Усяго па вучэб-наму плану Максім дапушч



Дата канвертавання27.07.2016
Памер304.25 Kb.

лас

Усяго па

вучэб-наму плану



Максім.дапушч.

нагрузка на аднаго вучня



№ п/п

Прозвішча, імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

Фітадызайн

(Козел)


У свеце музыкі

(Макей)


Мая Айчына

(Ганісеўская)



Роднае слова

(Ганісеўская)









1 кл.

6

4

1

Макей М.



+

+







ф/з -4

Стым-1


ГЗС-1



2

Дуброўскі Р.







+







3

Дуброўская В.




+

+







4

Рудакова Д.




+

+

+




5

Гаўрыёлак В.






+







6

Коваль А.







+







7

Хіцун П.

+




+

+




8

Ланкоўская Н.

+




+

+




9

Лабовіч і.







+







10

Рау Т.

+




+

+






Размеркаванне факультатыўных заняткаў на 2013/2014 навучальны год

у ДУА «Падароскі навучальна-педагагічны комплекс дзіцячы сад-сярэдняя школа»


Клас

Усяго па

вучэбнаму плану



Максім.

дапушч.


нагрузка на аднаго вучня

№ п/п

Прозвішча, імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

Мая Айчына ( Севашка)

У свеце музыкі (Макей)

Кніга запрашае ў падарожжа (Севашка)

АБЖ

(Севашка)






2 кл.

7

3

1

Пакала В.

+




+

+




ф/з-4

Стым-2


ГЗС-1


2

Ланкоўская Ю.

+




+

+




3

Красоўская В.




+

+

+




4

Чапялінда С.




+

+

+




5

Бальшакоў А.




+

+

+




6

Лях К.

+




+

+




7

Галышка В.




+

+

+






Клас

Усяго па

вучэбна-му плану



Максім.дапушч.

нагрузка на аднаго вучня



№ п/п

Прозвішча, імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

АБЖ

(Калядка)









3 кл.

5

1

1

Харытановіч С

+




ф/з-1

ГЗС-1


Стым-3

2

Давыдзік Л

+




3

Лях М

+




4

Бубноў А

+




5

Ажыхоўскі У

+




6

Гаўрыёлак П

+




7

Блажэвіч Т

+







8

Калядка І

+






Клас

Усяго па

вучэбнаму плану



Максім.дапушч.

нагрузка на аднаго вучня



№ п/п

Прозвішча,імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

Беларускае красамоўства

( Данік)


Развіваючыя лагічныя задачы

( данік)


Як працуе мастак?

(Козел)


У свеце музыкі (Макей)

АБЖ

(Данік)



4 кл.

5

2

1

Літоўка В.







+



+

ф/з-5


ГЗС-1

Стым-2
1г з 5 класа



2г з10 класа

2

Літоўка К.









+

+

3

Гаўрыёлак Я.

+










+

4

Лянгер Ц




+







+

5

Віхроў М.

+










+

6

Галышка К.










+

+

7

Бурак Дз.






+




+

8

Сазон У.

+










+

9

Колбік Р.







+




+

10

ЖмайлікД.









+

+

11

Рау А.




+







+

12

Раманец А.




+







+

13

Хіцун Д.

+










+



Клас

Усяго па

вучэбнаму плану



Максім.дапушч.

нагрузка на аднаго вучня



№ п/п

Прозвішча,імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

ЗЛЖ (Пашко)

АБЖ (Макей)





5 кл.

7

2

1

Блажэвіч Р.

+

+

ф/з-2

ГЗС-1


Стым-3

ГКП-1


Дзял на пр-1

1 г у 4 клас

2

Бурак Д.

+

+

3

Ракоўская Ж.

+

+

4

Харытановіч І

+

+


Клас

Усяго па

вучэбнаму плану



Максім.дапушч.

нагрузка на аднаго вучня



№ п/п

Прозвішча, імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

Падарожжы па геаграфічнай карце (Пашко)

Прапільная разьба і выпальванне па драўніне

(Шамалук )-2г



ЗЛЖ “Бяспечныя паводзіны” (Пашко)

Погружаемся в мир образования и правописания

(Бублей)


АБЖ (Макей)





6 кл.

7

3

1

Гарчычка А.






+

+

+

ф/з-6

ГЗС-1


Стым-2

ГКП-1


Дзял на пр-1

Дзял інф-1



1г з 11 класа

1г з 10 клас

2

Ярашэвіч Б.







+

+

+

3

Калюта Я.




+







+

4

Шамалук М.




+







+

5

Гаўрыёлак Ю.

+










+

6

Майсечык А.

+










+

7

Харытонік М.




+







+

8

Філіповіч Я.

+




+




+

9

Адамчанка В.

+










+

10

Бубнова М.










+

+



























Клас

Усяго па

вучэбна-му плану



Максім.дапушч.

нагрузка на аднаго вучня



№ п/п

Прозвішча, імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

Поэтические гимны морфологии

(Бублей)


ЗЛЖ

(Пашко)


Цудоўны свет раслін і яго ахова
(Шчэрбань)

АБЖ (Макей)





7 кл.

7

2

1

Болбат А.

+







+

ф/з-4

ГЗС-1


Стым-2

ГКП-1


Дзял на пр-2

Дзял інф-1





2

Галышка Т.

+






+

3

Лебедзеў М.



+

+

+

4

Саракацяга Ю.









+

5

Шамалук К.

+







+

6

Шыман Т.



+




+

7

Шыркавец М.







+

+

8

Эйсмант н.







+

+

9

Аўдзейчык Р.



+




+

10


















Клас

Усяго па

вучэбнаму плану



Максім.

дапушч.


нагрузка на аднаго вучня

№ п/п

Прозвішча, імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

От значения к написанию

( Звярович)



Алгебра вучыць разважаць

(Кляпацкая)



АБЖ (Макей)





8 кл.

7

2

1

Дуброўскі С




+

+

ф/з-3

ГЗС-1


Стым-3

ГКП-1 г


Дзял на пр-2


2

Жмайлик А.

+

+

+

3

Лабовіч М.




+

+

4

Севашка С.




+

+

5

Кузьмицкая Д.

+

+

+

6

Гарчычка В.




+

+

7

Акалот У.

+

+

+




Клас

Усяго па

вучэбнаму плану



Максім.

дапушч.


нагрузка на аднаго вучня

№ п/п

Прозвішча, імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

Абагульняючы курс па гісторыі Беларусі (Місько )

Спартыўныя гульні: баскетбол

(Майсейчык )



Тваё прафесійнае будучае

(Шыбайла)



Мастацкае тачэнне драўніны

( Шамалук)-2г



Паўтараем матэматыку

(Рышкель)



АБЖ (Макей)


Секреты синтаксиса и пунктуаци

(Звярович)



9 кл.

9

4

1

Віхрова К.

+




+




+

+




ф/з-8

ГЗС-1
Стым-2



ГКП-2

Дзял на пр-1



Дзял (інф)-1

1 г узята з 10 кл

1г—з 11 класа

2

Галышка І.




+

+




+

+




3

Дуброўскі А.




+

+




+

+




4

Ігнатовіч А.







+

+

+

+




5

Калюта В.




+

+

+




+




6

Шамалук Дз.




+

+




+

+

+

7

Янушка К.

+




+






+

+

8

Ярашэвіч К.

+




+






+

+

9

Шыдлоўская Я.







+




+

+

+

10

Пратасевіч В.







+







+

+




11

Лабовіч А.

+




+







+







12

Ганісеўскі А.







+




+

+

+




13

Змітровіч У.






+

+




+







14

Аляксейчык Я.







+

+




+







Клас

Усяго па

вучэбнаму плану



Максім.дапушч.

нагрузка на аднаго вучня



№ п/п

Прозвішча, імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

Алгебра учыць разважаць

( Кляпацкая)



Практыкум па арфаграфіі беларускай мовы

( Жышко)


Лексіка-граматычны практыкум

(Шыбайла)



Падрыхтоўка школьніка-лідара і арганізацыі дзіцячага маладзёжнага грамадскага аб’яднання

(Звяровіч)






10кл.

11

6

1

Грыцук М.

+










ф/з-4

ГЗС-1


ГКП-2

Стым-2


ДП/МП-1

1г перанесена ў 9 кл,

2г—у 4 кл,

1 г—у 6 кл



2

Дуброўская Ю.




+

+

+

3

Жмайлік М.

+

+

+

+

4

Бушык Ю.

+










5

Гаўрыёлак А.







+

+

6

Талай М.

+

+

+

























Клас

Усяго па

вучэб-наму плану



Максім.дапушч.

нагрузка на аднаго вучня



№ п/п

Прозвішча, імя

вучня


Назва факультатыва (настаўнік)

Заўвагі

Лексіка-граматычны практыкум (Даніловіч)

Алгебра вучыць разважаць

( Рышкель)



Дзівосны свет арганічнай хіміі

(Сідаровіч)



Батаніка і асновы мікалогіі

(Шчэрбань)






11 кл.

11

6

1

Акалот А.

Прафесійнае навучанне

ф/з-4

ГЗС-1


Стым-2

ГКП-2


Праф.нав.-2

ДП/МП-1


1г перанесена ў 6 кл

1г—у 9 клас

2

Раманец Д.

Прафесійнае навучанне

3

Віхрова В.

+

+

+

+

4

Гурын Я.

Прафесійнае навучанне

5

Гурына А.

+

+

+

+

6

Дуброўскі М.

Прафесійнае навучанне

7

Лабовіч А.

+

+

+

+





База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка