Конкурсу "Знак таленту"



Дата канвертавання15.05.2016
Памер120.27 Kb.
ТыпКонкурс

Да ўвагі ўдзельнікаў гарадскога конкурсу “Знак таленту”, да 175-годдзя з дня нараджэння Францішка Багушэвіча!!!

Вашай увазе прадстаўляем усе вынікі конкурсу!



Навуч. установа

Раён

Бал

Узна-гарода

Месца

Кіраўнік

Г 37

Фр.

127,83

Д

1

КухараваЗінаідаВасільеўна

Г 10

Маск.

111,83

Д

2

РаманьковаЮліяМікалаеўна

СШ 7

Фр.

109,83

Д

3

КабякВольгаВалянцінаўна

СШ 19

Сав

104,67

Д

4

ЖыбульТаццянаЛеанідаўна

Г 33

Фр.

103,17

Д

5

КалчанаваНаталляЛеанідаўна, ПазняковаЛюдмілаВіктараўна

СШ 210

Зав.

98,5

Д

6

НікіцінаІрынаІванаўна

СШ 199-2

Фр.

96,83

Д

7

КурашэвічТаццянаУладзіміраўна

СШ 182

Парт.

96,67

Д

8

ПяткевічМарыяЛеанідаўна

Г 30

Сав.

94,83

Д

9

Відасёва Жанна Леанідаўна

СШ 159

Фр.

94,67

Д

10

ІсаеваВалянцінаМікалаеўна

СШ 42

Фр.

93,33

Д

11

Фралкова Жанна Аляксандраўна

Г 27

Фр.

91,17

Д

12

ШыманскаяІрынаМіхайлаўна

СШ 90

Кастр.

90,83

Д

13

Вацьковіч Алена Мікалаеўна

Г 14

Зав.

88,67

Г

14

ШарпілаваЛюдмілаЯўгенаўна

Г 31

Фр.

88

Г

15

КашкоВольгаВіктараўна

СШ 21

Цэнтр.

86,83

Г

16

Юруш Алена Тадэвушаўна

СШ 199-1

Фр.

86,33

Г

17

ФранцкевічАксанаУладзіміраўна

СШ 137

Перш.

85,5

Г

18

БагданаваТаццянаГеоргіеўна

Г 4

Фр.

84,83

Г

19

Купіч Алена Аляксееўна

СШ 217

Фр.

84,33

Г

20

ТуцінаМарыяМіхайлаўна

СШ 78

Сав.

82,17

Г

21

КарпекаІрынаАляксееўна

СШ 154

Маск.

80,5

Г

22

Шорына Алена Аляксандраўна

СШ 34

Сав.

80,33

Г

23

ІвановаНаталляУладзіміраўна

СШ 59

Фр.

78,5




24

Галубовіч Наталля Мікалаеўна, Ясенева Дар'я Уладзіміраўна

СШ 197

Перш.

77,83




25

ЗыльНаталляАляксандраўна

СШ 20-1

Перш.

77,33




26

КавалёваВеранікаВіктараўна

Г 22

Сав.

76,67




27

ПадабедВольгаАнатольеўна, ЛюцічІрынаСтаніславаўна

СШ 28

Сав.

76,33




28

ЯсючэняЗінаідаАнатольеўна

СШ 207

Маск.

76,17




29

НякрасаваЛарысаПятроўна

Г 6

Сав.

76




30

ЗяньковічСвятланаАнатольеўна, КульшаКацярынаАляксандраўна

СШ 141

Зав.

75,67




31

ДавыдзенкаЛарысаПаўлаўна

СШ 16

Фр.

75,33




32

СінькевічНаталляІванаўна

Г 8

Сав.

74,33




33-34

ВайніловічСвятланаМікалаеўна

СШ 84

Перш.

74,33




33-34

ГерасімовічСвятланаПятроўна

Г 20

Фр.

74




35

ТаўроўскаяВольгаАнатольеўна

СШ 53

Сав.

73,83




36

РачыцкаяЛюдмілаАнтонаўна

Г 39

Фр.

72




37

Ярхова Алена Іванаўна

СШ 64

Сав.

71,83




38-39

Комар НінаІосіфаўна

СШ 142

Зав.

71,83




38-39

КурыловічМікалайЮр'евіч

СШ 20-2

Перш.

71,5




40-41

КавалёваВеранікаВіктараўна

СШ 201

Фр.

71,5




40-41

РакаваНаталляВіктараўна

Крук Валянціна Аляксееўна



Г 16 (11)

Цэнтр.

69,5




42

КандраценяВольгаІванаўна

СШ 125

Фр.

69




43

Ярмак Алена Алегаўна

СШ 22

Парт.

68,67




44-45

Шаміч Алена Сцяпанаўна

Г 12

Маск.

68,67




44-45

Бараноўская Алена Пятроўна

Г 16 (10)

Цэнтр.

68,17




46

МышкевічІрынаВалянцінаўна

СШ 6

Фр.

67,5




47

ЛамакаНаталляДзмітрыеўна

СШ 172

Зав.

65,33




48

ДашкевічТаццянаГенадзьеўна

Г 18

Перш.

65




49

ЦывількаІнаІванаўна

Г 11

Перш.

64,5




50

Чэпік Алена Мікалаеўна

СШ 2

Фр.

64




51

Чумак Алена Георгіеўна

СШ 223

Парт.

60,5




52

МакарэвічІнаЛеанідаўна

СШ 109

Зав.

38,83




53

ДзяргайВалянцінаІосіфаўна


Граматамі за лепшыя прэзентацыі адзначаны:

каманды гімназій: Г 6, Г 10, Г 11, Г 18, Г 31, Г 33, Г 37,



сярэдніх школ: СШ 16, СШ 19, СШ 59, СШ 78, СШ 137, СШ 141, СШ 154, СШ 210, СШ 223.
Віншуем пераможцаў, дзякуем усім удзельнікам конкурсу і запрашаем на наступныя мерапрыемствы па беларускай філалогіі.
Куратар – Шчасная Кацярына Дзмітрыеўна.

тэл. 283-80-90
: temp -> intel
intel -> Конкурсу "Скарбы мовы: просты сказ"
intel -> Конкурсу па гісторыі, беларускай мове і літаратуры для вучняў 8 -9-х класаў "Залатая літара"
intel -> Дарагія ўдзельнікі літаратурнай гасцёўні “Думаць вершы”!
intel -> Конкурсу па беларускай літаратуры для вучняў 10 -11-х класаў "Знак таленту"
intel -> Паважаныя аматары беларускай паэзіі і прозы! 22. 11. 2016 г запрашаем Вас у кіналекцыйную залу Мінскага дзяржаўнага палаца дзяцей і моладзі на літаратурную гасцёўню
intel -> Віншуем пераможцаў! Лепшыя вынікі гарадскога конкурсу па беларускай мове для вучняў 8-х класаў“Скарбы мовы”




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка