Урок-жарт "Падказкі для Незнайкі" 6 верасня 1-4 класы Дайлідка В



Дата канвертавання06.08.2016
Памер148.69 Kb.
ТыпУрок
ВЫПІСКА

выхаваўчых мерапрыемстваў на І паўгоддзе 2014/2015 н. г.






п/пп

Назва мерапрыемства

Тэрмін правядзення

Удзельнікі

Адказныя

1.

Гульня “Падарожжа па краіне”

6 верасня

5-8 класы

Саковіч І.А.

2.

Віктарына “Мая малая радзіма”

6 верасня

9-11 класы

Турчын Л.М.

3.

Гульнятэка “Лясныя замарочкі”

6 верасня

1-4 класы

Дайлідка В.М.




Урок-жарт “Падказкі для Незнайкі”

6 верасня

1-4 класы

Дайлідка В.М.

4.

Эстафеты на вуліцы “Стартуюць усе”

6 верасня

5-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

5.

Дзень здароўя “Стартуюць усе”

Спаборніцтвы “Сілавы экстрым”



13 верасня

1-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

6.

Гульня-віктарына “Я выбіраю Беларусь”

13 верасня

5-8 класы

Коган Г.В.

7.

Гульня-падарожжа “Па лясных пушчах Беларусі”

13 верасеня

1-4 класы

Юхневіч Н.І.

8.

Гульня-віктарына “З чаго пачынаецца Радзіма”

20 верасня

1-4 класы

Чаховіч М.З.

9.

КВЗ “Ці ведаеш ты прыроду?”

20 верасня

1-4 класы

Чаховіч М.З.

10.

Ролевая гульня “ Краіна, у якой мне хацелася б жыць”

20 верасня

5-8 класы

Святловіч Г. З.

11.

Дзелавая гульня “Я - грамадзянін”.


20 верасня

9-11 класы

Гусарава Н.Я.

12.

Спартыўныя гульні

20 верасня

5-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

13.

Конкурс-выстава кветкавых кампазіцый “Фарбы восені”

20 верасня

1-11 класы

педагог-арганізатар

14.

Спартландыя па творы К.Чукоўскага “Тэлефон”

27 верасня

1-4 класы

Юхневіч Н.І.

15.

Гульня-віктарына Я – грамадзянін Рэспублікі Беларусь”

27 верасня

1-4 класы

Юхневіч Н.І.

16.

Гульня “Знаёмства з правіламі школьнага жыцця”

27 верасня

1 клас

Корда А.С.

17.

Сустрэчы ў школьным музеі

27 верасня

5-8 класы

Азароўскі А.Г.

18.

Абмен думкамі “Жыць цяплей сярод сяброў”

27 верасня

9-11 класы

Квецень В.Ч.

19.

Спартыўныя гульні

27 верасня

5-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

20.

Віктарына “Я родам з Беларусі”

4 кастрычніка

1-4 класы

Дайлідка В.М.

21.

Свята “Восень – свята працы”

4 кастрычніка

1-4 класы

Дайлідка В.М.

22.

Віншавальная акцыя “Мы Вас помнім, былыя настаўнікі”

4 кастрычніка

1-11 класы

педагог-арганізатар

23.

Святочная праграма, прысвечаная Дню настаўніка

4 кастрычніка

1-11 класы

педагог-арганізатар, кл. кіраўнікі

24.

Гульня-падарожжа “Сяброўства – гэта не праца”

11 кастрычніка

1-4 класы

Чаховіч М.З.

25.

Дзень здароўя “Калі хочаш быць здаровым”. Лёгкаатлетычны крос “Хутчэй за вецер”

11 кастрычніка

1-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

26.

Урок-спаборніцтва “Мінск – сталіца Рэспублікі Беларусь”

11 кастрычніка

5-8 класы

Саковіч І.А.

29.

Збор акцябрацкіх груп “Дзень народнай гульні і цацкі”

18 кастрычніка

2-4 класы

педагог-арганізатар

30.

КВЗ “У свеце казак”

18 кастрычніка

1-4 класы

Юхневіч Н.І.

31.

Пазнавальная гульня “Зялены лісток на планеце Зямля”

18 кастрычніка

5-8 класы

Коган Г.В.

32.

Дзелавая гульня “Экалагічны аўкцыен”

18 кастрычніка

9-11 класы

Турчын Л.М.

33.

Спартыўныя гульні

18 кастрычніка

5-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

34.

Інтэлектуальная гульня “Сакрэты здаровага харчавання”

25 кастрычніка

9-11 класы

Гусарава Н.Я.

35.

Майстар-клас “Прыгожае вакол нас”

25 кастрычніка

1-4 класы

Дайлідка В.М.

36.

Урок-жарт “Падказкі для Незнайкі”

25 кастрычніка

1-4 класы

Дайлідка В.М.

37.




25 кастрычніка

5-8 класы

Азароўскі А.Г.

38.

Збор атрада “Маё пянерскае слова”

25 кастрычніка

6 клас

педагог-арганізатар

39.

Спартыўныя гульні

25 кастрычніка

5-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

40.

Ролевая гульня “Ветлівасць – гэта сіла, слабасць, неабходнасць”

8 лістапада

1-4 класы

Чаховіч М.З.

41.

Урок “Кожны дзень – Дзень Зямлі”

8 лістапада

5-8 класы

Саковіч І.А.

42.

Збор атрада “Мае правы і абавязкі”

8 лістапада

5

педагог-арганізатар

43.

Дзень здароўя “Добрае здароўе даражэй за ўсё”. Спартландыя “Спорт-гэта здароўе”

8 лістапада

1-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

44.

Гульня “Падарожжа ў горад майстроў”

15 лістапада

1-4 класы

Юхневіч Н.І.

45.

Паседжанне музычнага клуба “Домісолька”

15 лістапада

1-4 класы

Юхневіч Н.І.

46.

Конкурс малюнкаў “Беражыце прыроду”

15 лістапада

1-11 класы

педагог-арганізатар

47.

Збор атрада “Чалавека ўпрыгожваюць учынкі”

15 лістапада

7 клас

педагог-арганізатар

48.

Дзелавая гульня “Што такое сапраўдная дружба”

15 лістапада

5-8 класы

Святловіч Г.З.

49.

Дыспут “Што такое быць грамадзянінам”

15 лістапада

9-11 класы

Квецень В.Ч.

50.

Падарожжа ў краіну Дабрыні

22 лістапада

1-4 класы

Дайлідка В.М.

51.

Ролевая гульня “Сакрэты добрага настрою”

22 лістапада

1-4 класы

Дайлідка В.М.

52.

Гульня “Што? Дзе? Калі?”

22 лістапада

9-11

класы


Турчын Л.М.

53.

Гульня “Гэта павінен помніць кожны”

22 лістапада

5-8 класы

Коган Г.В.

54.

Спартыўныя гульні

22 лістапада

5-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

55.

Інтэлектуальная гульня “Беражы здароўе”

29 лістапада

1-4 класы

Чаховіч М.З.

56.

Гульнявы занятак “Школа добрых манер”

29 лістапада

1-4 класы

Чаховіч М.З.

57.




29 лістапада

5-8 класы

Азароўскі А.Г.

58.

Гадзіна зносін “Ты і я такія розныя, але…”

29 лістапада

9-11 класы

Гусарава Н.Я.

59.

Гульня-занятак “Проста я працую чараўніком"

6 снежня

1-4 клас

Юхневіч Н.І.

60.

Падарожжа па маршруце добрых пачуццяў, учынкаў. Спраў і адносін “Будзем дорымі і чалавечнымі”

6 снежня

1-4 клас

Юхневіч Н.І.

61.

Урок-разважанне “Мой свабодны час з карысцю”

6 снежня

5-8 класы

Саковіч І.А.

62.

Конкурс лістовак “Моладзь – за здаровы лад жыцця!”

6 снежня

9-11 класы

Квецень В.Ч.

63.

Спартыўныя гульні

6 снежня

5-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

64.

Дзень здароўя

Спартландыя “Калі хочаш быць здаровым”



13 снежня

1-11 класы

кіраўнік фізічнага выхавання

65.

Конкурс малюнкаў “Небяспека дома”

13 снежня

1-4 класы

Дайлідка В.М.

66.

Дыспут “Партрэт культурнага чалавека”

13 снежня

1-4 класы

Дайлідка В.М.

67.

Урок-гульня “Тварам да жыцця”

13 снежня

5-8 класы

Святловіч Г.З.

68.

Акцыя “Цуды на каляды”

20 снежня

1-11 класы

педагог-арганізатар, кл. кіраўнікі

69.

Тэматычная дыскатэка “Новы год у варот”. Навагодні баль-маскарад

27 снежня

7-11 класы

Квецень В.Ч., Гусарава Н.Я., педагог-арганізатар

70.

Навагодні ранішнік

27 снежаня

1- 6 класы

педагог-арганізатар, кл. кіраўнікі





База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка