Слонімскі раённы выканаўчы камітэт



старонка1/8
Дата канвертавання14.05.2016
Памер0.78 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8


СЛОНІМСКІ РАЁННЫ ВЫКАНАЎЧЫ КАМІТЭТ
РАШЭННЕ
08.08.2012 №546

Аб утварэнні ўчастковых выбарчых камісій па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання


Разгледзеўшы пратаколы кіруючых органаў раённых арганізацыйных структур грамадскіх аб’яднанняў, сходаў працоўных калектываў, заявы грамадзян аб вылучэнні сваіх прадстаўнікоў у склад участковых выбарчых камісій па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання і на падставе артыкулаў 24 і 34 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь, Слонімскі раённы выканаўчы камітэт РАШЫЎ:

Утварыць участковыя выбарчыя камісіі па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання ў наступным саставе:


Участковая камісія

Пушкінскага ўчастка для галасавання №1



у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:


1.

Абзалімаў Валерый Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

2.

Аржынская Ірына Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь” і шляхам падачы заявы грамадзян;

3.

Асадчая Наталля Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

4.


Асаевіч Віктар Аляксандравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;

5.

Гайко Сяргей Мікалаевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

6.

Гурская Марыя Антонаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;


7.

Ерамейчык Ірына Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

8.

Корнеў Руслан Валер’евіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

9.

Загдай Наталля Аркадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

10.

Лявонаў Генадзій Уладзіміравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

11.

Маруцік Юрый Уладзіміравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;

12.

Малчанаў Андрэй Іванавіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;

13.

Міцкевіч Іосіф Валянцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

14.

Саўчын Віктар Цімафеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

15.

Скітовіч Алена Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

16.

Талерчык Андрэй Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

17.

Трэнкіна Вераніка Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

18.

Чарнышоў Рыгор Віктаравіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;

19.

Швайдзюк Ларыса Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – спартыўны комплекс па вуліцы Пушкіна, 57, тэлефон 2-51-76.
Участковая камісія

Школьнага ўчастка для галасавання №2



у колькасці 16 чалавек у наступным саставе:





Воранава Ірына Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Гаўрылава Марына Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;




Давідзюк Андрэй Сяргеевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Жолудзь Валянціна Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Злотнікава Наталля Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ільін Сяргей Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Канапінь Ганна Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Мазец Наталля Ігнацьеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Мазюк Людміла Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Пайкіна Галіна Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Пашкевіч Вольга Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Рукан Аляксандр Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Стрык Ала Генадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Чэрнеўская Алімпіяда Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Шундрык Жанна Юр’еўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Шынкевіч Лілія Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія №1 г.Слоніма” па вуліцы Сінічкіна, 36, тэлефон 2-36-18.

Участковая камісія

Камсамольскага ўчастка для галасавання №3

у колькасці 15 чалавек у наступным саставе:






Амяльковіч Галіна Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;




Барысік Людміла Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Дзянісаў Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Завялік Ірына Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Кропатава Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Лекшына Алена Анатольеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Міско Ларыса Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Надудзік Уладзімір Валер’евіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Плюта Алена Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Пракопіч Вячаслаў Пятровіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Сіняк Ганна Пятроўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Скіба Алена Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Таісава Тамара Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Харужы Яўгеній Андрэевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.



Яраш Валерый Аркадзьевіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускай партыі левых “Справядлівы свет”.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання - дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа №2 г.Слоніма” па вуліцы Камсамольская, 34, тэлефон 2-53-16.
Участковая камісія

Чыгуначнага ўчастка для галасавання №4



у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:




Арочка Кацярына Вітальеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Богдан Наталля Рыгораўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;




Ганчароў Валерый Мікалаевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Гершгорын Уладзіслаў Уладзіміравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Драздовіч Юрый Сяргеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Зайко Ала Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Качарга Маргарыта Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Комар Ала Дзмітрыеўна, вылучана Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў;



Краўцэвіч Ганна Антонаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Маер Таццяна Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Малец Вольга Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Мелкумян Дзяніс Сяргеевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Міскель Галіна Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Міхед Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Постнікава Юлія Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Сцецэнка Тамара Якаўлеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Суботка Анатолій Анатольевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Ткачоў Аляксей Мікалаевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Шалесная Вікторыя Сямёнаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала раённага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскі камбінат бытавога абслугоўвання насельніцтва” па вуліцы Мінскі тракт, 10. тэлефон 2-46-13.
Участковая камісія

Ленінскага ўчастка для галасавання №5



у колькасці 18 чалавек у наступным саставе:




Боршч Жанна Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Здановіч Даніэля Генрыхаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Залятаева Вольга Мікалаеўна, вылучана прафсаюзнай арганізацыяй Слонімскага раённага вузла паштовай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”;



Казакевіч Святлана Мацвееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Каспяровіч Таццяна Генадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кобазава Таццяна Леанідаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Красоўская Валянціна Фёдараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Мікуліч Аляксандр Аляксеевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Новікаў Віталій Валер’евіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Рабілка Таццяна Канстанцінаўна, вылучана працоўным калектывам аддзялення паштовай сувязі Слонім-9 Слонімскага раённага вузла паштовай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”;



Ражнова Ганна Ягораўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Рахунок Аляксей Валер’евіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Роўгач Юрый Георгіевіч, вылучаны працоўным калектывам аварыйна-дыспетчарскай службы адкрытага акцыянернага таварыства “Слонімскі водаканал”;



Савіцкі Валерый Генадзьевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Страковіч Святлана Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Федарук Ганна Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Шастак Наталля Пятроўна, вылучана працоўным калектывам інжынерна-тэхнічных работнікаў адкрытага акцыянернага таварыства “Слонімскі водаканал”.



Шумейка Алена Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
  1   2   3   4   5   6   7   8


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка