Статыстычная табліца ўдзельнікаў завочнага індывідуальнага тура Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды 2008



Дата канвертавання15.05.2016
Памер194.41 Kb.
СТАТЫСТЫЧНАЯ ТАБЛІЦА

ўдзельнікаў завочнага індывідуальнага тура

Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды - 2008

Намінацыя: Прафесійная лексіка




Прозвішча

імя

імя па бацьку

ВНУ

Курс

Прафесійная лексіка

Колькасць балаў за завочны тур

  1. СТ

Дземідовіч Ганна Іванаўна

БДУ

4

39

81



Габец Наталля Сяргееўна

ГрДУ

4

38

76



Лішанкова Таццяна Віктараўна

БДУ

3

35

97



Федарчук Леанід Уладзіміравіч

БДУ

2

35

94



Зінькевіч Яўгенія Андрэеўна

ВДУ

4

34

66



Чуяшоў Кірыл Віктаравіч

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

5

34

68



Каліноўская Наталля Сяргееўна

БДЭУ

3

33

80



Лебедзева Яна Аляксандраўна

МаГУ

3

33

71



Шайтарава Алена Іванаўна

МаГУ

2

33

65



Андрэйчык Вольга Анатольеўна

ІКП

4

32

78



Воўчак Ганна Уладзіміраўна

БДУ

5

32

80



Рыжкоў Аляксандр Мікалаевіч

БДСГА

2

32

64



Сотарава Ніна Ігараўна

ГДУ

4

32

80



Студзянкова Ганна Алегаўна

ВДУ

4

32

70



Чабатарэўская Алена Уладзіміраўна

МаГУ

5


32

75



Шпак Сяргей Валянцінавіч

ГДУ

3

32

75



Далгова Паліна Федараўна

БДУ

2

31

67



Педо Кацярына Эдуардаўна

Юрыдычны каледж БДУ

4-9

31

77



Чавус Вольга Эдуардаўна

БДУ

3

31

72



Шапялевіч Максім Дзмітрыевіч

БДУ

3

31

88



Шуманская Юлія Сяргееўна

БДСГА

2

31

59



Галубенка Ірына Альбертаўна

БДУ

5

30

76



Іваноўскі Дзмітрый Аляксандравіч

БДЭУ

3

30

84



Карачэнка Андрэй Мікалаевіч

МаГУ

2

30

78



Косцеж Аксана Генадзьеўна

БДСГА

2

30

74



Лабаты Аляксандр Васільевіч

БДУ

2

30

76



Лагойская Анастасія Паўлаўна

БДСГА

2

30

71



Мігурскі Аляксей Эдуардавіч

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

3

30

49



Папоў Яўген Міхайлавіч

ГДУ

3

30

72



Пыльскі Уладзімір Уладзіміравіч


ГрДУ

4

30

55



Раўзаў Васіль Мікалаевіч

БДУ

4

30

99



Ставер Сяргей Уладзіміравіч

БДЭУ

3

30

81



Фісюк Аляксей Юр’евіч



БДЭУ

3

30

101



Хасяневіч Алена Аляксандраўна

МІПСА

4

30

82



Юшкевіч Валерый Александравіч

ГрДУ

5

30

63



Гайдук Кацярына Канстанцінаўна

БДСГА

3

29

66



Корац Настасся Аляксандраўна

БДУ

2

29

83



Лаеўская Таццяна Аляксандраўна

МІПСА

4

29

80



Леванаў Міхаіл Барысавіч

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

4

29

38



Міхаліна Юлія Аляксандраўна

МаГУ

3

29

51



Стоцік Таццяна Аляксандраўна

БДЭУ

3

29

80






Сямашка Дзмітрый Уладзіміравіч

БДЭУ

4

29

88



Хвацік Вольга Васільеўна

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

4

29

67



Шабаліна Наталля Яўгенаўна

Юрыдычны каледж БДУ

4-9

29

70



Васільева Юлія Уладзіміраўна

БДУ

2

28

80



Гарачова Анастасія Цімафееўна

ГрДУ

4

28

85



Дзмітрачкова Ганна Віктараўна

Юрыдычны каледж БДУ

4-9

28

68



Плешчанка Наталля Аляксееўна

ВДУ

4

28

74



Сымановіч (Галавач) Аляксандра

Валер'еўна



ГрДУ

5

28

58



Талмачова Алеся Аляксандраўна

БарДУ

4

28

80



Цевялёва Вікторыя Мікалаеўна

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

2

28

75



Юшкоўскі Аляксандр Віктаравіч

ВДУ

4

28

65



Ярашук Ала Юр’еўна

ІКП

5

28

75



Кірэева Аляксандра Юр’еўна

МаГУ

3

27

73



Кісялева Таццяна Маратаўна

Юрыдычны каледж БДУ

4-11

27

70



Кляшчонак Андрэй Генадзьевіч

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

4

27

71



Мельнікава Настасся Сяргееўна

БДУ

4

27

81



Мікалаева Юлія Міхайлаўна

БДСГА

2

27

77



Сачыловіч Дыяна Адамаўна

МаГУ

2

27

62



Талашка Аксана Анатольеўна


БДЭУ

3

27

94



Атрашэнка Аксана Уладзіміраўна


БДСГА

2

26

66



Вальтэр Ксенія Аляксандраўна

ВДУ

4

26

55



Дашкевіч Павел Дзмітрыевіч

ВДУ

3

26

65



Кандратовіч Дзіана Іванаўна

БДУ

4

26

78



Кучынская Вольга Мікалаеўна

БДЭУ

3

26

88



Лаўрэнава Кацярына Міхайлаўна

МаГУ

3

26

76



Пажыдаева Яна Ігараўна

МаГУ

3

26

67



Пісарэнка Петр Алегавіч

БДСГА

2

26

65



Платко Марына Паўлаўна

БДУ

3

26

89



Пыльская Вікторыя Валянцінаўна

БДСГА

2

26

71



Стасевіч Сяргей Васільевіч

БДСГА

3

26

71



Хмялькоў Дзяніс Генадзьевіч


БДСГА

2

26

59



Шаўцоў Віктар Герасімавіч

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

2

26

61



Шпакаў Аляксей Мікалаевіч

БДСГА

4

26

64



Шчука Кацярына Станіславаўна

БарДУ

4

26

48



Акулаў Антон Аляксандравіч

Юрыдычны каледж БДУ

4-11

25

67



Заяц Павел Мікалаевіч

ІКП

3

25

61



Лапцёнак Марыя Пятроўна

МаГУ

2

25

76



Масцяпанава Таццяна Мікалаеўна

ІКП

5

25

63



Пыж Вольга Валер’еўна


БДСГА

3

25

89



Халянкоў Сяргей Алегавіч

ІКП

5

25

74



Шацько Андрэй Вадзімавіч

БДСГА

2

25

50



Гаўрон Алена Аляксандраўна

БарДУ

4

24

46



Гут Дзмітрый Валер’евіч

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

3

24

62



Нікіценка Вольга Генадзьеўна

Юрыдычны каледж БДУ

4-9

24

84



Стараказнікаў Аляксандр Юр’евіч

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

5

24

67



Адаміцкая Алена Валер’еўна

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

5

23

36



Іўкіна Святлана Васільеўн

БДСГА

2

23

72



Случак Ігар Уладзіміравіч

ГДУ

4

23

68



Цішчанка Юлія Анатольеўна

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

3

23

70



Шляга Хрысціна Якаўлеўна

БДСГА

2

23

41



Базыма Наталля Аляксандраўна

ВДУ

4

22

59



Барадулькіна Кацярына Сяргееўна

ПДУ

04-ПР-2

22

51



Жыхарава Марыя Уладзіміраўна

ПДУ

04-ПР-2

22

50



Іванковіч Вольга Уладзіміраўна

ВДУ

4

22

67



Купрэйчык Ілона Сяргееўна

БДУ

3

22

76



Фралкова Ірына Аляксандраўна

БДСГА

2

22

63



Хроль Ніна Анатольеўна

МІПСА

4

22

60



Ядчанка Міхаіл Аляксеевіч

ГДУ

5

22

59



Аргунова Кацярына Мікалаеўна

БДСГА

4

21

48



Гацук Алена Мiкалаеўна

БарДУ

3

21

81



Кандрацьева Таццяна Аляксандраўна

БДЭУ

3

21

83



Сіняковіч Кацярына Генадзьеўна

АК пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь

5

21

58



Сычэвіч Уладзімір Мікалаевіч

БДСГА

4

21

62



Церахава Надзея Уладзімираўна

БДСГА

2

21

53



Жукава Хрысціна Аляксандраўна

БДСГА

3

20

53



Князь Юлія Юр’еўна

БДЭУ

3

20

73



Колб Марына Аляксандраўна

МІПСА

4

19

47



Чысцякова Кацярына Фёдараўна

ПДУ

04-ПР-1

19

45



Шкодзіна Марына Уладзіміраўна

МаГУ

04-ПР-2

19

51



Губарэвіч Аляксандр Уладзіміравіч

ВДУ

4

18

52



Каламіец Вольга Сяргееўна

МаГУ

3

18

37



Краўцова Алена Іванаўна

БДУ

5

18

58



Пятрушка Алена Аляксандраўна

БарДУ

4

18

69



Празецкая Таццяна Аляксандраўна

МІПСА

4

17

71



Строкава Вікторыя Сяргееўна

МІПСА

4

17

47



Лутава Дар’я Мікалаеўна

ПДУ

04-ПР-1

16

40



Клімакова Вікторыя Барысаўна

МІПСА

4

15

56



Антоненка Ірына Васільеўна

БДСГА

2

11

54



Анціпенка Анастасія Аляксандраўна

МаГУ

2

11

45

: pub
pub -> Індывідуальныя ўдзельнікі вочнага тура Беларускай юрыдычнай студэнцкай алімпіяды-2012
pub -> Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды – 2008 Намінацыя: Сутнасць прававой інфарматызацыі
pub -> Да ўдзелу ў завочным камандным туры Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды 2009 дапушчаны наступныя каманды
pub -> Навучальная установа (факультэт) Колькасць каманд, назвы каманд
pub -> Зводны пратакол камандны залік
pub -> Зводны пратакол індывідуальны залік
pub -> Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды – 2008 Намінацыя: Колькасць балаў за завочны тур
pub -> Агееў А. Р. Спіс Навукова-метадычныя работы І публікацыі
pub -> Асноўныя публікацыі: Манаграфіі
pub -> Зводны скарочаны пратакол Беларуская студэнцкая юрыдычная Алімпіяда 2012 Індывідуальны залік




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка