Карэліцкі раённы выканаўчы камітэт



Дата канвертавання15.05.2016
Памер289.7 Kb.
КАРЭЛІЦКІ РАЁННЫ ВЫКАНАЎЧЫ КАМІТЭТ
РАШЭННЕ
3 лютага 2014 г. г.п.Карэлічы № 53
Аб утварэнні ўчастковых камісій па

выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў

дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць

сёмага склікання


Разгледзеўшы пратаколы сходаў працоўных калектываў, кіруючых органаў раённых грамадскіх аб'яднанняў і пярвічных арганізацый, заявы грамадзян аб вылучэнні прадстаўнікоў у склад участковых камісій па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць сёмага склікання і ў адпаведнасці з артыкуламі 34 і 35 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь Карэліцкі раённы выканаўчы камітэт РАШЫЎ:

1. Устанавіць наступны колькасны склад участковых камісій па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць сёмага склікання ў залежнасці ад колькасці выбаршчыкаў, пражываючых на тэрыторыі ўчастка для галасавання:

участак для галасавання № 1 - 17 чалавек;

участак для галасавання № 2 - 17 чалавек;

участак для галасавання №3 - 5 чалавек;

участак для галасавання № 4 - 17 чалавек;

участак для галасавання № 5 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 6 - 13 чалавек;

участак для галасавання № 7 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 8 - 13 чалавек;

участак для галасавання № 9 - 13 чалавек;

участак для галасавання № 10 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 11 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 12 - 11 чалавек;

участак для галасавання № 13 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 14 - 19 чалавек;

участак для галасавання № 15 - 5 чалавек;

участак для галасавання № 16 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 17 - 11чалавек;

участак для галасавання № 18 - 9 чалавек;

участак для галасавання № 19 - 17 чалавек;

участак для галасавання № 20 - 15 чалавек;

участак для галасавання № 21 - 7 чалавек;

участак для галасавання № 22 - 9 чалавек;

участак для галасавання № 23 - 15 чалавек.

2. Утварыць участковыя камісіі па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць сёмага склікання ў наступным складзе:

Участак для галасавання № 1

Барыла Алена Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Браніцкі Вікенцій Арсеньевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Бурак Ігар Ігаравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Грамыка Святлана Мікалаеўна, вылучана прафсаюзным камітэтам Карэліцкага раённага вузла паштовай сувязі Беларускага прафесійнага саюза работнікаў сувязі;

Гурэцкая Наталля Пятроўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву Карэліцкага ўнітарнага камунальнага прадпрыемства бытавога абслугоўвання насельніцтва;

Дзянкевіч Ларыса Уладзіміраўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Жылюс Анжэла Віктараўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву таварыства з абмежаванай адказнасцю "ВІВАКА";

Забродская Рэгіна Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь";

Козел Таццяна Віктараўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Кохан Жана Мікалаеўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву Карэліцкага раёна электрычных сетак філіяла Гродзенскага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства электраэнергетыкі "Гроднаэнерга" - Лідскія электрычныя сеткі;

Моніч Ніна Віктараўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву Карэліцкага раённага ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі;

Рабко Галіна Пятроўна, вылучана раённай арганізацыяй беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў; Рахманковіч Людміла Уладзіміраўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Саўко Наталля Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Семіш Іван Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Траццякевіч Уладзімір Мечыслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чэбатарэвіч Віктар Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі " Сярэдняя школа № 2 г.п.Карэлічы", тэлефон 2-22-56.

Участак для галасавння №2

Біба Ала Паўлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Высоцкая Наталія Мікалаеўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Гацкая Дар'я Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Дарашэнка Іван Іванавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь";

Даніўка Аляксандр Раманавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Дух Кацярына Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Емяльянчык Яўгенія Ігараўна, вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву разлікова-касавага цэнтра № 1 у г.п.Карэлічы філіяла адкрытага акцыянернага таварыства "Белаграпрамбанк" у г.Навагрудак;

Лапата Інэса Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Місевіч Алена Паўлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Палуносік Галіна Міхайлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

Парфёнка Ала Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Свірыд Ганна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Сіўко Валянціна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Сучко Таццяна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Шарэцкая Алена Пятроўна, вылучана раённым саветам жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Шарэцкі Андрэй Георгіевіч, вылучаны раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі";

Шымка Святлана Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні раённага Дома культуры, тэлефон 2-18-99.

Участак для галасавання № 3

Бязмен Валянціна Рыгораўна, вылучана сходам працоўнага калектыву цэнтралізаванай бухгалтэрыі ўстановы аховы здароўя "Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца";

Кароль Тамара Аляксандраўна, вылучана сходам працоўнага калектыву раённай паліклінікі ўстановы аховы здароўя "Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца";

Скварада Данута Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь";

Паканечная Ларыса Анатольеўна, вылучана сходам працоўнага калектыву аддзялення рэабілітацыі ўстановы аховы здароўя "Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца";

Шабан Анатоль Аркадзьевіч, вылучаны сходам працоўнага калектыву аддзялення хуткай і неадкладнай медыцынскай дапамогі ўстановы аховы здароўя "Карэліцкая цэнтральная раённая бальніца".

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Карэліцкай цэнтральнай раённай бальніцы, тэлефон 2-21-53.

Участак для галасавання № 4

Арабей Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Гавака Іван Пятровіч, вылучаны раённай аргнізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Гавака Мікалай Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Галавач Галіна Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Герман Алена Пятроўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Дзяшкевіч Ганна Сцяпанаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Есьман Наталля Канстанцінаўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Кажамякіна Алена Вячаславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Кужалевіч Юрый Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Краскоўская Ганна Яўгеньеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Лібоза Віктар Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Ложачнік Вольга Барысаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Мамайка Уладзімір Якаўлевіч, вылучаны раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі";

Напорка Алена Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Нікіціна Ніна Аркадзьеўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Рахманька Таццяна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Шыш Зінаіда Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь".

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Красненскага цэнтральнага сельскага Дома культуры, тэлефон 25-2-71.

Участак для галасавання № 5

Батура Алена Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Бязмен Наталля Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Казлоўскі Андрэй Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Карповіч Васілій Васільевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Коўжуць Тэрэза Казіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Кохан Манефа Яфімаўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Кохан Фёдар Адамавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Кохан Дзмітрый Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Лейка Аляксандр Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Ліпская Тамара Антонаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Шэўка Анатолій Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Тудараўскага сельскага клуба-бібліятэкі, тэлефон 3-11-56.

Участак для галасавання № 6

Багель Людміла Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Бязмен Таццяна Сяргееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Гаўрылка Надзея Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Грыгаровіч Вольга Яўгеньеўна, вылучана раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь".

Крывіцкая Людміла Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Німяровіч Валянціна Віктараўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Пячура Міхаіл Аляксандравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Фалейчык Іван Іванавіч, вылучаны раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Фурс Валянціна Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Чычкан Васіль Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чубрык Валерый Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чубрык Таццяна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Шульц Марыя Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Горнаруцкай сельскай бібліятэкі-цэнтра сацыяльна-культурнага абслугоўвання, тэлефон 35-4-53.

Участак для галасавання № 7

Абрамовіч Таццяна Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі"; Аколаў Вячаслаў Карлавіч, вылучаны сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву Варанчанскага філіяла адкрытага акцыянернага таварыства "Гродзенскі лікёра-гарэлачны завод";

Барысевіч Вольга Лук'янаўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Лазарчык Таццяна Міхайлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь";

Мяць Вячаслаў Вячаслававіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Пашкевіч Таццяна Віктараўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Сасімовіч Іосіф Баляслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Стасевіч Вольга Расціславаўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Савонь Валянціна Дзмітрыеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі; Хадарожа Сяргей Тэадоравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чашэйка Баляслаў Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі "Варанчанскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа", тэлефон 27-4-83.

Участак для галасавання № 8

Арцюх Аляксандр Аляксандравіч вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Баяронак Алена Валянцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Бязняк Наталля Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Зіневіч Галіна Дзмітрыеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Зусько Зоя Дзмітрыеўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Коцік Аляксандр Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Казарэз Уладзімір Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Лось Людміла Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;
Маліноўская Ала Міхайлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Патук Рыта Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Рытус Валерый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чубрык Галіна Яўгеньеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Чубрык Алена Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі "Баранавіцкая сярэдняя школа", тэлефон 26-5-31.

Участак для галасавання № 9

Бабко Ірына Яўгеньеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Вайцешык Іна Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Гіль Ірына Лявонаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Лагута Марына Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Лазінская Таццяна Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Малец Вольга Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі";

Мордань Тамара Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пярэська Наталля Аляксандраўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Рахманька Вольга Аляксандраўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Cвірыд Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чубрык Уладзімір Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чубрык Яўгеній Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Шыш Жана Міхайлаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні адміністрацыйнага будынка камунальнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства "Племзавод Карэлічы", тэлефон 25-7-88.

Участак для галасавання № 10

Ашманкевіч Марына Уладзіміраўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Гіз Валянціна Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Казак Святлана Вітальеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Касян Павел Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян; Кудзін Максім Мікалаевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Курдун Галіна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Маславіч Мікалай Уладзіміравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Саладуха Людміла Паўлаўна, вылучана прафсаюзным камітэтам Карэліцкага раённага вузла паштовай сувязі Беларускага прафесійнага саюза работнікаў сувязі;

Уласевіч Ала Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян; Чубса Яўгеній Яўгеньевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Чубса Наталля Якаўлеўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі "Малюшыцкі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад - базавая школа", тэлефон 37-3-49.

Участак для галасавання № 11

Захарчук Алена Канстанцінаўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Кулак Таццяна Анатольеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Крывіцкі Віталій Віктаравіч, вылучаны раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі";

Мялешка Яніна Іосіфаўна, вылучана раённым саветам жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Малейка Ганна Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Найба Міхаіл Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Пажарыцкая Ніна Іванаўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Сіроціна Ала Канстанцінаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Сушч Ірына Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Урбановіч Марына Антонаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Фурс Юрый Георгіевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь".

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі "Райцаўскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад - сярэдняя школа", тэлефон 26-1-44.

Участак для галасавання № 12

Бузук Алена Адамаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Баярын Ніна Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Буднік Валянціна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Васілеўскі Мікалай Аляксеевіч, вылучаны раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Галушка Ірына Аляксандраўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Каралько Галіна Кузьмінічна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Каралько Уладзімір Міхайлавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Карчык Павел Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Машчонская Наталля Іванаўна, вылучана прафсаюзным камітэтам Карэліцкага раённага вузла паштовай сувязі Беларускага прафесійнага саюза работнікаў сувязі;

Савоська Наталля Канстанцінаўна, вылучана прафсаюзным камітэтам работнікаў спажывецкай кааперацыі Карэліцкага раёна;

Савоська Жана Дзмітрыеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Міратычскага фельчарска-акушэрскага пункта, тэлефон 26-2-08.


Участак для галасавання № 13

Водчыц Надзея Сцяпанаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Гомза Аляксандр Уладзіміравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь";

Гомза Людміла Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Дуда Юрый Рыгоравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Жыдко Ніна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Каралько Людміла Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Лазарчык Галіна Паўлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Лазарчык Леанід Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Лежань Генадзій Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Мохань Жана Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Мулярчык Галіна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Наумовіч Зінаіда Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Рамановіч Аліна Васільеўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Хілевіч Алена Анатольеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Шаламан Вольга Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні адміністрацыйнага будынка Цырынскага сельскага выканаўчага камітэта, тэлефон 27-6-88.

Участак для галасавання № 14

Бусько Валянціна Васільеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Гаральскі Дзмітрый Яўгеньевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Гаральская Фаіна Генадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Гурскі Аляксандр Віктаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Зантовіч Валерый Анатольевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Каржак Сяргей Адамавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Кізік Наталля Пятроўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Клаўсуць Алена Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Мурашкевіч Алена Пятроўна, вылучана раённым аддзяленнем Фонда Міра;

Мурашкевіч Аляксандр Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Пастухоў Дзмітрый Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Печанко Вера Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пілецкая Таццяна Андрэеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Пузырэвіч Таццяна Казіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пуцята Станіслаў Адамавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Жук Надзея Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Хіневіч Людміла Платонаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Часновіч Генадзій Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян

Шумава Людміла Мікалаеўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Мірскага гарадскога Дома культуры, тэлефон 23-8-85.

Участак для галасавання № 15

Бірукоў Мікалай Аляксеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Маркевіч Лявонцій Аляксандравіч, вылучаны раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Панкрат Святлана Георгіеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Шарсцюк Кацярына Паўлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Кот Зоя Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Мірскай гарадской бальніцы, тэлефон 23-4-06.

Участак для галасавання № 16

Аляшкевіч Уладзімір Мікалаевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Богуш Валянцін Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Бухавец Галіна Мікалаеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Гайдук Рыта Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Гурын Наталля Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Касцюк Святлана Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Касцюк Ірына Пятроўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Мазур Тамара Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Манюк Ганна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пятровіч Людміла Лявонцьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пятрушка Тамара Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Чашок Ганна Яўгеньеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Чашок Уладзімір Аляксеевіч, вылучаны раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Шыманская Святлана Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Ходар Вячаслаў Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі "Аюцавічскі вучэбна-педагагічны копмлекс дзіцячы сад-базавая школа", тэлефон 39-6-27.

Участак для галасавання № 17

Арабей Міхаіл Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Бразоўская Таццяна Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Гуцуляк Юлія Вікенцьеўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі";

Кавалеўскі Уладзімір Уладзіміравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь";

Кузьміч Мікалай Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Мазур Вячаслаў Аляксандравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Мокат Ларыса Рыгораўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Нос Галіна Канстанцінаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Падалянчык Валянціна Уладзіміраўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Паляшчук Вера Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пляскач Любоў Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Ярэміцкага цэнтральнага сельскага Дома культуры, тэлефон 24-7-97.

Участак для галасавання № 18

Аляшкевіч Анатолій Канстанцінавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Бажко Васілій Уладзіміравіч, вылучаны раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Васіленка Аляксандр Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Кісцень Віктар Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Мокат Таісія Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Наумовіч Тэрэза Юзэфаўна, вылучана раённым аддзяленнем

грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Пашкевіч Людміла Мікалаеўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Цітко Васілій Канстанцінавіч, вылучаны сходам працоўнага калектыву Ярэміцкага лясніцтва дзяржаўнай лесагаспадарчай установы "Навагрудскі лясгас";

Ульянка Аляксандр Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Пагарэлкаўскай сельскай бібліятэкі-цэнтра зносін і адпачынку, тэлефон 24-6-16. Участак для галасавання № 19

Абламейка Святлана Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Булдык Ігар Аляксандравіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Дука Святлана Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Звонка Таццяна Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Куневіч Таіса Рыгораўна, вылучана раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Ламанос Валянціна Карнееўна, вылучана сходам працоўнага калектыву дзяржаўнай установы адукацыі "Жухавіцкі дзіцячы сад";

Макарэвіч Людміла Вітальеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Малышчык Дзмітрый Генадзьевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Астроўская Галіна Фёдараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Рамановіч Аляксандр Аркадзьевіч, вылучаны раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі";

Русецкая Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Сайлевіч Галіна Яўгеньеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

Сяляўка Галіна Яўгеньеўна, вылучана прафсаюзным камітэтам Карэліцкага раённага вузла паштовай сувязі Беларускага прафесійнага саюза работнікаў сувязі;

Скачкова Ніна Рыгораўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Тарасевіч Людміла Аркадзьеўна, вылучана раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь";

Хіневіч Надзея Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Ясевіч Людміла Васільеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд".

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Жухавіцкага цэнтральнага сельскага Дома культуры, тэлефон 32-3-01.

Участак для галасавання № 20

Арцюх Тамара Ігараўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Глябовіч Аляксандр Дзмітрыевіч, вылучаны раённай ветэранскай арганізацыяй Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Донь Надзея Яўгеньеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Жывень Дзмітрый Мікалаевіч, вылучаны сходам працоўнага калектыву вытворчага ўчастка № 1 сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва "ЛУКІ-АГРА";

Манько Таццяна Мікалаеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Непагода Віктар Мікалаевіч, вылучаны сходам працоўнага калектыву мехмайстэрняў сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва "ЛУКІ-АГРА";

Капіца Алена Уладзіміраўна, вылучана сходам працоўнага калектыву малочна-таварнай фермы Лукі сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва "ЛУКІ-АГРА";

Карзан Анатолій Васільевіч, вылучаны сходам працоўнага калектыву малочна-таварнай фермы Асташын сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва "ЛУКІ-АГРА";

Крапіўніцкая Ала Аляксандраўна, вылучана сходам працоўнага калектыву дзяржаўнай установы адукацыі "Лукская сярэдняя школа";

Нямарскі Аляксей Аляксеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Ракач Таццяна Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Хіневіч Таццяна Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

Чарняк Ірына Леанідаўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Шушкевіч Юрый Васільевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Ялак Святлана Дзмітрыеўна, вылучана раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь".

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Лукскага цэнтральнага сельскага Дома культуры, тэлефон 29-1-17.

Участак для галасавання № 21

Башко Іна Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Жук Таццяна Аркадзьеўна, вылучана раённым аддзяленнем рэспубліканскага грамадскага аб'яднання "Беларускі дзіцячы фонд";

Жук Фёдар Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Кулік Алена Уладзіміраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Макар Юрый Васільевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Федаркевіч Тамара Маўраўна, вылучана раённай арганізацыяй прафесійнага саюза спажывецкай кааперацыі;

Макар Алена Анатольеўна, вылучана раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь".

Камісія размяшчаецца ў былым памяшканні дзяржаўнай установы адукацыі "Некрашэвіцкая базавая школа", тэлефон 29-5-70.

Участак для галасавання № 22

Андрушэвіч Алена Аляксандраўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў; Кныш Віктар Анатольевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Кныш Алена Адамаўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Ракач Раіса Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Ракач Вадзім Мікалаевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Ракач Вяслава Станіславаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Шнок Алена Сямёнаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Ярмола Вольга Платонаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Ярмола Сяргей Георгіевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Вялікаслабодскай бібліятэкі- цэнтра зносін і адпачынку, тэлефон 34-5-23.

Участак для галасавання № 23

Бусько Тамара Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Грыц Міхаіл Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Дубкова Ірына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Дубкова Наталля Іванаўна, вылучана раённай арганізацыяй грамадскага аб'яднання "Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі";

Дрык Юрый Анатольевіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

Жук Наталля Пятроўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў культуры;

Кергет Валянціна Уладзіміраўна, вылучана раённым аддзяленнем грамадскага аб'яднання "Беларускі фонд Міра";

Кергет Мікалай Іванавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў;

Малейковіч Алена Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Машчонскі Сямён Міхайлавіч, вылучаны раённай арганізацыяй Гродзенскага абласнога грамадскага аб'яднання "Белая Русь";

Маскалік Надзея Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Пляскач Марына Леанідаўна, вылучана раённай арганізацыяй савета жанчын грамадскага аб'яднання "Беларускі Саюз жанчын";

Сас Аляксандр Паўлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

Стэльмах Марыя Дзмітрыеўна, вылучана раённай арганізацыяй Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

Цаба Сяргей Георгіевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Камісія размяшчаецца ў памяшканні Турэцкага цэнтральнага сельскага Дома культуры, тэлефон 34-2-11.


Старшыня В.Л.Шайбак
Кіраўнік спраў С.Я.Трыбуць



: dfiles
dfiles -> Шчучынскі раённы выканаўчы камітэт
dfiles -> Слонімскі раённы выканаўчы камітэт
dfiles -> Аддзел ідэалагічнай работы бераставіцкага райвыканкама аддзел культуры бераставіцкага райвыканкама раённая арганізацыя таварыства “веды”
dfiles -> Значимые мероприятия – 2015 года Библиотечная система
dfiles -> Загс паведамляе: 2014 год у лічбах І фактах
dfiles -> Бібліятэкі-юбіляры Мар’інагорская гарадская бібліятэка (1993) – 20 гадоў
dfiles -> Л. А. Антанюк Б. А. Плотнікаў Беларуская мова: прафесійная лексіка
dfiles -> Адміністрацыйных працэдур, якія ажыццяўляюцца Міністэрствам энергетыкі Рэспублікі Беларусь па заявах грамадзян




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка