Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта ў 2014-2015 навучальным годзе



Дата канвертавання14.05.2016
Памер357.94 Kb.

Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

1 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лясазнаўства і лесаводства"




па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Баршчэўская Веранiка Васiльеўна

а




2

Бойка Марыя Сяргееўна

а




3

Вiленцiй Юлiя Аляксандраўна

а




4

Гарох Мiкалай Леанiдавiч

а




5

Герасiменя Яўгенiй Мiкалаевiч

а




6

Кiрдун Дзмiтрый Мiхайлавiч

а




7

Клiмко Iлья Вiктаравiч

а




8

Маслоўскi Дзянiс Анатольевiч

а




9

Мяцечка Алеся Раманаўна

а

Стараста

10

Прыка Вiктар Сяргеевiч

а




11

Ржэуцкi Аляксандр Яўгеньевiч

а




12

Смалонская Святлана Мiкалаеўна

а




13

Сыса Аляксандр Вiктаравiч

а




14

Сыцiн Раман Вiктаравiч

а




2-я падгрупа

1

Дземасюк Дзмiтрый Аляксандравiч

а




2

Захарчэня Аляксандр Анатольевiч

а




3

Зюзькевiч Павел Юр'евiч

а




4

Козел Павел Дзмiтрыевiч

а




5

Мацюшэўскi Аляксандр Сяргеевiч

а




6

Палхоўская Таццяна Вiктараўна

а




7

Рухлевiч Кацярына Сяргееўна

а




8

Сiдаровiч Павел Юр'евiч

а




9

Сергутка Кацярына Вiктараўна

а




10

Слука Таццяна Вiктараўна

а

Намеснік старасты

11

Тухта Дзмiтрый Сяргеевiч

а




12

Усiк Мiхаiл Iгаравiч

а




13

Шкалава Вiкторыя Мiкалаеўна

а




14

Якубоўская Таццяна Юр'еўна

а








Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

2 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лясазнаўства і лесаводства"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Барысевiч Аляксандр Алегавiч

а




2

Бойка Марына Уладзiмiраўна

а




3

Зяновiч Павел Казiмiравiч

а




4

Клiменка Вольга Леанiдаўна

а




5

Клюйко Раман Вiктаравiч

а




6

Леваненя Максiм Вiктаравiч

а




7

Малей Раман Сяргеевiч

а




8

Малей Юрый Сяргеевiч

а




9

Мароз Вiталiй Сяргеевiч

а




10

Маслоўскi Канстанцiн Алегавiч

а




11

Муха Дзянiс Алегавiч

а

Намеснік старасты

12

Прышчэпаў Аляксей Аляксандравiч

а




13

Русецкi Раман Генадзьевiч

а




14

Юшчук Раман Аляксандравiч

а




2-я падгрупа

1

Глушко Аляксандр Анатольевiч

н




2

Глушко Аляксей Уладзiмiравiч

н




3

Іваненка Таццяна Аляксандраўна







4

Маслакоў Антон Сяргеевiч

н




5

Машчыцкi Аляксандр Вадзiмавiч

н

Стараста

6

Ненартовiч Iван Сяргеевiч

н




7

Раманенка Вольга Уладзiмiраўна

н




8

Сасноўскi Эдуард Мiкалаевiч

н




9

Сергiевiч Сяргей Iгаравiч

н




10

Хрол Фiлiп Аляксандравiч

н




11

Чамко Вадзiм Уладзiмiравiч

н




12

Шапель Максiм Аляксандравiч

н




13

Шубiч Анастасiя Мiхайлаўна

н








Дэкан факультэта




А.У. Марозаў




Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

3 група

спецыяльнасць "Садова-паркавае будаўніцтва"


№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Бурвель Кірыл Эдуардавіч

а




2

Вадзяновiч Таццяна Генадзьеўна

а




3

Карповiч Вольга Iванаўна

ф




4

Лапцёнак Дар'я Яўгеньеўна

а




5

Пастаўнiчая Кацярына Алегаўна

а




6

Пашкевiч Галiна Вячаславаўна

ф




7

Рупека Юлiя Андрэеўна

а




8

Русак Вiкторыя Вiктараўна

а




9

Рыбак Дзянiс Аляксандравiч

а

Стараста

10

Скоблiк Ганна Аляксандраўна

а




11

Смурага Вiкторыя Сяргееўна

ф




12

Хеншэль Ганна Валер'еўна

а




13

Ятчэня Вiкторыя Аляксееўна

а




14

Яцкавец Анастасiя Аляксандраўна

а




2-я падгрупа

1

Аляксенцава Ганна Мiхайлаўна

а




2

Бамбiза Алена Аляксандраўна

а

Намеснік старасты

3

Бароўская Кацярына Мiкалаеўна

а




4

Вяргун Ганна Вiктараўна

н




5

Гарачка Уладзiслаў Сяргеевiч

а




6

Жабчанка Кацярына Сяргееўна

а




7

Iўчанка Дар'я Аляксандраўна

а




8

Нясцюк Антанiна Мiхайлаўна

н




9

Пракаповiч Юлiя Андрэеўна

а




10

Свiрыда Кацярына Валер'еўна

н




11

Татарынава Ганна Сяргееўна

а




12

Шэўчык Вольга Вячаславаўна

а




13

Яўсеенка Святлана Аляксееўна

н








Дэкан факультэта




А.У. Марозаў




Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

4 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Ахова лесу"


№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Аўдзейчык Кацярына Сяргееўна

а




2

Варанецкая Юлiя Аляксандраўна

а

Стараста

3

Iваноўскi Яўген Аляксандравiч

а




4

Касмовiч Дар'я Аляксандраўна

а




5

Климёнак Надзежда Васiльеўна

а




6

Мiхалевiч Анастасiя Вадзiмаўна

а




7

Паўлава Кацярына Дзмiтрыеўна

а




8

Пачка Анатоль Аляксандравiч

а




9

Сiлiцкая Алена Сяргееўна

а




10

Сідарава Валерыя Алегаўна

а




11

Шыцiкава Марына Аляксандраўна

а




12

Яхнавец Аляксандр Iванавiч

а









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

5 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лясапаляўнічая гаспадарка і пабочнае карыстанне лесам"


№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Алесiк Iван Анатольевiч

н




2

Арцюшэўскi Аляксей Уладзiмiравiч

н




3

Буйкевiч Андрэй Дзмiтрыевiч

н




4

Вонселеў Максiм Юр'евiч

а

Стараста

5

Гулюта Вiктар Iванавiч

ф




6

Жукаў Максiм Юр'евiч

а




7

Каранькоў Мiхаiл Уладзiмiравiч

н




8

Кудласевiч Аляксандр Валер'евiч

н




9

Лях Дзмiтрый Алегавiч

а




10

Насевіч Андрэй Паўлавіч

н




11

Сiнькевiч Уладзiслаў Васiльевiч

н




12

Тварагаль Дзмiтрый Леанiдавiч

а




13

Шахалевiч Дзмiтрый Iгаравiч

н




14

Якiмчык Сяргей Валянцiнавiч

н










Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

6 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Інфармацыйныя сістэмы ў лясной гаспадарцы"


№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Бебех Артур Iосiфавiч

ф

Стараста

2

Заблоцкi Дзмiтрый Андрэевiч

а




3

Календа Анастасiя Вiктараўна

ф




4

Касянюк Аксана Мiкалаеўна

а




5

Паплеўка Сняжана Аляксандраўна

ф




6

Пупенка Аляксандра Уладзiмiраўна

ф




7

Садоўскi Вячаслаў Уладзiмiравiч

а




8

Церабей Юрый Вiктаравiч

а









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

7 група

спецыяльнасць "Лясная гаспадарка"

спецыялізацыя "Лесааднаўленне і гадавальная гаспадарка"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Заранкова Вольга Генадзьеўна

н




2

Кузьмiцкая Алiна Юр'еўна

а




3

Лаўрыновiч Дзiана Уладзiмiраўна

н




4

Мiхальчык Мiхаiл Мiхайлавiч

н




5

Пiлiповiч Наталля Аляксандраўна

н




6

Паўлючэнка Уладзiслаў Аляксандравiч

а




7

Петруковiч Марыя Аляксандраўна

н




8

Прановiч Таццяна Аляксандраўна

ф




9

Рахманенка Аляксандр Мiкалаевiч

н

Стараста

10

Руднiцкая Iрына Андрэеўна

а




11

Сацура Iрына Леанiдаўна

а




12

Славашэвiч Яўгенiя Аляксандраўна

а










Дэкан факультэта




А.У. Марозаў



Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

8 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1

Бахар Юлія Анатольеўна

н




2

Гаргун Вікторыя Паўлаўна

н




3

Грыцкевіч Дзіяна Іванаўна

н




4

Кузьменка Алена Уладзіміраўна

н




5

Мажэйка Вольга Мікалаеўна

н




6

Куліцкая Аляксандра Міхайлаўна

н




7

Мацкевіч Святлана Васільеўна

н




8

Патапенка Хрысціна Сяргееўна

н




9

Пракаповіч Марына Васільеўна

н




10

Прышчэпа Таццяна Сяргееўна

н




11

Самсонава Вікторыя Анатольеўна

н

Стараста

12

Цундзер Яраслаў Уладзіміравіч

н




13

Шафаровіч Алег Вячаслававіч

н




14

Каваленка Ірына Аляксандраўна

ф




15

Новікава Крысціна Уладзіміраўна

ф




16

Пацукевіч Аліна Віктараўна

ф










Дэкан факультэта




А.У. Марозаў




Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе

9 група

спецыяльнасць "Турызм і прыродакарыстанне"




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Баранава Ганна Андрэеўна

а




2

Бова Кацярына Сяргееўна

а




3

Галубовіч Кацярына Іванаўна

а




4

Карпава Аляксандра Міхайлаўна

а




5

Круцель Валерыя Вітальеўна

а




6

Маклак Ганна Сяргееўна

а




7

Мікалаевіч Юлія Андрэеўна

а




8

Моцны Віталь Віктаравіч

а

Стараста

9

Панфілаў Кірыл Андрэевіч

ф




10

Сычык Уладзіслаў Віктаравіч

а




11

Ходар Яўген Аляксандравіч

а




12

Цімашэнка Андрэй Сяргеевіч

а




13

Чыркун Лізавета Сяргееўна

а




14

Шонін Яўген Дзмітрыевіч

ф




15

Якімовіч Юлія Аляксандраўна

а




2-я падгрупа

1

Бабуль Дзмітрый Аляксандравіч

а




2

Васільева Вікторыя Аляксандраўна

а




3

Васільчык Ксенія Васільеўна

а

Нам. старасты

4

Вярэніч Раман Рыгоравіч

а




5

Гіль Кацярына Ігараўна

а




6

Грынкевіч Наталля Аляксандраўна

а




7

Дзмітрук Настасся Дзмітрыеўна

а




8

Дульская Наталля Аляксандраўна

а




9

Кутас Ірына Сяргееўна

а




10

Мельнікава Дарʼя Андрэеўна

а




11

Сацевіч Дарʼя Федараўна

а




12

Субат Крысціна Леанідаўна

а




13

Хамуляк Ангеліна Аляксандраўна

а




14

Чайка Кацярына Уладзіміраўна

а




15

Шэлег Ілля Андрэевіч

а










Дэкан факультэта




А.У. Марозаў




Спіс студэнтаў 3-га курса лесагаспадарчага факультэта

ў 2014-2015 навучальным годзе,

10 група,

спецыяльнасць “Турызм і прыродакарыстанне”




№ па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Замежная мова

Заўвагі

1-я падгрупа

1

Азарава Дарʼя Аляксееўна

а




2

Бялян Таццяна Андрэеўна

а




3

Бет Аляксандр Мікалаевіч

а




4

Быкава Наталля Іванаўна

а




5

Дурко Раман Мікалаевіч

а




6

Мачульская Алеся Валерʼеўна

а




7

Міцкевіч Кацярына Паўлаўна

а




8

Петух Уладзіслава Ігараўна

а




9

Пыльнікава Вольга Сяргееўна

а

Нам. старасты

10

Савіцкая Катажына Геннадзьеўна

а




11

Смаленская Вікторыя Ігараўна

а




12

Смольская Юлія Юрʼеўна

а




13

Сыман Вольга Сяргееўна

а




14

Сяліцкая Паліна Пятроўна

а




15

Тумялевіч Антон Валерʼевіч

а




2-я падгрупа

1

Баслык Ганна Аляксандраўна

а




2

Валошка Яўгенія Уладзіміраўна

а




3

Васкрасенская Маргарыта Сяргееўна

а




4

Грынько Лізавета Сяргееўна

а




5

Гурыновіч Ганна Леанідаўна

а




6

Зямлянік Антон Андрэевіч

а




7

Ігнатюк Анастасія Аляксандраўна

а

Стараста

8

Кушнер Віталіна Уладзіміраўна

а




9

Ласьмакова Юліяна Юрʼеўна

а




10

Лукашук Арцемій Мікалаевіч

а




11

Мазан Наталія Іванаўна

а




12

Максімовіч Уладзіслаў Дзмітрыевіч

а




13

Савастава Ганна Вячаславаўна

а




14

Убайдулла Маруф Асадулла

а




15

Чыркун Вераніка Віктараўна

а









Дэкан факультэта




А.У. Марозаў


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка