Сярэдняя школа №3 г. Нясвіжа



Дата канвертавання15.05.2016
Памер101.61 Kb.
ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 3 г.Нясвіжа”

_________________ А.В. Мяленька

01.09.2015





Першая чвэрць

Класы


Адказны за правядзенне

Назва мерапрыемства

Пачатак

правядзення

5 верасня 2015 года

3-я

Гірдзюк Н.В.

Гульнявая праграма “Дарога ў школу”

1100

5-10

Макаўчык М.М.

Дзень адчыненых дзвярэй у клубе ЮІР “Віражы”

1000

5-7

Чарняўская І.В.

Пасяджэнне Савета дружыны

1200




Класныя кіраўнікі, СППС

Акцыя “Сям’я”

На працягу дня

Атрад ЮІР

Макаўчык М.М.

Акцыя “Правілы дарожнагу руху ў дварах”

1730

12 верасня 2015 года

Дзень здароўя, спорту і турызму
2-4

Бурдыка В.В.,

Бібік С.І.,

класныя кіраўнікі


Першы этап рэспубліканскіх спаборніцтваў сярод дзяцей па легкай атлетыцы “Школиада”

11.00
5-7

Бурдыка В.В., Язвінскі А.Р.,

класныя кіраўнікі



Восеньскі л/а кросс (1000 м), прысвечаны пачатку навучальнага года

12.00
8-11

13.00

19 верасня 2015 года

Дзень Міру
2, 3А

Міськевіч Т.Ф., Цвірка С.Л.

Спартыўная гадзіна “О спорт, ты – мір!”

12.00

Савасцей С.М.

Наведванне краязнаўчага музея “Мой род. Родная зямля. Народ”

13.00

Роўба Г.А.

Акцыя “Моладзь – “за” мір!”

14.00

Бялевіч Т.А.

Вусны часопіс “Глядзім у будучыню”

14.00
8-11

Гішавец С.П., Камінскі К.А.

Паход выхаднога дня ў рамках акцыі “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся” па маршруце “Нясвіж-Здзідава-Нясвіж”

18-20.09.2015

26 верасня 2015 года

Дзень экалогіі і энергазберажэння
1-4

Чайко А.М.,

Дэмух Н.М.



Спартыўная гадзіна “Акцябраты за здаровы лад жыцця”

12.00

Лабоцкая М.С.

Экалагічная гасцёўня “Забруджванне навакольнага асяроддзя”

13.00

Бацян А.А.

КТС “Куфэрак добрых спраў”

13.00
Каманда школы

Гішавец С.П., Язвінскі А.Р.

Удзел у раённым міні-турзлёце “Тата, мама, я – турыстычная сям’я”

11.00

Урочышча “Паповая горка”


10

Карней А.В.

Пасяджэнне клуба “Вытокі”

12.00
11

Малейка Т.А.

Гульня-праблемная лабараторыя “З павагай да энергазберажэння”

12.30
9А, 9Б

Хахнёва А.В.

Экалагічная гульня “Джинн ХХ века”

13.00




3 кастрычніка 2015 года

Дзень міласэрнасці
1А, 2

Міськевіч Т.Ф., Ермак В.Ф.

Спартыўная гадзіна “Вясёлыя старты”


12.00
2-11

Класныя кіраўнікі

Акцыя «Мая школа – мой клопат”


На працягу дня
Знамённая група

Чарняўская І.В.

Вучоба знамённай групы “Ідэйны сэнс і сімвалічнае значэнне піянерскіх атрыбутаў”

12.00
Цімураўскія атрады
5-7

Чарняўская І.В.

Акцыя “Міласэрнасць”

15.00

Ліпень В.В.

Акцыя “Віншавальная паштоўка”

14.00

Дашкевіч А.А.

Акцыя “Дом без адзіноты”

14.00

10 кастрычніка 2015 года

Дзень краязнаўства і турызму

Цвірка С.Л.

Спартыўная гадзіна “Юныя турысты”


12.00



Гірдзюк Н.В.
6А,

Савасцей С.М.

Завочнае падарожжа “Легенды Нясвіжскага парку”


13.00

Жылінская С.Л.

Квэст у Нясвіжскім парку


13.00
2-11

Класныя кіраўнікі

Акцыя “За чысціню роднага краю”


12.00-15.00
9А,

Роўба Г.А.

Забаўляльна-пазнавальная гульня

“На турыстычнай сцежцы”


14.00

Бялевіч Т.А.

Гістарычная вандроўка “Мой Нясвіж”


14.30
Важатыя

Чарняўская І.В.

Вучоба важатых малодшых школьнікаў “Формы работы з акцябратамі”


12.00

17 кастрычніка 2017 года

Дзень здароўя, спорту і турызму

2-4

Бібік С.І.,

Бурдыка В.В.,

класныя кіраўнікі

Агляд узроўня фізічнай падрыхтаванасці вучняў “Алімпійскія надзеі Беларусі”, “Спартыўная змена”, “Фізкультурнік Беларусі” дзяржаўнага фізкультурна-аздараўленчага комплексу.

Скачкі ў даўжыню з месца


13.00

5-7

Бурдыка В.В.,

класныя кіраўнікі



13.30

8-11

Язвінскі А.Р.,

класныя кіраўнікі



14.30



Волкава А.Я.

Спартландыя “Здаровы я – здаровая сям’я”


10.30

2-4

Класныя кіраўнікі, Язвінскі А.Р.

Спартыўная гадзіна


12.00-13.00

2-11

Класныя кіраўнікі

Акцыя “Утульны клас”


12.00-15.00
Знамённая група

Чарняўская І.В.

Вучоба знамённай групы “З гісторыі ўзнікнення піянерскіх атрыбутаў”

12.00




24 кастрычніка 2015 года

Дзень духоўнасці
1-4

Чайко А.М.

Спартыўная гульня

“Пераможа дабрыня!”



12.00

Дэмух Н.М.
7А,

Лабоцкая М.С.

Гадзіна шчырай размовы

“Духоўнасць у нашых сэрцах”



13.00

Бацян А.А.

Літаратурная гасцёўня

“Бацькоўскі дом – дабрыні прычал”


13.30
10

Карней А.В.

Пасяджэнне клуба “Вытокі”

12.00
8-11

Малейка Т.А.

Сустрэча за круглым сталом

“Чыстыя сэрцам”


14.00
2-11

Класныя кіраўнікі

Акцыя “Школьны двор”


12.00-15.00
Савет дружы-ны

Чарняўская І.В.

Пасяджэнне савета дружыны


12.00

: DswMedia
DswMedia -> Дырэктар Лебедзеўскай сярэдняй школы А. А. Гарбачова
DswMedia -> Урок Дыцукрыды. Цукроза
DswMedia -> Алімпіяда па беларускай мове 11 клас №1. Вызначыць, якія словы складаюцца з наступных гукаў
DswMedia -> Тэма ўрока “Азёры” Задачы
DswMedia -> Царква І адукацыя ў межах лебедзеўскага прыходу
DswMedia -> Узгоднена зацверджана пастанова 8/81 ад 01. 09. 2015 Загад дырэктара
DswMedia -> І.І. Троцкая 1-4 класаў на І паўгоддзе 2015/2016 н г
DswMedia -> Лідскія пуцявіны Ігната Іпалітавіча Дамейкі
DswMedia -> Вучэбна-педагагічны комплекс Вердаміцкі дзіцячы сад сярэдняя школа




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка