План правядзення шостага школьнага дня 5 сакавіка 2016 года



Дата канвертавання15.05.2016
Памер87.11 Kb.
Зацвярджаю

Дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі

“Беларускамоўная гімназія №2 г. Барысава”

______________ А.В.Скурат



«4» сакавіка 2016 г.
План правядзення шостага школьнага дня

5 сакавіка 2016 года

ў Дзяржаўнай установе адукацыі

Беларускамоўная гімназія №2 г. Барысава”





Назва мерапрыемства

Час і месца правядзення

Адказныя

Колькасць удзельнікаў

Агульнагімназічныя мерапрыемствы

1

"Мая прафесія - маё будучае" урок-дыспут (10кл)

10.00-11.00

Маліноўская В.А.

15

2

Круглы стол "Высокі інтэлект як запатрабаванне часу” (9кл.)

9.30-11.30

Падколзіна Ж.П., Кухта Н.У.

30

3

Конкурсая праграма "Містар - Х" (5 кл)

10.00-12.00

Сакалоўская Г.М.

20

4

Дзень міліцыі (удзел у канцэртнай праграме)

12.00 (ГПК)

Казак Ю.І.

7

5

Працоўная акцыя "Мая праца табе, Айчына" (9кл)

10.00

Васьковская Л.А.

15

6

06.03. Круглы стол вучняў 10-11 класаў і салдат 740 ракетна-зенітнай брыгады "Армія: служыць ці не?"

11.00 (вайсковая частка)

Дакука С.І.

20

Аб’яднанні па інтарэсах

 

1

Аб’яднанне па інтарэсах “Эрудыт”

8.55-10.40, каб 322

Бурдыка М.Я.

15

2

Аб’яднанне па інтарэсах “Мовазнаўцы”

9.30-11.40, каб. 327

Казлоўская А.Л.

15

3

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны журналіст”

9.55-11.40, бібліятэка

Маслюкова Т.А.

15

4

Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у футбол”

8.55-10.40, спартыўная зала

Грыб А.В.

15

5

Аб’яднанне па інтарэсах “Гуляем у баскетбол”

8.55-10.40, спартыўная зала

Бахар А.А.

15

6

Аб'яднанне па інтарэсах "Гуляем у валейбол"

10.40-11.40, спартыўная зала

Бахар А.А.

15

7

Аб’яднанне па інтарэсах “Тэатральная скарбонка”

10.35-12.35, каб.316

Буяк В.А.

15

8

Аб’яднанне па інтарэсах “Юны праграміст”

8.30-10.55, каб. 319

Красюк Ю.У.

30

9

Аб’яднанне па інтарэсах “Вучымся жыць у міры і згодзе”

8.55-10.40, каб. 102

Макарэвіч С.В.

15

10

Аб’яднанне па інтарэсах “Прававая асвета падлеткаў”

8.55-10.40, каб. 101

Цэхановіч А.Г.

15

Дадатковыя заняткі па вучэбных прадметах

 

1

Матэматыка (11)

8.55-9.40, каб.218

Валынец С.І.

15

2

Матэматыка (9ав)

11.55-12.40, каб.218

Валынец С.І.

15

3

Матэматыка (7а)

11.40-12.25, каб. 217

Кляшторная Г.І.

12

4

Матэматыка (7б)

9.50-10.35, каб.217

Кляшторная Г.І.

14

5

Матэматыка (8в)

9.50-10.35, каб.217

Кляшторная Г.І.

7

6

Матэматыка (10а)

8.55-9.40, каб.217

Кляшторная Г.І.

17

7

Дадатковыя заняткі па беларускай мове, матэматыцы, рускай мове (падрыхтоўка да ўступных экзаменаў у 5 клас)

9.00-11.35, каб. 108

Фядосава В.І.

15

8

Дадатковыя заняткі па беларускай мове, матэматыцы, рускай мове (падрыхтоўка да ўступных экзаменаў у 5 клас)

9.00-11.35, каб. 121

Грынь Л.І.

15

9

Дадатковыя заняткі па беларускай мове, матэматыцы, рускай мове (падрыхтоўка да ўступных экзаменаў у 5 клас)

9.00-11.35, каб. 109

Гурлай В.С.

15

10

“Школа ранняга развіцця” (падрыхтоўка дзяцей дашкольнага ўзросту)

9.00-11.00, каб. 113

Белавусава А.У.

 15

Расклад работы факультатыўных заняткаў

 

1

Паўтараем матэматыку (11)

9.55-10.40, каб. 218

Валынец С.І.

16

2

Паўтараем матэматыку (9а,9в)

10.55-11.40, каб. 218

Валынец С.І.

7

3

Паўтараем матэматыку (9а,9в)

12.55-13.40, каб. 218

Валынец С.І.

17

4

Гісторыя Беларусі “Ад БССР да Рэспублікі Беларусь: выбар шляхоў развіцця” (11)

8.55-9.40, каб. 303

Дакука С.І.

7


Расклад факультатыўных заняткаў мастацкай накіраванасці

 

1

Мастацкая дзейнасць (6, 8 кл)

8.55-13.30, каб. 307

Дзядкова Л.М.

6

2

Мастацкая дзейнасць (5 кл)

8.55- 12.35, каб. 315

Меранкова І.Б.

5

Расклад факультатыўных заняткаў тэатральнай накіраванасці

 

1

Тэатральная дзейнасць

8.55-10.40, каб. 316

Буяк В.А.

12

Расклад факультатыўных заняткаў музычнай накіраванасці

 

1. 

Ігра на інструменце

9.55-14.20, каб. 108

Комар І.Г.

4

2. 

Ігра на інструменце

8.55-14.20, каб. 305

Антонава М.А.

5

3. 

Ігра на інструменце

11.50-16.00, каб. 105

Андрыеўская Н.У.

4

Работа СППС гімназіі

 

1

Кансультатыўная работа

8.30-13.00

 

 

 

 

Педагог-псіхолаг

Макарэвіч С.В.

5

 

 

8.30-13.00

 

 

 

 

Педагог сацыяльны

Цэхановіч А.Г.

5

Работа бібліятэкі

 

1

Абслугоўванне чытачоў

8.30-13.30

 

20

 

 

(1,3 субота месяца)

Антаневіч В.У.

 

 

 

(2,4 субота месяца)

Маслюкова Т.А.

 

Усяго

76%

495

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце К.І.Ракіцкая






: files
files -> Конкурс журналісцкіх матэрыялаў "твой стыль"
files -> Кроніка грамадскага жыцця Гарадзеншчыны ад грамадскага аб’яднання “Цэнтр “Трэці сектар”
files -> Праграма Artes liberales 2013 (12–28. 02)
files -> Культурная праграма Першага нацыянальнага форуму “Музеі Беларусі”
files -> Штомесячны агляд эканомікі беларусі
files -> Пазакласны занятак па музыцы. Калейдаскоп дзіцячых фальклорных гульняў
files -> Паводле лірычных твораў А. С. Пушкіна мы іграем пушкіна
files -> 18 кастрычніка 2012 г. 1522 Аб узнагароджанні Ганаровай
files -> Клубы і аматарскія аб’яднанні Назва бібліятэкі




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка