Конкурс "У свеце казак". Конкурс малюнкаў "Зімушка зіма" у рамках мерапрыемстваў, прысвечаных Дню снегу. Пакачайла А. К



Дата канвертавання23.06.2016
Памер75.68 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Рэплеўскай СШ

______________ Т.А.Жук

_____________


ЦЫКЛАГРАМА ШОСТАГА ДНЯ ДЗЯРЖАЎНАЙ УСТАНОВЫ АДУКАЦЫІ “РЭПЛЕЎСКАЯ СЯРЭДНЯЯ ШКОЛА” НА ІІ ПАЎГОДДЗЕ 2014/2015 нав.года

Дата

Назва дня

Мерапрыемствы для

1 – 4 класаў

Мерапрыемствы для

5 – 8 класаў

Мерапрыемствы для

9 – 11 класаў

СТУДЗЕНЬ

17.01

3 субота

Дзень гульні

Конкурс “У свеце казак”. Конкурс малюнкаў “Зімушка – зіма” у рамках мерапрыемстваў, прысвечаных Дню снегу.

Пакачайла А.К.

Дзень снегу. Пазнавальная – гульнявая праграма “Снежны бум”

Савіцкая М.В., Кіман В.В.

Сумеснае мерапрыемства з Рэплеўскім СЦДКіД “Сустракаем Стары Новы год”



Багдан Л.П., класныя кіраўнікі

Інтэлектуальная гульня «Свая гульня “Фізіка і астраномія”»

Адамцэвіч І.М.

24.01

4 субота

Дзень прававой культуры

Азбука права “Кожнае дзіця мае права”

Матыцкая С.В.


Паседжанне актыву дружыны.

Дулуб А.Я.

Конкурс «У цэнтры увагі»



Давыдовіч Л.Ю.

Адкрыты дыялог «Адказнасць за правапарушэнні»

Прохар А.Т.


31.01

5

субота

Дзень маральнасці і этычнасці

Пазнавальна – гульнявая праграма «Всё дело в шляпе…»

Новік Т.М.

Этыкет – гадзіна “С этикетом по пути”

Сівалоўская Л.І..

Свабодны мікрафон “Чаму людзі зайздросцяць”

Сецько В.І.

ЛЮТЫ

07.02

1 субота

Дзень вечару сустрэчы з выпускнікамі

Творчая майстэрня “Забавные поделки своими руками”

Севашко Т.М.

Конкурс талентаў “Минута славы».

Каханская С.В.

КТС “Страничка школьной повести”

Церашкова Н.К.

14.02

2 субота

Дзень

здароўя

Творчая майстэрня “Зробім валянцінку самі”

Матыцкая С.В.

Дзень сельскага школьніка ў Ваўкавыскім ЦТДіМ

Савіцкая М.В.

Дзень здароўя. Спартландыя “Моладзь за здаровы лад жыцця”



Кіман В.В., класныя кіраўнікі

Конкурсная праграма «Дзень Святого Валентина”.

Прохар А.Т.

21.02

3 субота

Дзень абаронцаў Айчыны

(бацькоўская субота)

Спартыўны марафон “ Наперад, хлопчыкі”

Пакачайла А.К.,

Матыцкая С.В.

Фестываль інсцэніраванай патрыятычнай песні «Дорогами войны»

Каханская С.В.,

класныя кіраўнікі

Конкурсна – гульнявая праграма “А, ну – ка хлопчыкі”

Балдуй Ю.В.

28.02

4 субота

Дзень

Эх, масленка”



Свята “Провады зімы”

Багдан Л.П., класныя кіраўнікі

Завочнае падарожжа “Народны каляндар”

Адамцэвіч І.М.




Сяброўская сустрэча з вучнямі СШ № 1 г.п.Рось

Нядвецкая С.І.

САКАВІК

07.03

1 субота

Дзень дзяўчынак

( бацькоўская субота)

Конкурс вершаў і малюнкаў “Мілая мама”

Булай К.З.

Конкурс “Мы – вясёлыя дзяўчынкі”

Каханская С.В., класныя кіраўнікі

Конурсна праграма “А,ну – ка дзяўчынкі”. Дыскатэка

Церашкова Н.К.

14.03

2 субота

Дзень

здароўя

Спартыўная эстафета “Старт і фініш”

Матыцкая С.В.,

Пакачайла А.К.

Дзень здароўя.

Кіман В.В.,

класныя кіраўнікі

Пазнавальная гадзіна “Для нашага здароўя важна…”

Адамцэвіч І.М.

21.03

3 субота

Дзень працы

Пазнавальная праграма “Родная краіна, вёска”

Севашко Т.М.

Аперацыя “Помнік”

Дулуб А.Я.

Працоўная акцыя “Чысты школьны двор”



класныя кіраўнікі

Дыскатэка “Мелодыі вясны”

Сецько В.І.

КРАСАВІК

04.04

1 субота

Дзень інтэлектуала

Інтэлектуальны марафон

Дулуб А.Я.


Інтэлект – шоу “ Ад здзіўлення да ведаў”

Рамушэвіч Н.А.

Інтэлектуальнае спаборніцтва “Па гарадах і краінах”

Церашкова Н.К.

11.04

2 субота

Дзень

здароўя

Дзень здароўя.

Кіман В.В., класныя кіраўнікі

Круглы стол “Аргументы супраць наркотыкаў”

Каханская С.В.

18.04

3 субота

Дзень профарыентацыі

Свая гульня “Лабірынт прафесій”

Матыцкая С.В.

Паседжанне прэс – цэнтра “ШИК”.

Дулуб А.Я.,

члены прэс - цэнтра

Профарыентацыйная гульня “Зрабі свой выбар”



Адамцэвіч І.М.

Гадзіна адкрытага дыялога “Выбірай свой шлях да поспеху”

Гедрэвіч Г.М.


25.04.

4 субота

Дзень экалогіі

Гульнявая праграма “Мы ў прыродзе”. Конкурс малюнкаў “След чорнага ветру”

Новік Т.М.



Экалагічная акцыя “Чысты аграгарадок, школьны двор”

Дулуб А.Я., класныя кіраўнікі

Вусны часопіс “Чарнобыль: Памяць……Боль… Надзея



Савіцкая М.В.

Музыкальна – літаратурны вечар “Чарнобыль – боль кожнага”

Балдуй Ю.В.

МАЙ

02.05.

1 субота

Дзень мужнасці

Конкурс малюнкаў на асфальце “Нам этот мир завещано беречь”

Дулуб А.Я.



Аперацыя “Помнік”

Дулуб А.Я., члены цімураўскага атрада.


Літаратурна – музычная кампазіцыя “Ніхто не забыты, нішто не забыты”

Прохар А.Т.

16.05.

2 субота

Дзень піянерыі

Агульнашкольны піянерскі збор “Мвы – піянеры ХХІ стагоддзя” (урачысты прём ў піянеры)

Дулуб А.Я., класныя кіраўнікі

Свабодны мікрафон “Пазнай сябе і ты пазнаеш свет”

Адамцэвіч І.М.

23.05.

3субота

Дзень

здароўя

Агульнашкольны спартыўна – турыстычны злёт

Кіман В.В., класныя кіраўнікі

Круглы стол “Падлетак, наркотыкі, закон”

Сецько В.І.







Урачыстая лінейка, прысвечаная заканчэнню навучальнага года “

Дыскатэка “Здраствуй, лето”

Балдуй Ю.В.

Штотыднёва

9.00. – 13.00 – работа аб’яднанняў па інтарэсах( у адпаведнасці з графікам).

9.00. – 12.00 – факультатыўныя заняткі для вучняў 9 – 11 класаў.

10.00. – 12.00. – выхаваўчыя мерапрыемствы

18.00. – 21.30. – тэматычныя вечары, дыскатэкі





Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце __________ С.І.Нядвецкая


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка