Шчучынскі раенны выканаўчы камітэт



Дата канвертавання16.05.2016
Памер129.15 Kb.


ШЧУЧЫНСКІ РАЕННЫ ВЫКАНАЎЧЫ КАМІТЭТ

РАШЭННЕ
15 кастрычніка 2010г. № 832


Аб стварэнні ўчасткаў

для галасавання



На падставе артыкулаў 17, 18, 24 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь і па ўзгадненню з Шчучынскай раённай выбарчай камісіяй па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь Шчучынскі раённы выканаўчы камітэт ВЫРАШЫЎ:


Стварыць на тэрыторыі Шчучынскага раёна наступныя ўчасткі для галасавання па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь:

Бакштаўскі ўчастак для галасавання № 1


Вёскі: Бакшты, Вялікія Пугачы, Гуменнікі, Клешнякі, Малыя Пугачы, Маляцічы, Мацюкі, Мінюцеўка, Мякішы, Плёткі, Савічы, Скелдычы.

Хутары: Барэйшышкі, Бігаўшчына, Вуглы, Занявіша, Зарэчча, Пясчына, Рачкаўшчына.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання - аграгарадок Бакшты, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Бакштаўскі дзіцячы сад - пачатковая школа”.

Васілішкаўскі-цэнтральны ўчастак для галасавання № 2

Вёска Васілішкі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Васілішкі, цэнтр культуры і вольнага часу.



Васілішкаўскі-сельскі ўчастак для галасавання № 3

Вёскі: Аляксандраўка, Арцюшы, Вайшчукі, Відаўка, Гайкоўшчына, Глінічы, Губічы, Гудзішкі, Дварчаны, Дзегцяры, Зенявічы, Зыбалы, Канстанцінаўка, Кошчыцы, Кронькі, Крупаўшчына, Ладыга, Ляхаўка, Мосеўцы, Плебанаўцы, Разнятычы, Рудава, Сандыкаўшчызна, Старыя Васілішкі, Шкордзь, Шкяры.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Васілішкі, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Васілішкаўская сярэдняя агульнаадукацыйная школа”.


Лычкаўскі ўчастак для галасавання № 4

Вёскі: Біцеўцы, Вялікая Нявіша, Даліняны, Догелі, Драбушы, Збражкі, Казулішкі, Карэвічы, Лычкаўцы, Малыя Казлы, Малая Нявіша, Прымакі, Псярцы, Рагелеўцы, Стадаляны, Трайгі, Трудавая, Хадэлі, Шайбакі, Шэрмічы, Яскевічы.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Лычкаўцы, клуб-бібліятэка.

Галавічпольскі ўчастак для галасавання № 5

Вёскі: Алешкаўцы, Банюкі, Баяры, Ваейкаўцы, Вялікія Казлы, Галавічполе, Галасавічы, Глебаўцы, Карабкі, Моцеўцы, Навумаўцы, Новыя Гернікі, Пільчукі, Русанаўцы, Русачкі, Старыя Гернікі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Галавічполе, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна – педагагічны комплекс Галавічпольскі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная сярэдняя школа”.


Гурнофельскі ўчастак для галасавання № 6

Вёскі: Вялікае Сяло, Гурнофель, Касцянева, Красная, Лазаўцы, Лялюшаўцы, Маркаўцы, Свірыды.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Гурнофель, сельскі Дом культуры.



Багушоўскі ўчастак для галасавання № 7

Вёскі: Багушы, Бэрнікі, Варанкі, Вострава, Зюкі, Ляцэвічы, Місюкоўшчына, Навасёлкі, Пісклюкі, Рагачоўшчына, Ройшы, Рыча, Рыча Дзяржаўная, Цяпы, Чучвы, Шарупы, Шынкаўцы.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Багушы, клуб-бібліятэка.

Дэмбраўскі ўчастак для галасавання № 8

Вёскі: Агульс, Балі, Барысаўка, Вайкалы, Вароны, Доўгая, Дэмбрава, Еўлашы, Завалкі, Карашава, Красляне, Кузьмы, Кухары, Лядск Высокі, Маліннікі, Новая Спуша, Савічы, Слонна, Стараўшчына, Старая Спуша, Хамаўшчына, Чапаеўка.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Дэмбрава, сельскі Дом фальклору і народных традыцый.

Ашмянцоўскі ўчастак для галасавання № 9

Вёскі: Ашмянцы, Барцякі, Баяры Лебяцкія, Бранцы, Ваўкавічы, Дубрава, Лябёдка, Мацеўчукі, Мінотавічы, Талачкі.

Пасёлак Дубрава.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Ашмянцы, цэнтральны Дом культуры.



Жалудоцкі ўчастак для галасавання № 10


Вёскі: Баяры Жалудоцкія, Вялікае Сяло, Дубялі, Зенюкі, Карсакі, Кукіні, Купры, Логвіны, Малое Сяло, Саваўшчына, Скерсі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – гарадскі пасёлак Жалудок, горпасялковы Дом культуры.



Закрыты ўчастак для галасавання № 11

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – гарадскі пасёлак Жалудок, гарадская бальніца ўстановы аховы здароўя “Шчучынская цэнтральная раённая бальніца”.



Урублеўскі ўчастак для галасавання № 12

Гарадскі пасёлак Жалудок.

Вёскі: Зара Камунізму, Фарны Канец.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – гарадскі пасёлак Жалудок, вуліца Камуністычная 6, актавая зала пачатковых класаў дзяржаўнай ўстановы адукацыі “Жалудоцкая сярэдняя агульнаадукацыйная школа імя В.Урублеўскага”.



Каменскі ўчастак для галасавання № 13

Вёскі: Аздобічы, Ванэлькі, Глыбокае, Грамавічы, Залесна, Каменка, Кісялі, Клачкі, Лупіны, Піляўсі, Пратасаўшчына, Прудцы, Пузынаўцы, Рамашкі, Рыманды, Савейкі, Сарокі, Шчукі.

Хутар Каменка.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Каменка, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Каменскі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная сярэдняя школа”.



Ляшчанскі ўчастак для галасавання № 14

Вёскі: Андрушоўцы, Догі, Жагуні, Калечыцы, Красная дом №70, Кулакі, Лядск, Ляшчанка, Мураўёўка, Намейкі, Пачкаўшчына, Рагачы, Салагубаўцы, Скрагі, Старадворцы.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Ляшчанка, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Ляшчанская сярэдняя агульнаадукацыйная школа”.

Тапілішкаўскі ўчастак для галасавання № 15

Вёскі: Амбілеўцы, Красная (акрамя дома №70), Тапілішкі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – аграгарадок Тапілішкі, сельскі клуб.

Мажэйкаўскі ўчастак для галасавання № 16

Вёскі: Валока, Вялікае Мажэйкава, Вялікія Баяры, Дамаўцы, Зайкаўшчына, Ішчална, Ішчальняны, Казарэзы, Кемяны, Кіралі, Коўчыкі, Малыя Баяры, Нарчы, Станіславова, Халечына, Чарняўка, Юцеўцы, Ялашаўцы.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – аграгарадок Вялікае Мажэйкава, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Мажэйкаўскі дзіцячы сад - агульнаадукацыйная базавая школа”.

Скрыбаўскі ўчастак для галасавання № 17

Вёскі: Аленкаўцы, Багданаўцы, Бурцічы, Гарманціна, Дзярванцы, Забалаць, Зенеўцы, Казянцы, Красулі, Мураванка, Навасады, Навасёлкі, Скрыбаўцы, Тумашаўцы, Царкоўцы.

Сельскі населены пункт Скрыбаўцы.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Скрыбаўцы, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна – педагагічны комплекс Скрыбаўскі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная сярэдняя школа”.



Берштаўскі ўчастак для галасавання № 18

Вёскі: Арлова Гара, Бераставіца, Бершты, Падбершты, Пілаўня.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Бершты, сельскі клуб.

Прудзянскі ўчастак для галасавання № 19

Вёскі: Баравыя, Будоўля, Вуглы, Голдзішкі, Грамкі, Дамейкі, Казакі, Куцы Лес, Ленцішкі, Мікулішкі, Прудзяны, Прыбыткаўшчына, Родзевічы, Рынкаўцы, Саснабор, Сырні, Танявічы, Яхнавічы.

Хутары: Астапішкі, Квіцеўцы, Шамякі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Прудзяны, памяшканне былой базавай школы.



Навадворскі ўчастак для галасавання № 20

Вёскі: Вампершчына, Голеўцы, Забалоцце, Зобія, Краснае, Куляўцы, Ляхаўцы, Малюкоўцы, Новы Двор, Равятычы, Рыталеўшчына, Савічы, Смаліха, Юраўка, Якубавічы.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Новы Двор, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навадворская сярэдняя агульнаадукацыйная школа Шчучынскага раёна”.

Астрынскі ўчастак для галасавання № 21

Гарадскі пасёлак Астрына.

Хутар Лойбішка.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – гарадскі пасёлак Астрына, дзіцячая бібліятэка.



Астрынскі - сельскі ўчастак для галасавання № 22

Вёскі: Абруб, Алішкаўцы, Алянішчаўка, Ашуркі, Вялікія Бярозаўцы, Задваране, Зінякі, Кірпічоўшчына, Кульбачына, Ляйкі, Малыя Бярозаўцы, Пелеўцы, Рыбакі, Сасновы Бор, Сіняцеўка, Стаўраўцы, Шастакі, Шоркіна, Шчанец, Ясная Паляна.

Хутары: Бараніха, Лычкаўцы.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – гарадскі пасёлак Астрына, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Астрынская сярэдняя агульнаадукацыйная школа імя А.С.Пашкевіч (Цёткі)”.



Закрыты ўчастак для галасавання № 23

Гарадскі пасёлак Астрына.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – гарадскі пасёлак Астрына, гарадская бальніца ўстановы аховы здароўя “Шчучынская цэнтральная раённая бальніца”.

Кобраўскі ўчастак для галасавання № 24

Вёскі: Карпанаўцы, Кобраўцы, Курылаўцы, Нарашы, Пяскі, Раганічы, Філіпаўцы, Філявічы, Чарняўка.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Кобраўцы, сельскі клуб.

Ліпічноўскі ўчастак для галасавання № 25

Вёскі: Доўгая, Крупялі, Ліпічна, Пашыцы, Прэціма, Старынкі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Ліпічна, сельскі клуб.

Орлеўскі ўчастак для галасавання № 26

Вёскі: Ваўчкі, Зачэпічы, Ліпічанка, Орля, Яселевічы.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Орля, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Орлеўскі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная сярэдняя школа імя С.П.Шупені”.

Сарокінскі ўчастак для галасавання № 27

Вёскі: Берагоўцы, Борці, Галынка, Дварчаны, Новадзяражна, Петрашкі, Рымкі, Сарокі, Турэйск.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Сарокі, клуб - бібліятэка.

Дудкоўскі ўчастак для галасавання № 28

Вёскі: Дудкі, Замошша, Казацкія, Пяцюлеўцы, Раманова, Рыскі, Скарбы, Стралкі, Юшкаўцы.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Дудкі, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Дудкоўская базавая агульнаадукацыйная школа”.

Матыльскі ўчастак для галасавання № 29

Вёскі: Бянькі, Вензаўшчына, Гайкоўцы, Ганэлькі, Глушні, Жалабы, Зубрава, Матылі, Пагарэлец, Петрашышкі, Плянта.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Матылі, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Матыльская базавая агульнаадукацыйная школа”.
Першамайскі ўчастак для галасавання № 30

Вёскі: Вераб’і, Даўбенкі, Замасцяны, Кудзяркі, Куляшы, Мікулішкі, Нялюбаўцы, Першамайская, Табалічы, Шамякі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Першамайская, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Першамайскі дзіцячы сад - агульнаадукацыйная сярэдняя школа”.

Хадзілонскі ўчастак для галасавання № 31

Вёскі: Вайнілаўцы, Вугольнікі, Заляшаны, Зяняпішы, Курпі, Новыя Паддубы, Падгалішкі, Палуянаўцы, Пераходы, Старадворцы, Стары Двор, Старыя Паддубы, Хадзілоні, Шастакоўцы.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Хадзілоні, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Хадзілонская базавая агульнаадукацыйная школа”.

Ракавіцкі ўчастак для галасавання № 32

Вёскі: Бабічы, Балотнікі, Валянчыцы, Карпавічы, Крупава, Мардасы, Ракавічы, Раманавічы, Русакі, Ручыцы, Семянякі, Сухары, Сямягі, Філіпавічы, Хількі, Церахі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Ракавічы, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Ракавіцкі дзіцячы сад-агульнаадукацыйная сярэдняя школа”.

Баліцкі ўчастак для галасавання № 33

Вёскі: Балічы, Быкаўка, Варонішкі, Дзякаўцы, Доўклеўшчына, Забор’е, Карпейчыкі, Крышылкі, Новая Дубраўка, Падбобра, Патока, Старая Падражанка, Чарнякі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Балічы, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Баліцкая базавая агульнаадукацыйная школа”.

Ражанкаўскі-Лагацкі ўчастак для галасавання № 34

Вёскі: Галынка, Крупялі, Лагады, Лапаты, Трахімчыкі.

Пасёлак Ражанка.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – пасёлак Ражанка, бібліятэка – клуб.



Ражанкаўскі-садовы ўчастак для галасавання № 35

Вёскі: Багуславова, Бобра, Гірдзеўка, Заполле, Малявічы, Новая Ражанка, Падзамча, Ражанка (вуліцы: Вішнёвая, Савецкая з дома № 1 па дом № 11, Садовая з дома № 1 па дом № 23, завулкі Горны і Заходні), Старая Дубраўка, Цейкаўшчына, Шляхты.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Ражанка, цэнтральны Дом культуры.

Ражанкаўскі ўчастак для галасавання № 36

Вёска Ражанка:

вуліцы: Заводская, Зялёная, Лугавая, Маладзёжная, Міру, Набярэжная, Рачная, Савецкая (з дома № 14 да канца вуліцы), Садовая (з дома № 22 да канца вуліцы), Цвяточная, Шчучынская, Юбілейная;

завулкі: Паўднёвы, Першамайскі, Сонечны, Ціхі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Ражанка, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна – педагагічны комплекс Ражанкаўскі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная сярэдняя школа”.

Руткевіцкі ўчастак для галасавання № 37

Вёскі: Вярбілкі, Даліна Зарэчная, Даліна Прамая, Клімаўшчына, Макееўцы, Руткевічы, Рэзы .

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Руткевічы, сельскі Дом культуры.

Плянтаўскі ўчастак для галасавання № 38

Вёскі: Даўлюдаўшчына, Міцары, Навасёлкі, Першамайская, Плянты.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Плянты (крыжоўка), адміністрацыйны будынак Шчучынскага лясніцтва дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Шчучынскі лясгас” Гродзенскага дзяржаўнага вытворчага лесагаспадарчага аб’яднання.

Скоржыцкі ўчастак для галасавання № 39

Вёскі: Агароднікі, Барташы, Будраўцы, Дубраўляны, Ельня, Жадзейкі, Жылічы, Зарэчча, Мілеўцы, Поплава, Скоржыкі, Шніпкі, Юшкі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Скоржыкі, клуб-бібліятэка.

Янчукоўскі ўчастак для галасавання № 40

Вёскі: Буйвічы, Дамуцеўцы, Тур’я, Янчукі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вёска Янчукі, адміністрацыйны будынак сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва "Шчучынаграпрадукт".

Акадэмічны ўчастак для галасавання № 41

Горад Шчучын, вуліцы: Акадэмічная, Камсамольская (з дома № 1 па дом № 49 з няцотнага боку і з дома № 2 па дом № 36 з цотнага боку), Камуністычная, Кароткая, Кірава (з дома № 1 па дом № 29 з няцотнага боку і з дома № 2 па дом № 38 з цотнага боку), Крупскай, Я.Купалы, 12 Ліпеня, Лугавая, Лясная, К.Маркса, П. Марозава, Міру, Папярэчная, Паўдневая, Суворава, Фрунзе, Цвяточная, Ціміразева, Чапаева, Энгельса.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – горад Шчучын, вуліца Акадэмічная 21, Рэспубліканскае унітарнае навуковае прадпрыемства “Гродзенскі занальны інстытут раслінаводства Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі”.

Астроўскі ўчастак для галасавання № 42

Горад Шчучын, вуліца Астроўскага (дамы №№ 1-14а, 23, 28, 33).

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – горад Шчучын, вуліца Астроўскага 34, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Шчучынскі цэнтр карэкцыйна-развіваючага навучання і рэабілітацыі”.

Астроўскі ўчастак для галасавання № 43

Горад Шчучын:

вуліцы: Астроўскага (дамы №№ 15-22, 24-27, 52-53), Вішнёвая, Вярбовая, Каштанавая, Кляновая, Лідская, І.Мележа, Палявая, Паркавая, Паўночна-Усходняя, Рабінавая, Сонечная;

завулкі: Каштанавы, Паўночна -Усходні, Паўночны.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – горад Шчучын, вуліца Астроўскага 17а, адміністрацыйны будынак даччынага камунальнага унітарнага прадпрыемства "Жыллёва-эксплуатацыйная служба" Шчучынскага раёна.

Заводскі ўчастак для галасавання № 44

Горад Шчучын, вуліцы: Батырава, Дамброўскага, Заводская (з дома № 2 па дом № 16), Маладзёжная, А.Міцкевіча, Э.Пашкевіч, Савецкая, М.Танка, Усходняя (з цотнага боку), Урублеўскага, Чайкоўскага, Школьная (з дома № 3 па дом № 15 з няцотнага боку, з дома № 2 па дом № 12 з цотнага боку), Шупені.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – горад Шчучын, вуліца Савецкая 15, інтэрнат Адкрытага акцыянернага таварыства «Шчучынскі завод «Аўтапровад».

Закрыты ўчастак для галасавання № 45

Горад Шчучын.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – горад Шчучын, вуліца Мічурына 22, установа аховы здароўя “Шчучынская цэнтральная раённая бальніца”.

Заходні ўчастак для галасавання № 46

Горад Шчучын:

вуліцы: Ажэшкі, Будаўнікоў, Гродзенская, Дружбы, Заходняя (акрамя дома № 7), Паўднева-Заходняя, Пралетарская, Пушкіна (з дома № 47 да канца вуліцы з няцотнага боку), Рудага В.А., Ф.Скарыны;

завулак Гродзенскі.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – горад Шчучын, вуліца Паўднева-Заходняя 6, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 3 г. Шчучына”.

Зялёны ўчастак для галасавання № 47

Горад Шчучын, вуліца Зялёная (акрамя дамоў з № 2 па № 14 з цотнага боку).

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – горад Шчучын, вуліца Зялёная 5, дачэрняе прадпрыемства «Шчучынская МПМК-167” Гродзенскага абласнога вытворчага праектна-будаўнічага унітарнага прадпрыемства “Гроднааблсельбуд”.

Кіраўскі ўчастак для галасавання № 48

Горад Шчучын:

вуліцы: Арджанікідзе, Гагарына, Дзяржынскага, Заходняя дом № 7, Калгасная, Кірава (з дома № 40 да канца вуліцы з цотнага боку і з дома № 31 да канца вуліцы з няцотнага боку), Куйбышава, Леніна (з дома № 84 да канца вуліцы з цотнага боку і з дома № 63 да канца вуліцы з няцотнага боку), Маякоўскага, Мічурына, Першамайская, Пушкіна ( з дома № 1 па дом № 45 з няцотнага боку, з дома № 2 да канца вуліцы з цотнага боку), Садовая, 8-га Сакавіка, Свярдлова, Цітова, Чкалава, Я.Коласа;

завулак Дзяржынскага.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – горад Шчучын, вуліца Леніна 89, Установа адукацыі “Шчучынскі дзяржаўны сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй”.

Ленінскі ўчастак для галасавання № 49

Горад Шчучын, вуліцы: 17 Верасня, Гастэлы, Горкага, Заслонава, Зялёная (з дома № 2 па дом № 14 з цотнага боку), Камсамольская (дамы № 61, 63), Кастрычніцкая, Леніна (з дома № 1 па дом № 61 з няцотнага боку і з дома № 2 па дом № 82 з цотнага боку), Лермантава, Піянерская, Рачная, плошча Свабоды, Чырвонаармейская.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – горад Шчучын, вуліца Леніна 66, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 1 г. Шчучына”.

Някрасаўскі ўчастак для галасавання № 50

Горад Шчучын, вуліцы: Астроўскага (з дома № 29 па дом № 32), Заводская (з дома № 18а па дом 32), Някрасава, Школьная (з дома № 17 па дом № 21), Крыжоўка.



Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – горад Шчучын, вуліца Савецкая 39, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 2 г. Шчучына”.
Старшыня С.І. Ушкевіч
Кіраўнік спраў Ю.Т.Пашук


: dfiles
dfiles -> Шчучынскі раённы выканаўчы камітэт
dfiles -> Слонімскі раённы выканаўчы камітэт
dfiles -> Аддзел ідэалагічнай работы бераставіцкага райвыканкама аддзел культуры бераставіцкага райвыканкама раённая арганізацыя таварыства “веды”
dfiles -> Значимые мероприятия – 2015 года Библиотечная система
dfiles -> Загс паведамляе: 2014 год у лічбах І фактах
dfiles -> Бібліятэкі-юбіляры Мар’інагорская гарадская бібліятэка (1993) – 20 гадоў
dfiles -> Л. А. Антанюк Б. А. Плотнікаў Беларуская мова: прафесійная лексіка
dfiles -> Адміністрацыйных працэдур, якія ажыццяўляюцца Міністэрствам энергетыкі Рэспублікі Беларусь па заявах грамадзян




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка