План выхаваўчай работы дуа “Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школаНясвіжскага раёна”



Дата канвертавання30.06.2016
Памер186.78 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар установы

А.А. Крупец

26.12.2015


ПЛАН ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ

ДУА “Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школаНясвіжскага раёна”

на зімовыя канікулы (27.12.2015 – 10.01.2016)

2015/2016 навучальны год

№ п.п.

Змест работы

Удзельнікі

Дата правядзення

Час і месца правядзення


Адказныя

1

Гульня “Ожерелье доброты”


1-4 кл.

28.12.2015

панядзелак



11.00 -12.00,

Каб. пач. класаў



Вают А.А.


2

Забаўляльная праграма

Ведай і любі свой край”



5-8 кл.

12.00 – 13.00


Бруй А.С.


3

Заняткі АПІ “Вясёлыя старты”


1-4 кл.

13.50-14.50

спартыўная зала



Кішко Г.М.

4

Трэнінгавая праграма “Мы-гледачы, мы-пасажыры”

8-9 кл.

15.00-16.00


Кунік М.В.

5

КТС “Рыхтуемся да даследчай канферэнцыі”


2-9 кл.

Згодна з графікам работы педагогаў, якія рыхтуюць

Аляшкевіч Г.Д.

Бука М.В.

Курач А.І.

Кунік М.В.



6

КТС “Рыхтуемся да навагодніх ранішніка і вечара”

1-9 кл.

12.00-13.00

16.00-17.00



Бука М.В.

Кунік М.В.



7

Турнір юных эколагаў

1-9 кл.

11.00-12.00

Бука М.В.

8

Спартыўныя спаборніцтвы “Пад коламі надзеі”

5-9 кл.


17.00-18.00

Кішко Г.М.

1

Паход дружбы ў рознаўзроставую групу (удзел у навагоднім ранішніку)

1-4 кл.

29.12


Аўторак

Дзіцячы сад, фізкультурна-музычны зал

16.00-17.00



Вают А.А.

Яцкевіч Н.С.



2

Інтэлектуальная гульня “Мазаіка са сняжынак”

7-9 кл.



Каб.інф-кі

12.00-13.00



Богуш В.В

3

Конкурсная праграма “Калейдаскоп прафесій”

7-9 кл.

18.00-19.00


Курач А.І

4

Удзел у раённым навагоднім дабрачынным свяце для адораных навучэнцаў


5 клас

ДУА “СШ №3 г.Нясвіжа”

10.00


Матусевіч І.С.


5

КТС “Рыхтуемся да даследчай канферэнцыі”


2-9 кл.

Згодна з графікам работы педагогаў, якія рыхтуюць

Аляшкевіч Г.Д.

Бука М.В.

Курач А.І.

Кунік М.В.



6

Брэйн-рынг “Калі хочаш быць здаровым”

5-9 кл.


Каб.пач.кл

15.00-16.00



Аляшкевіч Г.Д.



7

Прававы турнір”Закон суровы, але гэта закон”

5-9 кл.


Каб.гісторыі

14.00-15.00



Бруй А.С.



8

КТС “Рыхтуемся да навагодніх ранішніка і вечара”

1-9 кл.

13.00-15.00

15.00-17.00



Бука М.В.

Кунік М.В.




9

Заняткі АПІ “Чароўны квілінг”

2-3 кл.


14.00-15.00

Вают А.А.

1

Навагодні ранішнік “Наступае свята навагодняе”

1-7 кл.

30.12

серада


10.00-12.00

Фае школы



Бука М.В.

2

Навагодняя дзіцячая дыскатэка “Святкуем разам!”

1-7 кл.

12.00-13.00

Фае школы



Вают А.А.

Аляшкевіч Г.Д.



3

Навагодні вечар “Навагодні марафон”

Навагодняя дыскатэка

8-9 кл
8-9 кл

18.00-20.00

Фае школы

20.30-22.00


Кунік М.В.

Класныя кіраўнікі 8-9 кл



4

Удзел у раённым свяце для дзяцей- інвалідаў

8 кл.

ДУК “Гарадскі маладзёжны цэнтр”

11.00


Кунік М.В.



5

КТС “Рыхтуемся да даследчай канферэнцыі”


2-9 кл.

13.00-14.00 (каб пач.кл.)

13.00-14.00 (каб бел.мовы)

17.00-18.00 (каб зам.мовы)

17.00-18.00 (каб рус.мов).



Аляшкевіч Г.Д.

Бука М.В.

Курач А.І.

Кунік М.В.



6

Завочнае падарожжа “Па краі Нясвіжскім”

5-7 кл.

14.00-15.00 (каб. гісторыі)

Бруй А.С.



7


Акцыя ”Какая тонкая работа – счастливым сделать хоть кого-то”

7-9 кл.

Каб. геаграфіі

15.00-16.00



Матусевіч І.С.



8

Заняткі АПІ “Чароўная нітка”

Удзельнікі аб’яднання

13.00-14.00

Аляшкевіч Г.Д.

9

Наведванне басейна

ААТ “Гарадзейскі цукровы камбінат”

1-9 класы

14.00-16.00

Пас. цукровага камбіната



Кішко Г.М.

Вают А.А.



1

Гульня”Падарожжа па кнігах і з кнігамі”

1-4 кл.

31.12

чацвер


Каб геаграфіі

9.00-10.00



Шарапа А.М.

2

Выраб віншавальных паштовак “З Новым годам!”

1-9 кл.

Каб.пач.класаў

10.00-11.00



Вают А.А.


3

КТС “Новы год на парозе”

8-9 кл.

13.00-14.00

Кішко Г.М.


4

Гульня-эстафета “Школа святлафорных навук”

1-5 кл.

12.00-13.00

Яцкевіч Н.С.

5

Заняткі АПІ “Белая рысь”

Удзельнікі аб’яднання

13.00-14.00

Бруй А.С.

6

Відэалекторый “Бяспека вакол нас”

5-9 кл.

14.00-15.00

Матусевіч І.С.

1

Майстар-клас”У гасцях у Акварэлькіна”

1-5 кл.

02.01.

субота


Каб пачатк.класаў

10.00-11.00



Аляшкевіч Г.Д.

2

Сямейныя пасідзелкі “Загляніце ў сямейны альбом”

5-9 кл.

Каб геаграфіі

12.00-13.00



Матусевіч І.С.

3


Заняткі АПІ “Парнас”

Удзельнікі АПІ



9.00-10.00

Каб. рускай мовы



Кунік М.В.

4


Заняткі АПІ “Светлафор”

Удзельнікі АПІ



11.00-12.00

Каб. пач. класаў



Яцкевіч Н.С.

5


Заняткі АПІ “Ветразь”

Удзельнікі АПІ



12.00-13.00

Каб. бел. мовы


Бука М.В.



6

Здаровы лад жыцця

5-9 кл.

13.00-14.00

Каб. пач. класаў



Вают А.А.

7

Бібліятэчная гадзіна


1-4 кл.

14.00-15.00

Бібліятэка



Шарапа А.М.

8

Заняткі АПІ “Баскетбол” (ст.гр.)

Удзельнікі АПІ



16.00-17.00

Спартыўная зала



Кішко Г.М.

9

Заняткі АПІ “Баскетбол” (мал.гр.)

Удзельнікі АПІ



17.00-18.00

Спартыўная зала



Кішко Г.М.

10

Вечар настольных гульняў

8-9 кл.

18.00-21.00

Спартыўная зала



Кішко Г.М.

11

КТС “Рыхтуемся да даследчай канферэнцыі”


2-9 кл.

13.00-14.00 (каб пач.кл.)

13.00-14.00 (каб бел.мовы)

17.00-18.00 (каб зам.мовы)

17.00-18.00 (каб рус.мов).



Аляшкевіч Г.Д.

Бука М.В.

Курач А.І.

Кунік М.В.



1

Заняткі АПІ “Вясёлыя старты”



1-4 кл.

04.01

Панядзелак



13.50-14.50

спартыўная зала



Кішко Г.М.

2

Інтэлектуальная гульня”Лабірынт прафесій”

5-9 кл.

11.00-12.00

Кабінет геаграфіі



Шарапа А.М.

3

Інтэлектуальны турнір “Быць патрыётам”

5-9 кл.

Каб.фізікі

15.00-16.00



Бруй А.С.


4

Спартыўныя спаборніцтвы “Два агні”

1-9 кл.

Спартыўная зала

14.00-16.00



Кішко Г.М.


5

Конкурсная праграма “Зорная гадзіна”

1-9 кл.


Каб бел.мовы

13.00-14.00



Бука М.В.

6

Прававая гульня-віктарына “У свеце закона”

4-7 кл.


Каб.гісторыі

17.00-18.00



Курач А.І.

7

Забаўляльная праграма “У краіне дзяцінства”

1-7 кл.

Каб.пачатк.кл

12.00-13.00



Аляшкевіч Г.Д.

8

КТС “Рыхтуемся да даследчай канферэнцыі”


2-9 кл.

13.00-14.00 (каб пач.кл.)

13.00-14.00 (каб бел.мовы)

17.00-18.00 (каб зам.мовы)

17.00-18.00 (каб рус.мов).



Аляшкевіч Г.Д.

Бука М.В.

Курач А.І.

Кунік М.В.



1

Удзел у дні творчасці і спаборніцтваў навучэнцаў 1-4 кл.

2-4 кл.


05.01

аўторак


10.00-12.00

Вают А.А.

2

Прававы эрудыт “Закон і мы”

5-9 кл.


12.00-13.00

Курач А.І.

3

Спартыўныя спаборніцтвы па баскетболе

8-9 кл.


18.00-19.00

Кішко Г.М.

4

Інтэлектуальная гульня “Зімовы экспрэс”

5-9 кл.


Каб руск.мовы

15.00-16.00



Кунік М.В.

5.

Шоу умельцев «Мастер своего дела»

1-9 кл

Каб геаграфіі

13.00-14.00



Матусевіч І.С.

6

Забаўляльная праграма “Мая бацькаўшчына”

5-9 кл

Каб гісторыі

11.00-12.00



Бруй А.С.

7

КТС “Рыхтуемся да даследчай канферэнцыі”


2-9 кл.

13.00-14.00 (каб пач.кл.)

13.00-14.00 (каб бел.мовы)

17.00-18.00 (каб зам.мовы)

17.00-18.00 (каб рус.мов).



Аляшкевіч Г.Д.

Бука М.В.

Курач А.І.

Кунік М.В.



8

Заняткі АПІ “Чароўны квілінг”

2-3 кл.


14.00-15.00

Вают А.А.

1

Завочнае падарожжа “У лясным царстве”

1-9 кл.

06.01

серада


Каб бел.мовы

15.00-16.00



Бука М.В.

2

Наведванне басейна

ААТ “Гарадзейскі цукровы камбінат”

1-9 кл.

14.00-16.00

Пас. цукровага камбіната



Кішко Г.М.

Вают А.А.



3

Спартыўная гульня “Выратуй сябра”

5-9 кл


Спартыўная зала

12.00-13.00



Кішко Г.М.

4

Літаратурна-забаўляльная праграма “Усе прафесіі важныя. Усе прафесіі патрэбныя”

5-9 кл.


Каб гісторыі

14.00-15.00



Курач А.І

5

Інтэлектуальная гульня “Кола гісторыі”

1-5 кл.


Каб гісторыі

13.00-14.00



Бруй А.С.

6

Конкурсная праграма “Усе дарогі вядуць да дома”

5-9

Каб геаграфіі

11.00-12.00



Матусевіч І.С.

7

КТС “Рыхтуемся да даследчай канферэнцыі”


2-9 кл.

13.00-14.00 (каб пач.кл.)

13.00-14.00 (каб бел.мовы)

17.00-18.00 (каб зам.мовы)

17.00-18.00 (каб рус.мов).



Аляшкевіч Г.Д.

Бука М.В.

Курач А.І.

Кунік М.В.



8

Заняткі АПІ “Чароўная нітка”

Удзельнікі аб’яднання

13.00-14.00

Аляшкевіч Г.Д.

1

КТС “Рыхтуемся да даследчай канферэнцыі”


2-9 кл.

08.01

пятніца


13.00-14.00 (каб пач.кл.)

13.00-14.00 (каб бел.мовы)

17.00-18.00 (каб зам.мовы)

17.00-18.00 (каб рус.мовы).



Аляшкевіч Г.Д.

Бука М.В.

Курач А.І.

Кунік М.В.



2

Спартыўны турнір “Залатая скакалка”

7-9 кл

15.00-16.00

Кішко Г.М


3

Спартыўнае мерапрыемства “Вясёлыя старты”

1-9 кл.


12.00-13.00

Вают А.А.

4

Аукцыён прававых ведаў “Што я ведаю пра закон?”

8-9 кл.


16.00-17.00

Курач А.І.

5

Шоу–свята “Ура! Канікулы!”




14.00-15.00

Аляшкевіч Г.Д.


6

Наведванне драматычнага тэатра г.Мінск

8-9 кл.

16.00-22.00

Бука М.В.

1

Класныя бацькоўскія сходы

Законныя прадстаўнікі навучэнцаў

09.01

субота


11.00-12.00

Кл.кіраўнікі

2

Агульнашкольны бацькоўскі сход

Законныя прадстаўнікі навучэнцаў

12.00-13.00

Кіраўніцтва

Кунік М.В.

Матусевіч І.С.

Кл.кір-кі 1-9 кл.



3

Творчая лабараторыя “Горад юных майстроў”

1-5 кл.

Каб пачатк.класаў

10.00-11.00



Аляшкевіч Г.Д.

4

Інтэлектуальная гульня “Сямейная акадэмія”

5-9 кл.

Каб геаграфіі

14.00-15.00



Матусевіч І.С.

5


Заняткі АПІ “Парнас”

Удзельнікі АПІ



13.00-14.00

Каб. рускай мовы



Кунік М.В.

6


Заняткі АПІ “Светлафор”

Удзельнікі АПІ



10.00-11.00

Каб. пач. класаў



Яцкевіч Н.С.

7


Заняткі АПІ “Ветразь”

Удзельнікі АПІ



10.00-11.00

Каб. бел. мовы


Бука М.В.



8

Праграма “Вуснамі школьніка”

5-9 кл.

13.00-14.00

Каб. пач. класаў



Вают А.А.

9

Заняткі АПІ “Валейбол”

Удзельнікі АПІ



16.00-17.00

Спартыўная зала



Кішко Г.М.

10

Заняткі АПІ “Баскетбол”

Удзельнікі АПІ



17.00-18.00

Спартыўная зала



Кішко Г.М.

11

Спартыўныя спабрніцтвы па настольным тэнісе

8-9 кл.

18.00-21.00

Спартыўная зала



Кішко Г.М.

12

КТС “Рыхтуемся да даследчай канферэнцыі”


2-9 кл.

13.00-14.00 (каб пач.кл.)

13.00-14.00 (каб бел.мовы)

17.00-18.00 (каб зам.мовы)

17.00-18.00 (каб рус.мов).



Аляшкевіч Г.Д.

Бука М.В.

Курач А.І.

Кунік М.В.






Індывідуальная работа з навучэнцамі па ліквідацыі прабелаў у ведахпа вучэбных прадметах

1-9 кл

На працягу канікул

Згодна графіку

Настаўнікі-прадметнікі




КТС “Імкнёмся быць лепшымі”

1-9 кл

На працягу канікул

Згодга плану работы

класных кіраўнікоў



Класныя кіраўнікі




Аперацыі “Помнім і шануем”, “Мы – беражлівыя”

1-9 кл.

На працягу канікул

Згодна планам работы класных калектываў

Класныя кіраўнікі

: actual -> I polug 15 16 uch g
actual -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»
I polug 15 16 uch g -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»
actual -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»
actual -> Пераможцы 1 этапа Рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах у 2014/2015 навучальным годзе
actual -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»
I polug 15 16 uch g -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»
I polug 15 16 uch g -> Дырэктар дуа «Астроўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа Нясвіжскага раёна»




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка