Участковая выбарчая камісія



старонка1/7
Дата канвертавання15.06.2016
Памер0.68 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7

5 лютага 2014 г. № 76


Аб утварэнні ўчастковых выбарчых камісій па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць сёмага склікання


Р азглядзеўшы пратаколы пасяджэнняў кіруючых органаў абласных і раённых структур палітычных партый, грамадскіх аб’яднанняў, сходаў працоўных калектываў, заявы грамадзян аб вылучэнні прадстаўнікоў у склад участковых выбарчых камісій па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць сёмага склікання і на падставе артыкулаў 34 і 35 Выбарчага Кодэкса Рэспублікі Беларусь, Слонімскі раённы выканаўчы камітэт РАШЫЎ:

1. Утварыць участковыя выбарчыя камісіі па выбарах дэпутатаў мясцовых Саветаў дэпутатаў Рэспублікі Беларусь дваццаць сёмага склікання:

Участковая выбарчая камісія

Пушкінскага ўчастка для галасавання №1

у колькасці 13 чалавек у наступным складзе:






Абзалімаў Валерый Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Анішчук Галіна Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Аржынская Ірына Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Асаевіч Віктар Аляксандравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Гайко Сяргей Мікалаевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;




Ерамейчык Ірына Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Малчанаў Андрэй Уладзіміравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Маруцік Юрый Уладзіміравіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Саўчын Віктар Цімафеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Талерчык Андрэй Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Трэнкіна Вераніка Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Чарнышоў Рыгор Віктаравіч, вылучаны Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аховы здароўя;



Швайдзюк Ларыса Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – спартыўны комплекс па вуліцы Пушкіна, 57, тэлефон 2 51 76.


Участковая выбарчая камісія

Школьнага ўчастка для галасавання №2

у колькасці 13 чалавек у наступным складзе:





Гаўрылава Марына Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Давідзюк Андрэй Сяргеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Злотнікава Наталля Васільеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ільін Сяргей Аляксандравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Кузьміна Ганна Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Мазец Наталля Ігнацьеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;




Мазюк Людміла Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Пайкіна Галіна Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Пашкевіч Вольга Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Рукан Аляксандр Іванавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Стрык Ала Генадзьеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Шундрык Жанна Юр’еўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Шынкевіч Лілія Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Гімназія № 1 г.Слоніма” па вуліцы Сінічкіна, 36, тэлефон 6 32 36.


Участковая выбарчая камісія

Камсамольскага ўчастка для галасавання №3



у колькасці 13 чалавек у наступным складзе:




Амяльковіч Галіна Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Барысік Людміла Мікалаеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Валько Святлана Віктараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Дзянісаў Сяргей Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Завялік Ірына Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;




Кропатава Наталля Уладзіміраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;




Курэніна Алена Віктараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Лекшына Алена Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Лепка Алена Васільеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Міско Ларыса Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Пракопіч Вячаслаў Пятровіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Сіняк Ганна Пятроўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Таісава Тамара Яўгеньеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 2 г.Слоніма” па вуліцы Камсамольская, 34, тэлефон 2 53 16.
Участковая выбарчая камісія

Чыгуначнага ўчастка для галасавання №4

у колькасці 13 чалавек у наступным складзе:


1.

Балтрушка Ганна Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

2.

Бяроза Дзіяна Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

3.

Ганчароў Валерый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

4.

Драздовіч Юрый Сяргеевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

5.

Комар Ала Дзмітрыеўна, вылучана Гродзенскай абласной арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў мясцовай прамысловасці і камунальна-бытавых прадпрыемстваў;

6.

Краўцэвіч Ганна Антонаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;

7.

Малец Вольга Аляксандраўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

8.

Мелкумян Дзяніс Сяргеевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;

9.

Суботка Анатолій Анатольевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;

10.

Трус Наталля Анатольеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

11.

Ціхановіч Павел Анатольевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;

12.

Шалесная Вікторыя Сямёнаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;

13.

Штаймнец Алена Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала раённага ўнітарнага прадпрыемства “Слонімскі камбінат бытавога абслугоўвання насельніцтва” па вуліцы Мінскі тракт, 10, тэлефон 2 46 13.


Участковая выбарчая камісія

Ленінскага ўчастка для галасавання №5



у колькасці 14 чалавек у наступным складзе:




Залятаева Вольга Мікалаеўна, вылучана працоўным калектывам цэнтральнага аддзялення паштовай сувязі Слонім – 9 Слонімскага раённага вузла паштовай сувязі Гродзенскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”;



Каспяровіч Святлана Генадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Кобазава Таццяна Леанідаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Красоўская Валянціна Фёдараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Мікуліч Аляксандр Аляксеевіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў аграпрамысловага комплексу;



Рабілка Таццяна Канстанцінаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Ражнова Ганна Ягораўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;




Рахунок Аляксей Валер’евіч, вылучаны Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Роўгач Юрый Георгіевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Савіцкі Валерый Генадзьевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Страковіч Святлана Іванаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Федарук Ганна Уладзіміраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Шастак Наталля Пятроўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Шумейка Алена Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – актавая зала дзяржаўнай установы адукацыі “Слонімскі раённы цэнтр творчасці дзяцей і моладзі” па вуліцы Першамайская, 10, тэлефон 2 51 16.

Участковая выбарчая камісія

Чырвонаармейскага ўчастка для галасавання №6

у колькасці 13 чалавек у наступным складзе:




Данілевіч Юрый Міхайлавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Жалезнякова Валянціна Паўлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў культуры;



Жарыкава Ірына Віктараўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Іванова Марына Аляксандраўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Іванова Ніна Сцяпанаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі саюз жанчын”;



Іванюшын Уладзімір Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Каліноўская Яніна Фёдараўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў;



Лакцюшына Алена Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Навасад Алена Аляксееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Назарэнка Іна Дзянісаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Сакалоўская Людміла Іванаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Світа Наталля Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Яраш Тамара Дзмітрыеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян.

Месца знаходжання ўчастковай выбарчай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі “Сярэдняя школа № 5 г.Слоніма” па вуліцы Чырвонаармейская, 46, тэлефон 2 35 18.


Участковая выбарчая камісія

Чарняхоўскага ўчастка для галасавання №7

у колькасці 13 чалавек у наступным складзе:




Вазанаў Валерый Віктаравіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Казакевіч Таццяна Міхайлаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў адукацыі і навукі;



Каленка Таццяна Канстанцінаўна, вылучана пярвічнай прафсаюзнай арганізацыяй дзяржаўнай установы адукацыі “Слонімскі раённы ліцэй”;



Новаш Вольга Міхайлаўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Пілецкая Наталля Васільеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”;



Пучко Вольга Сцяпанаўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”;



Пяцько Таццяна Мікалаеўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага прафесіянальнага саюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў;



Рампала Таццяна Аркадзьеўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Свідуновіч Дзмітрый Мікалаевіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Сцепанец Людміла Аляксееўна, вылучана шляхам падачы заявы грамадзян;



Тумас Уладзімір Пятровіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Фядуцік Максім Леанідавіч, вылучаны шляхам падачы заявы грамадзян;



Ярашэвіч Людміла Аляксееўна, вылучана Слонімскай раённай арганізацыяй Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.

  1   2   3   4   5   6   7


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка