Вынікі алімпіяды па беларускай мове для сельскіх школьнікаў, 5 клас Максімальная колькасць балаў-58



Дата канвертавання30.06.2016
Памер81.82 Kb.
Вынікі алімпіяды па беларускай мове для сельскіх школьнікаў, 5 клас

Максімальная колькасць балаў-58

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Установа адукацыі

Настаўнік

Калькасць балаў

% выканання

Месца

1.

Ярашэвіч Мар’я Васільеўна


ДУА “Ракавецкі ВПК я/с - БШ”

Тытуш В.А.

31

53.5




2.

Карвель Дар’я Пятроўна


ДУА “ВПК Сыраваткінскі д/с – СШ”

Нагорская Г.У.

32.5

56

Грамата

3.

Нікіціна Марыя Рыгораўна


ДУА “ВПК Залескі д/с – СШ”

Сідарава Н.М.

34

68

Дыплом III ступені

4.

Бабок Віталій Пятровіч


ДУА “ВПК Сінькоўскі д/с – СШ”

Латош Н.Э.

32.5

56

Грамата

5.

Ключнік Анастасія Леанідаўна

ДУА “ВПК Залескі д/с – СШ”

Сідарава Н.М.

37.5

64.7

Дыплом II ступені

6.

Лукіяновіч Надзея Аляксееўна


ДУА “ВПК Жадзішкоўскі д/с – СШ”

Гіль А.І.

30.5

52.6




7.

Легень Алеся Анатольеўна


ДУА “ВПК Вішнеўскі д/с – СШ”

Паплаўская А.А.

41.5

71.6

Дыплом I ступені

Старшыня камісіі Т.І. Рабіновіч


Члены камісііі Грынчук М.А.

Кенко Г.Ч.



Вынікі алімпіяды па беларускай мове для сельскіх школьнікаў, 6 клас

Максімальная колькасць балаў-50

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Установа адукацыі

Настаўнік

Калькасць балаў

% выканання

Месца

1.

Ражанская Вікторыя Францаўна

ДУА “Ракавецкі ВПК я/с - БШ”

Тытуш В.А.

29

58




2.

Андруковіч Ганна Эдуардаўна

ДУА “ВПК Вішнеўскі д/с – СШ”

Паплаўская А.А.

25.5

51




3.

Былінскі Андрэй Аляксандравіч

ДУА “Крэўскі ВПК я/с - СШ”

Кайрыс В.І.

38

76

Дыплом I ступені

4.

Шляхтовіч Анастасія Уладзіміраўна

ДУА “Сольская СШ”

Федарава А.В.

24.5

49




5.

Варанішча Вераніка Андрэеўна

ДУА “Шутавіцкая БШ”

Варанішча А.Э.

27.5

55




6.

Мілашэўскі Мікалай Браніслававіч

ДУА “Лешчаняцкая БШ”

Васілеўская М.В.

36

72

Дыплом II ступені

7.

Розель Кацярына Дзмітрыеўна

ДУА “Кушлянская БШ”

Варанюк С.М.

33.5

67

Дыплом III ступені

8.

Трайковіч Дзяніс аляксандравіч

ДУА “ВПК Жадзішкоўскі д/с – СШ”

Забрамская Л.М.

30.5

61

Грамата

9.

Жалевіч Марыя Сяргееўна


ДУА “ВПК Сінькоўскі д/с – СШ

Жалевіч Г.К.

32.5

65

Грамата

Старшыня камісіі Т.І. Рабіновіч


Члены камісііі Дзядюль Л.З.

Мінкевіч Т.А.



Петрушэвіч В.У.

Вынікі алімпіяды па беларускай мове для сельскіх школьнікаў, 7 клас

Максімальная колькасць балаў-50

№ п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку вучня

Установа адукацыі

Настаўнік

Калькасць балаў

% выканання

Месца

1.

Шляхтовіч Крысціна Дзмітрыеўна

ДУА “Сольская СШ”

Мацкель Н.І.

27.5

55




2.

Шыман Ганна Сяргееўна


ДУА “ВПК Залескі д/с – СШ”

Ізафатава С.Ч.

35

70

Дыплом II ступені

3.

Рубан Віталій Віктаравіч


ДУА “Ракавецкі ВПК я/с - БШ

Траццяк Г.В.

28

56




4.

Ангельскі Максім Алегавіч


ДУА “Крэўскі ВПК я/с - СШ”

Капыш Т.Ф.

31

62

Грамата

5.

Лось Анастасія Яўгенаўна

ДУА “ВПК Вішнеўскі д/с – СШ”

Лось А.П.

27.5

55




6.

Войтка Віталій Рыгоравіч

ДУА “ВПК Сінькоўскі д/с – СШ ДУА “

Латош Н.Э.

30.5

61

Грамата

7.

Дзевяцень Анастасія Віктараўна

ДУА “Лешчаняцкая БШ”

Аўтушка Т.С.

33.5

67

Дыплом III ступені

8.

Мізула Дзіяна Валянцінаўна

ДУА “ВПК Жадзішкоўскі д/с – СШ”

Сульжыцкая Н.Э.

36

72

Дыплом I ступені

Старшыня камісіі Т.І. Рабіновіч


Члены камісііі Александровіч Н.А.

Букліс Л.Э.


База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2016
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка