Выпіска з плана работы шостага дня дуа “Азёркаўская сярэдняя школа” на другое паўгоддзе



Дата канвертавання21.06.2016
Памер135.03 Kb.
Выпіска з плана работы шостага дня

ДУА “Азёркаўская сярэдняя школа”

на другое паўгоддзе

2014/2015 навучальнага года

п/п


Мерапрыемства

Дата і час

Месца

правядзення

Удзельнікі

Адказныя

1.




  • Парны турнір

  • “Калядныя варожбы”

  • Збор дзіцячага актыву “Важакі малодшых школьнікаў” – семінар-практыкум.




17.01

10.00


11.00

12.00



Школьны стадыён

Кабінет №1


Актавая зала

4

6


5-8

Пчэльнік Т.В.

Галавач Т.А.

Куршук С.М.




2.




  • “Гэтыя вочы насупраць” конкурсна -забаўляльная праграма

  • Трэнінг “Ці можна быць свабоднымі без адказнасці”

  • Конкурсная праграма ”Разам з сябрамі”

  • Птушыны рынг




24.01

17.00

10.00
11.00
12.00

Кабінет №10

Кабінет №5
Кабінет №2
Кабінет № 3

8-11

5-7
3
2

Гарбацэвіч І.А


Куршук С.М.


ШэлястовічТ.М.
Пась Т.І.

3.




  • “Не губляючы часу…”дыскатэка

  • Свецкі вечар у А.С.Грыбаедава “И шум, и блеск, и говор бала..”

  • Конкурс малюнкаў “Я і мае сябры”

  • Фотасесія “Наш клас”




31.01

17.00


9.00

11.00
10.00




Актавая зала

Кабінет № 6

Кабінет №4


Кабінет №12

8-11
9


1
5



Галавач Т.А.


Пяцюшык Н.А.

Цвёрдая Т.Я.


Патапенка А.У.

4.




  • “Размаўляем са сваім целам” танцпраграма

  • Працоўны дэсант “Школьны двор”

  • Этычная гутарка “Не саромейся быць добрым”

  • Гульні “Зімачка- зіма”



Збор дзіцячага актыву “Агляд рэспубліканскага друку для піянераў і школьнікаў”.


07.02

17.00
10.00

12.00
11.00

12.00

Актавая зала

Школьны двор


Кабінет №1
Стадыён

Піянерскі пакой


8- 11
5-11

1
4

5-8

Мармыш В.А.
класныя кіраўнікі
Цвёрдая Т.Я.

.

Пчэльнік Т.В.



Куршук С.М.

5.

  • Дзень. здароўя Спартыўнае свята ”Тата, мама,я-спартыўная сям’я”

  • Гульні беларускага народа

  • Збор дзіцячага актыву Абмен вопытам работы. Практыкум “З рога ўсяго многа””.

  • “Малюнак разам”-гульнёвая праграма



14.02
9.00
11.30
12.30

19.00



Спартыўная зала

Актавая зала

Піянерскі пакой

Актавая зала



1-11

6

5-7


8-11


Русак А.А.

Галавач Т.А.

Куршук С.М.

Заяц Л.М.



6.

  • Акцыя “Не стой збоку”

  • Гульня-віктарына “Казкі гуляюць па свеце”






21.02

10.00


11.00

12.00




Актавая зала
Кабінет № 2
Школьны двор


8-11

2
4



Заяц Л.М

Пась Т.І.


Пчэльнік Т.В.


7.

○Віртуальная экскурсія

“Дзікая прырода. Захоўвай і беражы”



  • Выраб снежных фігур ”Ледніковы перыяд”




  • “У кожнага народа свае казкі”( гульня-падарожжа)

  • Збор дзіцячага актыву “Падарожжа ў батанічны сад”.

  • “Управляй мечтой” вечар Лінгвістыкі


28.02

11.00


12.00
10.00

11.00


17.00

Кабінет №10
Школьны двор

Кабінет №5

Піянерскі пакой
Актавая зала


10

5

3



5-7

8-11


Дзягель С.У.

Патапенка А.У.

Шэлястовіч Т.М.

Куршук С.М.

Пяцюшык Н.А.



8.

  • Конкурс “Дзяўчынка-гаспадынька”

  • Свята бабуль і матуль Спартландыя “Юныя спартсмены”

  • Вандраванне ў краіну “Гісторыя”

  • “Міс Прыгажуня” (прысв. святу 8 Сакавіка)

07.03

11.00


12.00

10.00
17.00


12.00

Актавая зала

К-т № 1


К-т № 2
Актавая зала
Кабінет №9

6
1

2
8-11


7


Галавач Т.А.
Цвёрдая Т.Я.

Пась Т.І.


Гарбацевіч І.А.
Мармыш В.А.

10.

  • Дзень здароўя.

Спаборніцтвы ”Хуткі мяч”

.


  • Краіна мультфільмаў запрашае




  • Літаратурная гасцёўня “Поэты Пушкинской плеяды”




  • Збор дзіцячага актыву “Свята піянерскай дружбы”.




  • Вандраванне у краіну “Геаграфія”

14.03

9.00
11.00

12.00

10.00

17.00


Спартыўная зала
Кабінет №2

Актавая зала

Піянерскі пакой

Актавая зала



1-11

1-4


5-7

8-11



Русак А.А.

Пась Т.І.

Пяцюшык Н.А.

Куршук С.М.


Юргель С.Н.



11.

  • Акцыя “Дапаможам птушкам”

  • Віктарына “Казкі-побач”

  • Гульня-трэнінг ”Востраў міфаў-шкодныя звычкі”

  • Гульня “Угадай мелодыю”



21.03

10.00
11.00


11.00
17.00



Кабінеты №5
№1
Кабінет№8
Актавая зала

3

4
10


5-8


Шэлястович Т.М.
Пчэльнік Т.В.
Дзягель С.У.
Патапенка А.У.



  • Збор дзіцячага актыву “Гульня – справа сур’ёзная!”.






28.03

10.00


17.00

Піянерскі пакой

Актавая зала

5-8

8-11

7



Куршук С.М.

Галавач Т.А.

Мармыш В.А.


12.

  • Спартландыя “Вясёлыя старты”,

  • Гульні беларускага народа (у рамках інавацыйнага праекта)

  • Збор дзіцячага актыву “Вахта памяці”.

  • “Ты пазнаеш яе з тысячы…” танц- праграма

04.04

10.00


11.00

12.00
19.00




Спарт.зала
Кабінет №4

Піянерскі пакой


Актавая зала

1-4
6

5-7


8-11


Пчэльнік Т.В.
Галавач Т.А.

Куршук С.М.

Заяц Л.М.


13.

  • Сусветны Дзень здароўя. Крос

  • Экскурс-прэзентацыя народных свят “Гуканне вясны.Саракі”.

  • Ролевая гульня “Здоровая ежа ”




  • Трэнінг “Сучаснае пакаленне, якое яно?”




  • Танцавальна-гульнёвая тэрапія “Мульти-пульти-дискотека”

11.04

10.00
11.00


12.00

13.00


18.00

Стадыён
Школьны двор
Кабінет №5

Кабінет №10


Актавая зала


1-11
6

3

10



8-11

Русак А.А.
Галавач Т.А.

Шэлястовіч Т.М.

Дзягель С.У.

Куршук С.Н.



14.

  • Гульня-практыкум ”Падары другому радасць”




  • Гульнёвая праграма “Хвілінка-весялінка”

  • Вечарына “В гостях у Всеволода Рождественского”

  • Музычная Абракадабра

(дыскатэка)

18.04

10.00


11.00
12.00

18.00


Кабінет №3

№1
Актавая зала


Актавая зала

1

4
9


8-11


Цвёрдая Т.Я.

.

Пчэльнік Т.В.


Пяцюшык Н.А.

Заяц Л.М.






  • Спартыўныя гульні “На свежым паветры”

  • Сітуацыйная гульня “Вуліца, на якой ты жывеш”

  • Шкодныя звычкі: давайце пазбавімся.

  • “Кіруй марай”-шоу-праграма

25.04

10.00


11.00

12.00
18.00



Стадыён
Актавая зала
Кабінет № 11

Актавая зала




2
8

9
8-11



Пась Т.І.
Заяц Л.М.

Пяцюшык Н.А.


Гарбацэвіч І.А.


16


  • Мультымедыйная прэзентацыя “Гэтых дзён не сціхае слава”

  • Гульня “Гэтыя цікаўныя жывёлы”

  • Догляд воінскіх захараненняў

02.0510.00
11.00
12.00


Кабінет №2

Кабінет №1





5-7

1-4
8-11



КуршукС.М.

Пчэльнік Т.В.


Классныя

кіраўнікі



17.

  • Спаборніцтвы, прысвечаныя заканчэнню навучальнага года ”Усе на старт”




  • Трэнінг “Сям’я”

  • “Чараўніцтва дотыку” (забаўляльная праграма)

16.05

9.00


12.00

19.00


Стадыён


Кабінет №8

Актавая зала


1-11


10

7-11

Русак А.А.

Дзягель С.У.

Заяц Л.М.


18

  • Краязнаўчая віктарына ”Любімая зямля беларуская”.

  • Бібліятэчны час “Дабрыня ўсім патрэбна”

  • “Немагчымае магчыма”

шоу-праграма


23.05

10.00


11.00
18.00

Кабінет №7

Кабінет № 3
Актавая зала





Галавач Т.А.

Цвердая Т.Я.


Заяц Л.М.

19

  • Акцыя “Дапамажы бібліятэкару”

  • “Краіна, у якой жывуць дзеці” забаўляльная праграма

30.05

10.00
18.00

Бібліятэка

Актавая зала



2

5-11


Пась Т.І.

Куршук С.Н.




Намеснік дырэктара па вучэбна-выхаваўчай рабоце Л.М.Заяц
: ozerki -> library
library -> Мастоўскі раённы аддзел адукацыі
library -> З гісторыі ўзнікнення пакоя баявой славы
library -> Тэма. Рыбы Мэты
library -> Графік ма дуа “Азёркаўская сярэдняя школа” на 2014/2015 навучальны год
library -> Метадычнага аб’яднання настаўнікаў гуманітарна- эстэтычнага цыкла дуа “Азёркаўская сярэдняя
library -> Ўнутрышкольнага метадычнага аб’яднання настаўнікаў прыродазнаўча-матэматычнага цыкла
library -> Ўнутрышкольнага метадычнага аб’яднання настаўнікаў пачатковых класаў дуа "Азёркаўская сярэдняя школа"
library -> Дуа "Азёркаўская сярэдняя школа" на веснавыя канікулы (22. 03 -29. 03. 2014 г) Работа з вучнямі




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка