Слонімскі раённы выканаўчы камітэт



старонка7/8
Дата канвертавання14.05.2016
Памер0.78 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8
Участковая выбарчая камісія

Сянькоўшчынскага ўчастка для галасавання № 40

у колькасці 11 чалавек у наступным саставе:




Бабіла Сяргей Леанідавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Брухавецкая Святлана Уладзіміраўна. вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Герасімчык Людміла Мацвееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Гулевіч Мікалай Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў леса;



Кабрынец Васілій Іосіфавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Казакевіч Сяргей Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Назаранка Наталля Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Палтаржыцкі Сяргей Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Стрык Святлана Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Утлік Людміла Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;



Якімец Ганна Станіславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сянькоўшчынская сярэдняя школа Слонімскага раёна”, тэлефон 98-3-51.

Участковая выбарчая камісія

Востраўскага ўчастка для галасавання № 41

у колькасці 11 чалавек у наступным саставе:






Варона Жанна Сямёнаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Ігнатовіч Кацярына Данілаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Квятко Ірына Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Лаўрутыч Валянціна Лявонцьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Лявонік Сафія Афанасьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;




Петручэня Ірына Барысаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Савік Ганна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Снітко Данута Вацлаваўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Фіскавец Любоў Антонаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;

10.

Яўхута Валянціна Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

11.

Яўхута Ірына Мар’янаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і прафсаюзнай арганізацыяй Слонімскага раённага вузла паштовай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Востраўскі сельскі клуб, тэлефон 94-1-23.

Участковая выбарчая камісія

Міжэвіцкага ўчастка для галасавання № 42

у колькасці 11 чалавек у наступным саставе:






Галілеева Ала Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Грэбень Галіна Рыгораўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;



Каўко Святлана Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў;



Кашыкевіч Ала Стэфанаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Клімовіч Валянціна Фёдараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Крывіцкая Раіса Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;




Лысуха Алег Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Мазоль Галіна Францаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Мышко Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Няцецкі Юрый Дзіслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Радзівонік Наталля Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Міжэвіцкі цэнтральны Дом культуры, тэлефон 92-2-74.
Участковая выбарчая камісія

Новадзявяткавіцкага ўчастка для галасавання № 43



у колькасці 13 чалавек у наступным саставе:




Блізнюк Дзмітрый Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Ганевіч Зоя Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Жук Сяргей Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Ігнатовіч Тамара Сцяпанаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Кулак Наталля Генадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Нагар Валянціна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Раўтавец Зоя Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Харута Жанна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Хрэшчык Ганна Паўлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Цялюк Вера Ціханаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза аграпрамысловага комплексу;



Чайкоўскі Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Шаўцова Валянціна Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Якубчык Ніна Паўлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Новадзявяткавіцкая сярэдняя школа Слонімскага раёна”, тэлефон 91-2-17.
Участковая выбарчая камісія

Партызанаўскага ўчастка для галасавання № 44

у колькасці 11 чалавек у наступным саставе:




Акулевіч Вацлаў Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Бабаш Лілія Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Бута Ядвіга Францішкаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Віннік Таццяна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Галавач Міхаіл Рыгоравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Канановіч Ала Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Мікалайчык Ніна Луцыянаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Міскевіч Любоў Германаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Супрун Уладзімір Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Хмарная Людміла Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;




Ярмак Вера Вячаславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і прафсаюзнай арганізацыяй Слонімскага раённага вузла паштовай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Вучэбна-педагагічны комплекс Партызанаўскі яслі-сад-базавая школа Слонімскага раёна”, тэлефон 78-3-84.

Участковая выбарчая камісія

Сасноўскага ўчастка для галасавання № 45

у колькасці 13 чалавек у наступным саставе:




1.

Брысканкін Аляксандр Пятровіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

2.

Бузун Іван Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

3.

Гардзейка Святлана Генрыхаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

4.

Гардзейка Алена Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;

5.

Грынюк Тэрэза Станіславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

6.

Дзяхцевіч Сяргей Сяргеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

7.

Карповіч Наталля Фёдараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і прафсаюзнай арганізацыяй Слонімскага раённага вузла паштовай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”;

8.

Кулак Любоў Емельянаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

9.

Лапко Андрэй Андрэевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

10.

Лапко Валянціна Генадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;

11.

Пякарская Людміла Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;

12.

Раманоўскі Іван Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

13.

Філітовіч Людміла Дзмітрыеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Сасноўскі сельскі Дом культуры, тэлефон 76-6-67.
Участковая выбарчая камісія

Касцянёўскага ўчастка для галасавання № 46

у колькасці 13 чалавек у наступным саставе:


1.

Апановіч Тамара Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;

2.

Бурсевіч Аляксандр Міхайлавіч, вылучаны працоўным калектывам механічных майстэрняў сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Дружба-Агра”;

3.

Гарбацэвіч Іна Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

4.

Замарухава Марына Іосіфаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;

5.

Крамнік Алена Юр’еўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

6.

Мандрыкевіч Зоя Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;

7.

Маркач Ларыса Рыгораўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

8.

Мароз Уладзімір Уладзіміравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

9.

Пярскевіч Анатолій Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

10.

Супрун Людмила Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;

11.

Талерчык Людміла Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;

12.

Хвясеня Міхаіл Адамавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;


13.

Якімец Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

1   2   3   4   5   6   7   8


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка