Праграма свята “Ганненскі кірмаш”



Дата канвертавання15.05.2016
Памер56.44 Kb.
ПРАГРАМА СВЯТА

Ганненскі кірмаш”- 2015
22 жніўня

СУБОТА
ПЛОШЧА



ЦЭНТРАЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА
12-00 12-15 – «ВІВАТ, КІРМАШ!»

Тэатралізаванае прадстаўленне (з удзелам шоу-цэнтра Уладзіміра Кустава, г. Мінск)



12-20 13-00 – ансамбль народнай музыкі і песні “Купалінка”, г. Мінск

13-00 – 14-20 – цыганскае шоу “Очи черные”, г. Мінск

14-20 14-30 – «КІРМАШОВЫЯ КОНКУРСЫ»

Падвядзенне вынікаў конкурсаў: на лепшы касцюміраваны калектыў, на лепшую пляцоўку сельскагаспадарчых арганізацый і сельскіх Саветаў “Кірмашовы падворак”, на лепшую прэзентацыю аграсядзіб і пляцовак прадстаўнікоў сярэдняга і малога бізнэсy, лепшы каравай, лепшае афармленне балконаў, лепшую работу дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва на тэму кірмашу.


ЦЭНТРАЛЬНЫ СКВЕР

РАМЕСНАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00 18-00 – «КІРМАШ РАМЁСТВАЎ»

Падворкі раённых Дамоў рамёстваў, народных майстроў, майстар-класы


ВУЛІЦЫ САВЕЦКАЯ, АКАДЭМІКА ЖЭБРАКА, ПАРКАВАЯ

ГАНДЛЁВАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00 24-00 – «КІРМАШОВЫ КУФАР”

Гандлёвыя рады, прыватны гандаль


ВУЛІЦА САВЕЦКАЯ (ДА РДК)

ПЛЯЦОЎКА ПРАДПРЫМАЛЬНІЦКАЯ

12-00 21-00 – «ГАСЦІННА ЗАПРАШАЕМ!»

Прэзентацыя аграсядзіб і пляцовак прадстаўнікоў сярэдняга і малога бізнесу


ВУЛІЦА ПЕРАМОГІ

СЕЛЬСКАГАСПАДАРЧАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00 21-00 – «КІРМАШОВЫЯ СУСТРЭЧЫ»

Падворкі сельскагаспадарчых арганізацый



12-00 21-00 – «ЭХ, ПРАКАЧУ!»

Падарожжа на брычках, павозках



12-00 16-30 – “ПАДКОВА”

Выстава ў гонар коней



14-30 15-00 – “ЗВІНЯЦЬ ЗВОНЧЫКІ!

Конкурс на лепшую конную павозку


ПАРКАВАЯ ЗОНА

КОННАЯ ПЛЯЦОЎКА
14-00 16-00 – ВЫСТАВА І І ПРОДАЖ КОНЕЙ
15-00 – 15-30 – КОННА-СПАРТЫЎНАЕ ШОУ

Выступленні конна-спартыўных школ

Катанне на конях
КАЛЯ КУЛЬТУРНА-ЗАБАЎЛЯЛЬНАГА ЦЭНТРА “ФЕЕРЫЯ”

МАСТАЦКАЯ ПЛЯЦОЎКА

12-00 – 18-00 – “СКАРБОНКА ТАЛЕНТАЎ”

Выстава выяўленчага, дэкаратыўна-прыкладнога і фотамастацтва


ЛЕТНЯЯ ЭСТРАДА

ТВОРЧАЯ ПЛЯЦОЎКА

15-30 – 16-30“КІРМАШОВАЯ ІМПРЭЗА”

Выступленне народнага ансамбля “Каллаж”, танцавальных калектываў ДШМ, г.п. Зэльва



16-30 17-00 – “ФаСонШоу” - прадстаўленне тэатра звяроў

17-00 – 18-00 – «КІРМАШОВЫ ЦУД»

Конкурс на лепшы стылізаваны касцюм


ПЛОШЧА

ЦЭНТРАЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА

18-00 – 19-10 – “КІРМАШОВЫЯ ЗАБАВЫ”:

- міжнародная матчавая сустрэча “Усход-Захад” паміж зборнымі камандамі Беларусі і Латвіі па каратэ

- сумо па-местачковаму

19-10 – 19-20 – падвядзенне вынікаў конкурса на лепшы стылізаваны касцюм, на лепшую фотакартку і лепшы відэасюжэт на тэму “Ганненскі кірмаш”

19-20 – 22-00 – “КІРМАШОВЫ ПАДАРУНАК”

Эстрадны канцэрт з удзелам Уладзіміра Ухцінскага, Гарэм-шоу, Іскуі Абалян



22-00 23-20 – «КІРМАШОВЫ БАЛЬ»

Танцавальная праграма



23-20 23-30 – “БЫВАЙ, КІРМАШ!”

Закрыццё свята



23-30 – 23-45 – тэатралізаванае шэсце да вадасховішча

ВАДАСХОВІШЧА



ПЛЯЦОЎКА ФЕЕРЫЧНАЯ

23-45 – 24-00 – ВОГНЕВАЕ І ВОДНА-СВЕТЛАВОЕ ШОУ, ФЕЕРВЕРК

РАЁННЫ ДОМ КУЛЬТУРЫ



ТАНЦАВАЛЬНАЯ ПЛЯЦОЎКА

24-00 04-00 – «КІРМАШОВАЕ ДЫСКА»

Светадыёдна-лазерна-танцавальнае шоу (кошт білету – 50 000 руб.)



АРГАНІЗАТАРЫ СВЯТА МАЮЦЬ ПРАВА НА ЎНЯСЕННЕ ЗМЯНЕННЯЎ У ПРАГРАМУ
: nfiles
nfiles -> У дзясяты раз бацькі і педагогі сабраліся разам на традыцыйны штогадовы бацькоўскі сход, каб абмеркаваць пытанні выхавання дзяцей. Галоўнай тэмай размовы стала праблема небяспечных паводзін дзяцей і прафілактыка крызіснага стану падлеткаў
nfiles -> Магалінскі ігар Уладзіміравіч
nfiles -> План мерапрыемстваў, прысвечаных Году культуры
nfiles -> Дзяржаўная навуковая ўстанова «інстытут гісторыі нацыянальнай акадэміі навук беларусі»
nfiles -> Дзяржаўная навуковая ўстанова «інстытут гісторыі нацыянальнай акадэміі навук беларусі»
nfiles -> На базе сш №38 сабраліся ўсе зацікаўленыя ў пытаннях прафілактыкі спецыялісты, каб падзяліцца вопытам І праблемамі І спланаваць сваю далейшую дзейнасць
nfiles -> За здаровы лад жыцця падлеткі І дарослыя выдатная каманда
nfiles -> Гушчынскі Ігар Генадзьевіч
nfiles -> Зябко Андрэй Аляксандравіч




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка