Склад метадычнага савета школы



Дата канвертавання29.07.2016
Памер27.46 Kb.
Зацверджана

загадам № 97



ад 02.09.2013
Склад метадычнага савета школы


Рагуновіч М.І.

– намеснік дырэктара па асноўнай дзейнасці, старшыня метадычнага савета.


Якубоўская Р.М.

– настаўнік пачатковых класаў, кіраўнік метадычнага аб’яднання дашкольнага выхавання і настаўнікаў пачатковых класаў.


Баранава Т.А.




Рагуновіч М.І.

  • настаўнік матэматыцы, кіраўнік метадычнага аб’яднання настаўнікаў прыродазнаўча-матэматычнага цыклу.




Носка С.Я.

– настаўнік беларускай мовы і літаратуры, кіраўнік метадычнага аб’яднання класных кіраўнікоў.


Рубіс Т.У.


Склад метадычнага аб’яднання дашкольнага выхавання і настаўнікаў пачатковых класаў.


  1. Якубоўская Рыта Міхайлаўна – настаўнік 1 класа, кіраўнік МА.

  2. Высоцкая Тамара Адольфаўна – настаўнік 2 класа.

  3. Кабановіч Ірына Уладзіміраўна – настаўнік 3 класа.

  4. Навічонак Людміла Уладзіміраўна- настаўнік 4 класа.

  5. Каглян Ірына Геогіеўна – настаўнік-дыфектолаг.

  6. Кулакоўская Ганна Паўлаўна – выхакальнік д/с.

  7. Шляхціна Наталля Юр’еўна - выхакальнік д/с.



Склад метадычнага аб’яднання настаўнікаў гуманітарна-эстэтычнага цыклу.


    1. Баранава Т.А.-настаўнік рускай мовы і літаратуры, кіраўнік М.А.

    2. Носка Святлана Яўгенаўна – настаўнік беларускай мовы і літаратуры.

    3. Рубіс Таццяна Уладзіміраўна – настаўнік замежнай мовы.

    4. Гнілеўская Таццяна Уладзіміраўна – настаўнік замежнай мовы.

    5. Яшчанка Людміла Аркадзеўна – настаўнік гісторыі.

    6. Яцук Алена Іванаўна – настаўнік музыкі.

    7. Кулакоўскі Ігар Міхайлавіч – настаўнік працоўнага навучання.

    8. Капыловіч Віталій Іванавіч – настаўнік фізічнай культуры і здароўя


Склад метадычнага аб’яднання настаўнікаў прыродазнаўча-матэматычнага цыклу.


  1. Рагуновіч Марыя Іванаўна –настаўнік матэматыцы, кіраўнік МА.

  2. Сазонава Тамара Яўгенаўна – настаўнік матэматыцы.

  3. Сазонаў Мікалай Аляксеявіч – настаўнік фізікі і інфарматыкі.

  4. Мелянец Алена Віктараўна – настаўнік хіміі і біялогіі.

  5. Рубіс Сяргей Уладзіміравіч – настаўнік хіміі.

  6. Аніскавец Святлані Мікалаеўна – настаўнік матэматыцы.


Склад метадычнага аб’яднання класных кіраўнікоў.

  1. Носка Святлана Яўгенаўна – 5 клас, кіраўнік МА.

  2. Якубоўская Рыта Міхайлаўна – 1 клас.

  3. Высоцкая Тамара Адольфаўна – 2 клас.

  4. Кабановіч Ірына Уладзіміраўна – 3 клас.

  5. Навічонак Людміла Уладзіміраўна – 4 клас.

  6. Кулакоўскі Ігар Міхайлавіч – 6 клас.

  7. Баранава Таццяна Аляксандраўна – 7 клас.

  8. Сазонава Тамара Яўгенаўна – 8 клас.

  9. Мелянец Алена Віктараўна – 9 клас.

  10. Рубіс Таццяна Уладзіміраўна – 10 клас.

  11. Яшчанка Людміла Аркадзеўна – 11 клас.

: borovoe -> library
library -> Графік работы гурткоў І аб’яднанняў па інтарэсах на ІІ паўгоддзе 2013-2014 нав год
library -> План выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень пачатковая школа І паўгоддзе 2013-2014 нав год
library -> Графік правядзення грамадска-карыснай працы
library -> Мерапрыемстаў у рамках рэалізацыі Года гасціннасці дуа “Бараўскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад – сярэдняя школа”
library -> План выхаваўчых мерапрыемстваў у шосты школьны дзень пачатковая школа ІІ паўгоддзе 2013-2014 нав год




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка