Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе



Дата канвертавання14.05.2016
Памер293.51 Kb.

Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

1 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лясазнаўства і лесаводства"




па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Абрамовіч Антон Анатольевіч

а




2

Анісавец Вадзім Мікалаевіч

а




3

Дзяркач Ганна Андрэеўна

а




4

Зарвірог Ілля Сяргеевіч

а




5

Клябека Віталій Ігаравіч

а




6

Комар Артур Юрʼевіч

а

Стараста

7

Ламака Андрэй Мечыслававіч

а




8

Лявонаў Антон Аляксандравіч

а




9

Марчук Дзмітрый Ігаравіч

а




10

Мацюлевіч Алег Андрэевіч

а




11

Падалян Мікалай Паўлавіч

а




12

Стахавец Дзмітрый Георгіевіч

а




13

Субач Аляксандр Паўлавіч

а




14

Сыса Федар Іванавіч

а




15

Шаблоўскі Аляксей Мікалаевіч

а




2-я падгрупа

1

Абібак Аляксандр Мікалалаевіч

н




2

Казак Алеся Дзмітрыеўна

а




3

Казлоўскі Уладзімір Мікалаевіч

н




4

Канецкая Кацярына Алегаўна

а




5

Каштэлян Аляксей Юрʼевіч

а




6

Клачок Сяргей Леанідавіч

н

Намеснік старасты

7

Курыленка Антон Мікалаевіч

н




8

Лацянкоў Міхаіл Віктаравіч

а




9

Матвеева (Мятліцкая) Ірына Валерʼеўна

н




10

Парфянюк Міхаіл Іванавіч

н




11

Парчынскі Аляксей Уладзіміравіч

а




12

Піскун Іван Іванавіч

н




13

Савашынскі Яўгеній Пятровіч

н




14

Самасюк Аліна Мікалаеўна

а




15

Шульжык Іван Іванавіч

н




16

Шэламанаў Аляксандр Дзмітрыевіч

н










Дэкан факультэта




А.У. Марозаў




Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта



ў 2014-2015 навучальным годзе

2 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лясапаляўнічая гаспадарка і пабочнае карыстанне лесам"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Баравік Ігар Сяргеевіч

а




2

Баўтрэль Валерый Уладзіміравіч

а




3

Бурштын Вадзім Мікалаевіч

а




4

Васільчык Міхаіл Генадзьевіч

а




5

Галубенка Станіслаў Ігаравіч

ф




6

Гурын Максім Сяргеевіч

а

Стараста

7

Драпко Дзмітрый Сяргеевіч

н




8

Канчанін Ігар Віктаравіч

н




9

Клімец Дзяніс Аляксеевіч

н




10

Раковіч Ігар Іванавіч

н




11

Рамановіч Рувім Юрʼевіч

а




12

Фларʼяновіч Яўгеній Васільевіч

н




13

Хоміч Віктар Сяргеевіч

н









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

3 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Ахова лесу"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Змушко Павел Сяргеевіч

а




2

Машкова Анжэліка Вітальеўна

а




3

Пазняк Кацярына Юрʼеўна

а




4

Свістун Карына Уладзіміраўна

а




5

Сянюць Сяргей Станіслававіч

а




6

Тапчэўская Вікторыя Аляксандраўна

а




7

Тыцік Наталля Мікалаеўна

н

Стараста

8

Чыстая Святлана Аляксандраўна

а




9

Шукаловіч Марыя Іванаўна

н










Дэкан факультэта




А.У. Марозаў




Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

4 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Інфармацыйныя сістэмы ў лясной гаспадарцы"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Васілеўскі Андрэй Валерʼевіч

а




2

Мурашка Канстанцін Васільевіч

а




3

Пархомчык Дзіяна Ігараўна

а




4

Пастушэнка Максім Сяргеевіч

н




5

Педчанец Анастасія Юрʼеўна

а




6

Салавей Юлія Юрʼеўна

а




7

Ціцянкова Дарʼя Аляксандраўна

а




8

Цыркунова Наталля Алегаўна

н




9

Шабанаў Антон Андрэевіч

а




10

Шэбушаў Аляксей Віктаравіч

н

Стараста







Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

5 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лесааднаўленне і гадавальная гаспадарка"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Бабровіч Дарʼя Віктараўна

н




2

Дзяцук Дзмітрый Аляксндравіч

а




3

Матусевіч Аляксандр Марʼянавіч

а




4

Мурашка Уладзіслаў Андрэевіч

а




5

Пазельскі Мікалай Мікалаевіч

а




6

Федарашка Кацярына Анатольеўна

н

Стараста

7

Цвік Юлія Віктараўна

а








Дэкан факультэта




А.У. Марозаў




Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

6 група

спецыяльнасць "Садова-паркавае будаўніцтва"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Гейц Сафія Аляксандраўна

а

Стараста

2

Зубкевіч Алеся Казіміраўна

а




3

Кавалеўская Ангеліна Леанардаўна

а




4

Каралькова Юлія Аляксееўна

а




5

Кругленя Дарʼя Андрэеўна

а




6

Магер Аліна Дзмітрыеўна

а




7

Макарэвіч Анастасія Аляксандраўна

а




8

Панфіловіч Алеся Віктараўна

а




9

Петух Вікторыя Вітальеўна

а




10

Храмко Мікіта Уладзіміравіч

а




11

Ядзевіч Ганна Алегаўна

а




2-я падгрупа

1

Алёхна Алеся Паўлаўна

ф




2

Баган Галіна Барысаўна

н




3

Гарачава Елізавета Уладзіміраўна

а

Намеснік старасты

4

Казленка Кацярына Генадзьеўна

а




5

Карпава Марыя Ігараўна

а




6

Мадшоева Анжаліка

а




7

Мілеўская Таццяна Уладзіміраўна

н




8

Партасевіч Надзея Віктараўна

н




9

Рудакоўская Крысціна Андрэеўна

а




10

Сафронава Ірына Сяргееўна

а




11

Цывілька Анастасія Валерʼеўна

а




12

Ясенка Елізавета Аляксандраўна

ф









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

7 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Акімава Елізавета Андрэеўна

а




2

Баравікова Таццяна Уладзіміраўна

а




3

Барысенка Ірына Аркадзьеўна

а

Намеснік старасты

4

Дзічкоўская Вераніка Юрʼеўна

а




5

Жук Кірыл Эдуардавіч

а




6

Качмарова Вікторыя Уладзіміраўна

а




7

Малько Сяргей Пятровіч

а




8

Навакоўская Ганна Канстанцінаўна

а




9

Папко Анастасія Ігараўна

а




10

Паплаўскі Глеб Аляксандравіч

а




11

Рзун Лізавета Антонаўна

а




12

Свірыд Юлія Вячаславаўна

а




13

Чыжык Антон Сяргеевіч

а




14

Януковіч Уладзіслаў Андрэевіч

а




2-я падгрупа

1

Гузоўская Дарʼя Сяргееўна

а




2

Камінскі Вячаслаў Ігаравіч

а




3

Кандрашова Карына Андрэеўна

а




4

Клешчанка Дзіяна Валянцінаўна

а




5

Клыкоўская Аліна Уладзіміраўна

а




6

Львова Аліна Аляксееўна

а




7

Маголіна Маргарыта Ігараўна

а




8

Ніжнікава Кацярына Аляксееўна

а

Стараста

9

Раманюк Кацярына Сяргееўна

а




10

Хілько Ілля Ігаравіч

а









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў


Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

8 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Гарадзецкая Ксенія Андрэеўна

а




2

Зелянкевіч Антон Сяргеевіч

а




3

Курыла Надзея Сяргееўна

а




4

Лях Юлія Валерʼеўна

а




5

Маханькова Анастасія Сяргееўна

а

Стараста

6

Нікіцюк Валерыя Федараўна

а




7

Прылепская Святлана Генадзьеўна

а




8

Сікорская Паліна Сяргееўна

а




9

Скараход Андрэй Георгіевіч

а




10

Чэрвацюк Дарʼя Андрэеўна

а




11

Чэрнель Настасся Ігараўна

а




12

Шарапава Кацярына Сяргееўна

а




2-я падгрупа

1

Баран Арцём Сяргеевіч

а




2

Драгун Улляна Аляксандраўна

а




3

Ермалаеў Дзмітрый Мікалаевіч

а




4

Кірэйчук Вера Міхайлаўна

а




5

Лісавец Раман Валерʼевіч

а




6

Лях Дзіяна Уладзіміраўна

а




7

Марчук Вікторыя Андрэеўна

а




8

Махонька Аліна Юрʼеўна

а




9

Мядзведзік Юлія Валерʼеўна

а




10

Раснянская Наталля Барысаўна

а

Намеснік старасты

11

Севярын Марыя Дзмітрыеўна

а




12

Фурс Наталля Ігараўна

а




13

Юдзянкова Юлія Юрʼеўна

а









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 2-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

9 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"



№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Амброжка Сяргей Мікалаевіч

н




2

Андрэюк Аляксандра Сяргееўна

н




3

Анішчонак Настасся Мікалаеўна

н




4

Бандарук Іна Анатольеўна

н




5

Белякова Дарʼя Сяргееўна

н




6

Далгарукава Наталля Міхайлаўна

н




7

Далідудка Яўгенія Сяргееўна

н




8

Дарошчанка Настасся Аляксандраўна

н




9

Дубаўцоў Арцём Аляксандравіч

н




10

Каралевіч Вольга Вячаславаўна

н




11

Лось Наталля Генадзьеўна

н




12

Смажэўская Наталля Уладзіміраўна

н




13

Шарстнёва Настасся Валерʼеўна

н

Стараста

14

Шумскі Уладзіслаў Уладзіміравіч

н




15

Юркевіч Вера Сяргееўна

н









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка