План мерапрыемстваў на май ў межах 6-ага школьнага дня



Дата канвертавання27.07.2016
Памер51.13 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы

адукацыі “Навучальна-педагагічны

комплекс Рытанскі дзіцячы сад-

сярэдняя школа”

_______________ Л.Ч.Радзько 30.04.2015


План

мерапрыемстваў на МАЙ ў межах 6-ага школьнага дня



Мерапрыемства

Дата

Удзель-

нікі

Месца правядзен-ня

Адказныя

1.

Дзень Ветэрана Вялікай Айчыннай вайны

Іх подзвіх бяссмяротны!”

-Праца гурткоў па графіку;

- ГЗС


Акцыя “Ветэрану нашу заботу”

Акцыя “Абеліск”

-Падвядзенне вынікаў Тыдня англійскай мовы

- Вечарына “Лонданскі настрой”



02.05.

2015

1-9 класы

8,9,11 класы

5-11класы

1-3 класы


5-11класы

с/з


каб.гісторыі

актавая зала




Кухарчык В.І.

Жэгарыс Ю.І.,

Мінькоўская А.А.

Класныя кіраўнікі

1-11 кл.



2.


Дзень піянерскага сяброўства

-Праца гурткоў па графіку;

- ГЗС

-Урок-здароўя па праграме “Прафілактыка ВІЧ-інфекцыі на аснове жыццёвых навыкаў “



- Піянерская гульня “Зарніца”

-Гульнёва-забаўляльная вечарына



16.05.

2015

1-9 класы

8,9,11 класы

6,10 класы

1-11класы

5-11 класы

с/з


каб.гісторыі

кл.кабінеты

актав.зала


Кухарчык В.І.

Жэгарыс Ю.І.,

Мінькоўская А.А.

Класныякіраўн.

Семеж Г.Г., Тарарук М.І. Радзько Л.М.

Класныя кіраўнікі

Савет старшакласнікаў


3.

Малы турыстычны злёт
“Сцяжынкамі Бацькаўшчыны”


23.05.

2015

1- 11класы


Рытань-Літвяны-р.Вілія-Рытань



Кухарчык В.І.

Жэгарыс Ю.І.,

Кухарчык А.Я.

Радзько Л.М.

Тарарук М.І.


4.

Дзень апошняга званка

Святочная лінейка“Да новых сустрэч, школа!”

Вечарына прысвечаная апошняму званку

30.05.

2015


1-11 класы
6-11 класы

Школьны дворык

Актавая зала


Юргелянец В.К.

Перко А.Э.

Жэгарыс Ю.І.

Намеснік дырэктара В.К.Юргелянец


ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай установы

адукацыі “Навучальна-педагагічны

комплекс Рытанскі дзіцячы сад-

сярэдняя школа”

_______________ Л.Ч.Радзько

27.04.2015


План

мерапрыемстваў у 6-ы школьны дзень

на 02.05.2015г.

Дзень Ветэрана Вялікай Айчыннай вайны

Іх подзвіх бяссмяротны!”






Мерапрыемства

Час

Удзель-нікі

Месца правя-дзення

Адказныя

1.

Праца гуртка

“Тэатр-студыя”



09.00-10.00

6-11кл.

актавая зала

Мінькоўская А.А.

2.

Праца гуртка “Здаравячок”

10.00-11.00

1-5 кл.

Спарт. зала

Кухарчык В.І.

3.

Праца гуртка

“Краяведы”



11.00-12.00

6-7 кл.

каб.

гісторыі


Жэгарыс Ю.І.

4.

ГЗС

9.00-

10.00


8,9,11 класы

Спарт. зала

Жэгарыс Ю.І.

Кухарчык А.Я.

Кухарчык В.І.


5.

Акцыя “Абеліск”

11.00-12.00

1-3 класы


Прылеглая тэрыторыя

Памятнага знака воінам ВАВ



Тарарук М.І.

Кухарчык В.І.

Радзько Л.М.


6.

Акцыя “Ветэрану нашу заботу”

(добраўпарадкаванне могілак ветэранаў)



10.00-13.00

5-11

класы


Рытань-Чахі-Савішкі-Літвяны-Свіранкі-

Класныя кіраўнікі

5-11 класаў



7.

Падвядзенне вынікаў Тыдня англійскай мовы

- Вечарына “Лонданскі настрой”



18.00-21.30


5-11

класы


Актавая зала

Мінькоўская А.А.

Узялкова С.В.




Намеснік дырэктара В.К.Юргелянец


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка