14.00, дз/с, 2 кл.

Матэматычная вясёлка

Гойла Л.М.

4

Валынчык Вікторыя, Паршуціч Кірыл, Садоўская Юлія, Ульдзіновіч Паліна

Аўторак, 12.20 – 13.05, дз/с, 2 кл.

Фітадызайн

Алендар Л.В.

3

Антанюк Ксенія, Садоўская Юлія, Ульдзіновіч Паліна

Пятніца, 11.30 – 12.15 ,к.15.

Сем “Я”

Астроўская І.А.

3

Валынчык Вікторыя, Паршуціч Кірыл, Садоўскі Аляксандр

Пятніца, 11.30 – 12.15, дз/с, 2 кл.

Правілы ў маім жыцці

Плошчанка К.І.

3

Антанюк Ксенія, Паршуціч Кірыл, Садоўскі Аляксандр

Серада, 13.15 – 14.00, дз/с, 2 кл.

3


Речевой этикет

Данько Н.І.

4

Гараднякова Карына,Крыўцова Таццяна, Крэчак Ксенія, Янушкевіч Міхаіл

Чацвер, 12.20-13.05, каб.22


Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Данько Н.І.

4

Гараднякова Карына, Гасціловіч Арцём, Крыўцова Таццяна, Крэчак Ксенія

Серада,13.15-14.00, каб.22

Сем “Я”

Астроўская І.А.




Аўтух Міхаіл, Гугнюк Захар, Палішчук Пётр, Янушкевіч Міхаіл

Панядзелак, 13.15-14.00, каб.22

Правілы ў маім жыцці

Плошчанка К.І.




Аўтух Міхаіл, Гасціловіч Арцём, Гугнюк Захар, Палішчук Пётр

Чацвер, 12.20-13.05, каб.35

4


Кніга запрашае ў падарожжа

Дубай Т.П.

4

Гугнюк Эма, Мельнова Вікторыя, Паршуціч Ангеліна, Харытановіч Дар’я

Чацвер, 12.20-13.05, каб. 21

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

Дубай Т.П.

4

Крэчак Вікторыя, Марачкоўскі Марк , Садоўскі Андрэй, Юшко Дзмітрый

Панядзелак, 13.15-14.00, каб. 21

Сем “Я”

Астроўская І.А.

4

Крэчак Вікторыя, Марачкоўскі Марк , Садоўскі Андрэй, Юшко Дзмітрый

Пятніца,13.15-14.00, каб. 22

Правілы ў маім жыцці

Плошчанка К.І.

4

Гугнюк Эма, Мельнова Вікторыя, Паршуціч Ангеліна, Харытановіч Дар’я

Панядзелак, 13.15-14.00, каб.35

5


Здаровы лад жыцця

Астроўская І.А.

5

Астроўская Маргарыта, Вербель Андрэй, Палішчук Аляксандра, Шыцко Максім, Янушкевіч Павел

Аўторак,13.15 – 14.00, каб.23

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Кушнярук А.П.

5

Астроўская Маргарыта, Вербель Андрэй, Палішчук Аляксандра, Шыцко Максім, Янушкевіч Павел

Пятніца,09.25-10.10, каб. 23

6

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

Владычык Т.А.

3

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Данько Людміла

Чацвер, 14.05-14.50, каб.3

Падарожжа па карце

Рудакоўская А.А.

4

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я,Паўтарак Вадзім, Янушкевіч Максім

Пятніца, 13.15-14.00, каб.3

Энергія і навакольнае асяроддзе

Рудакоўская А.А.

3

Грыгарэнка Сяргей , Данько Людміла, Янушкевіч Максім

Аўторак, 14.05.-14.50, каб.3

Сапраўдныя каштоўнасці чалавечага жыцця

Плошчанка К.І.

4

Гугнюк Дзяніс, Грыгарэнка Сяргей ,Палішчук Кірыл, Паўтарак Вадзім

Чацвер, 14.05.-14.50, каб.35

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Кушнярук А.П.

8

Антанюк Марыя, Астроўская Дар’я, Гугнюк Дзяніс, Грыгарэнка Сяргей , Данько Людміла, Палішчук Кірыл, Паўтарак Вадзім, Янушкевіч Максім

Панядзелак, 13.15.-14.00, каб.3

7


Слова ў тэксце

Астроўская І.А.

3

Гавейна Настасся, Мінькоўскі Аляксандр,Салавей Валерыя

Чацвер,14.55.-15.40 , каб.1

Сапраўдныя каштоўнасці чалавечага жыцця

Плошчанка К.І.

3

Брылевіч Вольга, Міцкевіч Вераніка, Паўтарак Арцём

Чацвер, 14.55-15.40, каб.35

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Кушнярук А.П.

6

Брылевіч Вольга, Гавейна Настасся, Мінькоўскі Аляксандр, Міцкевіч Вераніка, Паўтарак Арцём, Салавей Валерыя

Пятніца, 13.15-14.00, каб.1

8


От значения к написанию

Драбудзька Ю.В.

4

Андрэева Ганна, Жук Віталій, Сіруць Віталій, Шыцко Андрэй

Серада, 14.55-15.40, каб.31

Асновы гендарнай культуры

Плошчанка К.І.

4

Антанюк Віктар, Міцкевіч Ілона, Паўтарак Аляксандр, Ульдзіновіч Таццяна

Серада, 14.55-15.40, каб.35

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Кушнярук А.П.

8

Андрэева Ганна, Антанюк Віктар, Жук Віталій, Міцкевіч Ілона, Паўтарак Аляксандр, Сіруць Віталій, Ульдзіновіч Таццяна, Шыцко Андрэй

Чацвер, 12.20-13.05, каб.31

9


Складаны сказ без складанасці

Баранава І.В.

6

Баранава Караліна, Вербель Анастасія, Внучко Дзмітрый, Данько Аляксандра,Пянькоўскі Андрэй, Рагацэвіч Віталій

Серада,14.55-15.40, каб.27

Секреты синтаксиса и пунктуации

Драбудзька Ю.В.

8

Баранава Караліна,Брылевіч Людміла, Вербель Анастасія, Внучко Дзмітрый,Крыўцова Вольга, Паўлоўская Вікторыя,Пянькоўскі Андрэй, Рагацэвіч Віталій

Пятніца, 14.05-14.50, каб.27

Паўтараем матэматыку

Курганская Г.А.

5

Альховік Аляксандр, Баранава Караліна,Вербель Анастасія, Крыўцова Вольга,Трухан Аляксандр

Серада, 14.05 – 14.50, каб.27

Гісторыя новага часу (канец ХVIII – пачатак ХХ стагоддзя). Станаўленне індустрыяльнай цывілізацыі

Езёрэк М.А.

4

Внучко Дзмітрый, Клімовіч Арцём,Трухан Аляксандр, Цімошка Генадзій

Аўторак,14.55-15.40, каб. 27

Асновы гендарнай культуры

Плошчанка К.І.

4

Паўлоўская Вікторыя,Пянькоўскі Аляксандр, Пянькоўскі Андрэй, Рагацэвіч Віталій

Чацвер,13.15-14.00,каб.27

Маё прафесійнае будучае


Алендар Л.В.


7


Альховік Аляксандр, Данько Аляксандра, Клімовіч Арцём,

Паўтарак Яўгеній, Пянькоўскі Аляксандр,Трухан Аляксандр, Цімошка Генадзій

Пятніца,14.05-14.50,каб.15



Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Кушнярук А.П.

15



Альховік Аляксандр, Баранава Караліна,Брылевіч Людміла, Вербель Анастасія, Внучко Дзмітрый, Данько Аляксандра, Клімовіч Арцём, Крыўцова Вольга, Паўлоўская Вікторыя, Паўтарак Яўгеній, Пянькоўскі Аляксандр, Пянькоўскі Андрэй, Рагацэвіч Віталій, Трухан Аляксандр, Цімошка Генадзій

Пятніца, 11.30-12.15, каб.27

10


Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

Баранава І.В.

4

Брылевіч Анастасія, Садоўская Вікторыя,Чуракова Дарына, Юшко Вольга

Серада, 13.15-14.00, каб.24

Функциональная стилистика русского языка

Валюк В.Т.

4

Міцкевіч Іван, Садоўская Вікторыя, Чуракова Дарына, Юшко Вольга

Субота, 10.50-11.35, каб. 24

Паўтараем матэматыку

Курганская Г.А.

3

Брылевіч Анастасія, Садоўская Вікторыя, Чуракова Дарына

Субота, 09.10 – 09.55, каб.24

Сусветная гісторыя Новага часу, 1918-1945гг.: праблемы вайны і міру

Езёрэк М.А.

3

Брылевіч Анастасія, Міцкевіч Іван, Чуракова Дарына,

Субота, 10.00 – 10.45, каб. 23

Падрыхтоўка вучняў да сямейнага жыцця

Плошчанка К.І.

4

Брылевіч Анастасія, Садоўская Вікторыя, Чуракова Дарына, Юшко Вольга

Серада, 14.05-14.50,каб. 24


Культура здаровага ладу жыцця

Астроўская І.А.

5

Брылевіч Анастасія, Міцкевіч Іван, Садоўская Вікторыя, Чуракова Дарына, Юшко Вольга

Пятніца, 14.55-15.40, каб.24

11

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

Баранава І.В.

4

Жук Даръя, Краўс Рэгіна, Сталярэўская Кацярына, Ульдзіновіч Вольга

Аўторак, 14.55-15.40, каб.26

Лексіка-граматычны практыкум

Кароль Н.І.

4

Жук Даръя, Краўс Рэгіна, Сталярэўская Кацярына, Ульдзіновіч Вольга

Серада, 14.55-15.40, каб.26

Алгебра вучыць разважаць

Курганская Г.А.

4

Жук Даръя, Краўс Рэгіна, Сталярэўская Кацярына, Ульдзіновіч Вольга

Аўторак, 14.05-14.50, каб. 26

Навейшы час: праблемы і перспектывы (1945-пачатак ХХІ стагоддзя)

Езёрэк М.А.

4

Жук Даръя, Краўс Рэгіна, Сталярэўская Кацярына, Ульдзіновіч Вольга

Пятніца, 13.15-14.00, каб.26

Падрыхтоўка вучняў да сямейнага жыцця

Плошчанка К.І.

3

Жук Даръя, Краўс Рэгіна, Ульдзіновіч Вольга

Чацвер, 14.05-14.50, каб.35

Асновы сучаснага этыкету

Астроўская І.А.

4

Жук Даръя, Краўс Рэгіна, Сталярэўская Кацярына, Ульдзіновіч Вольга

Пятніца, 14.05-14.50, каб.26




: gnezno -> library
library -> Настаўнік пачатковых класаў Дубай Таццяна Паўлаўна
library -> Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад сярэдняя школа
library -> Расклад дадатковых адукацыйных паслуг на І і паўгоддзе 2014/2015 навучальнага года
library -> Без чалавечнсці не будзе вечнасці Класная гадзіна для вучняў 10-11 класаў
library -> Метадычнага аб’яднання настаўнікаў гуманітарнага цыклу
library -> Гнезнаўскі навучальна педагагічны комплекс дзіцячы сад сярэдняя школа
library -> Я – грамадзянін Рэспублікі Беларусь Мэта
library -> Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах
library -> Графік работы дзяржаўнай установы адукацыі “Гнезнаўскі навучальна – педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка