Слонімскі раённы выканаўчы камітэт



старонка4/8
Дата канвертавання14.05.2016
Памер0.78 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання - клуб даччынага прадпрыемства “Слонімаграспецаўтатранс” Гродзенскага ўнітарнага прадпрыемства “Аблсельгастэхніка” па вуліцы Чкалава, 37, тэлефон 2-39-75.
Участковая камісія

Савецкага ўчастка для галасавання №18



у колькасці 17 чалавек у наступным саставе:




Анішчык Наталля Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Барысевіч Алена Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Барысевіч Іна Георгіеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Гарлінская Алена Расціславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Гародка Вольга Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кісялёва Святлана Аляксееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Кудзелька Андрэй Аляксандравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Лагуцік Фёдар Яўгеньевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Мандрык Іна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Плышэўская Ларыса Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Семянча Таццяна Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Трафімовіч Таццяна Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Утлік Людміла Фёдараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Хілько Людміла Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Цыпурка Уладзімір Аляксеевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Шундрык Людміла Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Юрчак Святлана Сяргееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа №4 імя П.І.Батава г.Слоніма” па вуліцы Савецкая, 62, тэлефон 2-54-18.

Участковая камісія

Слонімскага ўчастка для галасавання №19

у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:






Агрымовіч Аляксандр Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Антонік Мікалай Уладзіміравіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў лесу;



Астапчык Васілій Фёдаравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Афанасік Наталля Людвігаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Бандаровіч Вячаслаў Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Баравік Алена Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Бесараб Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Гвазданава Галіна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Грэцкая Людміла Пятроўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Жабкоўская Таццяна Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Мялешка Генадзій Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Пазднякова Зоя Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Сахонь Аляксандр Якаўлевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Сідарава Марына Станіславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Сяргейчык Валянцін Аляксеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Тарасава Таццяна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Тарасевіч Аксана Фёдараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Турук Анатолій Георгіевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Шкірман Сяргей Фёдаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне музея адкрытага акцыянернага таварыства “Слонімскі кардонна-папяровы завод “Альбярцін” па вуліцы Фабрычная,1, тэлефон 3-10-44.

.

Участковая камісія



Маладзёжнага ўчастка для галасавання №20

у колькасці 19 чалавек у наступным саставе:






Антонік Алена Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Антонік Дзмітрый Мікалаевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Белуш Тамара Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Губчык Юрый Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Емяльянчык Валянціна Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Зверава Марына Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Зіневіч Анжэліка Вячаславаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Кавалеўская Вольга Сцяпанаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Капуста Алеся Анатольеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Карэйва Наталля Генадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Лышчык Вітольд Балеслававіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;



Мікіцюк Валянціна Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Пегая Наталля Усеваладаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Скамарох Святлана Якаўлеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Скамарох Юлія Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Хвядук Аксана Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Царук Святлана Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Якімец Марыя Аляксееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Януль Наталля Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа №7 г.Слоніма” па вуліцы Зоркавая, 14, тэлефон 3-25-99.
Участковая камісія

Ціміразеўскага ўчастка для галасавання №21

у колькасці 10 чалавек у наступным саставе:




Герасімчык Зоя Васільеўна, вылучана працоўным калектывам акушэрскага аддзялення ўстановы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца”;



Дэконскі Аляксей Казіміравіч, вылучаны працоўным калектывам тэрапеўтычнага аддзялення №2 установы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца”;

3.

Калінічаў Аляксандр Сяргеевіч, вылучаны працоўным калектывам рэнтгенкабінета ўстановы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца”;

4.

Ключук Юрый Іванавіч, вылучаны працоўным калектывам псіханеўралагічнага аддзялення ўстановы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца”;

5.

Карась Наталля Валянцінаўна, вылучана працоўным калектывам тэрапеўтычнага аддзялення №1 установы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца”;

6.

Маісеенкава Галіна Міхайлаўна, вылучана працоўным калектывам терапеўтычнага аддзялення №1 раённай паліклінікі ўстановы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца” і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;

7.

Мароз Вера Васільеўна, вылучана працоўным калектывам аддзялення анестэзіялогіі і рэанімацыі ўстановы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца”;

8.

Міклаш Наталля Міхайлаўна, вылучана працоўным калектывам афтальмалагічнага аддзялення ўстановы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца”;

9.

Міско Уладзімір Андрэевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;

10.

Шлемен Ірына Міхайлаўна, вылучана працоўным калектывам гінекалагічнага аддзялення ўстановы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца”.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – установа аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца” па вуліцы Войкава, 51а, тэлефон 3-24-13.

Участковая камісія

Падлеснага ўчастка для галасавання №22

у колькасці 15 чалавек у наступным саставе:






Врублеўская Вольга Андрэеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Герасімчык Вольга Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Гук Аляксандр Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Данільчык Галіна Васільеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Кукуць Святлана Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Мялешка Алена Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Палуносік Ларыса Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Пучко Уладзімір Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Раманава Ала Пятроўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Цімошка Уладзімір Станіслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Штаймнец Аляксандр Уладзіміравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Якімовіч Ганна Яўгенюшаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ямеліна Тамара Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Ярмаловіч Жанна Валянцінаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Ярмаловіч Ірына Аляксандраўна, вылучана Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне прыватнага транспартнага ўнітарнага прадпрыемства “ЮТ-ТРАНС ЛАЙН” па вуліцы Баграціёна, 5, тэлефон 2-15-99.
Участковая камісія

Паўднёвага ўчастка для галасавання №23

у колькасці 9 чалавек у наступным саставе:




Гурын Аляксандр Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Ігнацік Марына Эдуардаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і прафсаюзнай арганізацыяй вайсковай часці 33933 Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў Узброеных Сіл;



Карпенка Ларыса Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Коваль Жанна Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Мішчук Аляксандр Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Салевіч Ірына Сяргееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і пярвічнай арганізацыяй вайсковай часці 33933 грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Салейка Аляксандр Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і пярвічнай арганізацыяй вайсковай часці 33933 грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз афіцэраў”;



Уласік Генадзій Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Хілько Сяргей Яўгеньевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – клуб вайсковай часці 33933, тэлефон 2-54-83 “МПО”.

Участковая камісія

Заходняга ўчастка для галасавання №24

у колькасці 9 чалавек у наступным саставе:






Бузук Канстанцін Канстанцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і пярвічнай арганізацыяй вайсковай часці 33933 грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Гайдук Тамара Батыраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ганчар Ігар Анатольевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Зенчык Аляксандр Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

5.

Міснік Марына Тэлесфора, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

6.

Хайбулліна Ірына Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

7.

Фядута Андрэй Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;


8.

Хвясько Вячаслаў Аляксеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і пярвічнай арганізацыяй вайсковай часці 33933 грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз афіцэраў”;

9.

Юшчанка Галіна Антонаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і прафсаюзнай арганізацыяй вайсковай часці 33933 Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў Узброеных Сіл.
1   2   3   4   5   6   7   8


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка