План выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень пачатковая школа ІІ паўгоддзе 2013-2014 нав год



Дата канвертавання27.07.2016
Памер86.67 Kb.
Зацвярджаю:

Дырэктар ДУА “Бараўскі ВПК ЯС-СШ”

Рубіс С.У.

ПЛАН

выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

пачатковая школа

ІІ паўгоддзе 2013-2014 нав. год



Мерапрыемства

Дата правядзення

Месца правядзення

Адказны

1

Гульнёва-забаўляльная праграма

“Птушкі нашы сябры”



04.01


каб. пачат. класаў

Высоцкая Т.А.

2

Дзень здароўя

(па асобаму плану)



11.01


спарт. зала

Кабановіч І.У.

3

Лялечны спектакль “Калядная казка”


18.01


Фае ІІ паверха

Навічонак Л.У.

4

Конкурсная праграма

“У Таццянін дзень”



25.01


Фае ІІ паверха

Якубоўская Р.М.

5

Гульня

“Хто хоча стаць інтэлектуалам?”



01.02


каб. пачат. класаў

Высоцкая Т.А.

6

Дзень здароўя

(па асобнаму плану)



08.02


спарт. зала

Кабановіч І.У.

7

Дзень Святога Валянціна

Конкурс-свята “Папялушка”



15.02


каб. пачат. класаў

Навічонак Л.У.

8

Рыцарскі турнір да

Дня абаронца Айчыны



22.02


Фае ІІ паверха

Якубоўская Р.М.

9

Спартыўнае свята

“Вясёлая спартландыя”



01.03


спарт. зала

Высоцкая Т.А.

11

Завочная экскурсія

“Падарожжа па гарадах Беларусі”



15.03


каб. пачат. класаў

Кабановіч І.У.

12

Міжнародны дзень тэатра.

Спектакль “Казка вучыць дабру”



22.03



каб. пачат. класаў

Навічонак Л.У.

13

Пасяджэнне клуба

“Здаравячок”



29.03


каб. пачат. класаў

Якубоўская Р.М.

14

Да Міжнароднага Дня дзіцячай кнігі

“Гэты цуд завецца - кніга”



05.04


каб. пачат. класаў

Высоцкая Т.А.

15

Дзень здароўя

(па асобнаму плану)



12.04


стадыён

Кабановіч І.У.

16

Міжнародны дзень помнікаў і гістарычных месцаў Завочнае падарожжа “Дзяржынск – Паланевічы”

19.04


Фае ІІ паверха

Навічонак Л.У.

17

Урок-рэквіем

“Чарнобыльскі набат”



26.04


каб. пачат. класаў

Якубоўская Р.М.

18

Краязнаўчы калейдаскоп

“Жыву і дыхаю, мой родны край, табой!”



03.05

каб. пачат. класаў

Высоцкая Т.А.

19

Дзень здароўя

(па асобнаму плану)



10.05

стадыён

Кабановіч І.У.

20

Экскурсія ў гісторыка-краязнаўчы музей

г. Дзяржынска



17.05

г. Дзяржынск

Навічонак Л.У.

21

Паход па родных мясцінах Бараўскога края


24.05

Бараўскі с/с

Якубоўская Р.М.

Нам. дырэктара па АД М.І.Рагуновіч

Зацвярджаю:

Дырэктар ДУА “Бараўскі ВПК ЯС-СШ”

Рубіс С.У.
ПЛАН

выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень

ІІ паўгоддзе 2013-2014 нав. год



Мерапрыемства

Дата правядзення

Месца правядзення

Адказны

1

Інтэрактыўная гульня

“Надвор’е маёй душы”



04.01


каб. біялогіі

Носка С.Я.

Мелянец А.В.



2

Дзень здароўя

(па асобнаму плану)



11.01


спарт. зала

Яшчанка Л.А.

Капыловіч В.І.



3

Народная святочная праграма

“Ой, Калядачкі, бліны-ладачкі”



18.01


фае ІІ паверха

Баранава Т.А.

Сазонава Т.Я.



4

Віктарына

“Юны выратавальнік”



25.01


каб. анг. мовы

Кулакоўскі І.М.

Рубіс Т.У.



5

Вечар сустрэчы з выпускнікамі

“На парозе роднай школы”



01.02


фае ІІ паверха

Яшчанка Л.А.

Носка С.Я.



6

Дзень здароўя

(па асобнаму плану)



08.02


спарт. зала

Капыловіч В.І.

Сазонава Т.Я.



7

Дзень памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў

Гадзіна стасункаў “Доўг і памяць”



15.02


фае ІІ паверха

Баранава Т.А.

Кулакоўскі І.М.



8

Рыцарскі турнір

“Рыцар шчыта і мяча”



22.02

фае ІІ паверха

Мелянец А.В.

Рубіс Т.У.



9

“Вернасць – знак веры” занятак па духоўна-маральнаму выхаванню старшакласнікаў

01.03


каб. гістрыі

Яшчанка Л.А.

Сазонава Т.Я.



10

Спартыўныя спаборніцтва

“Вас выклікае спартландыя!”



15.03


спар. зала

Носка С.Я.

Капыловіч В.І.



11

Круглы стол

“Сусветны дзень водных рэсурсаў”



22.03



каб. рускай мовы

Рубіс Т.У.

Баранава Т.А.



12

Завочная экскурсія ў

“музей шкодных звычак”



29.03


каб. біялогіі

Кулакоўскі І.М.

Мелянец А.В.



13

Гумарыстычная праграма

“Дзень здаровага смеху”



05.04

каб. матэматыкі

Кулакоўскі І.М.

Сазонава Т.Я.



14

Дзень здароўя

(па асобнаму плану)



12.04


стадыён, спарт. зала

Баранава Т.А.

Капыловіч В.І



15

Да Міжнароднага дня помнікаў і гістарычных месцаў

Завочнае падарожжа “Мой край!”



19.04


каб. бел. мовы

Мелянец А.В.

Носка С.Я.



16

Круглы стол

“Беларусь і беларусы пасля Чарнобыля”



26.04


каб. гісторыі

Рубіс Т.У.

Яшчанка Л.А.



17

Конкурс

“Формула здароўя”



03.05

Каб. матэматыкі

Сазонава Т.Я.

Кулакоўскі І.М.



18

Дзень здароўя

(па асобнаму плану)



10.05

Стадыён, спарт. зала

Носка С.Я.

Капыловіч В.І.



19

Паход па мясцінах баявой славы


17.05

Бакінаўскі лес

Мелянец А.В.

Яшчанка .А.



20

Гульнёва-забаўляльная праграма

“Лета – на здароўе”



24.05

стадыён

Баранава Т.А.

Рубіс Т.У.




Нам. дырэктара па АД М.І.Рагуновіч





База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка