П/п Назва конкурса Намінацыя



Дата канвертавання05.07.2016
Памер66 Kb.
Табліца ўдзела ў раённых конкурсах


п/п

Назва конкурса

Намінацыя

Удзельнік

Месца

2012-2013 у.г.

1.

Раённы конкурс сярод выхаванцаў «Маленькі скульптар”

“Прадметная лепка”

Сітнік Кірыл

2 месца

2.

Раённы конкурс “На лепшую форму дзяжурных”




Педагагічны калектыў

1 месца

3.

Раённы конкур прафесійнага майстэрства павароў




Ламека Г.М.

Удзел

4.

Агляд-конкурс “Бяспечнае дзяцінства”




Педагагічны калектыў

Удзел

5.

Раённы конкурс “На лепшае партфоліа настаўніка-дэфектолага”

“Лепшае партфоліа настаўніка-дэфектолага ”

Ракевіч Н.М.

Удзел

Кабылка С.П.

1 месца

6.

На лепшае навагодняе афармленне ўстаноў адукацыі







Удзел

7.

На лепшы праект па энэргазберажэнню




Палховіч Н.М.

2 месца

8.

На лепшую арганізацыю работы па ахране труда







Удзел

9.

Раённы конкурс сярод выхаванцаў «Мой любімы герой кнігі””

“Сюжэтнае маляванне”

Варган Андрэй

1 месца

10.

Агляд-конкурс мастацкай самадзейнасці

Вакальны калектыў

Сямёнчык Н.І., Лявіцкая Г.А., Антановіч Г.А., Гаспадарык Л.У., Клубовіч С.С.,

Сяргей Т.В.



Удзел

11.

Першы этап (раённы) абласнога конкурса “Сучасныя тэхналогіі ў спецыяльнай адукацыі”




Ракевіч Н.М.

2 месца

12.

На лепшую арганізацыю работы па эстэтычнаму выхаванню







Удзел

13.

На лепшае вучэбна-метадычнае забеспячэнне работы з адоранымі вучнямі




Манькова В.М.

Удзел

2013-2014

1.

Фестываль юных талентаў “Усе мы родам з дзяцінства”

“Лепшы танцавальны калектыў”




3 месца

“Конкурс чытальнікаў”

2 месца

3 месца

“Конкурс вядучых”

2.

Раённыя педагагічныя чытанні




Палховіч Н.М.

2 месца

3.

На лепшае навагодняе афармленне ўстаноў адукацыі

“Навагодні вернісаж”




2 месца

4.

Настаўнік года РБ 2014 года

“Дашкольная адукацыя”

Жыдок М.В.

Лаўрэат

5.

“Выкарыстанне дыдактычнага матэрыялу на беларускай мове на ПКПД”




Ракевіч Н.М.

3 месца

Кабылка С.П.

Удзел

6.

“Бяспечнае дзяцінства 2014”







4 месца

7.

Охрана труда







Удзел

8.

Агляд-конкурс мастацкай самадзейнасці прысвечаны 70 год асвабаджэння Беларусі ад нямецка-фашыстскіх захопнікаў

“Песня застаецца з чалавекам”



“Вакальная група”

Сямёнчык Н.І., Антановіч Г.А., Жыдок М.В., Гаўрылава М.У., Клубовіч С.С.

1 месца

9.


Выстава конкурс “Выкарыстанне здароўезберагаючых тэхналогій на карэкцыйных занятках”




Ракевіч Н.М.

Удзел

Кабылка С.П.

3 месца

10.

“Радавод” сямейны праект

“Творчая сям’я”

Сям’я Моська

1 месца

11.

На лепшую арганізацыю работы па патрыятычнаму выхаванню




Губар А.І.

2 месца

12.

Маніторынг метод. работы




Губар А.І.

2 месца

13.

Благаўстройства і азеляненне тэрыторыі







Удзел

14.

Раённы конкур прафесійнага майстэрства павароў




Яфсюкевіч Т.М.

1 месца

15.

Конкур букетаў “Кветак вясёлы карнавал”

Кампазіцыя з кветак “Вожыкі ў кветках”




1 месца

2014-2015

1.

Конкурс букетаў і кампазіцый “Восеньскі букет”

Кампазіцыя з кветак

“Восеньская рапсодыя”






1 месца

2.

“Лепшы намеснік кіраўніка ўстановы адукацыі”




Губар А.І.

фінал

3.

На лепшае навагодняе афармленне ўстаноў адукацыі

“Новогодняе волшебство”

“Лучшее оформление выставок –ёлок”






3 месца
2 месца

4.

Навагодняе шэсце Дзедаў Марозаў і Снягурачак




Клубовіч С.С., Гаўрылава М.У.

2 месца





База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка