Зводны скарочаны пратакол Беларуская студэнцкая юрыдычная Алімпіяда 2012 Індывідуальны залік



Дата канвертавання15.05.2016
Памер333.96 Kb.
Зводны скарочаны пратакол

Беларуская студэнцкая юрыдычная Алімпіяда - 2012

Індывідуальны залік

Агульны вынік

Нумар па парадку

Прозвішча, імя, імя па бацьку

ВНУ

Агульны вынік

1

Прымакова Вольга Міхайлаўна

Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

136

2

Салагубік Кацярына Уладзіміраўна

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

128

3

Патаповіч Юлія Уладзіміраўна

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

124

4

Нiцыеўская Алена Сяргееўна

Гомельскі дзяржаўны універсітэт ім. Ф. Скарыны, юрыдычны факультэт

116

5

Шаўчанок Ганна Леанідаўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

115

6

Лісіца Анастасія Георгіеўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

114

7

Лаўданскі Максім Віктаравіч

Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

114

8

Пракопчык Вераніка Пятроўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

111

9

Валюкевіч Іаланта Рамуальдаўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

111

10

Кулагін Андрэй Валер’евіч

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

110

11

Садоўская Анастасія Юр’еўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

109

12

Герасім Наталля Іванаўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

109

13

Ваньковіч Яўген Эдуардавіч

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

108

14

Барташ Кацярыны Ігараўна

Мінскі інстытут кіравання, факультэт правазнаўства

107

15

Махнач Уладзімір Анатольевіч

БІП – Інстытут правазнаўства, юрыдычны факультэт

107

16

Пахучая Вольга Сяргееўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

106

17

Салманава Аліса Ігараўна

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

105

18

Арэхаў Аляксандр Юр’евіч

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

105

19

Матэленак Вікторыя Сяргееўна

Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

104

20

Тумінская Марына Віктараўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

104

21

Шабуневіч Вольга Антонаўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

103

22

Канцалярчык Сяргей Сяргеевіч

Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

103

23

Краўцова Вольга Аляксандраўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

103

24

Лявонкiна Крысцiна Дзмiтрыеўна

Полацкі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

102

25

Белегава Аляксандра Iгараўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультэт міжнародных адносін

102

26

Мацко Андрэй Алегавіч

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

101

27

Каборда Максім Валер’евіч

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

101

28

Дзюрыч Вольга Аляксандраўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

101

29

Ланчук Вольга Міхайлаўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

101

30

Волчек Аляксандр Сяргеевiч

Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт, факультэт права

100

31

Альховік Віталій Анатольевіч

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

100

32

Гудым Анастасія Аляксандраўна

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

98

33

Хвайніцкі Яўген Аляксандравіч

Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

97

34

Лявіцкая Алеся Віктараўна

Прыватны інстытут кіравання і прадпрымальніцтва, юрыдычны факультэт

97

35

Лукашэвіч Вікторыя Мікалаеўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

97

36

Патоцкая Кацярына Валер’еўна

БІП – Інстытут правазнаўства, юрыдычны факультэт

97

37

Пахолка Сяргей Васільевіч

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

97

38

Станейка Ірына Юр’еўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

96

39

Ялавік Арцём Васільевіч

Міжнародны гуманістычна-эканамічны інстытут, сыцаяльна-эканамічны факультэт

96

40

Капачова Алена Валянцінаўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

96

41

Хадарэвіч Арцем Аляксандравіч

Віцебскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. П.М. Машэрава, юрыдычны факультэт

95

42

Веялка Алена Анатольеўна

Прыватны інстытут кіравання і прадпрымальніцтва, юрыдычны факультэт

95

43

Лебедзева Дзіяна Міхайлаўна

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

95

44

Жолудзева Ганна Аляксандраўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

95

45

Маясенка Ганна Леанідаўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

95

46

Млынарчык Ларыса Уладзіміраўна

Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

94

47

Зелянкевіч Алена Мікалаеўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультэт міжнародных адносін

94

48

Краснiцкая Таццяна Аляксандраўна

Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт, факультэт права

94

49

Казлова Анастасія Артураўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

94

50

Каралёва Надзея Валянцінаўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

94

51

Амарудава Джаміля Сахатмурадаўна

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

94

52

Федарук Ілона Уладзіславаўна

БІП – Інстытут правазнаўства, юрыдычны факультэт

94

53

Раманюк Алена Вячаславаўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

94

54

Ігнацюк Марына Анатольеўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

94

55

Кавальчук Алена Валер,еўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

94

56

Рудніцкая Юлія Вітальеўна

Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

94

57

Дарамейчык Надзея Уладзіміраўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

93

58

Галіцкая Ніка Мікалаеўна

Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

93

59

Хамітаў Раман Алегавіч

Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

93

60

Латушка Алеся Паўлаўна

Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт, факультэт права

92

61

Гайсенак Марына Вітальеўна

Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

92

62

Мілюк Андрэй Віктаравіч

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

91

63

Чарнова Маргарыта Мікалаеўна

Міжнародны гуманістычна-эканамічны інстытут, сыцаяльна-эканамічны факультэт

91

64

Фёдарава Вікторыя Леанідаўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультэт міжнародных адносін

91

65

Марозава Вольга Віктараўна

Віцебскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. П.М. Машэрава, юрыдычны факультэт

90

66

Рудак Дзмітрый Уладзіміравіч

Віцебскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. П.М. Машэрава, юрыдычны факультэт

90

67

Дарафеенка Вераніка Валер’еўна

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

90

68

Карыева Любоў Башыраўна

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

90

69

Буцэнка Максім Мікалаевіч

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

90

70

Асіпук Аляксандра Анатольеўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

90

71

Бацечка Анастасія Дзмітрыеўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультэт міжнародных адносін

89

72

Максимвава Анастасiя Анатол’еўна

Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт, факультэт права

89

73

Пуцята Аляксандр Ігаравіч

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

89

74

Лазараў Аляксандр Юр’евіч

БІП – Інстытут правазнаўства, юрыдычны факультэт

89

75

Быкоўская Анастасія Валер’еўна

Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

88

76

Шымковіч Сняжана Уладзіміраўна

Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

88

77

Мешыч Ганна Уладіміраўна

Прыватны інстытут кіравання і прадпрымальніцтва, юрыдычны факультэт

88

78

Ксендзікава Ірына Сяргееўна

БІП – Інстытут правазнаўства, юрыдычны факультэт

88

79

Мелех Вольга Аляксееўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

88

80

Аўсейкава Кацярына Сяргееўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

88

81

Падабедава Марына Міхайлаўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

87

82

Сільчанка Кацярына Сяргееўна

Міжнародны гуманістычна-эканамічны інстытут, сыцаяльна-эканамічны факультэт

87

83

Галкіна Анастасія Аляксандраўна

Мінскі інстытут кіравання, факультэт правазнаўства

87

84

Салянкіна Аліна Вадзімаўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

87

85

Ладыга Дыяна Мікалаеўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

87

86

Хадасевіч Ігнат Ігаравіч

Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

87

87

Ігнаценя Валерыя Віктараўна

Міжнародны гуманістычна-эканамічны інстытут, сыцаяльна-эканамічны факультэт

86

88

Рудкевіч Iнга Васiльеўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультэт міжнародных адносін

86

89

Каламыцкі Станіслаў Паўлавіч

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, юрыдычны факультэт

86

90

Трахімовіч Яўгеній Валяр’янавіч

Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

85

91

Тупілава Алена Ігараўна

Гомельскі дзяржаўны універсітэт ім. Ф. Скарыны, юрыдычны факультэт

85

92

Пракопчык Анастасія Уладзіміраўна

Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт, факультэт права

85

93

Кучэрын Міхаіл Алегавіч

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

85

94

Шеўчык Дыяна Валер’ўна

Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

85

95

Саўко Віталій Валер’евіч

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

84

96

Аляшкевіч Вікторыя Міхайлаўна

Віцебскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. П.М. Машэрава, юрыдычны факультэт

84

97

Андрыеўскі Дзмітрый Валянцінавіч

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

84

98

Федарцова Марына Юр'еўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультэт міжнародных адносін

84

99

Бакавец Аляксандр Сяргеявіч

Мінскі інстытут кіравання, факультэт правазнаўства

84

100

Ясютчык Алена Мікалаеўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

84

101

Шагаў Мікалай Уладзіміравіч

Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

83

102

Лук,янчык Дзмітрый Юр,евіч

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

83

103

Грыневіч Вольга Дзмітрыеўна

Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

83

104

Грынча Святлана Святаславаўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

82

105

Белько Ганна Аляксандраўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

82

106

Гаўрушка Юлія Дзмітрыеўна

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

82

107

Беланожка Янiна Раймондаўна

Гомельскі дзяржаўны універсітэт ім. Ф. Скарыны, юрыдычны факультэт

82

108

Каломнікава Аліна Аляксандраўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

82

109

Бялевіч Яна Іванаўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

82

110

Жіх Ксенія Пятроўна

Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

82

111

Чужаземец Аліна Сяргееўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

81

112

Мельнiкава Ганна Васiльеўна

Гомельскі дзяржаўны універсітэт ім. Ф. Скарыны, юрыдычны факультэт

81

113

Зеленоўская Веронiка Юр’ўена

Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт, факультэт права

81

114

Самойленка Арцём Раманавіч

БІП – Інстытут правазнаўства, юрыдычны факультэт

81

115

Кісель Андрэй Аляксандравіч

Мінскі інстытут кіравання, факультэт правазнаўства

80

116

Ларыёнава Анастасія Мікалаеўна

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

80

117

Кляус Мікалай Сяргеевіч

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

80

118

Плаксіна Марыя Міхайлаўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

80

119

Сіняўская Анастасія Вадзімаўна

Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

79

120

Лебедзева Кацярына Аляксандраўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

79

121

Анціпава Марына Уладіміраўна

Прыватны інстытут кіравання і прадпрымальніцтва, юрыдычны факультэт

78

122

Шанькова Наталля Міхайлаўна

Мінскі інстытут кіравання, факультэт правазнаўства

78

123

Кавалева Таццяна Віктараўна

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

78

124

Лісоўскі Яўген Віктаравіч

БІП – Інстытут правазнаўства, юрыдычны факультэт

78

125

Розмысла Анжаліка Ігараўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

77

126

Якубовіч Таццяна Станіславаўна

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

77

127

Пунько Вольга Антонаўна

Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт, факультэт права

77

128

Хацяновіч Юлія Аляксандраўна

Мінскі інстытут кіравання, факультэт правазнаўства

77

129

Карабейка Вольга Вячэславаўна

Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

77

130

Журко Елізавета Андрэеўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

76

131

Нядавіна Марына Віктараўна

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

76

132

Харыт Кацярына Валер’еўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультэт міжнародных адносін

76

133

Ахрыменка Алеся Анатольеўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

76

134

Кірычук Алена Леанідаўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

76

135

Грыцук Вольга Уладзіміраўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

76

136

Праценка Дзяніс Уладзіміравіч

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

76

137

Бялова Ксенія Сяргееўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

76

138

Яскевіч Таццяна Сяргееўна

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

75

139

Балжэнка Вольга Вячаславаўна

БІП – Інстытут правазнаўства, юрыдычны факультэт

75

140

Кунда Аліна Міхайлаўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

75

141

Барысюк Аксана Пятроўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

75

142

Мурашка Вольга Андрэяўна

Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

75

143

Лёгкі Кірыл Валер’евіч

Міжнародны гуманістычна-эканамічны інстытут, сыцаяльна-эканамічны факультэт

74

144

Жук Таццяна Віктараўна

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

74

145

Іванова Анастасія Дзмітрыеўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

74

146

Францэвіч Крысціна Пятроўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

73

147

Нелюб Наталля Віктараўна

Мінскі інстытут кіравання, факультэт правазнаўства

73

148

Шкробат Арцем Аляксандравіч

Акадэмія Міністэрства ўнутраных спраў Рэспублікі Беларусь

72

149

Кулік Руслан Фёдаравіч

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

72

150

Кельнік Наталля Андрэеўна

Гродзенскі дзяржаўны ўніверсітэт ім. Я. Купалы, юрыдычны факультэт

71

151

Асінская Наталля Анатольеўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультэт міжнародных адносін

71

152

Савіцкая Дар’я Вячаславаўна

Мінскі інстытут кіравання, факультэт правазнаўства

71

153

Дерягіна Кацярына Анатольеўна

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

71

154

Картаўнева Кацярына Мікалаеўна

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

71

155

Данілюк Алена Васільеўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

71

156

Гладкая Іна Мікалаеўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

71

157

Курская Таццяна Паўлаўна

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

69

158

Марціненка Алеся Валер'еўна

Гомельскі дзяржаўны універсітэт ім. Ф. Скарыны, юрыдычны факультэт

68

159

Паўлава Анастасія Андрэеўна

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультэт міжнародных адносін

68

160

Кірычэнка Вольга ДЗмітрыеўна

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

68

161

Бабровiч Ганна Анатол’еўна

Беларускі дзяржаўны эканамічны ўніверсітэт, факультэт права

67

162

Прахарэвіч Юлія Уладзіміраўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

67

163

Шлавенец Антон Рамуальдавіч

Акадэмія кіравання пры Прэзідэнце Рэспублікі Беларусь, Інстытут кіруючых кадраў, факультэт кіравання

66

164

Акуленец Вікторыя Васільеўна

Беларуская дзяржаўная сельскагаспадарчая акадэмія, факультэт бізнэса і права

66

165

Яскевіч Віалета Станіславаўна

Юрыдычны каледж Беларускага дзяржаўнага універсітэта

66

166

Ражноўская Юлія Аляксандраўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

66

167

Хаімава Марыя Леанідаўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

64

168

Хоражава Вольга Ігараўна

Брэсцкі дзяржаўны ўніверсітэт ім. А.С. Пушкіна, юрыдычны факультэт

63

169

Анагелдыеў Бегенч Курбанбярдыевіч

Беларускі дзяржаўны ўніверсітэт, факультэт міжнародных адносін

62

170

Тафенцаў Яўген Аляксандравіч

Прыватны інстытут кіравання і прадпрымальніцтва, юрыдычны факультэт

61

171

Рыжанкоў Арнольд Юр’евіч

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

60

172

Унучанькова Анастасія Юр’еўна

Магілёўскі дзяржаўны універсітэт ім. А. Куляшова, факультэт эканомікі і права

55

173

Андрыевіч Яўгенія Мікалаеўна

Мінскі інстытут кіравання, факультэт правазнаўства

49

174

Кацемба Валянціна Іванаўна

Мінскі інстытут кіравання, факультэт правазнаўства

49

: pub
pub -> Індывідуальныя ўдзельнікі вочнага тура Беларускай юрыдычнай студэнцкай алімпіяды-2012
pub -> Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды – 2008 Намінацыя: Сутнасць прававой інфарматызацыі
pub -> Да ўдзелу ў завочным камандным туры Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды 2009 дапушчаны наступныя каманды
pub -> Навучальная установа (факультэт) Колькасць каманд, назвы каманд
pub -> Зводны пратакол камандны залік
pub -> Зводны пратакол індывідуальны залік
pub -> Статыстычная табліца ўдзельнікаў завочнага індывідуальнага тура Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды 2008
pub -> Беларускай студэнцкай юрыдычнай алімпіяды – 2008 Намінацыя: Колькасць балаў за завочны тур
pub -> Агееў А. Р. Спіс Навукова-метадычныя работы І публікацыі
pub -> Асноўныя публікацыі: Манаграфіі




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка