Шчучынскі раённы выканаўчы камітэт



Дата канвертавання14.05.2016
Памер463.34 Kb.


ШЧУЧЫНСКІ РАЁННЫ ВЫКАНАЎЧЫ КАМІТЭТ
РАШЭННЕ
2 лістапада 2010г. № 879
Аб стварэнні ўчастковых камісій па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
Разгледзеўшы пратаколы кіруючых органаў грамадскіх аб’яднанняў, сходаў працоўных калектываў, заявы грамадзян аб вылучэнні прадстаўнікоў у склад участковых камісій і на падставе артыкулаў 34, 35 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь, Шчучынскі раённы выканаўчы камітэт ВЫРАШЫЎ:

Стварыць на тэрыторыі Шчучынскага раёна ўчастковыя камісіі па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь ў наступнай колькасці і складзе:


Участковая камісія Бакштаўскага ўчастка для галасавання № 1 – 11 чалавек (аграгарадок Бакшты, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна - педагагічны комплекс Бакштаўскі дзіцячы сад – пачатковая школа”, тэлефон 44746)

Бакала Ірына Вацлаваўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Валошык Ірына Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Дзежыц Людміла Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Краўцова Тарэза Феліксаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Маркевіч Анжаліка Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Мінкевіч Віктар Казіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Панасевіч Данута Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Петрашэвіч Марыя Пятроўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Пракаповіч Людміла Вячаславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Пракаповіч Мікалай Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Сідаровіч Міхаіл Іосіфавіч– вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Васілішкаўскага – цэнтральнага ўчастка для галасавання № 2 – 11 чалавек (вёска Васілішкі, цэнтр культуры і вольнага часу, тэлефон 47125 )

Багдзевіч Рамуальда Казіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Будзько Марыя Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Гінэль Ірына Аркадзьеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Жагунь Тарэса Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Мухляда Таццяна Канстанцінаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Пятрушэвіч Ірына Францаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Стасюкевіч Генрых Валяр’янавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Сяргей Яніна Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Талочка Генрых Тадэвушавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Тарасевіч Ірэна Вацлаваўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Шэршань Сяргей Аркадзьевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.


Участковая камісія Васілішкаўскага – сельскага ўчастка для галасавання № 3 – 11 чалавек (вёска Васілішкі, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Васілішкаўская сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, тэлефон 47196 )

Варонік Таццяна Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Вашчыла Данута Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Вашчыла Ганна Вітольдаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Жолік Алена Эдвардаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Захарка Ірына Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Кімашэўскі Іван Феліксавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Маркевіч Алена Браніславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Маркевіч Віктар Тамашавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Маркевіч Галіна Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Сарока Ванда Мечыславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Сідаровіч Іван Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Лычкаўскага ўчастка для галасавання № 4 – 11 чалавек (вёска Лычкаўцы, клуб – бібліятэка, тэлефон 50315 )

Жолік Юрый Іосіфавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Жук Станіслаў Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Залога Тарэса Эдуардаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Мінкевіч Казімір Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Падзялінская Алена Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Сарока Раман Генрыхавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Сматрук Алена Яўгеньеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Трусіла Валерый Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Фяцісава Ларыса Андрыянаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Шэршань Людміла Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Юч Зоя Юльянаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Галавічпольскага ўчастка для галасавання № 5 – 11 чалавек (вёска Галавічполе, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна – педагагічны комплекс Галавічпольскі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная сярэдняя школа”, тэлефон 34131)

Апячонак Анатолій Іосіфавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Бароўская Аксана Генрыкаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Бурдзей Ірына Францаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Грудзінскі Андрэй Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Гулянцава Алена Зянонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Каспер Валянціна Рыгораўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Конюх Іосіф Вітольдавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Краснова Ірына Канстанцінаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Паўлюкевіч Ларыса Леанідаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Пашук Жанна Адамаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Шэўчук Галіна Францаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.
Участковая камісія Гурнофельскага ўчастка для галасавання №6 – 11 чалавек (вёска Гурнофель, сельскі Дом культуры, тэлефон 35567 )

Барысевіч Віталій Тадэвушавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Вальшчук Віталій Паўлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Вальшчук Марыя Сцяпанаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Грэсь Марыя Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Зенкевіч Леанід Вацлававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Краўцова Кацярына Сцяпанаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Лысеня Алена Вацлаваўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Лябецкая Кацярына Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Стальмашак Зоя Сцяпанаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Сцельмашак Юрый Люцыянавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Хмялеўская Ганна Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Багушоўскага ўчастка для галасавання №7 – 9 чалавек (вёска Багушы, клуб-бібліятэка, тэлефон 38739)

Будзько Мікалай Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Капіца Галіна Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Капіца Міхаіл Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Нічыпарук Іна Юр’еўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Сакута Ірына Генрыхаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Сакута Юрый Аляксеевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Сямашка Мікалай Мікалаевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Чашчэвік Святлана Васільеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Шайпак Яўгенія Эдмундаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.


Участковая камісія Дэмбраўскага ўчастка для галасавання №8 – 11 чалавек (вёска Дэмбрава, сельскі Дом фальклору і народных традыцый, тэлефон 43132)

Аліхвер Алена Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Бабей Ірына Мечыславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Казлоўскі Міхаіл Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Кемка Тарэса Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Лябецкая Ірэна Мар’янаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Малышка Алег Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Пянькоўская Леакадзія Сцяпанаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Радзімінская Святлана Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Сончык Надзея Паўлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Скорб Дзмітрый Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Талочка Аляксандр Васільевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.


Участковая камісія Ашмянцоўскага ўчастка для галасавання № 9 – 11 чалавек (вёска Ашмянцы, цэнтральны Дом культуры, тэлефон 37138)

Бекіш Уладзімір Уладзіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Былінская Рэгіна Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Гусць Ганна Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Дроб Ганна Вацлаваўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Дуброўная Ірына Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Ліпская Ганна Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Стасевіч Наталля Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Фядкевіч Алена Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Ханько Іван Сцяпанавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Шадура Міхаіл Антонавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Шанчук Алена Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.


Участковая камісія Жалудоцкага ўчастка для галасавання №10 – 9 чалавек (гарадскі пасёлак Жалудок, гарпасялковы Дом культуры, тэлефон 33392)

Бранцавіч Галіна Вікенцьеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Былінскі Іван Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў .

Бярнат Тамара Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Качаноўская Марына Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Клімовіч Валянціна Вацлаваўна– вылучана заявай выбаршчыкаў.

Лісай Алег Эдуардавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Радзівон Наталля Леанідаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Урбановіч Алена Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Цывінскі Генадзій Іосіфавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Закрытага ўчастка для галасавання №11 – 5 чалавек (гарадскі пасёлак Жалудок, гарадская бальніца ўстановы аховы здароў’я “Шчучынская цэнтральная раённая бальніца” (далей – УАЗ “Шчучынская ЦРБ”), тэлефон 33191)

Данева Ала Генадзьеўна – вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву аддзялення сястрынскага догляду Жалудоцкай гарадской бальніцы УАЗ “Шчучынская ЦРБ”.

Данеў Віталій Мікалаевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Дзікевіч Ірына Яўгеньеўна – вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву тэрапеўтычнага аддзялення Жалудоцкай гарадской бальніцы УАЗ “Шчучынская ЦРБ”.

Жукель Гелена Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Рымша Алена Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Урублеўскага ўчастка для галасавання №12 – 11 чалавек (гарадскі пасёлак Жалудок, вуліца Камуністычная 6, актавая зала пачатковых класаў дзяржаўнай установы адукацыі “Жалудоцкая сярэдняя агульнаадукацыйная школа імя В. Урублеўскага”, тэлефон 33335)

Бекіш Галіна Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Васількевіч Уладзімір Анатольевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Ваўчкевіч Алена Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Жылінская Яніна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Курса Наталля Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Куцкель Васілій Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Мамуль Алег Сцяпанавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Семянчук Людміла Казіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Скерсь Ала Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Снапко Алена Генадзьеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Цыбрук Марына Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Участковая камісія Каменскага ўчастка для галасавання №13 – 13 чалавек (вёска Каменка, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна – педагагічны комплекс Каменскі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная сярэдняя школа”, тэлефон 34587)

Аляхновіч Людміла Мар’янаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Антановіч Наталля Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Болтак Алена Вячаславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Гайдук Ірына Лявонцьеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Дужык Надзея Валянцінаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Жывушка Іван Яраслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Клак Анатолій Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Макарэвіч Яўген Іосіфавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Паўлюкевіч Тадэуш Осіпавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Розмысл Віктар Леанідавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Росенік Наталля Яўгеньеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў .

Сцепанцэвіч Ганна Геранімаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Хвайніцкая Алена Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.
Участковая камісія Ляшчанскага ўчастка для галасавання №14 – 11 чалавек (вёска Ляшчанка, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Ляшчанская сярэдняя агульнаадукацыйная школа”, тэлефон 31531)

Арабчык Луцыя Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Арабчык Франц Вацлававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Блавацкі Генрых Канстанцінавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Богдан Аксана Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Грэсь Іосіф Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Кахновіч Лілія Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Сосна Яўгеній Вітольдавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Шышко Віктар Баляслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Шышко Наталля Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Яхімчык Аліна Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Яхімчык Станіслаў Эдуардавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Тапілішкаўскага ўчастка для галасавання №15 – 11 чалавек (аграгарадок Тапілішкі, сельскі клуб, тэлефон 36269)

Богдан Ірына Тадэвушаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Валынец Антаніна Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Кранцэвіч Андрэй Леанардавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Краўчук Алена Вацлаваўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Куцэйка Галіна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Куцэйка Юрый Альфонсавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Матвіенка Віталій Віктаравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Місюк Ганна Станіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Новік Юрый Янавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Томчык Юрый Антонавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Яхімчык Станіслаў Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Мажэйкаўскага ўчастка для галасавання №16 – 11 чалавек (аграгарадок Вялікае Мажэйкава, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна – педагагічны комплекс Мажэйкаўскі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная базавая школа”, тэлефон 36321)

Антухевіч Наталля Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Багданаў Алег Пятровіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Бандзік Тарэса Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Васілеўскі Мар’ян Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Карповіч Наталля Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Карэльскі Валянцін Віктаравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Крыпень Святлана Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Кучэйка Святлана Анатольеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Маркевіч Дзмітрый Вацлававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Рыбак Алена Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Ясюкевіч Алег Уладзіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Скрыбаўскага ўчастка для галасавання №17 – 11 чалавек (сельскі населены пункт Скрыбаўцы, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна -педагагічны комплекс Скрыбаўскі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная сярэдняя школа”, тэлефон 39344)

Груца Юрый Уладзіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Жэшка Алена Яўгеньеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Забароўскі Аляксандр Віктаравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Каляда Галіна Янаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Каляда Генадзій Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Марчукевіч Алена Сяргееўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Мась Марына Раманаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Нядзвецкая Тамара Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Розмысла Жанна Станіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Урбановіч Алена Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Цярэня Аляксандр Дзмітрыевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Берштаўскага ўчастка для галасавання № 18 - 11 чалавек (вёска Бершты, сельскі клуб, тэлефон 42143 )

Арцем’ева Святлана Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Даніловіч Наталля Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Даніловіч Ніна Васільеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Даніловіч Таццяна Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Мароз Жанна Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Паўлюкевіч Алена Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Русілка Сяргей Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Саковіч Аляксандр Аляксандравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Сямашка Мікалай Паўлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Трыкіша Ірына Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Хвасько Алена Сяргееўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Прудзянскага ўчастка для галасавання № 19 – 11 чалавек (вёска Прудзяны, памяшканне былой базавай школы, тэлефон 45374 )

Багдзевіч Ванда Генрыхаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Богдан Таццяна Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Вількевіч Антон Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Дырліца Марына Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Козіч Валянціна Генрыхаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Маркевіч Вацлаў Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Маркевіч Люцыяна Людвігаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Налевайка Віктар Антонавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Тарашкевіч Таццяна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Ушкевіч Данута Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Хваль Ірына Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.


Участковая камісія Навадворскага ўчастка для галасавання №20 – 13 чалавек (вёска Новы Двор, дзяржаўная ўстанова адукацыі “ Навадворская сярэдняя агульнаадукацыйная школа Шчучынскага раёна”, тэлефон 45348)

Аброжка Ганна Альфрэдаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Багдзевіч Рыта Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Бялоцкая Марыя Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Войтас Рэгіна Вацлаваўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Войцюль Іван Іосіфавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Лебядзевіч Ганна Станіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Ляўко Юрый Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Няцецкая Ірэна Генрыкаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Саковіч Васілій Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Скорб Антаніна Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Скорб Таццяна Генадзьеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Хвайніцкая Генаэфа Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Ярмак Тарэса Генрыхаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Астрынскага ўчастка для галасавання №21 - 13 чалавек (гарадскі пасёлак Астрына, дзіцячая бібліятэка, тэлефон 30320)

Аўдзік Таццяна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Бахар Тамара Васільеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Варганава Ала Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Зарэмба Людміла Янаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Курачка Валянціна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Місюкевіч Ядвіга Вацлаваўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Рышкевіч Святаслаў Уладзіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Семяновіч Ірына Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Сцяпанчанка Ганна Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Сцяпанчанка Наталля Васільеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Хоміч Марыя Эдуардаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Цупік Наталля Анатольеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Шандроха Уладзімір Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Астрынскага – сельскага ўчастка для галасавання №22 – 11 чалавек (гарадскі пасёлак Астрына, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Астрынская сярэдняя агульнаадукацыйная школа імя А.С.Пашкевіч (Цёткі)”, тэлефон 30427)

Брыкач Ігар Аляксандравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Галінеўскі Станіслаў Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Карніла Наталля Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Каронкевіч Васілій Васільевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Прыстаўка Ала Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Пыш Юрый Антонавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Сеніў Наталія Васільеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Сідаровіч Аляксандр Мікалаевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Слапік Вацлаў Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Сяргейчык Наталля Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Туля Лілія Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Закрытага ўчастка для галасавання №23 – 5 чалавек (гарадскі пасёлак Астрына, гарадская бальніца УАЗ “Шчучынская ЦРБ”, тэлефон 30305)

Бахар Алена Іванаўна – вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву агульнага аддзялення Астрынскай гарадской бальніцы УАЗ “Шчучынская ЦРБ”.

Даніловіч Інэса Уладзіміраўна – вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву пункта хуткай дапамогі Астрынскай гарадской бальніцы УАЗ “Шчучынская ЦРБ”.

Копчык Вера Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Намейка Іван Віктаравіч – вылучаны сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву гаспадарчага аддзялення Астрынскай гарадской бальніцы УАЗ “Шчучынская ЦРБ”.

Панамарэнка Ніна Міхайлаўна – вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву паліклінікі Астрынскай гарадской бальніцы УАЗ “Шчучынская ЦРБ”.


Участковая камісія Кобраўскага ўчастка для галасавання №24 - 9 чалавек (вёска Кобраўцы, сельскі клуб, тэлефон 46634)

Адамчык Марына Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Анцута Іна Валянцінаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Дубейка Ларыса Фёдараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Жук Алена Мацвееўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Козіч Аляксандр Уладзіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Крываблоцкая Ганна Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Няцецкая Яўгенія Вацлаваўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Панцялеева Наталля Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Снацкая Наталля Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Ліпічноўскага ўчастка для галасавання №25– 11 чалавек (вёска Ліпічна, сельскі клуб, тэлефон 44171)

Астаповіч Ірына Яўгеньеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Белуш Юрый Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Будрэвіч Ніна Васільеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Забароўская Іна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Зубель Раман Юльянавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Карпук Алена Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Курачка Іван Самсонавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Ліпскі Міхаіл Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Рымко Ірына Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Сухоцкая Софія Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Шэршань Дзмітрый Аляксандравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Участковая камісія Орлеўскага ўчастка для галасавання №26 - 11 чалавек (вёска Орля, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна -педагагічны комплекс Орлеўскі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная сярэдняя школа імя С.П.Шупені”, тэлефон 38388)

Базевіч Віктар Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Баклага Марыя Валяр’янаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Гіль Ірына Станіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Жылінскі Вікенцій Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Жылінская Софія Тадэвушаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Змітрукевіч Ірына Юльянаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Стасюкевіч Наталія Вітальеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Сядзельнік Марыя Пятроўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Тарас Таццяна Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Трокель Раіса Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Шэршань Іван Генадзьевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.


Участковая камісія Сарокінскага ўчастка для галасавання №27 - 11 чалавек (вёска Сарокі, клуб - бібліятэка, тэлефон 44114)

Бівойна Ганна Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Вайцешык Вольга Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Кавалеўская Людміла Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Кавалеўскі Мікалай Аляксандравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Пазняк Яніна Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Пятрашка Антон Осіпавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Пятрашка Надзея Ільінічна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Сарока Таццяна Пятроўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Тарас Георгій Георгіевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Шэршань Марыя Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Шэршань Юрый Генадзьевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.


Участковая камісія Дудкоўскага ўчастка для галасавання №28 – 11 чалавек (вёска Дудкі, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Дудкоўская базавая агульнаадукацыйная школа”, тэлефон 42547)

Антухевіч Наталля Генрыкаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Будзеніс Вераніка Генадзьеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Бялячыц Рычард Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Валавіцкая Наталля Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Грымута Віялета Тамашаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Гудач Віктар Іосіфавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Жук Таццяна Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Карэцкая Валянціна Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Карэцкі Дзмітрый Сямёнавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Ланеўская Ганна Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Саковіч Наталля Аляксееўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Матыльскага ўчастка для галасавання №29 – 11 чалавек (вёска Матылі, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Матыльская базавая агульнаадукацыйная школа”, тэлефон 42523)

Богдан Аляксандр Мікалаевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Кашлей Іван Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Конанаў Пётр Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Максімчык Алена Казіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Саковіч Віктар Канстанцінавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Саковіч Ганна Аляксееўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Саковіч Дзмітрый Аляксандравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Саковіч Яніна Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Сідлярэвіч Наталля Ціханаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Сідлярэвіч Рэгіна Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Шылка Людміла Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.


Участковая камісія Першамайскага ўчастка для галасавання №30 – 11 чалавек (вёска Першамайская, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна - педагагічны комплекс Першамайскі дзіцячы сад –агульнаадукацыйная сярэдняя школа”, тэлефон 35321)

Вербаль Станіслаў Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Гацук Яніна Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Гудач Алег Мікалаевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Ерэміновіч Зінаіда Пятроўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Іваноўская Тарэса Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Лебядзевіч Наталля Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Маркевіч Алена Лявонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Місюкевіч Ірына Станіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Пяржынскі Генрых Імпалітавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Сідлярэвіч Сяргей Уладзіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Фіруновіч Уладзімір Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.


Участковая камісія Хадзілонскага ўчастка для галасавання №31 – 11 чалавек (вёска Хадзілоні, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Хадзілонская базавая агульнаадукацыйная школа”, тэлефон 32230)

Антухевіч Анатолій Антонавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Антухевіч Святлана Станіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Букатовіч Віктар Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Букатовіч Тамара Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Грыгуць Ніна Андрэеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Дабрылка Аляксандр Мечыслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Карніла Зоя Браніславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Кукаль Уладзімір Юльянавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Мыслівец Алена Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Саковіч Тарэса Мар’янаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Эльяшэвіч Мікалай Мікалаевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.


Участковая камісія Ракавіцкага ўчастка для галасавання №32 – 15 чалавек (вёска Ракавічы, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна – педагагічны комплекс Ракавіцкі дзіцячы сад – агульнаадукацыйная сярэдняя школа”, тэлефон 36716 )

Астаповіч Святлана Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Васільчык Любоў Ільінічна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Гойла Павел Паўлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Горні Расціслаў Аляксеевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Заенчкоўская Святлана Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Іванчык Віктар Антонавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Іванчык Мікалай Мікалаевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Карповіч Таццяна Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Краснік Казімір Казіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Магнушэўская Лілія Канстанцінаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Мар’янская Валянціна Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Рыбак Жанна Чаславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Рыхліцкі Іосіф Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Харланава Алена Сямёнаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Хмялеўскі Антон Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.
Участковая камісія Баліцкага ўчастка для галасавання №33 – 11 чалавек (вёска Балічы, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Баліцкая базавая агульнаадукацыйная школа”, тэлефон 48296)

Байгот Канстанцін Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Байгот Люцыя Феліксаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Байгот Марыя Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Вялічка Ніна Фёдараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Глаўдаль Віктар Яўгеньевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Данцавіч Валяр’ян Юзафавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Купрыян Ганна Сцяпанаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Малышка Віктар Юльянавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Мілінкевіч Валянціна Раманаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Філіпчык Лілія Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Эльяшэвіч Ала Вальдэмараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.


Участковая камісія Ражанкаўскага – Лагацкага ўчастка для галасавання №34 – 9 чалавек (пасёлак Ражанка, бібліятэка-клуб, тэлефон 37341)

Болтак Ірына Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Булай Канстанцін Іосіфавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Жлаба Леанід Леанідавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Кулік Леанід Антонавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Літвінава Марыя Казіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Місевіч Алег Віктаравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Нялепка Юрый Віктаравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Шэршань Алена Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Яцкевіч Ірына Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.


Участковая камісія Ражанкаўскага – садовага ўчастка для галасавання №35 - 9 чалавек (вёска Ражанка, цэнтральны Дом культуры, тэлефон 49335)

Ануфрык Дзмітрый Аляксандравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Кашэта Уладзімір Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Кулак Наталля Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Куроўскі Генрых Валяр’янавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Куроўская Марына Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Курыловіч Вольга Сяргееўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Кушынская Таццяна Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Раманоўскі Міхаіл Янавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Шашко Ірына Генрыхаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Ражанкаўскага ўчастка для галасавання № 36 – 11 чалавек (вёска Ражанка, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Навучальна-педагагічны комплекс Ражанкаўскі дзіцячы сад - агульнаадукацыйная сярэдняя школа”, тэлефон 49446)

Андруцэвіч Наталля Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Бурдзей Галіна Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Грынеўская Вольга Яўгеньеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Дашкевіч Аксана Вячаславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Конан Марыя Адольфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Лісай Валянціна Пятроўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Лісай Віктар Віктаравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Пажыган Святлана Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Цівінская Аліна Тадэвушаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Цыбулька Ала Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Цэсараў Сяргей Васільевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Руткевіцкага ўчастка для галасавання № 37 – 11 чалавек (вёска Руткевічы, сельскі Дом культуры, тэлефон 38544)

Бяляўскі Вікенцій Яцкавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Гаель Валянціна Станіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Галавач Іосіф Браніслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Гардзейчык Лявон Юльянавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Грышкевіч Віктар Мар’янавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Макей Сабіна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Макуш Ганна Янаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Матыс Людміла Раманаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Пацук Уладзімір Лявонавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Радзіён Іван Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Собаль Наталля Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Плянтаўскага ўчастка для галасавання № 38 – 11 чалавек (вёска Плянты (крыжоўка), адміністрацыйны будынак Шчучынскага лясніцтва дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Шчучынскі лясгас” Гродзенскага дзяржаўнага вытворчага лесагаспадарчага аб’яднання, тэлефон 28246)

Васюк Леакадзія Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Домуць Яніна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Здановіч Тарэса Станіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Канавалаў Раман Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Крупіца Міхаіл Самсонавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Куц Сяргей Пятровіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Лукша Алег Анатольевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Марцінкевіч Аляксандр Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Мозгель Юрый Часлававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Стасюкевіч Вайцех Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Цеслюкевіч Юрый Янавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Скоржыцкага ўчастка для галасавання № 39 – 11 чалавек (вёска Скоржыкі, клуб-бібліятэка, тэлефон 35818)

Бакун Таццяна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Дзявульская Алена Канстанцінаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Забароўскі Сяргей Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Здановіч Сяргей Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Літвінцаў Рыгор Рыгоравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Маркевіч Святлана Леанідаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Мулярчык Ірына Пятроўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Нюнько Анжэла Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Саук Віктар Янавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Саук Наталля Яўгеньеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Чаплюк Аляксандр Пятровіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.


Участковая камісія Янчукоўскага ўчастка для галасавання № 40 – 11 чалавек (вёска Янчукі, адміністрацыйны будынак сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Шчучынаграпрадукт”, тэлефон 41179)

Кандрацюк Іван Іосіфавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Кімашэўская Наталля Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Клімашэўскі Аляксандар Аляксандравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Мазуркевіч Валянціна Казіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Мішкель Яніна Янаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Паталета Вераніка Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Патапчык Андрэй Казіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Сарока Віктар Людвікавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Слушко Алена Георгіеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Тарасевіч Аляксандр Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Ульянчык Ала Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Акадэмічнага ўчастка для галасавання № 41 – 13 чалавек (горад Шчучын, вуліца Акадэмічная 21, Рэспубліканскае унітарнае навуковае прадпрыемства “Гродзенскі занальны інстытут раслінаводства Нацыянальнай акадэміі навук Беларусі”, тэлефон 29897 )

Багдзевіч Святлана Васільеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Галінеўскі Павел Людвікавіч – вылучаны пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Дубоўская Галіна Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Калашнікава Яніна Пятроўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Кузняцова Луцыя Адольфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Куляшова Ірына Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Кухарчык Уладзімір Фёдаравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Кучун Марына Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Рыбак Аляксандр Рышардавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Самчук Віталій Сяргеевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Фядзюк Валяр’ян Янавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Хваль Юрый Людвікавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Язерская Таццяна Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Астроўскага ўчастка для галасавання № 42 – 13 чалавек (горад Шчучын, вуліца Астроўскага 34, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Шчучынскі цэнтр карэкцыйна – развіваючага навучання і рэабілітацыі”, тэлефон 27663)

Арахоўская Марыя Станіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Байгот Уладзімір Уладзіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Бельскіх Ірэна Марэкаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Бужынскі Віктар Аляксандравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Данілевіч Андрэй Паўлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Кічко Людміла Іванаўна – вылучана пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Літвінава Алена Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Навіцкі Андрэй Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Марцішык Сяргей Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Табачэнкава Любоў Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Фралова Ала Юр’еўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Ціцяк Марына Яўгеньеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Шлавенец Алена Мар’янаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Астроўскага ўчастка для галасавання № 43 – 13 чалавек (горад Шчучын, вуліца Астроўскага 17а, адміністрацыйны будынак даччынага камунальнага унітарнага прадпрыемства “Жыллёва-эксплуатацыйная служба Шчучынскага раёна”, тэлефон 23637)

Бакун Сяргей Казіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Вайтовіч Ніна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Дуброўнік Ганна Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Жылкін Фёдар Фёдаравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Кадачнікава Таццяна Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Кучун Наталля Анатольеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Місюк Андрэй Аркадзьевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Пашук Анатолій Віктаравіч – вылучаны пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Розмысла Людміла Данілаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Сарока Таццяна Францаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Тоўсцік Павел Вікенцьевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Цеслюкевіч Наталія Васільеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Шкіндзераў Андрэй Валер’евіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.


Участковая камісія Заводскага ўчастка для галасавання № 44 – 13 чалавек (горад Шчучын, вуліца Савецкая 15, інтэрнат Адкрытага акцыянернага таварыства “Шчучынскі завод “Аўтапровад”, тэлефон 29557)

Васільева Марына Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Ганчарук Таісія Канстанцінаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Грачова Святлана Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Дзікевіч Святлана Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Івуць Іна Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Каждан Наталія Юр’еўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Качаноўская Эмілія Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Краўчук Жанна Сяргееўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Ліпская Тамара Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Мяншых Іван Сяргеевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Прыгодская Ірэна Канстанцінаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Сінкевіч Таццяна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Рэзчыкаў Андрэй Уладзіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.
Участковая камісія Закрытага ўчастка для галасавання № 45 – 5 чалавек (горад Шчучын, вуліца Мічурына 22, УАЗ “Шчучынская ЦРБ”, тэлефон 28068)

Здановіч Андрэй Іосіфавіч – вылучаны сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву хірургічнага аддзялення УАЗ “Шчучынская ЦРБ”.

Лышчык Іосіф Феліксавіч – вылучаны сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву інфекцыйнага аддзялення УАЗ “Шчучынская ЦРБ” і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Хрэптовіч Людміла Юр’еўна – вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву паліклінічнага аддзялення УАЗ “Шчучынская ЦРБ” і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Цеслюкевіч Ганна Антонаўна – вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву адміністрацыйна-упраўленчага апарата УАЗ “Шчучынская ЦРБ”.

Шота Алена Вітольдаўна – вылучана сходам выбаршчыкаў працоўнага калектыву цэнтралізаванай бухгалтэрыі УАЗ “Шчучынская ЦРБ”.

Участковая камісія Заходняга ўчастка для галасавання № 46 – 14 чалавек (горад Шчучын, вуліца Паўднёва-Заходняя 6, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 3 г. Шчучына”, тэлефон 20036 )

Акрамешка Павел Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Багамазава Ліна Дзмітрыеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Байгот Ганна Паўлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Будрэвіч Таццяна Канстанцінаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Бярозкін Ігар Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Давыдаў Андрэй Анатольевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Дубінец Леакадзія Браніславаўна – вылучана пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Жук Галіна Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Жывушка Юрый Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Залога Надзея Васільеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Лунь Вольга Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Мікалаева Наталля Еўдакімаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Прымак Таццяна Уладзіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Рудніцкі Уладзімір Цэзаравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.
Участковая камісія Зялёнага ўчастка для галасавання № 47 – 13 чалавек (горад Шчучын, вуліца Зялёная 5, дачэрняе прадпрыемства “Шчучынская МПМК –167 ” Гродзенскага абласнога вытворчага праектна – будаўнічага унітарнага прадпрыемства “Гроднааблсельбуд”, тэлефон 28852)

Браніцкая Тамара Юльеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Гайдукевіч Лілія Вацлаваўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Грынкевіч Галіна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Куралёва Людміла Анатольеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Махамет Данута Браніславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Наумік Святлана Зіноўеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Нюнько Ала Канстанцінаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Паварга Раман Міхайлавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Падзялінскі Валерый Францавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Рудая Марына Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Смірнова Таццяна Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Смірноў Аляксандр Аляксандравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Снігір Лілія Вацлаваўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Кіраўскага ўчастка для галасавання № 48 – 15 чалавек (горад Шчучын, вуліца Леніна 89, Установа адукацыі “Шчучынскі дзяржаўны сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй” , тэлефон 29735)

Арнаутава Данута Валяр’янаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Вайтэнка Мікалай Уладзіміравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Гараева Валянціна Лявонцьеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Гардзееў Віктар Мікітавіч – вылучаны пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Драбовіч Валянціна Цэзараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Кавальчык Святлана Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Кузняцоў Аляксандр Юр’евіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Кухарчык Алеся Святаславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Міцкевіч Уладзімір Лявонцьевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Радзюкевіч Таццяна Вітольдаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Сакалоўская Часлава Людвікаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Сцяпура Алена Анатольеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Гродзенскай абласной арганізацыі Беларускага прафесійнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў.

Тарасевіч Раман Генрыхавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Юзэфовіч Софія Віктараўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Яхімчык Людміла Міхайлаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.


Участковая камісія Ленінскага ўчастка для галасавання № 49 – 14 чалавек (горад Шчучын, вуліца Леніна 66, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 1 г. Шчучына”, тэлефон 29965)

Бузюк Мікалай Аляксандравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Галамбоўскі Валянцін Вікенцьевіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Канапацкая Вольга Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Касцевіч Вольга Уладзіміраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Лысенка Таццяна Аляксандраўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Маліноўская Наталля Сямёнаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Матыс Віталій Паўлавіч – вылучаны пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Мінкевіч Святлана Здзіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Паварга Вольга Раманаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Падзялінскі Генадзій Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Панасевіч Андрэй Станіслававіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Ступакевіч Алена Баляславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.

Фамічоў Уладзімір Ігаравіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Шкуратава Наталля Браніславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.
Участковая камісія Някрасаўскага ўчастка для галасавання № 50 – 13 чалавек (горад Шчучын, вуліца Савецкая 39, дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя агульнаадукацыйная школа № 2 г. Шчучына”, тэлефон 29570)

Васюк Людміла Станіславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Дзербук Святлана Эдуардаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Шчучынскага раённага камітэта Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Дзікевіч Ганна Іванаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і пленумам Савета Шчучынскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Здановіч Ігар Канстанцінавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.

Краўчук Людміла Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Мармыш Марына Іосіфаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Някрэвіч Лідзія Рыгораўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Радзько Ганна Антонаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Унучка Яўгенія Міхайлаўна – вылучана пленумам Шчучынскага раённага Савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Фралова Тамара Васільеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Чарнова Наталля Мікалаеўна – вылучана заявай выбаршчыкаў.

Шпакоўская Анжэліна Расціславаўна – вылучана заявай выбаршчыкаў і праўленнем Шчучынскай раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”.

Ярмолаў Аляксандр Іванавіч – вылучаны заявай выбаршчыкаў.


Старшыня С.І.Ушкевіч

Выконваючы абавязкі



кіраўніка спраў У.Р.Дубок



База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка