Расклад заняткаў лабараторна-экзаменацыйнай сесіі для навучэнцаў групы тар 13-1



Дата канвертавання27.07.2016
Памер52.05 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

В.а.дырэктара УА ГДПК


_______________М.М.Шаўчэня

«____»_______________2014 г.



РАСКЛАД

заняткаў лабараторна-экзаменацыйнай сесіі для навучэнцаў групы ТАР 13-1

Аддзялення эканомікі і завочнага навучання

на 2013-2014 навучальны год





Дата, дзень тыдня

Нумар пары

Час правядзення

Назва дысцыпліны

Выкладчык

Аўд.

09.06.2014

панядзелак



1

2

3



4

08.30-10.10

10.20-12.00

12.40-14.20

14.30-16.10



Стандартыз.і якасць прадукцыі

Стандартыз.і якасць прадукцыі

Тэхнічная механіка

Нармаванне дакладнасці і ТВ



Прысяжная Г.А.

Прысяжная Г.А.

Стрэльнікава Н.В.

Белазаровіч С.У.






10.06.2014

аўторак


1

2

3



4

08.30-10.10

10.20-12.00

12.40-14.20

14.30-16.10



Стандартыз.і якасць прадукцыі

Стандартыз.і якасць прадукцыі

Нармаванне дакладнасці і ТВ

Нармаванне дакладнасці і ТВ



Прысяжная Г.А.

Прысяжная Г.А.

Белазаровіч С.У.

Белазаровіч С.У.






11.06.2014

серада





09.00

Экзамен

па дысцыпліне

Стандартызацыя і якасць прадукцыі”



Прысяжная Г.А.




12.06.2014

чацвер


1
2
3

4


08.30-10.10
10.10-11.40
12.20-13.50

14.40-16.10



Інжынерная графіка
Інжынерная графіка
Нармаванне дакладнасці і ТВ

Нармаванне дакладнасці і ТВ



Шымбарэцкая Ж.Р./ Марчанка Г.І.

Шымбарэцкая Ж.Р./ Марчанка Г.І.

Белазаровіч С.У.

Белазаровіч С.У.






13.06.2014

пятніца


2
3
4

5


10.20-12.00
12.40-14.20
14.30-16.10

16.20-18.00



Інжынерная графіка
Інжынерная графіка
Нармаванне дакладнасці і ТВ

Нармаванне дакладнасці і ТВ



Шымбарэцкая Ж.Р./ Марчанка Г.І.

Шымбарэцкая Ж.Р./ Марчанка Г.І.

Белазаровіч С.У.

Белазаровіч С.У.






14.06.2014

субота





09.00

Экзамен

па дысцыпліне

Нармаванне дакладнасці і тэхнічныя вымярэнні”



Белазаровіч С.У.




16.06.2014

панядзелак



3

4

5



6

12.40-14.20

14.30-16.10

16.20-18.00

18.10-19.50



Тэхнічная механіка

Матэрыялазнаўства і ТМ

Матэрыялазнаўства і ТМ

Матэрыялазнаўства і ТМ



Стрэльнікава Н.В.

Бяйцюк А.Л.

Бяйцюк А.Л.

Бяйцюк А.Л.






17.06.2014

аўторак


1

2

3



4

08.30-10.10

10.20-12.00

12.40-14.20

14.30-16.10



Тэхнічная механіка

Тэхнічная механіка

Матэрыялазнаўства і ТМ

Матэрыялазнаўства і ТМ



Стрэльнікава Н.В.

Стрэльнікава Н.В.

Бяйцюк А.Л.

Бяйцюк А.Л.






18.06.2014

серада





14.00

Экзамен

па дысцыпліне

Матэрыялазнаўства і тэхналогія матэрыялаў”



Бяйцюк А.Л.




19.06.2014

чацвер


2
3
4

5


10.10-11.40
12.20-13.50
14.40-16.10

16.20-18.00



Інжынерная графіка
Інжынерная графіка
Тэхнічная механіка

Тэхнічная механіка



Шымбарэцкая Ж.Р./ Марчанка Г.І.

Шымбарэцкая Ж.Р./ Марчанка Г.І.

Стрэльнікава Н.В.

Стрэльнікава Н.В.






20.06.2014

пятніца


1

2
3
4




08.30-10.10

10.20-12.00


12.40-14.20
14.30-16.10


Тэхнічная механіка

Інжынерная графіка


Інжынерная графіка
Інжынерная графіка АКР


Стрэльнікава Н.В.

Шымбарэцкая Ж.Р./ Марчанка Г.І.

Шымбарэцкая Ж.Р./ Марчанка Г.І.

Шымбарэцкая Ж.Р./ Марчанка Г.І.






21.06.2014

субота





09.00

Экзамен

па дысцыпліне

Тэхнічная механіка”



Стрэльнікава Н.В.



Нам. дырэктара па ВР М.У.Панцялеенка



Заг. аддзялення А.Ф.Гусянкова


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка