На зімовыя канікулы Дзяржаўнай установы адукацыі "Навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа п. Юбілейны"



Дата канвертавання27.07.2016
Памер155.79 Kb.
ТыпПлан работы
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар ДУА “Навучальна-

педагагічны комплекс дзіцячы

сад-сярэдняя школа п.Юбілейны”

Д.В.Белавус

План работы на зімовыя канікулы



Дзяржаўнай установы адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа п.Юбілейны”


Даты


Мерапрыемствы

Гурток

Секцыя

Клас

Час правядзення

Месца правядзення

Адказныя


24.12

Забаўляльная гульня “Як добра, што ёсць імя” школа Кл.кіраўні







1-4




дзіцячы сад

Найдзюк К.А.

Майстэрні Дзеда Мароза







5-11




школа

Класныя кіраўнікі

Цуды каляднай ночы







8-11




школа

Ярэміч А.В.




Театральны




7-10

13.00-16.00

СЦКіВЧ

Сняжыцкая В.П.




Умелыя рукі




2-4

14.00-16.00

СЦКіВЧ

Лукашова Л.У.




Рукадзельніца




5-7

16.00-19.00

СЦКіВЧ

Лукашова Л.У.




Азбука Берагошы




1-5

11.30-12.30

дзіцячы сад

Найдзюк К.А.




Юны выратавальнік




7-11

09.00-10.00

ПАСП-14

Аляшкевіч А.А.




Салавейка




1-3

09.30-11.30

Дзіцячы сад

Аўсіевіч Л.У.




Хуткі мяч




9-11

11.00-12.00

спартзала СВК “Няверавічы”

Карнацэвіч Л.І.







Юныя футбалісты

4-8

16.00-18.00

спартзала СВК “Няверавічы”

Сняжыцкая В.П.


26.12

Навагодні ранішнік “Цуды Дзядулі Мароза”







1-3

10.00

дзіцячы сад

Рыбак С.С

класныя кір-кі



Гульневыя спаборніцтва “Навагоднія казкі”







4-8

10.00

школа

Сурмач Л.М.

Крыжаванкі па фізкультуры







9-11

11.00

школа

Даўгаполік І.І.




Театральны




7-10

17.00-20.00

СЦКіВЧ

Сняжыцкая В.П.




Музеязнаўства




9-11

15.30-16.30

школа

Панкевіч І.А.




Юныя футбалісты




4-8

16.00-18.00

спартзала СВК “Няверавічы”

Сняжыцкая В.П.


27.12

Конкурс малюнкаў “Зімовыя забавы”








1-3

10.00

дзіцячы сад


Белая А.Г.



Навагодні ранішнік







4-7

11.00




Рыбак С.С.

Падарожжа па прафесіях







9-11

10.00




Аляшкевіч А.І.




Театральны




7-10

17.00-20.00

СЦКіВЧ

Сняжыцкая В.П.




Музеязнаўства




9-11

15.30-16.30

школа

Панкевіч І.А.







Юныя футбалісты

4-8

14.10-16.10

спартзала СВК “


Сняжыцкая В.П.


28.12


Віктарына “Лепшы знаўца казак”







1-4




дзіцячы сад

Крэўская Т.А.

КВЗ “Фальклор”







5-11




школа

Тарыма Т.А.

Навагодні баль







8-11




школа

Рыбак С.С.

Маліноўскі В.У.






Фантазёры





7-9

12.00-13.00

школа

Адамцэвіч І.Ю.




Юны кветкавод



5-9

14.35-15.35

школа

Васілевіч А.Т.







Валейбол

8-11

17.00-20.00

спартзала СВК “Няверавічы”

Сняжыцкая В.П.







Спартыўныя гульні

4-8

14.10-16.10


спартзала СВК “Няверавічы”

Сняжыцкая В.П.


29.12

Зімовая спартландыя







1-4

10.00

дзіцячы сад

Рагацэвіч М.Ф.

Спаборніцтва па піянерболу







5-11

10.00

спартзала СВК “Няверавічы”

Карнацэвіч Л.І.

Даўгаполік І.І.






Фантазёры





7-9

12.00-13.00

школа

Адамцэвіч І.Ю.




Юны кветкавод



5-9

15.30-16.15

школа

Васілевіч А.Т.







Валейбол

8-11

17.00-20.00

спартзала СВК “Няверавічы”

Сняжыцкая В.П.







Спартыўныя гульні

4-8

14.10-16.10


спартзала СВК “Няверавічы”

Сняжыцкая В.П.


03.01


Гульня “Лес цудаў”







1-4




дзіцячы сад

Амброжка А.В.

Гульня “Разумные і разумніцы”







5-8




школа

Гук Н.І.

“Матэматыка робіць разумным”







9-11




школа

Бокша Н.А.




Театральны




7-10

17.00-20.00

СЦКіВЧ

Сняжыцкая В.П.



Музеязнаўства





9-11

15.30-16.30

школа



Панкевіч І.А.







Юныя футбалісты

4-8

14.10-16.10

спартзала СВК “Няверавічы”

Сняжыцкая В.П.



04.01

Экскурсія ў Краснасельскі музей піянераў







1-3

11.00

Краснасельск

Рыбак С.С

Экскурсія ў Дом рамёслаў







4-6

11.00

Краснасельск

Маліноўскі В.У

Працоўны дэсант “Свой дварочак як вяночак”







7-11

10.00

школа

класныя кіраўнікі




Фантазёры





7-9

12.00-13.00

школа

Адамцэвіч І.Ю.




Юны кветкавод



5-9

14.35-15.35

школа

Васілевіч А.Т.







Валейбол

8-11

17.00-20.00

спартзала СВК “Няверавічы”

Сняжыцкая В.П.







Спартыўныя гульні

4-8

14.10-16.10


спартзала СВК “Няверавічы”

Сняжыцкая В.П.

05.01


Экскурсія ў зімовы лес







1-4




дзіцячы сад

Найдзюк К.А.

Малюем зіму







5-8




школа

Ярэміч А.В.

Школа дэтэктываў “Птушыныя таямніцы”







9-11




школа

Васілевіч А.Т.




Театральны




7-10

17.00-20.00

СЦКіВЧ

Сняжыцкая В.П.




Музеязнаўства




9-11

15.30-16.30

школа

Панкевіч І.А.






Юныя футбалісты


4-8

16.00-18.00

спартзала СВК “Няверавічы”


Сняжыцкая В.П.




08.01

Гульня-падарожжа “Прырода – наш дом”







1-4

10.00

дзіцячы сад

Макарэвіч Н.Г.

Спартыўныя гульні з мячом







5-11

10.00

спартзала СВК “Няверавічы”

Карнацэвіч Л.І.

класныя кіраўнікмі






Юны краязнаўца




7-11

12.00-13.00

школа

Панкевіч І.А.




Юны стралок




5-10

11.00-12.00

школа

Даўгаполік І.І.

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце В.У.Маліноўскі
: moiseevichi -> library
library -> Дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад сярэдняя школа п. Юбілейны”
library -> Мерапрыемствы па арганізацыі і правядзенні шостага школьнага дня
library -> На зімовыя канікулы 2013/2014 навучальнага года дзяржаўнай установы адукацыі
library -> На асеннія канікулы 2013/2014 навучальнага года дзяржаўнай установы адукацыі
library -> На вясновыя канікулы 2013/2014 навучальнага года Дзяржаўнай установы адукацыі
library -> Навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа п. Юбілейны
library -> Навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа п. Юбілейны
library -> Графік правядзення бацькоўскіх сходаў у I чвэрці 2013/2014 навучальным годзе
library -> Графік правядзення вечароў на iiпаўгоддзе 2014/2015 навучальнага года




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка