Юны лінгвіст” (Вяжэвіч Валянціна Іванаўна) Ваўкавыскі дт дз іМ (2 гадзіны), пятніца, 1500 – 1700



Дата канвертавання30.06.2016
Памер19.41 Kb.
Наведванне вучнямі гурткоў

Юны лінгвіст” (Вяжэвіч Валянціна Іванаўна)



Ваўкавыскі ДТ Дз іМ (2 гадзіны), пятніца, 1500 – 1700


  1. Карончык Ганна – 5 клас

  2. Грэбнева Ірына – 5 клас

  3. Герасімчык Дар’я – 5 клас

  4. Альховік Марта – 6 клас

  5. Рудэнка Анжаліка – 6 клас

  6. Роман Анжэла – 6 клас

  7. Шуляк Аляксандр – 6 клас

  8. Носка Алег – 6 клас

  9. Хвешчанка Анастасія – 8 клас

  10. Бедзінек Алена – 8 клас

  11. Носка Вадзім – 8 клас

  12. Носка Максім – 8 клас

  13. Казанкова Анастасія – 8 клас

  14. Саўко Кацярына – 9 клас

  15. Каранеўская Ірына – 9 клас

Юны інфарматык” (Новікава Алена Пятроўна)



Ваўкавыскі ДТ Дз і М (2 гадзіны)

Серада 1300 – 1500


  1. Каранеўская Ірына – 9 клас

  2. Саўко Кацярына – 9 клас

  3. Сідаровіч Уладзімір – 9 клас

  4. Чарэпка Яўгеній – 9 клас

  5. Шчарбовіч Даніл – 9 клас

  6. Юдаў Яўгеній – 9 клас

  7. Кяўлоў Уладзіслаў – 9 клас

  8. Носка Вадзім – 8 клас

  9. Носка Максім – 8 клас

  10. Носка Алег – 6

  11. Эйсмант Дзяніс – 3 клас

  12. Грэбнеў Міхаіл – 3 клас

  13. Чарэпка Яўгеній – 4 клас

Свет інфарматыкі” (Новікава Алена Пятроўна)

Ваўкавыскі ДТ Дз і М (2 гадзіны)

Субота 1100 – 1300

  1. Грэбнеў Міхаіл – 3 клас

  2. Грэбнева Ірына – 5 клас

  3. Эйсмант Дзяніс – 3 клас

  4. Сядач Вадзім – 3 клас

  5. Сідаровіч Ілья – 2 клас

  6. Сідаровіч Алена – 4 клас

  7. Мясошнік Аляксей – 2 клас

  8. Саўко Аляксей – 3 клас

  9. Чарэпка Яўгеній – 4 клас

  10. Завалішын Уладзіслаў

  11. Машко Мацвей – 7 клас

  12. Апімах Юльян – 7 клас

  13. Носка Максім – 8 клас

  14. Носка Вадзім – 8 клас

  15. Носка Алег – 6 клас

Сябры польскай мовы” (Несцяровіч Алена Аляксандраўна)



Краснасельскі ЦТ Дз і М (4 гадзіны)

Час работы: аўторак (1715 – 1915)

субота (900 – 1100)


  1. Сідаровіч Ілья – 2 клас

  2. Мясошнік Аляксей – 2 клас

  3. Эйсмант Дзяніс – 3 клас

  4. Сядач Вадзім – 3 клас

  5. Саўко Аляксей – 3 клас

  6. Грэбнеў Міхаіл – 3 клас

  7. Чарэпка Яўгеній – 4 клас

  8. Сідаровіч Алена – 4 клас

  9. Носка Карына – 5 клас

10.Карончык Ганна – 5 клас

11.Грэбнева Ірына – 5 клас

12.Герасімчык Дар’я – 5 клас

13. Шуляк Аляксандр – 6 клас



14.Завалішын Уладзіслаў – 4 клас

15.Шуляк Кацярына




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка