Гродзенскага абласнога Савета дэпутатаў па Мастоўскай выбарчай акрузе №42



Дата канвертавання15.05.2016
Памер56.67 Kb.
25 сакавіка 2010 года адбыліся паседжанні акруговых і раённай камісій па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў 26-га склікання, на якіх былі прыняты рашэнні аб рэгістрацыі кандыдатаў у дэпутаты.

Кандыдатам ў дэпутаты Гродзенскага абласнога Савета дэпутатаў па Мастоўскай выбарчай акрузе № 42 зарэгістраваны:

Лісай Мікалай Канстанцінавіч, 20.03.1958 г.н., дырэктар даччынага прадпрыемства “Мастоўская сельгастэхніка” Гродзенскага унітарнага прадпрыемства “Аблсельгастэхніка”, пражывае ў в. Вялікія Сцяпанішкі Мастоўскага раёна, вул. Маладзёжная, д. 1А, кв. 1, беспартыйны.

Кандыдатамі ў дэпутаты Гродзенскага абласнога Савета дэпутатаў па Дубненскай выбарчай акрузе № 43 зарэгістраваны:

Карповіч Лявон Эдвардавіч, 21.02.1944 г.н., пенсіянер, пражывае ў в. Лунна Мастоўскага раёна, вул. Гродзенская, д. 35, сябра партыі “Беларуская сацыял-дэмакратычная Грамада”;

Мыслівец Генрых Валяр’янавіч, 28.11.1957г.н., кіраўнік сялянскай (фермерскай) гаспадаркі “Гарызонт Мастоўскага раёна”, пражывае ў г. Масты, вул. Савецкая, д. 142, беспартыйны.

Кандыдатамі ў дэпутаты Мастоўскага раённага Савета дэпутатаў зарэгістраваны:

па Занёманскай выбарчай акрузе № 1:

Шчэкарэвіч Уладзімір Уладзіміравіч, 13.10.1972 г.н., часова не працуе, пражывае ў г.Масты, вул.Будаўнікоў, д.6, кв.3, беспартыйны;

Юшко Алег Сцяфанавіч, 02.07.1969 г.н., галоўны спецыяліст аддзела арганізацыйна-кадравай работы Мастоўскага раённага выканаўчага камітэта, пражывае ў г.Масты, вул.Чырвонаармейская, д.64, беспартыйны;

па Жукоўскай выбарчай акрузе № 2:

Давыдзік Марына Восіпаўна, 11.05.1973 г.н., дырэктар дзяржаўнай установы “Цэнтр сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва Мастоўскага раёна”, пражывае ў г.Масты, вул.Заслонава, д.48, беспартыйная;



па Кастрычніцкай выбарчай акрузе № 3:

Дзівакоў Леанід Паўлавіч, 16.06.1961 г.н., начальнік Мастоўскага раёна электрычных сетак Ваўкавыскіх электрычных сетак рэспубліканскага унітарнага прадпрыемства “Гроднаэнерга”, пражывае ў г.Масты, вул.Палявая, д. 8, кв. 2, беспартыйны;

Зарэмбюк Аляксандр Віктаравіч, 05.07.1982 г.н., карэспандэнт газеты “Новы час” прыватнага выдавецкага унітарнага прадпрыемства “Час навінаў” г.Мінска, пражывае ў г.Масты, вул.Вакзальная, д.14, кв.5, беспартыйны;

па Савецкай выбарчай акрузе № 4:

Касцюкова Наталля Уладзіміраўна, 06.12.1984 г.н., рэзчык шпону адкрытага акцыянернага таварыства “Мастоўдрэў”, пражывае ў г.Масты, вул.Леніна, д. 17, кв. 1, беспартыйная;

Лісай Андрэй Валяр’янавіч, 06.06.1970 г.н., загадчык аддзялення анестэзіялогіі і рэанімацыі установы аховы здароўя “Мастоўская цэнтральная раённая бальніца”, пражывае ў в.Вялікія Сцяпанішкі Мастоўскага раёна, вул.Каліноўскага, д. 2А, беспартыйны;

Маўчанаў Мікалай Юр’евіч, 11.11.1963 г.н., старшыня Мастоўскай раённай арганізацыйнай структуры ДТСААФ, пражывае ў г.Масты, вул.Савецкая, д. 71, беспартыйны;



па Цэткінскай выбарчай акрузе № 5:

Краснапеўцаў Дзмітрый Міхайлавіч, 02.10.1986 г.н., настаўнік гісторыі дзяржаўнай установы адукацыі “Гудзевіцкая гімназія”, пражывае ў г.Масты, пр.Міра, д. 10А, кв. 16, беспартыйны;

Старавойтаў Аляксандр Рыгоравіч, 31.05.1968 г.н., дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі “Агульнаадукацыйная сярэдняя школа № 2 г.Масты”, пражывае ў г.Масты, вул.Зялёная, д. 82А, кв. 39, беспартыйны;

па Верасоўскай выбарчай акрузе № 6:

Фралоў Сяргей Георгіевіч, 01.09.1958 г.н., дырэктар Мастоўскага раённага унітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі, пражывае ў г.Масты, вул.Вішнёвая, д. 22, беспартыйны;

Цеслянок Дзмітрый Мікалаевіч, 15.11.1986 г.н., укладчык лесапіламатэрыялаў сумеснага таварыства з абмежаванай адказнасцю “Сумеснае прадпрыемства Самана Плюс”, пражывае ў г.Масты, вул.Будаўнікоў, д. 2, кв. 28, беспартыйны;

па Цэнтральнай выбарчай акрузе № 7:

Кухлей Дзмітрый Аляксандравіч, 21.02.1979 г.н., старшыня праўлення жыллёва-будаўнічага спажывецкага кааператыва “Мара-2005”, пражывае ў г.Масты, вул.К.Цэткін, д.9, кв. 20, беспартыйны;

Шкляр Віктар Іванавіч, 03.06.1960 г.н., дырэктар даччынага прадпрыемства “Мастоўская МПМК-155” Гродзенскага абласнога вытворчага праектна-будаўнічага унітарнага прадпрыемства “Гроднааблсельбуд”, пражывае ў г.Масты, пр.Міра, д. 6А, кв. 28, беспартыйны;

па Новай выбарчай акрузе № 8:

Чэкан Аляксандр Рыгоравіч, 05.05.1967 г.н., галоўны эканаміст сумеснага таварыства з абмежаванай адказнасцю “Байдымэкс”, пражывае ў г.Масты, пр.Міра, д.10, кв. 38, беспартыйны;



па Зялёнай выбарчай акрузе № 9:

Дземянкова Яніна Станіславаўна, 04.07.1961 г.н., намеснік дырэктара даччынага прадпрыемства “Мастоўская сельгастэхніка” Гродзенскага унітарнага прадпрыемства “Аблсельгастэхніка”, пражывае ў г.Масты, вул.Зялёная, д.92, кв. 12, беспартыйная;



па Чыгуначнай выбарчай акрузе № 10:

Лісай Мікалай Канстанцінавіч, 20.03.1958 г.н., дырэктар даччынага прадпрыемства “Мастоўская сельгастэхніка” Гродзенскага унітарнага прадпрыемства “Аблсельгастэхніка”, пражывае ў в.Вялікія Сцяпанішкі Мастоўскага раёна, вул.Маладзёжная, д.1А, кв.1, беспартыйны;



па Першамайскай выбарчай акрузе № 11:

Залеўскі Генадзій Віктаравіч, 13.09.1958 г.н., майстар лесу Мастоўскага лясніцтва дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Шчучынскі лясгас”, пражывае ў г.Масты, вул.Пескаўская, д.75А, беспартыйны;



па Пралетарскай выбарчай акрузе № 12:

Асосаў Сяргей Барысавіч, 03.02.1962 г.н., генеральны дырэктар адкрытага акцыянернага таварыства “Мастоўдрэў”, пражывае ў г.Масты, вул.Будзённага, д.17, беспартыйны;



па Галубоўскай выбарчай акрузе № 13:

Панасевіч Анатолій Канстанцінавіч, 28.05.1956 г.н., ляснічы Малькавіцкага лясніцтва дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Шчучынскі лясгас”, пражывае ў в.Малькавічы Мастоўскага раёна, вул.1 Мая, д.6, беспартыйны;



па Глядавіцкай выбарчай акрузе № 14:

Клімко Іван Іванавіч, 12.05.1952 г.н., старшыня Глядавіцкага сельскага выканаўчага камітэта, пражывае ў в.Стральцы Мастоўскага раёна, вул. Маладзёжная, д.20, кв.2, беспартыйны;



па Гудзевіцкай выбарчай акрузе № 15:

Кісялёў Аляксандр Рыгоравіч, 12.08.1955 г.н., старшыня закрытага акцыянернага таварыства “Гудзевічы”, пражывае ў в. Гудзевічы Мастоўскага раёна, вул. Азёрная, д. 54, беспартыйны;



па Дубненскай выбарчай акрузе № 16:

Карповіч Святлана Самсонаўна, 01.12.1968 г.н., намеснік дырэктара сельскагаспадарчага прыватнага унітарнага прадпрыемства “Дубна”, пражывае ў в.Дубна Мастоўскага раёна, вул.Сонечная, д. 25, беспартыйная;



па Зарудаўеўскай выбарчай акрузе № 17:

Семяновіч Вячаслаў Баляслававіч, 22.11.1962 г.н., намеснік дырэктара Мастоўскага раённага унітанага сельскагаспадарчага прадпрыемства “Мастаўчанка”, пражывае ў в.Кульшычы Мастоўскага раёна, д. 43, беспартыйны;



па Курылавіцкай выбарчай акрузе № 18:

Пласконная Аляксандра Мікалаеўна, 17.09.1955 г.н., загадчык Курылавіцкай участковай бальніцы установы аховы здароўя “Мастоўская цэнтральная раённая бальніца”, пражывае ў в.Курылавічы Мастоўскага раёна, вул.Маладзёжная , д.20, беспартыйная;



па Лунненскай выбарчай акрузе № 19:

Вашкевіч Уладзімір Міхайлавіч, 27.04.1967 г.н., дырэктар адкрытага акцыянернага таварыства “Чарлёна”, пражывае ў в.Лунна Мастоўскага раёна, зав.Кірава, д.3, беспартыйны;



па Правамастоўскай выбарчай акрузе № 20:

Клімовіч Васіль Анатольевіч, 19.04.1980 г.н., тарговы агент таварыства з дадатковай адказнасцю “НП-Сервіс” г.Мінск, пражывае ў г.Масты, вул.Сонечная, д. 4, кв. 1, беспартыйны;

Табала Валерый Іванавіч, 03.05.1960 г.н., дырэктар Мастоўскага раённага унітарнага сельскагаспадарчага прадпрыемства “Мастаўчанка”, пражывае ў в.Дубна Мастоўскага раёна, вул.Сонечная, д.1, беспартыйны;

па Вялікасцяпанішскай выбарчай акрузе № 21:

Баклага Мікалай Сцяпанавіч, 03.04.1956 г.н., старшыня вытворчага кааператыва “Мастоўскае райсельгасэнерга”, пражывае ў в. Вялікія Сцяпанішкі Мастоўскага раёна, вул Маладзёжная д. 44, беспартыйны;



па Азёркаўскай выбарчай акрузе № 22:

Шульгач Уладзімір Мікалаевіч, 25.02.1952 г.н., старшыня праўлення сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Азяранскі”, пражывае ў в.Вялікія Азёркі Мастоўскага раёна, вул.Заходняя, д.10, беспартыйны;



па Пацавіцкай выбарчай акрузе № 23:

Майзік Алег Мікалаевіч, 16.11.1961 г.н., старшыня сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва імя А.Міцкевіча, пражывае ў в.Вялікая Рагозніца Мастоўскага раёна, вул.Горная, д.111, беспартыйны;



па Пескаўскай выбарчай акрузе № 24:

Гермась Ілля Мікалаевіч, 28.07.1950 г.н., дырэктар абласнога унітарнага прадпрыемства ”Мастоўскі рамонтны завод”, пражывае ў в. Вялікія Сцяпанішкі Мастоўскага раёна, вул. Сасновая, д. 3, беспартыйны;



па Харціцкай выбарчай акрузе № 25:

Матуйза Сяргей Іванавіч, 04.04.1977 г.н., дырэктар сельскагаспадарчага прыватнага унітарнага прадпрыемства “Дубна”, пражывае ў в.Харціца Мастоўскага раёна, вул. Кветкавая, д. 7, беспартыйны.
: dfiles
dfiles -> Шчучынскі раённы выканаўчы камітэт
dfiles -> Слонімскі раённы выканаўчы камітэт
dfiles -> Аддзел ідэалагічнай работы бераставіцкага райвыканкама аддзел культуры бераставіцкага райвыканкама раённая арганізацыя таварыства “веды”
dfiles -> Значимые мероприятия – 2015 года Библиотечная система
dfiles -> Загс паведамляе: 2014 год у лічбах І фактах
dfiles -> Бібліятэкі-юбіляры Мар’інагорская гарадская бібліятэка (1993) – 20 гадоў
dfiles -> Л. А. Антанюк Б. А. Плотнікаў Беларуская мова: прафесійная лексіка
dfiles -> Адміністрацыйных працэдур, якія ажыццяўляюцца Міністэрствам энергетыкі Рэспублікі Беларусь па заявах грамадзян




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка