Паведамленне круглянскай раённай выбарчай камісіі па выбарам дэпутатў Круглянскага раённага Савета дэпутатаў



Дата канвертавання15.05.2016
Памер96.1 Kb.


ПАВЕДАМЛЕННЕ

Круглянскай раённай выбарчай камісіі па выбарам дэпутатў Круглянскага раённага Савета дэпутатаў

дваццаць сёмага склікання
Рашэннем Круглянскай раённый выбарчай камісіі ад 20 лютага 2014 г. №5-2 зарэгістраваны кандыдатамі ў дэпутаты Круглянскага раённага Савета дэпутатаў дваццаць сёмага склікання:
па Магілёўскай выбарчай акрузе № 1:

Лемешаў Аляксандр Сяргеевіч, 9 красавіка 1961 года нараджэння, майстар службы ўнутрыдамавога газавага абсталявання філіяла - Круглянскі раён газазабеспячэння, жыве ў аг.Комсенічы Круглянскага раёна, беспартыйны;

Патрончык Мікалай Васільевіч, 4 сакавіка 1951 года нараджэння, начальнік дзяржаўнага ўнітарнага камунальнага даччынага будаўнічага прадпрыемства «Круглянская ПМК-266», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны.
- па Сувораўскай выбарчай акрузе № 2:

Лебедзеў Іван Уладзіміравіч, 1 ліпеня 1962 года нараджэння, начальнік філіяла камунальнага ўнітарнага прадпрыемства па праектаванню, рамонту і будаўніцтву дарог “Магілёўаблдарбуд” дарожнага рамонтна-будаўнічага ўпраўлення №214, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны;

Мажайская Ларыса Мікалаеўна, 2 ліпеня 1960 нараджэння, намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце дзяржаўнай установы дадатковай адукацыі “Круглянскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі «Вясёлка», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная.
- па Слабадской выбарчай акрузе № 3:

Вашкевіч Пётр Браніслававіч, 11 чэрвеня 1953 года нараджэння, начальнік Круглянскай раённай энергаінспекцыі філіяла «Энерганагляд» рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства электраэнергетыкі «Магілёўэнерга», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны;

Ярковіч Валерый Іванавіч, 9 мая 1960 года нараджэння, старшыня Круглянскага раённага Савета дэпутатаў, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны.

     


- па Савецкай выбарчай акрузе № 4:

Альшэўская Наталля Леанідаўна, 28 жніўня 1975 года нараджэння, масажыст дзяржаўнага ўнітарнага камунальнага даччынага будаўнічага прадпрыемства «Круглянская ПМК-266», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная;

Філіпаў Валерый Дзмітрыевіч, 1 жніўня 1976 года нараджэння, дырэктар прадстаўніцтва Беларускага рэспубліканскага ўнітарнага страхавога прадпрыемства «Белдзяржстрах» па Круглянскаму раёну, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны.
- па Партызанскай выбарчай акрузе № 5:

Арсоба Міраслаў Славаміравіч, 6 жніўня 1968 года нараджэння, кіраўнік спраў Круглянскага райвыканкама, жыве ў г.п.Круглае, член Камуністычнай партыі Беларусі;

Калін Аляксандр Іванавіч, 30 ліпеня 1969 года нараджэння, дырэктар гандлёва-вытворчага прыватнага ўнітарнага прадпрыемства «Калін-Саш», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны.
- па Гагарынскай выбарчай акрузе № 6:

Паўлаў Аляксандр Іванавіч, 2 жніўня 1959 года нараджэння, галоўны рэдактар Установы "Рэдакцыя Круглянскай раённай газеты «Сельскае жыццё», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны;

Хаўратовіч Валерый Анатольевіч, 25 студзеня 1969 года нараджэння, начальнік штаба аддзела ўнутраных спраў Круглянскага райвыканкама, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны.
- па Пралетарскай выбарчай акрузе № 7:

Страбко Наталля Мікалаеўна, 26 жніўня 1987 года нараджэння, спецыяліст па аказанні рознічных банкаўскіх паслуг аперацыйнага аддзела Цэнтра банкаўскіх паслуг №715 філіяла №726 адкрытага акцыянернага таварыства «АСБ Беларусбанк», жыве ў в.Зара Круглянскага раёна, беспартыйная;

Храмцоў Сяргей Мікалаевіч, 25 верасня 1961 года нараджэння, начальнік аддзела адукацыі, спорту і турызму Круглянскага райвыканкама, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны.
- па Кастрычніцкай выбарчай акрузе № 8:

Гарцуева Алена Міхайлаўна, 19 сакавіка 1978 года нараджэння, намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце дзяржаўнай установы адукацыі "Сярэдняя школа №1 г.п.Круглае», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная;

Станкевіч Ала Васільеўна, 14 лістапада 1962 года нараджэння, начальнік разлікова-касавага цэнтра №5 у г.п.Круглае філіяла адкрытага акцыянернага таварыства «Белаграпрамбанк» - Магілёўскае абласное ўпраўленне, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная.

     


- па Маладзёжнай выбарчай акрузе № 9:

Аўсіевіч Вольга Уладзіміраўна, 3 студзеня 1984 года нараджэння, майстар Круглянскага ўнітарнага камунальнага прадпрыемства «Жылкамгас», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная;

Арашкоў Міхаіл Цімафеевіч, 1 студзеня 1952 года нараджэння, старшыня Круглянскай раённай ветэранскай арганізацыі Беларускага грамадскага аб'яднання ветэранаў, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны.
- па Савецкай выбарчай акрузе № 10:

Лебедзева Святлана Сяргееўна, 9 чэрвеня 1969 года нараджэння, намеснік начальніка фінансавага аддзела Круглянскага райвыканкама, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная;

Макарава Наталля Мікалаеўна, 10 жніўня 1975 года нараджэння, зубны урач установы аховы здароўя «Круглянская цэнтральная раённая бальніца», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная.
- па Савецкай выбарчай акрузе № 11:

Быкаў Аляксандр Анатольевіч, 28 лютага 1986 года нараджэння, электрамеханік Круглянскага вузла электрасувязі Магілёўскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства электрасувязі «Белтэлекам», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны;

Кароткая Святлана Мікалаеўна, 12 снежня 1974 года нараджэння, намеснік галоўнага бухгалтара закрытага акцыянернага таварыства «АСБ-Агра Цяцерына», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная.
- па Лермантаўскай выбарчай акрузе № 12:

Бялянкін Аляксандр Міхайлавіч, 1 мая 1951 года нараджэння, дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі "Сярэдняя школа №1 г.п.Круглае», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны;

Брыгневіч Наталля Мікалаеўна, 1 жніўня 1986 года нараджэння, спецыяліст па закупках установы аховы здароўя «Круглянская цэнтральная раённая бальніца», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная.
- па Паркавай выбарчай акрузе № 13:

Петушкова Наталія Пятроўна, 9 кастрычніка 1976 года нараджэння, начальнік аддзела запісу актаў грамадзянскага стану Круглянскага райвыканкама, жыве ў г. Магілёве, член Камуністычнай партыі Беларусі;

Рагавіцкі Андрэй Мікалаевіч, 12 красавіка 1964 года нараджэння, начальнік Круглянскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны.
- па Льнозаводскай выбарчай акрузе № 14:

Іванова Святлана Уладзіміраўна, 29 верасня 1973 года нараджэння, намеснік галоўнага ўрача ўстановы аховы здароўя «Круглянская цэнтральная раённая бальніца», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная;

Рэут Наталля Пятроўна, 13 чэрвеня 1973 года нараджэння, настаўнік-дэфектолаг дзяржаўнай установы адукацыі «Яслі-сад №3 г.п.Круглае», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная.
- па Усходняй выбарчай акрузе № 15:

Варанцоў Дзмітрый Аляксандравіч, 10 лютага 1985 года нараджэння, галоўны аграном сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва «Круглянскі Рассвет», жыве ў пас.Усходні Круглянскага раёна, беспартыйны;

Гамза Дзмітрый Анатольевіч, 23 лютага 1975 года нараджэння, намеснік старшыні сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва «Калгас «Друць», жыве ў пас. Усходні Круглянскага раёна, беспартыйны.

     


- па Радчанскай выбарчай акрузе № 16:

Сычоў Андрэй Мікалаевіч, 10 чэрвеня 1965 года нараджэння, дырэктар адкрытага акцыянернага таварыства «Круглянскі аграпрамтэхснаб», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны;

Цалавальнік Людміла Уладзіміраўна, 19 ліпеня 1983 года нараджэння, бібліятэкар Радчанскага філіяла дзяржаўнай установы культуры «Круглянская цэнтралізаваная бібліятэчная сістэма», жыве ў аг.Старое Радча Круглянскага раёна, беспартыйная.

     


- па Елькаўшчынскай выбарчай акрузе № 17:

Бабарыкін Мікалай Іванавіч, 12 кастрычніка 1956 года нараджэння, вадзіцель сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва «Круглянскі Рассвет», жыве ў аг.Елькаўшчына Круглянскага раёна, беспартыйны;

Крупскі Віталій Валер'евіч, 10 чэрвеня 1961 года нараджэння, кіраўнік сялянскай (фермерскай) гаспадаркі, жыве ў в.Пасырава Круглянскага раёна, беспартыйны;

     


- па Загаранкаўскай выбарчай акрузе № 18:

Кейзерава Алена Пятроўна, 18 красавіка 1972 года нараджэння, настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі «Загаранкаўскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад - сярэдняя школа", жыве ў в.Загаранкі Круглянскага раёна, беспартыйная;

Латушкіна Анастасія Іванаўна, 24 красавіка 1983 года нараджэння, вядучы ветэрынарны ўрач-бактэрыёлаг ветэрынарна-санітарнай установы "Круглянская раённая ветэрынарная станцыя», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная.
- па Запрудскай выбарчай акрузе № 19:

Кейзераў Ігар Браніслававіч, 22 лютага 1971 года нараджэння, галоўны аграном Круглянскага сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва «Іскра», жыве ў в.Загаранкі Круглянскага раёна, беспартыйны;

Камарову Галіна Уладзіміраўна, 15 жніўня 1965 года нараджэння, брыгадзір вытворчай брыгады ў жывёлагадоўлі в.Ахімкавічы Круглянскага сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва «Іскра», жыве ў аг.Запруддзе Круглянскага раёна, беспартыйная.

     


- па Комсеніцкай выбарчай акрузе № 20:

Кабанцоў Мікалай Мікалаевіч, 13 снежня 1989 года нараджэння, эканаміст сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва «Калгас «Комсенічы», жыве ў аг.Комсенічы Круглянскага раёна, член Камуністычнай партыі Беларусі;

Крыванос Віктар Аляксандравіч, 7 мая 1962 года нараджэння, дырэктар Круглянскага ўнітарнага камунальнага прадпрыемства «Жылкамгас», жыве ў в.Сёмкава Мінскага раёна, беспартыйны.

     


- па Прыганьскай выбарчай акрузе № 21:

Акіншаў Аляксей Аляксеевіч, 6 мая 1966 года нараджэння, начальнік аддзела ўнутраных спраў Круглянскага райвыканкама, жыве ў пас.Усходні Круглянскага раёна, беспартыйны;

Кротаў Дзмітрый Мікалаевіч, 15 снежня 1991 года нараджэння, трактарыст-машыніст сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва «Калгас «Комсенічы», жыве ў в.Кляпінічы Круглянскага раёна, беспартыйны.
- па Цяцерынскай выбарчай акрузе № 22:

Чэрнікаў Уладзімір Міхайлавіч, 4 сакавіка 1970 года нараджэння, дырэктар закрытага акцыянернага таварыства «АСБ-Агра Цяцерына», жыве ў аг.Аўсянка Горацкага раёна, беспартыйны;

Якутава Жанна Міхайлаўна, 1 жніўня 1973 года нараджэння, дырэктар Цяцерынскага сельскага Цэнтра культуры дзяржаўнай установы культуры "Цэнтралізаваная клубная сістэма Круглянскага раёна», жыве ў в.Зацяцёрка Круглянскага раёна, беспартыйная.

     


- па Ракушаўскай выбарчай акрузе № 23:

Жуйкоў Дзмітрый Уладзіміравіч, 7 красавіка 1977 года нараджэння, дырэктар прыватнага сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Круглянскі-Агра», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны;

Шапачкіна Алена Алегаўна, 12 лістапада 1969 года нараджэння, бібліятэкар Ракушаўскага філіяла дзяржаўнай установы культуры «Круглянская цэнтралізаваная бібліятэчная сістэма», жыве ў аг.Ракушава Круглянскага раёна, беспартыйная.

     


- па Грыбінскай выбарчай акрузе № 24:

Гарусава Святлана Адамаўна, 2 чэрвеня 1976 года нараджэння, настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі «Грыбінскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад - сярэдняя школа", жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная;

Ярковіч Наталля Віктараўна, 15 мая 1972 года нараджэння, бібліятэкар Грыбінскага філіяла дзяржаўнай установы культуры «Круглянская цэнтралізаваная бібліятэчная сістэма», жыве ў в.Грыбіна Круглянскага раёна, беспартыйная.

     


- па Паўлавіцкай выбарчай акрузе № 25:

Гваздзёў Аляксей Віктаравіч, 12 сакавіка 1987 года нараджэння, намеснік дырэктара дзяржаўнага прадпрыемства «Някрасава-Агра», жыве ў г. Магілёве, беспартыйны;

Мачёхін Анатолій Аляксандравіч, 6 лютага 1965 года нараджэння, кіраўнік сялянскай (фермерскай) гаспадаркі «Хількавіцкае», жыве ў в.Паўлавічы Круглянскага раёна, беспартыйны.

     


- па Рубежскай выбарчай акрузе № 26:

Мазок Галіна Аркадзьеўна, 2 жніўня 1964 года нараджэння, начальнік ўпраўлення па працы, занятасці і сацыяльнай абароне Круглянскага райвыканкама, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная;

Снапкоўскі Міхаіл Філарэтавіч, 11 кастрычніка 1968 года нараджэння, трактарыст-машыніст дзяржаўнага прадпрыемства «Някрасава-Агра», жыве ў в.Саннікі Круглянскага раёна, беспартыйны.

     


- па Філатаўскай выбарчай акрузе № 27:

Баярская Таццяна Анатольеўна, 2 студзеня 1970 года нараджэння, дырэктар Філатаўскага сельскага Дома культуры дзяржаўнай установы культуры "Цэнтралізаваная клубная сістэма Круглянскага раёна», жыве ў аг.Філатава Круглянскага раёна, беспартыйная;

Дубяга Міхаіл Яўгеньевіч, 9 сакавіка 1971 года нараджэння, настаўнік дзяржаўнай установы адукацыі «Філатаўскі вучэбна-педагагічны комплекс дзіцячы сад - сярэдняя школа", жыве ў аг.Філатава Круглянскага раёна, беспартыйны.
- па Кручанскай выбарчай акрузе № 28:

Дружкоў Андрэй Сяргеевіч, 12 жніўня 1983 года нараджэння, начальнік пажарнага аварыйна-выратавальнага паста №12 в.Круча, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны;

Чучкова Антаніна Іванаўна, 2 мая 1970 года нараджэння, галоўны спецыяліст землеўпарадкавальнай службы Круглянскага райвыканкама, жыве ў аг.Філатава Круглянскага раёна, беспартыйная.
- па Ліпскай выбарчай акрузе № 29:

Баландзіна Ніна Георгіеўна, 30 кастрычніка 1964 года нараджэння, галоўны эканаміст закрытага акцыянернага таварыства «АСБ-Агра Цяцерына», жыве ў в.Прыгані-2 Круглянскага раёна, беспартыйная;

Кумагерчык Кірыл Сяргеевіч, 7 ліпеня 1988 года нараджэння, начальнік цэха камбікормавага завода закрытага акцыянернага таварыства «АСБ-Агра Цяцерына», жыве ў в.Храпы Круглянскага раёна, беспартыйны.
- па Шапялевіцкай выбарчай акрузе № 30:

Зелянкевіч Дзмітрый Аляксандравіч, 13 ліпеня 1977 года нараджэння, першы намеснік старшыні, начальнік ўпраўлення сельскай гаспадаркі і харчавання Круглянскага райвыканкама, жыве ў г.п.Круглае, беспартыйны;



Церашкова Лідзія Мікалаеўна, 29 студзеня 1968 года нараджэння, дырэктар ўстановы «Круглянскі раённы цэнтр сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва», жыве ў г.п.Круглае, беспартыйная.


: dfiles
dfiles -> Шчучынскі раённы выканаўчы камітэт
dfiles -> Слонімскі раённы выканаўчы камітэт
dfiles -> Аддзел ідэалагічнай работы бераставіцкага райвыканкама аддзел культуры бераставіцкага райвыканкама раённая арганізацыя таварыства “веды”
dfiles -> Значимые мероприятия – 2015 года Библиотечная система
dfiles -> Загс паведамляе: 2014 год у лічбах І фактах
dfiles -> Бібліятэкі-юбіляры Мар’інагорская гарадская бібліятэка (1993) – 20 гадоў
dfiles -> Л. А. Антанюк Б. А. Плотнікаў Беларуская мова: прафесійная лексіка
dfiles -> Адміністрацыйных працэдур, якія ажыццяўляюцца Міністэрствам энергетыкі Рэспублікі Беларусь па заявах грамадзян




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка