Конкурс малюнкаў "Вясна прыйшла" 2 6 класы 12. 00 13. 00 Каспарэвіч Т.І. Круглы стол «Выбар прафесіі справа сур'ёзная»



Дата канвертавання15.06.2016
Памер75.06 Kb.
ТыпКонкурс
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар

І.Р. Мігура_________

“____”__________2015г.

План правядзення веснавых канікул у дзяржаўнай установе адукацыі

“Валмянскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад – базавая школа” ў 2014/2015 навучальным годзе



Дата

Мерапрыемствы

Клас

Час

Адказныя

21.03.2015г

(субота)


Навучанне правілам бяспечных паводзін падчас веснавых канікул (каля вадаёмаў, на дарогах, падчас экскурсій, у грамадскіх месцах, пры правядзенні выхаваўчых мерапрыемстваў)

2 – 9 класы




Класныя кіраўнікі

23.03.2015

(панядзелак)



Падрыхтоўка да ўдзелу ў Днях творчасці і спаборніцтваў вучняў пачатковай школы

2, 3 класы

10.00 – 12.00

Класныя кіраўнікі 2, 3 класаў

Падрыхтоўка да ўдзелу ў раённым конкурсе работ даследчага характару (канферэнцыі) вучняў

7 клас

10.00 – 12.00

Рубанік Н.У.

Конкурс малюнкаў “Вясна прыйшла”

2 – 6 класы

12.00 – 13.00

Каспарэвіч Т.І.

Круглы стол «Выбар прафесіі – справа сур'ёзная»

7, 9 класы

14.00 – 15.00

Жукоўская Г.М.

Гурток «Рухомыя гульні»

2 – 5 класы

15.00 – 16.00

Жукоўская Г.М.

Экскурсія «Сем цудаў Волмы»

6 клас

15.00 – 17.00

Лотыш Т.У.

24.03.2014

(аўторак)


Наведванне арганізацый аг.Волма. Знаёмства з прафесіямі мікрараёна

2, 3 класы

09.30 – 11.30

Каспарэвіч Т.І.

Матусевіч Л.І.



Падрыхтоўка да ўдзелу ў раённым конкурсе работ даследчага характару (канферэнцыі) вучняў

7 клас

09.00 – 11.00

Рубанік Н.У.

Пазнавальнае мерапрыемства “Свет прафесій”

5, 6 класы

11.00 – 13.00

Рубанік Н.У.

Лотыш Т.У.



Турнір знаўцаў казкі П.Ершова “Канёк-Гарбунок” да 200-годдзя пісьменніка “Канёк-Гарбунок кліча ў казку”

2 – 6 класы

11.30 – 13.00

Бібліятэкар

Добраўпарадкаванне помніка загінуўшым у гады Вялікай Айчыннай вайны

5, 6 класы

14.00 – 16.00

Лотыш Т.У.

Рубанік Н.У.



Гурток «Алімп»

5 – 9 класы

16.00 – 17.00

Ермольчык В.М.

25.03.2014

(серада)


Удзел вучняў установы адукацыі у Дні творчасці і спаборніцтваў вучняў пачатковай школы:

  • конкурс «Белая ладдзя»;

  • конкурс «Умелыя ручкі» (“Я и мама – мастерицы»);

  • конкурс чытальнікаў “Ласкавае слова матулі”, “Мой тата – найлепшы”;

  • экалагічная віктарына “Прырода і мы”

2, 3 класы

09.00 – 14.00

Матусевіч Л.І.

Каспарэвіч Т.І.




Відэарандэву па казках Г.Х. Андерсена да 210-годдзя з дня нараджэння казачніка “Ах, мой мілы Аўгусцін….”

5, 6 класы

11.30 – 13.00

Бібліятэкар

Гурток “Зорачка” (вакальны)

2 – 9 класы

15.00 – 16.00

Жукоўская Г.М.

Гурток «Алімп»


5 – 9 класы

16.00 – 17.00

Ермольчык В.М.

26.03.2015

(чацвер)


Удзел у раённым конкурсе работ даследчага характару (канферэнцыі) вучняў

7 клас

09.00 – 14.00

Рубанік Н.У.

Наведванне вучнямі ўстановы адукацыі басейна “Блакітны”

3,4, 5 класы

10.00 – 13.00

Ермольчык В.М.

Экскурсія ў гісторыка-краязнаўчы музей г. Дзяржынска

3,4, 5 класы

14.00 – 15.00

Класныя кіраўнікі

Літаратурная кампазіцыя “У памяці народнай” (да 70-годдзя Перамогі ў Вялікай Айчыннай вайне)

5 – 9 класы

11.00 – 13.00

Лотыш Т.У.

Рубанік Н.У.



Хвілінка-весялінка да 80-годдзя з дня нараджэння Н.Галіноўскай “Мы з мультфільмаў і казак, адгадай без падказак”

2 – 6 класы

15.30 – 17.00

Бібліятэкар

Гурток “Кудзесніца”

2 – 9 класы

14.00 – 16.00

Смольская С.В.

Гурток «Алімп»

5 – 9 класы

16.00 – 17.00

Ермольчык В.М.

27.03.2015

(пятніца)


Падрыхтоўка да ўдзелу ў Днях творчасці і спаборніцтваў вучняў пачатковай школы

2, 3 класы

10.00 – 12.00

Класныя кіраўнікі 2, 3 класаў

Жукоўская Г.М.



Практычны занятак “Я і дарога”

6 клас

10.00 – 11.00

Лотыш Т.У.

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?” да 70-годдзя Перамогі ў Вялікай Айчыннай вайне

5 – 9 класы

11.00 – 13.00

Рудовіч І.І.

Жукоўская Г.М.



Гадзіна цікавай кнігі да 80-годдзя Э.Скобелева “Неверагодныя прыгоды ў кампаніі Гарбузіка і Бебешкі”

2 – 7 класы

11.30 – 13.00

Бібліятэкар

Гурток «Алімп»

5 – 9 класы

16.00 – 17.00

Ермольчык В.М.

28.03.2015

(субота)


Удзел вучняў установы адукацыі у Дні творчасці і спаборніцтваў вучняў пачатковай школы:

  • творчы конкурс “Я магу!”;

  • свята тэатралізаваных пастановак казак “Фестываль казак аб сяброўстве”

2, 3 класы

09.00 – 14.00

Матусевіч Л.І.

Каспарэвіч Т.І.

Жукоўская Г.М.


Працоўны дэсант. Добраўпарадкаванне школьнай тэрыторыі

5 – 9 класы

10.00 – 12.00

Класныя кіраўнікі

Аперацыя “Шпакоўня” да Дня птушак (1 красавіка)

5 – 9 класы

12.00 – 14.00

Ермольчык В.М.,

класныя кіраўнікі



Базар загадак і галаваломак да 80-годдзя з дня нараджэння А.Клышкі “Адкажы, чаму загадкі маюць гэткія адгадкі”

2 – 7 класы

15.30 – 17.00

Бібліятэкар

Гурток “Кропелька”

2 – 9 класы

09.00 – 10.00

Лотыш Т.У.

Гурток «Алімп»

5 – 9 класы

14.00 – 15.00

Ермольчык В.М.

На працягу канікул

Работа спартыўнай залы

2 – 9 класы

09.00 – 13.00

Ермольчык В.М.

На працягу канікул

Работа стадыёна

2 – 9 класы

14.00 – 18.00

Дзяжурны настаўнік

На працягу канікул

Наведванне вучнямі Дзён адкрытых дзвярэй ПТВ, ССНУ

9 клас




Жукоўская Г.М.

На працягу канікул

Аказанне дапамогі вязням Вялікай Айчыннай вайны, ветэранам педагагічнай працы, сталым людзям

2 – 9 класы




БРСМ, БРПА,

класныя кіраўнікі



На працягу канікул

Арганізацыя работы са здольнымі вучнямі, з вучнямі, якія маюць цяжкасці ў навучанні

2 – 9 класы




Настаўнікі-прад-метнікі, Бібік А.Л.

Намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці А.Л. Бібік
: 2012
2012 -> Конкурс для маладых журналістаў 4 Майстэрня грамадзянскай актыўнасці для моладзі 5
2012 -> Кроніка грамадскага жыцця Гарадзеншчыны ад грамадскага аб’яднання
2012 -> Індывідуальныя ўдзельнікі вочнага тура Беларускай юрыдычнай студэнцкай алімпіяды-2012
2012 -> Кроніка грамадскага жыцця Гарадзеншчыны ад грамадскага аб’яднання
2012 -> 1. Засяленне беларускіх зямель. Характарыстыка даіндаеўрапейскага перыяду этнічнай гісторыі Беларусі
2012 -> Зводны скарочаны пратакол Беларуская студэнцкая юрыдычная Алімпіяда 2012 Індывідуальны залік
2012 -> Аб выкладанні вучэбнага прадмета (дысцыпліны) «Беларуская мова» ва ўстановах прафесіянальна-тэхнічнай і сэрэдняй спецыяльнай адукацыі
2012 -> Інфармацыйна бібліяграфічны аддзел
2012 -> Стыпендыя Лейна Кіркланда 7 конкурс
2012 -> Індывідуальныя ўдзельнікі вочнага тура Беларускай юрыдычнай студэнцкай алімпіяды-2012




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка