Слонімскі раённы выканаўчы камітэт



старонка6/8
Дата канвертавання14.05.2016
Памер0.78 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Хадзявіцкі фельчарска-акушэрскі пункт установы аховы здароўя “Слонімская цэнтральная раённая бальніца ”, тэлефон 99-2-01.
Участковая выбарчая камісія

Дзеравянчыцкага ўчастка для галасавання № 32

у колькасці 11 чалавек у наступным саставе:




Аначка Таісія Іосіфаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Бязносік Наталля Дзмітрыеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;



Казялецкая Галіна Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Куц Таццяна Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Крупнік Уладзімір Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Назаранка Вольга Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Прыходзька Уладзімір Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Ружыцкі Іван Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Русецкая Людміла Іосіфаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Свістуноў Юрый Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Чуйкевіч Міхаіл Рамуальдавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Дзеравянчыцкі цэнтральны Дом культуры, тэлефон 90-4-42.

Участковая выбарчая камісія

Сурынскага ўчастка для галасавання № 33

у колькасці 11 чалавек у наступным саставе:






Аляксейчык Сяргей Пятровіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Апановіч Уладзімір Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Бузук Тамара Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ількевіч Ірына Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Лысая Ганна Іосіфаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Мельнікава Наталля Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Разжалавец Алена Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Сегеневіч Лідзія Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Турляй Вера Фёдараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Швайдзюк Ганна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Янушэвіч Мікалай Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Сурынскі сельскі Дом культуры, тэлефон 79-3-89.
Участковая выбарчая камісія

Вішаўскага ўчастка для галасавання № 34

у колькасці 7 чалавек у наступным саставе:




Брайчук Ганна Антонаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Брайчук Святлана Вячаславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;




Грымута Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Клімко Аляксандр Станіслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Малаш Юлія Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Шумскі Пётр Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Яфімік Ніна Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне механічных майстэрняў сялянскай фермерскай гаспадаркі “Раса-Агра”, тэлефон 97-2-71.
Участковая выбарчая камісія

Дзераўноўскага ўчастка для галасавання № 35



у колькасці 16 чалавек у наступным саставе:




Болцік Галіна Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Гульнік Валерый Валянцінавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў леса;



Гурская Алена Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Жукоўскі Сяргей Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Загарулька Іна Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Злотнікава Ала Аркадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Каранец Аляксандр Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Карнюшка Уладзімір Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Лабко Дзмітрый Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Мялешка Марыя Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Рачкова Іна Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;




Ракуць Ніна Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Сашко Ірына Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Сокал Ала Валянцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Трус Алена Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Яфімік Святлана Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Дзераўноўскі яслі-сад-сярэдняя школа Слонімскага раёна”, тэлефон 73-2-23.
Участковая выбарчая камісія

Пятралевіцкага ўчастка для галасавання № 36



у колькасці 11 чалавек у наступным саставе:




Астапчык Вячаслаў Аляксеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў леса;






Барысік Наталля Рыгораўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;






Біліда Лілія Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;






Герасімчык Наталля Іосіфаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;






Іванашка Міхаіл Вікенцьевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь” ;






Лагуцік Васілій Фёдаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;






Ляцецкая Людміла Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;






Талерчык Валянціна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;






Федаровіч Віктар Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;







Ціханчук Антаніна Васільеўна, вылучана вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;






Якавенка Марыя Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.




Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Пятралевіцкі сельскі клуб, тэлефон 2-10-99.
Участковая выбарчая камісія

Жыровіцкага ўчастка для галасавання № 37



у колькасці 15 чалавек у наступным саставе:




Анцушкевіч Уладзімір Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Арцёмава Людміла Ягораўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Арцёмаў Андрэй Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Астапчык Сяргей Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Зінчанка Вольга Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кавалеўскі Уладзімір Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Кандзеранда Валянціна Іосіфаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Крот Аляксей Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Нагула Дзмітрый Віктаравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Пытляк Ніна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Пякарская Наталля Анатольеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Роля Васілій Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Сілкіна Алена Паўлаўна, вылучана Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Тараноўскі Руслан Валер’евіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Чукалава Галіна Аляксееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання - Дом культуры ўстановы адукацыі “Жыровіцкі дзяржаўны аграрна-тэхнічны каледж”, тэлефон 96-3-61.
Участковая выбарчая камісія

Залескага ўчастка для галасавання № 38

у колькасці 13 чалавек у наступным саставе:




Бякрэнь Алена Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Бякрэнь Васілій Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Жукоўская Таццяна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кандзеранда Анатолій Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Карачун Мікалай Сяргеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Карачун Ірына Паўлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Равінская Вольга Анатольеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Сілівонік Ганна Генадзьеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Сяледчык Віктар Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Сяледчык Мікалай Іванавіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Сяледчык Наталля Канстанцінаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Сяледчык Юлія Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Семіненка Сяргей Валер’евіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Жыровіцкая сярэдняя школа Слонімскага раёна”, тэлефон 96-3-47.

Участковая выбарчая камісія

Кастровіцкага ўчастка для галасавання № 39

у колькасці 11 чалавек у наступным саставе:






Баравік Ала Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Блахін Ігар Віктаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Грыб Ірына Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Качаноўская Святлана Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Крокан Ірына Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Мазец Станіслаў Мечыслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Праўдзік Валерый Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Пракаповіч Сяргей Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Рылко Лідзія Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Супрун Ірына Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Філіпчык Андрэй Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Кастровіцкі сельскі Дом культуры, тэлефон 98-6-00.
1   2   3   4   5   6   7   8


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка