Слонімскі раённы выканаўчы камітэт



старонка3/8
Дата канвертавання14.05.2016
Памер0.78 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8
Участковая камісія

Косаўскага ўчастка для галасавання №12



у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:




Акулік Алена Вісарыёнаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Аляксеева Марына Станіславаўна, вылучана Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;



Апрэлева Святлана Іосіфаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Балаклейцава Тамара Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Дзятлава Марыя Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Зіміна Таццяна Станіславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Казінская Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Качук Раіса Канстанцінаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Коваль Святлана Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Комар Марыя Георгіеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Лявончык Раман Уладзіміравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Мякеня Аляксандр Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Пазняк Алена Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Раманюк Ала Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Уласеня Віктар Вікенцьевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Федаровіч Дзмітрый Канстанцінавіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Шынкевіч Уладзімір Вячаслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Юнчыц Наталля Станіславаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Ярмола Антаніна Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа №9 г.Слоніма” па вуліцы Косаўскі тракт, 76, тэлефон 4-18-34.
Участковая камісія

Тапалёвага ўчастка для галасавання №13



у колькасці 18 чалавек у наступным саставе:




Алашэева Святлана Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

2.


Андрэенкава Эмілія Іосіфаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

3.

Барысевіч Алена Генадзьеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;

4.

Біліда Сяргей Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

5.

Дзенісевіч Аляксандр Іванавіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

6.

Дзямідзік Сяргей Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

7.

Жук Надзея Валер’еўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

8.

Канановіч Святлана Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

9.

Логач Наталля Віктараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;

10.

Ляшэвіч Марына Генадзьеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

11.

Машчанка Аляксандр Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

12.

Міцкевіч Віталій Іванавіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

13.

Рагоўчанка Ніна Фёдараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

14.

Радзевіч Дзмітрый Уладзіміравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

15.

Раманюк Святлана Антонаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;

16.

Спіркіна Валянціна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

17.

Сцецкая Святлана Рыгораўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;

18.

Усс Галіна Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Слонімскі раённы цэнтр дзіцяча-юнацкага турызму” па вуліцы Шасэйная, 43, тэлефон 2-30-60.

Участковая камісія

Фабрычнага ўчастка для галасавання №14

у колькасці 16 чалавек у наступным саставе:






Ануфрэня Таццяна Фадзееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;




Беркус Аксана Віктараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Бурая Ганна Яраславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Варвашэвіч Віктар Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Грыцэвіч Ала Анатольеўна, вылучана Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускай партыі левых “Справядлівы свет”;



Грэцкая Ірына Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Дрэкагоцка Святлана Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Крывашэева Галіна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Мароз Аляксей Юр’евіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Мялешка Іван Сцяпанавіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Плаўская Раіса Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Раманава Таццяна Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Саўчук Людміла Анатольеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Сыантовіч Мікалай Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Фядуцік Максім Леанідавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Шлыковіч Святлана Аркадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – інтэрнат камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскае жыллёвае рамонтна-эксплуатацыйнае аб’яднанне” па вуліцы Брэсцкая, 69/4, тэлефон 5-92-33.
Участковая камісія

Заводскага ўчастка для галасавання №15



у колькасці 17 чалавек у наступным саставе:




Бабяк Аляксандр Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Болван Віктар Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Бялоцкая Тамара Васільеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Валько Віталій Пятровіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Віктарава Ніна Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кавальчук Уладзімір Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Лушчык Сяргей Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Нікалаюк Анжэла Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Нікулін Алег Рыгоравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Пашкевіч Людміла Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Раманчук Яўгеній Мікалаевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Рыжак Наталля Канстанцінаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Цыпурка Марына Львоўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Фёдарава Таццяна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Шундрык Марына Леанідаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Юхноўскі Анатолій Дзмітрыевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Яўменава Алена Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне камунальнага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскае жыллёвае рамонтна-эксплуатацыйнае аб’яднанне” па вуліцы Яршова, 52, тэлефон 5-43-67.

Участковая камісія

Кастрычніцкага ўчастка для галасавання №16

у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:






Арэхоўскі Аляксандр Віктаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Боцік Васілій Міхайлавіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Гарашэўская Вольга Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ёрш Ірына Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Жукоўская Вольга Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Жылінская Наталля Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Жылінскі Анатолій Анатольевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Заікіна Людміла Леанідаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Іванашка Таццяна Генадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кандзеранда Ірына Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ламака Таццяна Рыгораўна, вылучана Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Мазюк Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Панамарэнка Таццяна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Пятліцкая Вольга Сяргееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Пятрашка Віктар Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Рудак Уладзімір Міхайлавіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў;



Співак Наталля Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Толкач Святлана Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Чэчэт Юрый Аляксеевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала ўнітарнага рэспубліканскага вытворчага прадпрыемства “Слонімская фабрыка мастацкіх вырабаў” па вуліцы Брэсцкая, 40, тэлефон 2-19-98.
Участковая камісія

Чкалаўскага ўчастка для галасавання №17



у колькасці 14 чалавек у наступным саставе:




Градоўскі Генадзій Балеслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Валюкевіч Валерый Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Дзятчык Канстанцін Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Зянько Ірына Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Лаўрыновіч Наталля Пятроўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Міскель Таццяна Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Міско Ганна Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Русанаў Міхаіл Георгіевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Скурат Мікалай Андрэевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Утлік Святлана Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Фільчакова Вольга Паўлаўна, вылучана Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу і шляхам падачы заявы грамадзян;



Хвайнацкая Таццяна Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ціханчук Ларыса Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Юнга Наталля Вячаславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.
1   2   3   4   5   6   7   8


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка