Паведамленне аб правядзенні адкрытага конкурсу


РАЗДЗЕЛ II: ТЭХНІЧНАЕ ЗАДАННЕ



старонка2/4
Дата канвертавання15.05.2016
Памер0.79 Mb.
1   2   3   4

РАЗДЗЕЛ II: ТЭХНІЧНАЕ ЗАДАННЕ

на пастаўку тэхнічных сродкаў і праграмнага забеспячэння для патрэб Еўразійскай



эканамічнай камісіі



Найменне тавару

Адз. вым.

Колькасць

1

Тэлекамунікацыйнае абсталяванне







1.1

Аптычны модуль 10GBASE-SR SFP

шт.

4

1.2

Камутатар Catalyst 3750X 48 Port PoE IP Base

шт.

16

1.3

Кабель сілкавання для камутатара Catalyst 3750X (Cabinet Jumper Power Cord), 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors

шт.

16

1.4

Дадатковы блок сілкавання Catalyst 3K-X 715W AC Power Supply

шт.

16

1.5

Кабель сілкавання для дадатковага блока сілкавання Catalyst 3K-X (Cabinet Jumper Power Cord), 250 VAC 13A, C14-C15 Connectors

шт.

16

1.6

Сеткавы модуль Catalyst 3K-X 10G option PID

шт.

8

1.7

Аптычны модуль 10GBASE-SR SFP

шт.

32

2

Абсталяванне сістэмы бесперабойнага сілкавання







2.1

Модуль размеркавання сілкавання APC IT Power Distribution Module 3x1 Pole 3 Wire 32A 3xIEC309 300cm, 360cm, 420cm

шт.

2

2.2

Размеркавальнік сілкавання APC Rack PDU, Basic, Zero U, 32A, 230V, (20)C13 & (4)C19

шт.

20

2.3

Сілавы кабель APC Modular IT Power Distribution Cable Extender 3 Wire 32A IEC309 960cm

шт.

3

2.4

Сілавы кабель APC Modular IT Power Distribution Cable Extender 3 Wire 32A IEC309 720cm

шт.

3

2.5

Размеркавальнік сілкавання APC Rack PDU, Basic, Zero U, 32A, 230V, (20)C13 & (4)C19

шт.

10

2.6

Размеркавальнік сілкавання Rack PDU 2G, Metered, ZeroU, 32A, 230V, (36) C13 & (6) C19

шт.

5

2.7

Сеткавы кабель з устаноўленымі раз'ёмамі для пракладкі паміж стойкамі APC Data Distribution Cable, CAT6 UTP CMR 6XRJ-45 Black, 13FT (3.9M)

шт.

1

2.8

Сеткавы кабель з устаноўленымі раз'ёмамі для пракладкі паміж стойкамі APC Data Distribution Cable, CAT6 UTP CMR 6XRJ-45 Black, 19FT (5.7M)

шт.

2

2.9

Сеткавы кабель з устаноўленымі раз'ёмамі для пракладкі паміж стойкамі APC Data Distribution Cable, CAT6 UTP CMR 6XRJ-45 Black, 27FT (8.2M)

шт.

2

2.10

Кабельны жолаб Cable Trough, Open Bottom, 600mm

шт.

1

2.11

Кабельны жолаб Cable Trough, 600mm

шт.

5

2.12

Кабельны канал Shielding Partition Solid 600mm wide Black

шт.

6

2.13

Кабельны канал Shielding Partition Pass-through 600mm wide Black

шт.

6

2.14

Сілавы кабель APC Modular IT Power Distribution Cable Extender 3 Wire 32A IEC309 120cm

шт.

1

2.15

Сілавы кабель APC Modular IT Power Distribution

Cable Extender 3 Wire 32A IEC309 240cm

шт.

2

2.16

Сілавы кабельAPC Modular IT Power Distribution Cable Extender 3 Wire 32A IEC309 360cm

шт.

2

2.17

Крыніца бесперабойнага сілкавання APC Symmetra PX 32kW All-In-One, Scalable to 48kW, 400V

шт.

1

2.18

Батарэйны модуль APC High-Performance для 400V Symmetra PX 48/96/160KW & 208V Symmetra PX 100KW

шт.

1

2.19

Сілавы модуль APC Symmetra PX, 10/16kW, 400V

шт.

1

2.20

Модуль размеркавання сілкавання APC IT Power Distribution Module 3x1 Pole 3 Wire 32A 3xIEC309 300cm, 360cm, 420cm

шт.

2

2.21

Сілавы кабель APC Modular IT Power Distribution Cable Extender 3 Wire 32A IEC309 240cm

шт.

2

2.22

Датчык APC Temperature & Humidity Sensor

шт.

5

2.23

Камплект ПЗ StruxureWare Data Center Operation 10 Rack License

шт.

1

2.24

Камплект ПЗ StruxureWare Data Center Operation, 1 Year Software Maintenance Contract, 10 Racks

шт.

2

2.25

Крыніца бесперабойнага сілкавання APC Smart-UPS RT 3000VA RM 230V

шт.

20

2.26

Размеркавальнік сілкавання Rack PDU, Basic, 1U, 16A, 208/230V, (12)C13

шт.

32

2.27

Крыніца бесперабойнага сілкавання APC Smart-UPS RT 3000VA RM 230V

шт.

5

3

Сервернае абсталяванне







3.1

Паліца для блэйд-сервераў HP BLc3000 Platinum Enclosure with 4 AC Power Supplies 6 Fans ROHS 8 Insight Control Licenses, уключаючы зборку і тэхнічную падтрымку 24x7, 4 гадзіны

шт.

1

3.2

Блэйд-сервер HP ProLiant BL460c Gen8 E5-2640 2.5GHz 6-core 1P 32GB-R P220i SFF Server, уключаючы зборку і тэхнічную падтрымку 24x7, 4 гадзіны

шт.

8

3.3

Працэсар HP BL460c Gen8 Intel Xeon E5-2640 (2.5GHz/6-core/15MB/95W) Processor Kit

шт.

8

3.4

АЗУ HP 16GB (1x16GB) Dual Rank x4 PC3-12800R (DDR3-1600) Registered CAS-11 Memory Kit

шт.

48

3.5

Вінчэстар HP 600GB 6G SAS 10K rpm SFF (2.5-inch) SC Enterprise 3yr Warranty Hard Drive

шт.

16

3.6

Адаптар HP QMH2572 8Gb Fibre Channel Host Bus Adapter для BladeSystem c-Class

шт.

8

3.7

Блэйд-камутатар Сisco Catalyst 1/10GbE 3120X Blade Switch

шт.

2

3.8

Модуль Cisco 10Gb Ethernet Base Short Range X2 Module

шт.

2

3.9

Камутатар HP B-series 8/12c SAN Switch для BladeSystem c-Class

шт.

1

3.10

Блок сілкавання HP 1200W Common Slot Platinum Plus Hot Plug Power Supply Kit

шт.

2

3.11

Модуль HP BLc3000 KVM Option

шт.

1

3.12

Кабель HP C13 - C14 WW 250V 10Amp 2. 0m Jumper

Cord

шт.

6

3.13

HP 8Gb Shortwave B-series Fibre Channel 1 Pack SFP+ Transceiver

шт.

4

3.14

Кабель 5m HP PremierFlex OM4 LC/LC Multi-mode Optical Cable

шт.

8

3.15

Power Pack+ Software Bundle

шт.

1

3.16

Камунікацыйны модуль HP B-series 8/12c SAN Switch для BladeSystem c-Class 12-port Upgrade RTU

шт.

1

3.17

Блэйд-камутатар Cisco Catalyst 1/10GbE 3120X Blade Switch

шт.

1

3.18

Модуль Cisco 10Gb Ethernet Base Short Range X2 Module

шт.

2

3.19

Power Pack+ Software Bundle

шт.

1

3.20

Камунікацыйны модуль HP B-series 8/12c SAN Switch для BladeSystem c-Class 12-port Upgrade RTU

шт.

1

3.21

SAN-камутатар HP 8/8 (8) Full Fabric Ports Enabled

шт.

4

3.22

Power Pack+ Upgrade LTU

шт.

4

3.23

Трансіверы HP 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pack

шт.

32

3.24

Кабель HP LC to LC Multi-mode OM3 2-Fiber 5.0m 1- Pack Fiber Optic Cable

шт.

32

3.25

ПЗ (Ліцэнзіі) – віртуальны сервер VMware vSphere 5 Standard for 1 processor

шт.

16

3.26

ПЗ (Ліцэнзіі) – віртуальны сервер Basic Support/Subscription for VMware vSphere 5 Standard for 1 processor for 1 year

шт.

16


: auction -> Documents
Documents -> Пратакол №1 ускрыцця канвертаў з заяўкамі на ўдзел у двухэтапным конкурсе на права заключэння дамовы на выкананне навукова-даследчай працы для афіцыйнага выкарыстання Еўразійскай эканамічнай камісіяй
Documents -> Пратакол №3 ацэнкі і супастаўлення заявак на ўдзел у адкрытым конкурсе на права заключэння дамовы на выкананне навукова-даследчай працы для афіцыйнага выкарыстання Еўразійскай эканамічнай камісіі па тэме
Documents -> Паведамленне аб правядзенні адкрытага конкурсу
Documents -> Пратакол №01в/16-4 распячатавання канвертаў з заяўкамі на ўдзел у адкрытым конкурсе г. Масква
Documents -> Пратакол №02в/16-1
Documents -> Пратакол №02в/16-2 распячатавання канвертаў з заяўкамі на ўдзел у адкрытым конкурсе
Documents -> Пратакол №2 разгляду заявак на ўдзел у адкрытым конкурсе на права заключэння дамовы на выкананне навукова-даследчай працы для афіцыйнага выкарыстання Еўразійскай
Documents -> Пратакол №01оц/16-3 ацэнкі І супастаўлення заявак на ўдзел у адкрытым конкурсе г. Масква
Documents -> Пратакол №01оц/16-1 ацэнкі і супастаўлення заявак на ўдзел у адкрытым конкурсе
Documents -> Г. Масква 30 траўня 2013 г. Заказчык: Еўразійская эканамічная камісія. Юрыдычны адрас


1   2   3   4


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка