Слонімскі раённы выканаўчы камітэт



старонка8/8
Дата канвертавання14.05.2016
Памер0.78 Mb.
1   2   3   4   5   6   7   8

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Касцянёўская базавая школа Слонімскага раёна” , тэлефон 94-6-41.
Участковая выбарчая камісія

Мяльканавіцкага ўчастка для галасавання № 47



у колькасці 13 чалавек у наступным саставе:




Баяроўская Марыя Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Вянско Вячаслаў Вяслававіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Жыліч Вольга Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Кароцька Іван Мікалаевіч, вылучаны працоўным калектывам механічных майстэрняў сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Дружба-Агра”;



Ласевіч Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Макарчук Таццяна Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Малаш Ірына Чэславаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і прафсаюзнай арганізацыяй Слонімскага раённага вузла паштовай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”;



Саўко Пётр Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Світа Іван Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Славута Міхаіл Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Славута Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Цімафеева Алена Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Шмігіра Алена Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – памяшканне былой дзяржаўнай установы адукацыі “Мяльканавіцкая базавая школа Слонімскага раёна”, тэлефон 94-2-49.
Участковая выбарчая камісія

Драпаўскага ўчастка для галасавання № 48

у колькасці 9 чалавек у наступным саставе:




Валюк Ларыса Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Батвінка Святлана Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Жыліч Аляксандр Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Жыліч Уладзімір Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Жыліч Таццяна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Канапацкая Алена Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Сабалеўская Валянціна Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Сітнік Юрый Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і працоўным калектывам механічных майстэрняў сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Драпава” ;



Цвікевіч Алена Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Гродзенскай абласной арганізацыяй прафсаюза Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – Драпаўскі сельскі Дом культуры-цэнтр народнай культуры, тэлефон 93-5-46.


Участковая выбарчая камісія

Азярніцкага ўчастка для галасавання № 49

у колькасці 9 чалавек у наступным саставе:




Арочка Наталля Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і прафсаюзнай арганізацыяй Слонімскага раённага вузла паштовай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”;



Жыліч Ала Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Куляшэвіч Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Літвінава Аксана Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ляпешка Алена Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Матлашук Алена Іосіфаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў і шляхам падачы заявы грамадзян;



Паляшак Мікалай Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Роля Аляксандр Васільевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян і працоўным калектывам механічных майстэрняў сельскагаспадарчага вытворчага кааператыва “Драпава”;



Траян Ала Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян і Слонімскай раённай арганізацыяй Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Азярніцкая сярэдняя школа Слонімскага раёна”, тэлефон 93-2-86.

Старшыня І.О.Паўлюкевіч



Кіраўнік спраў А.Н.Мачаліна


1   2   3   4   5   6   7   8


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка