Склад Праўлення Папячыцельскага савета



Дата канвертавання28.11.2016
Памер47.81 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай

установы адукацыі

“Навучальна-педагагічны комплекс

Варнянскі яслі-сад-

сярэдняя школа”

Н.А.Субач

Склад Праўлення

Папячыцельскага савета

на 2015-2016 навучальны год


1.

Масейка Аксана Аляксандраўна

Старшыня

аг. Варняны


Хатняя гаспадыня

2

Асадчук Анатолій Анатольевіч

Намеснік старшыні

аг. Варняны





2.

Мажэйка Наталля Аляксандраўна

Член савета

аг. Варона

36-4-38


Варнянскі яслі-сад-сярэдняя школа

3.

Шапура Іна Аляксандраўна

Член савета

аг. Варняны





4.

Шоцік Гражына Альбертаўна

Член савета

аг. Варняны


Гудагайская сярэдняя школа

5.

Ількевіч Анатолій Францавіч

Член савета

аг. Варона

36-471





6.

Браніцкая Валянціна Збыхаўна

Член савета

аг. Варняны

36-449





7.

Багдановіч Алена Іванаўна

Член савета

аг. Варняны

Варнянская сельская бібліятэка

8.

Магадзя Алена Іванаўна

Член савета

аг. Варняны

Паштальён Варнянскага аддзялення паштовай сувязі

9.

Лісоўская Алена Рамуальдаўна

Член савета

аг. Варняны




ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай

установы адукацыі

“Навучальна-педагагічны комплекс

Варнянскі яслі-сад-

сярэдняя школа”

Н.А.Субач
Склад бацькоўскага камітэту

на 2015-2016 навучальны год


1.

Гануліч Алена Ігараўна

Старшыня







2.

Сцяфанчык Вольга Казіміраўна

Член камітэту







3.

Мацкела Тамара Вітольдаўна

Член камітэту







4.

Блашкевіч Марта Уладзіміраўна

Член камітэту







5.

Байкоўская Наталля Станіславаўна

Член камітэту







6.

Калпак Наталля Валянцінаўна

Член камітэту







7.

Багдановіч Алена Іванаўна

Член камітэту







8.

Русецкі Аляксандр Аляксандравіч

Член камітэту







ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай

установы адукацыі

“Навучальна-педагагічны комплекс

Варнянскі яслі-сад-

сярэдняя школа”

Н.А.Субач


Савет установы


  1. Юркойць Алена Іванаўна, дырэктар – старшыня савета

  2. Керна Аксана Іванаўна, намеснік дырэктара – сакратар савета

  3. Адула Наталля Гендрыкаўна, намеснік дырэктара

  4. Тамашэвіч Наталля Уладзіміраўна, намеснік дырэктара

  5. Пятроўская Анастасія Андрэеўна, педагог-псіхолаг

  6. Багушэвіч Аляксандр Яўгеньевіч

  7. Шах Дзіяна Чаславаўна

  8. Віюк Вольга Станіславаўна

  9. Магадзя Паліна Анатольеўна

: upload
upload -> Конкурс для маладых журналістаў 4 Майстэрня грамадзянскай актыўнасці для моладзі 5
upload -> Кроніка грамадскага жыцця Гарадзеншчыны ад грамадскага аб’яднання
upload -> Гданьск пачынаецца ў наваградку пралог як заўсёды, сонца мела
upload -> Вучэбны матэрыял да ўрока №9 М. М. Брылеўскі
upload -> Штомесячны агляд эканомікі беларусі
upload -> Клуб Лакальных Лідэраў 6 Семінар у Вільні для журналістаў 7 конкурс адукацыйных матэрыялаў 8 конкурс
upload -> Віктар Крэс панятоўскія-крэпышы герба «юноша»: радавод старажытнага
upload -> 18 кастрычніка 2012 г. 1522 Аб узнагароджанні Ганаровай
upload -> Клубы і аматарскія аб’яднанні Назва бібліятэкі
upload -> Клубы і аматарскія аб’яднанні сеткі публічных бібліятэк Стаўбцоўскага раёна




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка