Расклад дадатковых адукацыйных паслуг на І і паўгоддзе 2014/2015 навучальнага года



Дата канвертавання01.07.2016
Памер41.37 Kb.
Расклад дадатковых адукацыйных паслуг

на І І паўгоддзе 2014/2015 навучальнага года




Платная паслуга

Кол-ны сас

таў


Спісачны састаў

Настаўнік

Дзень, час правядзення№ кабінета

1.

Матэматыка

10

1 група:

1. Андрэйчык Уладзіслаў (1 клас)

2. Гавейна Іван (1 клас)

3. Гараднякоў Андрэй (1 клас)

4. Гацэнбілер Вадзім (1 клас)

5. Дзямян Віялета(1 клас)

6. Мельноў Яўгеній (1 клас)

7. Пянькоўскі Мікіта (1 клас)

8. Салавей Дзяніс (1 клас)

9. Яткоўская Каміла (1 клас)

10. Якаўлеў Сяргей (1 клас)


Зейкан Я.В.

Чацвер,

12.10-12.45, д/у

каб. 1 кл.


11

2 група:

1. Астроўская Маргарыта (5 клас)

2. Палішчук Аляксандра (5 клас)

3. Шыцко Максім (5 клас)

4. Янушкевіч Павел (5 клас)

5. Астроўская Дар’я (6 клас)

6. Грыгарэнка Сяргей (6 клас)

7. Гугнюк Дзяніс (6 класа)

8. Данько Людміла (6 клас)

9. Палішчук Кірыл (6 клас)

10.Паўтарак Вадзім (6 клас)

11.Янушкевіч Максім (6 клас)



Даніловіч А.Л.

Панядзелак,

14.55-15.40, каб.1



14

3 група:

1. Альховік Валянцін (9 клас)

2. Баранава Караліна (9 клас)

3. Брылевіч Людміла (9 клас)

4. Внучко Дзмітрый (9 клас)

5. Данько Аляксандра (9 клас)

6. Клімовіч Арцём (9 клас)

7. Крыўцова Вольга (9 клас)

8. Паўлоўская Вікторыя (9 клас)

9. Паўтарак Яўгеній (9 клас)

10. Пянькоўскі Аляксандр (9 клас)

11. Пянькоўскі Андрэй (9 клас)

12. Рагацэвіч Віталій (9 клас)

13. Трухан Аляксандр (9 клас)

14. Цімошка Генадзій (9 клас)


Курганская Г.А.

Чацвер,

14.05-14.50, каб.27


2.



Беларуская мова

6



1 група:

1. Антанюк Ксенія (2 клас)

2. Валынчык Вікторыя (2 клас)

3. Паршуціч Кірыл (2 клас)

4. Садоўскі Аляксандр (2 клас)

5. Садоўская Юлія (2 клас)

6. Ульдзіновіч Паліна (2 клас)

Гойла Л.М.


Аўторак,


13.15-14.00,

д/у


каб. 2 кл.

6

2 група:

1.Андрэева Ганна (8 клас)

2. Міцкевіч Ілона (8 клас)

3. Паўтарак Аляксандр (8 клас)

4. Сіруць Віталій (8 клас)

5. Ульдзіновіч Таццяна (8 клас)

6. Шыцко Андрэй (8 клас)


Рыбак А.В.

Чацвер,

14.05-14.50,

каб.31


12

3 група:

1. Альховік Валянцін (9 клас)

2. Внучко Дзмітрый (9 клас)

3. Данько Аляксандра (9 клас)

4. Клімовіч Арцём (9 клас)

5. Паўлоўская Вікторыя (9 клас)

6. Пянькоўскі Аляксандр (9 клас)

7. Пянькоўскі Андрэй (9 клас)

8. Рагацэвіч Віталій (9 клас)

9. Трухан Аляксандр (9 клас)

10. Жук Дар’я (11 клас)

11. Краус Рэгіна (11 клас)

12. Ульдзіновіч Вольга (11 класа)


Баранава І.В.

Пятніца,

15.45-16.30,

каб. 26


3.

Руская мова

5

1 група:

1. Гугнюк Эмма (4 клас)

2. Крэчак Вікторыя (4 клас)

3. Марачкоўскі Марк (4 клас)

4. Мельнова Вікторыя (4 клас)

5. Паршуціч Ангеліна (4 клас)

6. Садоўскі Андрэй (4 клас)

7. Юшко Дзмітрый (4 клас)



Дубай Т.П.

Аўторак,

13.15-14.00,

каб.21


4.

Нямецкая мова

11

2 група:

1. Андрэйчык Уладзіслаў (1 клас)

2. Гавейна Іван (1 клас)

3. Гараднякоў Андрэй (1 клас)

4. Гацэнбілер Вадзім (1 клас)

5. Яткоўская Каміла (1 клас)

6. Антанюк Ксенія (2 клас)

7. Валынчык Вікторыя (2 клас)

8. Паршуціч Кірыл (2 клас)

9. Садоўскі Аляксандр (2 клас)

10. Садоўская Юлія (2 клас)

11. Ульдзіновіч Паліна (2 клас)



Кароль Н.І.

Пятніца,

13.15-14.00

д/у

каб. 2 кл.



5.

Гісторыя

5

1 група:

1. Ножын Раман (10 клас)

2. Садоўская Вікторыя (10 клас)

3. Сітнік Аляксандр (10 клас)

4. Чуракова Дарына (10 клас)

5. Юшко Вольга (10 клас)



Езёрэк М.А.

Чацвер,

14.55-15.40, каб.23



: gnezno -> library
library -> Настаўнік пачатковых класаў Дубай Таццяна Паўлаўна
library -> Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад сярэдняя школа
library -> Гнезнаўскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад сярэдняя школа
library -> Без чалавечнсці не будзе вечнасці Класная гадзіна для вучняў 10-11 класаў
library -> Метадычнага аб’яднання настаўнікаў гуманітарнага цыклу
library -> Гнезнаўскі навучальна педагагічны комплекс дзіцячы сад сярэдняя школа
library -> Я – грамадзянін Рэспублікі Беларусь Мэта
library -> Расклад работы аб’яднанняў па інтарэсах
library -> Графік работы дзяржаўнай установы адукацыі “Гнезнаўскі навучальна – педагагічны комплекс дзіцячы сад – сярэдняя школа”




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка