План правядзення шостага школьнага дня 10 верасня 2016 года ў Дзяржаўнай установе адукацыі “Беларускамоўная гімназія №2 г. Барысава”



Дата канвертавання09.01.2017
Памер86.59 Kb.
Зацвярджаю

Дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі

“Беларускамоўная гімназія №2 г. Барысава”

_____________ А.В.Скурат



«8» верасня 2016 г.

План правядзення шостага школьнага дня 10 верасня 2016 года

ў Дзяржаўнай установе адукацыі “Беларускамоўная гімназія №2 г. Барысава”



Назва мерапрыемства

Час і месца правядзення

Адказны

Колькасць удзельнікаў

Агульнагімназічныя мерапрыемствы

95

1.

"Трэба спортам жыць" (спартландыя, 3бвг)

9.00-10.00, стадыён

Белавусава А.У., Кудрэвіч І.С., Самцэвіч А.М.

50

2.

"Здаровая моладзь - здаровая краіна" (4б, 6б, 8а)

10.00-12.00, стадыён

Класныя кіраўнікі

45

Аб’яднанні па інтарэсах

215

1

Аб’яднанне па інтарэсах “Эрудыт”

10.55-12.35, кабінет 322

Бурдыка М.Я.

15

2

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны журналіст”

1,3 субота 9.55-11.40, бібліятэка

Маслюкова Т.А.

15

3

Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у футбол”

8.55-10.40, спартыўная зала

Грыб А.В.

15

4

Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у баскетбол”

08.55-10.40, спартыўная зала

Бахар А.А.

15

5

Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у валейбол”

10.55-12.35 спартыўная зала

Бахар А.А.

15

6

Аб’яднанне па інтарэсах “Агульная фізічная падрыхтоўка”

10.55-12.35, спартыўная зала

Грыб А.В.

15

7

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэатральная скарбонка”

11.50-13.30, кабінет 316

Помаз М.А.

15

8

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны праграміст”

8.55-11.40, кабінет 319

Красюк Ю.У.

45

9

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

10.55-12.35, кабінет 102

Макарэвіч С.В.

15

10

Аб’яднанне па інтарэсах “Прававая асвета падлеткаў”

8.55-10.40, кабінет 101

Цэхановіч А.Г.

15

11

Аб’яднанне па інтарэсах “Лідар”

08.55-10.40, кабінет 325

Пушкіна А.Г.

20

12

Аб’яднанне па інтарэсах “Асновы праваслаўнай культуры”

8.55-10.40, кабінет 121

Глушаніна К.А.

15

Дадатковыя заняткі па вучэбных прадметах

115

1.  

Матэматыка (10а, 10б)

8.55-9.40, кабінет 218

Валынец С.І.

13

2.  

Матэматыка (10а, 10б)

10.55-11.40, кабінет 218

Валынец С.І.

12

3.  

Матэматыка (8а)

9.50-10.35, кабінет 217

Кляшторная Г.І.

14

4.  

Матэматыка (8б)

10.45-11.30, кабінет 217

Кляшторная Г.І.

14

5.  

Беларуская мова (9б)

8.55-9.40, кабінет 202

Ганец Н.І.

12

6.  

Беларуская мова (9а,в)

9.55-10.40, кабінет 202

Ганец Н.І.

18

7.  

Руская мова (9б)

10.00-10.45, кабінет 318

Маліноўская В.А.

13

8.  

Руская мова (9в)

11.00-11.45, кабінет 318

Маліноўская В.А.

10

9.  

Руская мова (11а,11б)

12.40-13.25, кабінет 318

Маліноўская В.А.

9

Расклад работы факультатыўных заняткаў

81

1

Падарожжа з матэматыкай (6 кл.)

11.40-12.25, кабінет 217

Кляшторная Г.І.

12

2

Паўтараем матэматыку (9 кл.)

8.55-9.40, кабінет 217

Кляшторная Г.І.

15

3

Паўтараем матэматыку (10 кл.)

9.55-10.40, кабінет 218

Валынец С.І.

20

4

Паўтараем матэматыку (11 кл.)

8.00-8.45, кабінет 217

Кляшторная Г.І.

14

5

Русский язык в алгоритмах (11 клас)

11.50-12.35, кабінет 318

Маліноўская В.А.

20

Расклад факультатыўных заняткаў мастацкай накіраванасці

74

1.

Мастацкая дзейнасць (2,3,5 кл)

8.55-12.35, кабінет 112

Лапо Г.М.

15

Расклад факультатыўных заняткаў тэатральнай накіраванасці

 

1.

Тэатральная дзейнасць

9.55-11.40, кабінет 316

Помаз М.А.

4

Расклад факультатыўных заняткаў харэаграфічнай накіраванасці

 

1.

Харэаграфія (11 кл.)

9.55-13.30, кабінет 313

Казак Ю.І.

6

2.

Харэаграфія (9 кл.)

8.55-12.35, кабінет 114

Шаціла Ю.А.

13

Расклад факультатыўных заняткаў музычнай накіраванасці

 

1.  

Ігра на інструменце

8.55-10.40, кабінет 111

Клепікаў В.Ю.

2

2.  

Вакал

8.55-14.20, кабінет 111

Клепікава Т.А.

10

3.  

Вакал

9.55-12.35, кабінет 104

Мяшкова Л.М.

10

4.  

Ігра на інструменце

9.55-10.40, кабінет 108

Комар І.Г.

4

5.  

Ігра на інструменце

8.55-15.15, кабінет 305

Антонава М.А.

5

6.  

Ігра на інструменце

13.35-17.40, кабінет 105

Андрыеўская Н.У.

5

Работа СППС гімназіі

10

1.

Кансультатыўная работа

8.30-13.00, кабінет 101

Макарэвіч С.В., педагог-псіхолаг

5

8.30-13.00, кабінет 101

Цэхановіч А.Г., педагог сацыяльны

5

Работа бібліятэкі




1.

Абслугоўванне чытачоў

8.30-13.30

Антаневіч В.У., (1,3 субота месяца)

20

Маслюкова Т.А. (2,4 субота месяца)

 

Усяго:

75%

475

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце К.І.Ракіцкая






: files -> 2016-2017
files -> Штомесячны агляд эканомікі беларусі
files -> Пазакласны занятак па музыцы. Калейдаскоп дзіцячых фальклорных гульняў
files -> Паводле лірычных твораў А. С. Пушкіна мы іграем пушкіна
files -> 18 кастрычніка 2012 г. 1522 Аб узнагароджанні Ганаровай
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні Назва бібліятэкі
2016-2017 -> Начальнік аддзела адукацыі, спорту і турызму
2016-2017 -> Беларускамоўная гімназія №2 г. Барысава
2016-2017 -> Конкурс малюнкаў "Дзень без аўтамабіля" 00-10. 00, кабінеты 213,214,215,216 Гіро І. Г., Самцэвіч А. М., Кудрэвіч І. С
2016-2017 -> Так з кожным. Так ва ўсе вякі




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка