Графік суправаджэння вучняў на ІІІ чвэрць 2013-2014 навуч года з ліку настаўнікаў школы



Дата канвертавання27.07.2016
Памер59.98 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Крупаўскай СШ

__________І.Б.Гівойна

“____”________2014 г.



Графік суправаджэння вучняў

на ІІІ чвэрць 2013-2014 навуч.года з ліку настаўнікаў школы:


Дата

Дзень нядзелі

Адказныя

09.01

чацвер

Сіманенкава М.В., Грабарава Е.Э.

10.01

пятніца

Каляда Г.С., Бяссонава Л.К.

11.01

субота

Штэйзель А.І., Столят Т. М.

13.01

панядзелак

Жульпа Г.В., Стасюкевіч Т.Г.

14.01

аўторак

Кельнік Г.І., Кашлей С.С.

15.01

серада

Маскалюк В.В., Дзмітрачэнка І.Ф.

16.01

чацвер

Снігір М.Ч., Агіенка Н.Г.

17.01

пятніца

Ганевіч І.В., Чайко А.В.

20.01

панядзелак

Столят Т. М., Штэйзель А.І.

21.01

аўторак

Кандраценя А.М., Залатарова Г.М.

22.01

серада

Мікуліч М.О., Гівойна М.А.

23.01

чацвер

Грабарава Е.Э., Сіманенкава М.В.,

24.01

пятніца

Бяссонава Л.К., Каляда Г.С.

27.01

панядзелак

Стасюкевіч Т.Г., Жульпа Г.В.

28.01

аўторак

Кашлей С.С., Кельнік Г.І.

29.01

серада

Дзмітрачэнка І.Ф., Маскалюк В.В.,

30.01

чацвер

Агіенка Н.Г., Снігір М.Ч.

31.01

пятніца

Чайко А.В., Ганевіч І.В.,

03.02

панядзелак

Штэйзель А.І., Столят Т. М.

04.02

аўторак

Залатарова Г.М., Кандраценя А.М.

05.02

серада

Гівойна М.А., Мікуліч М.О.

06.02

чацвер

Грабарава Е.Э., Сіманенкава М.В.

07.02

пятніца

Каляда Г.С., Бяссонава Л.К.

10.02

панядзелак

Жульпа Г.В., Стасюкевіч Т.Г.

11.02

аўторак

Кельнік Г.І., Кашлей С.С.

12.02

серада

Маскалюк В.В., Дзмітрачэнка І.Ф.

13.02

чацвер

Сіманенкава М.В., Грабарава Е.Э.

14.02

пятніца

Ганевіч І.В., Чайко А.В.

17.02

панядзелак

Столят Т. М., Штэйзель А.І.

18.02

аўторак

Кандраценя А.М., Залатарова Г.М.

19.02

серада

Мікуліч М.О., Гівойна М.А.

20.02

чацвер

Снігір М.Ч., Агіенка Н.Г.

21.02

пятніца

Бяссонава Л.К., Каляда Г.С.

24.02

панядзелак

Стасюкевіч Т.Г., Жульпа Г.В.

25.02

аўторак

Кашлей С.С., Кельнік Г.І.

26.02

серада

Дзмітрачэнка І.Ф., Маскалюк В.В.

27.02

чацвер

Агіенка Н.Г., Снігір М.Ч.

28.02

пятніца

Чайко А.В., Ганевіч І.В.,

03.03

панядзелак

Штэйзель А.І., Столят Т. М.

04.03

аўторак

Залатарова Г.М., Кандраценя А.М.

05.03

серада

Гівойна М.А., Мікуліч М.О.

06.03

чацвер

Сіманенкава М.В., Грабарава Е.Э.

07.03

пятніца

Каляда Г.С., Бяссонава Л.К.

10.03

панядзелак

Жульпа Г.В., Стасюкевіч Т.Г.

11.03

аўторак

Кельнік Г.І., Кашлей С.С.

12.03

серада

Маскалюк В.В., Дзмітрачэнка І.Ф.

13.03

чацвер

Грабарава Е.Э., Сіманенкава М.В.

14.03

пятніца

Ганевіч І.В., Чайко А.В.

17.03

панядзелак

Столят Т. М., Штэйзель А.І.

18.03

аўторак

Кандраценя А.М., Залатарова Г.М.

19.03

серада

Мікуліч М.О., Гівойна М.А.

20.03

чацвер

Снігір М.Ч., Агіенка Н.Г.

21.03

пятніца

Бяссонава Л.К., Каляда Г.С.



Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце В.У.Даўгяла




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка