Расклад правядзення факультатыўных заняткаў на 2-е паўгоддзе 2015/2016 навучальнага года



Дата канвертавання15.05.2016
Памер181.94 Kb.
Зацвярджаю

Дырэктар гімназіі

(подпіс) Л.С. Паўхлеб

«08» «01» 2016




расклад

правядзення факультатыўных заняткаў на 2-е паўгоддзе 2015/2016 навучальнага года

дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія г. Дзяржынска”




Прозвішча, імя, імя па бацьку

Прадмет

Кольк.гадзін

Клас

Каб.

Дни недели

ПН

Аўт

СР

ЧТ

ПТ

СБ



Храловіч Т.І.

секреты синтаксиса и пунктуации

1

9

11
















10.00-1045



Храловіч Т.І.

Культура речи

1

10

11
















9.00-9.45



Каладзінская Л.Л.

от значения к написанию

1

8

27










14.10-14.55









Каладзінская Л.Л.

секреты синтаксиса и пунктуации

1

9

27




14.10-14.55















Колбун І.А.

от значения к написанию

1

8

21










14.10-14.55









Колбун І.А.

Русский язык в алгоритмах

1

11

21

14.40-15.25


















Гарбатоўская А.І.

складаны сказ без складанасці

1

9

34




14.10-14.55















Гарбатоўская А.І.

практыкум па пунктуацыі бел.мовы

1

11

34







14.15-15.00












Волчанка А.І.

слова ў тэксце

1

7

40













15.05-15.50






Волчанка А.І.

практыкум па арфаграфіі бел.мовы

1

10

40







15.10-15.55












Хацкевіч А.Я.

гэты няпросты просты сказ

1

8

22







15.10-15.55












Хацкевіч А.Я.

складаны сказ без складанасці

1

9

22




14.10-14.55















Хацкевіч А.Я.

практыкум па арфаграфіі бел.мовы

1

10

22

13.40-14.25


















Мінько К.А.

грані слова

1

5

23













14.10-14.55






Мінько К.А.

практыкум па пунктуацыі бел.мовы

1

11

23

14.35-15.20


















Няфёдава А.М.

матэматыка пасля ўрокаў

1

6

36










14.10-14.55









Няфёдава А.М.

паўтараем матэматыку

1

11

36







14.15-15.00












Сухнат Т.В.

алгебра вучыць разважаць

1

7

24




14.10-14.55















Маркачэўская Н.М.

матэматыка пасля ўрокаў

1

5

31




14.10-14.55















Валахановіч Т.У.

матэматыка пасля ўрокаў

1

6

24







14.15-15.00












Валахановіч Т.У.

алгебра вучыць разважаць

1

10

24













14.10-14.55






Валахановіч Т.У.

паўтараем матэматыку

1

10

28




14.10-15.50

1,3вт















Караневіч А.Г.

алгебра вучыць разважаць

1

9

28







15.10-15.55












Караневіч А.Г.

паўтараем матэматыку

1

9

28













15.05-15.50






Слінка С.У.

абагульняючы факультатыўны курс па біялогіі

1

11

33
















9.00-9.45



Слінка С.У.

уводзіны ў біятэхналогію

1

10

33
















10.00-10.45



Доўнар М.Л.

простыя рашэнні складаных задач

1

9

38
















11.00-11.45



Доўнар М.Л.

рашэнне творчых задач

2

10

38













15.05-15.50

10.00-10.45



Доўнар М.Л.

паўтараючы фізіку, правяраю сябе

1

11

38
















9.00-9.45



Кісель Я.Р.

алгебра вучыць разважаць

2

8

28




14.10-15.50















Бычкевіч А.П.

назірай і даследуй сам

1

7

38




14.10-14.55















Маціеўская Л.М.

рыхтуемся да вывучэння хіміі на павышанным узроўні

1

9

39










14.10-15.50









Маціеўская Л.М.

рашэнне разліковых задач па хіміі павыш. цяжкасці

1

10

39










15.05-15.50









Яраховіч С.К.

дзівосны свет раслін і яго ахова

1

7

31










15.05-15.50









Яраховіч С.К.

займальны свет жывёл

1

8

31







15.10-15.55












Трацэўская Л.Б.

Алгарытмізацыя і праграмаванне

2

6

32

13.45-15.20


















Кузаўкова А.М.

інфарматыка ў задачах

1

8

37

14.35-15.20


















Бурцава С.У.

на парозе Новага часу XІV-XVст

1

7

35










14.10-14.55









Бурцава С.У.

Сусветная гісторыя Новага часу XІX-XXст:станаўлен.ідустр.цывілізац.

1

9

35

14.35-15.20


















Гарэлік М.У.

бел.землі: ад старажытнасці да сярэдз.13 ст.

1

6

37










14.10-14.55









Гарэлік М.У.

навейшы час:праблемы і перспектывы

1

11

35
















10.00-10.45



Сябро С.В.

гэты загадкавы старажытны свет

1

5

35




14.10-14.55















Сябро С.В.

культура і рэлігія

1

10













15.05-15.50









Сябро С.В.

асновы рэлігіязнаўства

1

11

35




15.05-15.50















Аляксеева Т.В.

камунікатыўная граматыка

1

9

26




14.10-14.55















Навіцкая Р.А.

камунікатыўная граматыка

1

9

41







15.10-15.55












Барута Н.С.

лексіка-граматычны практыкум

1

10

П2










15.05-15.50









Бароўская М.Я.

асновы эканомікі

2

10-11

25




15.00-15.45















Кандыбайла А.М.

маё прафесійнае будучае

1

9

п5










15.05-15.50









Шчарбіна Б.У.

польская мова

1

6-7

41
















9.00-9.45


Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце (подпіс) Л.І. Захарава
: wp-content -> uploads -> 2012
2012 -> Конкурс для маладых журналістаў 4 Майстэрня грамадзянскай актыўнасці для моладзі 5
2012 -> Кроніка грамадскага жыцця Гарадзеншчыны ад грамадскага аб’яднання
2012 -> Кроніка грамадскага жыцця Гарадзеншчыны ад грамадскага аб’яднання
2012 -> Аб выкладанні вучэбнага прадмета (дысцыпліны) «Беларуская мова» ва ўстановах прафесіянальна-тэхнічнай і сэрэдняй спецыяльнай адукацыі
2012 -> Стыпендыя Лейна Кіркланда 7 конкурс
2012 -> Нефармальная адукацыя паляпшаючы якасць жыцця! 8 – 10 кастрычніка 2010 г адбыўся ІІІ фестываль нефармальнай адукацыі
2012 -> Конкурс для маладых журналістаў 6 Конкурс школьных каманд «Што я ведаю пра Еўропу?»
2012 -> Стыпендыя Лейна Кіркланда 7 Павышэнне кваліфікацыі ў галіне грамадскага сектару 7 конкурс
2012 -> Кроніка грамадскага жыцця Гарадзеншчыны ад грамадскага аб’яднання
2012 -> Кроніка грамадскага жыцця Гарадзеншчыны ад грамадскага аб’яднання




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка