Адміністрацыя Кастрычніцкага раена г. Гродна



Дата канвертавання15.05.2016
Памер152.39 Kb.


Адміністрацыя Кастрычніцкага раена г.Гродна
РАШЭННЕ

20 ліпеня 2012г. № 312


Аб утварэнні ўчасткаў для галасавання па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання
На падставе артыкулаў 17, 18 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь, па ўзгадненню з акруговымі выбарчымі камісіямі Гродзенскай-Занеманскай выбарчай акругі № 49 (рашэнне ад 17.07.2012 № 5), Гродзенскай-Цэнтральнай выбарчай акругі № 50 (рашэнне ад 17.07.2012 № 11) і Гродзенскай сельскай выбарчай акругі № 52 (рашэнне ад 16.07.2012 № 3), адміністрацыя Кастрычніцкага раёна г.Гродна РАШЫЛА:

Утварыць на тэрыторыі Кастрычніцкага раёна г.Гродна 68 участкаў для галасавання па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання (далей – участкі) і прысвоіць ім наступныя нумары:

Гродзенская-Занеманская выбарчая акруга № 49:

Участак № 1 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзяржаўная ўстанова адукацыі (далей – ДУА) “Гімназія № 3 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 58). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Л.Чайкінай, дамы №№ 10, 28, 49; Савецкіх пагранічнікаў, дом № 116; Соламавай, дамы №№ 56, 60, 62, 66, 66А, 68, 70, 72, 72А, 74.

Участак № 2 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 3 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 58). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Л.Чайкінай, дамы №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 29, 31, 41, 45, 51; Савецкіх пагранічнікаў, дом № 118/1; Соламавай, дамы №№ 40, 44, 48, 48А, 48Б, 50, 52, 54, 78, 80.

Участак № 3 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 20, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 76). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Фолюш, дамы №№ 1, 2, 6 – 11, 13 – 17, 15/1, 15/2, 15/12, 15/34 – 15/37, 15/181 - 15/186, 15/188 – 15/194, 15/191А, 15/195 - 15/199.

Участак № 4 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 20, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 76). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: плошча Дзекабрыстаў, выключаючы дамы № 1, 1А; вуліцы Бертэля (ад вуліцы Сакалоўскага да вуліцы Сонечнай); Ганіёнская (ад вуліцы Рэпіна да завулка Калектыўнага); Герцэна; Дзекабрыстаў; Індустрыяльная; Лазо; Мазавецкая; Паповіча, дом № 39; Песцеля; Рэпіна, дамы па цотнаму боку з № 4 па № 36; Рылеева; Сакалоўскага; Фрунзе; Л.Чайкінай, дамы па няцотнаму боку з № 11 па № 25 і дом № 35; Шасэйная (ад вуліцы Сакалоўскага да вуліцы Мікалаева); Шаўчэнкі; Шчадрына; завулак Шасэйны; Ганіёнскі праезд; праезд Дзекабрыстаў.

Участак № 5 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 37, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Фолюш, дамы №№ 28, 29, 35, 36, 39, 15/187, 15/200, 15/200А, 15/201, 15/201А, 15/202, 15/203, 15/205, 15/206, 15/207, 15/208, 15/216, 15/216А.

Участак № 6 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 37, г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Соламавай, дом № 139; Фолюш, дамы 15/204, 15/204А, 15/209, 15/210, 15/211, 15/212, 15/212А, 15/213, 15/214, 15/215.

Участак № 7 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 37 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Соламавай, 155). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Соламавай, дамы №№ 135, 139А, 141, 141А, 143, 145, 145А, 147, 149, 151, 151А, 153, 153А; Фолюш, дом № 15/217.

Участак № 8 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – вайсковая часць 05733, г.Гродна, вул.Фолюш, 6). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вайсковыя часці.

Участак № 9 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 4 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Рэпіна, 17). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Соламавай, дамы №№ 84, 88, 90, 92, 96, 98, 100, 104, 106, 108, 110, 116, 118, 126.

Участак № 10 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 4 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Рэпіна, 17). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Рэпіна, дамы №№ 23, 25, 27, 29, 31, 33, 37, 39, 41, 43, 45; Соламавай, дамы №№ 120, 120А, 122.

Участак № 11 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – дзіцячы пакой “Пунцовыя ветразі”, г.Гродна, вул.Рэпіна, 5а). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Рэпіна, дамы №№ 1, 1А, 3, 5, 9, 11, 13, 15; Соламавай, дамы №№ 98/1, 128, 130, 134, 136, 138.

Участак № 12 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – установа адукацыі (далей – УА) “Гродзенскі дзяржаўны будаўнічы прафесiянальны ліцэй”, г.Гродна, вул.Суворава, 254). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Акульная; Беластоцкая; Бруснічная; Гарнавых (ад вуліцы Суворава да вуліцы Скоснай); Каўбасінская; Ксцінская; Лісіная горка; Міжсаўгасная; Прафсаюзная; Сакольская; Сельская; Суворава (ад вуліцы Гарнавых да канца, выключаючы дамы №№ 9, 11, 11Б, 13, 15, 19, 19А, 21, 23, 25, 27, 27Б); Супольная; Халодная; завулкі Ксцінскі; Беластоцкі; Каўбасінскі; станцыя Ласосна.

Участак № 13 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – філіял “Грузавы аўтамабільны парк №2 г.Гродна” адкрытага акцыянернага таварыства (далей – ААТ) “Гроднааблаўтатранс”, г.Гродна, вул.Пучкова, 28). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Брэсцкая; Выдавецкая; Далёкая; Заходняя; З.Касмадзем’янскай; Калініна; Лютаўская; Малы тупік; Матросава; Пучкова; Узгорыстая; Усава; Чырвонасцяжная; завулкі Пучкова; Заходні; 1-ы, 2-гі, 3-і, 4-ы, 5-ы, 6-ы, 7-ы Далекія; 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы Калініна.

Участак № 14 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 33 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Томіна, 28). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Славінскага, дамы №№ 3, 5; Томіна, дамы № № 8А, 12А, 12Б, 12В, 12Г, 12Д, 14, 14А, 14Б, 14/1, 16, 18, 18А, 20.

Участак № 15 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны тэхналагічны каледж”, г.Гродна, вул.Славінскага, 7). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дом № 3; вуліцы Славінскага, выключаючы дамы №№ 3, 4Б, 5; Томіна, дамы №№ 6, 6А, 6Б, 8, 10, 12; вайсковыя часці.

Участак № 16 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пестрака, 34). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 2, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 22, 24, 30, 32; вуліца Перамогі, дом № 34.

Участак № 17 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пестрака, 34). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вуліца Пестрака, дамы №№ 30, 54, 58.

Участак № 18 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 9 імя Ф.П. Кірычэнкі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пестрака, 34). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дом № 14; вуліцы Перамогі, дамы №№ 27, 36; Пестрака, дамы №№ 34А, 38, 38/1, 40, 42, 44, 44/1, 46, 48, 50.

Участак № 19 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 26 г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 55). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспекты Кляцкова, дамы №№ 54, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 70; Янкі Купалы, дамы №№ 51, 61.

Участак № 20 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 26 г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 55). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспекты Кляцкова, дамы №№ 72, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90; Янкі Купалы, дамы №№ 47, 69, 71.

Участак № 21 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – установа аховы здароўя (далей – УАЗ) “Гарадская клінічная бальніца №4 г.Гродна”, г.Гродна, праспект Я.Купалы, 89). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца № 4 г.Гродна”.

Участак № 22 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 31 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Вішнявецкая, дамы №№ 2, 2А, 4, 6; Індурская шаша, дом № 10; Кабяка, дамы №№ 3, 3А, 3Б, 7, 7А, 9, 9Б.

Участак № 23 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 31 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Індурская шаша, дом № 6; Кабяка, дамы №№ 2, 4/1, 4/2, 4/3, 11, 11А.

Участак № 24 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 31 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 12). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 1, 5; вуліца Індурская шаша, дамы №№ 2, 4, 4А, 4/1, 4/2.

Участак № 25 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 34 г.Гродна”, г.Гродна, вул. Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Кабяка, дамы №№ 8, 8А, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10, 10/1, 10/3, 10/4, 15, 15А, 17.

Участак № 26 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 34 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 7, 9, 11, 13, 13Б, 13/1, 15, 17, 19, 21, 21А, 23.

Участак № 27 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 34 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 29, 35, 37, 39; вуліцы Кабяка, дамы №№ 21, 21А; Хімікаў, дамы №№ 1, 3, 3А, 6, 8, 10, 24.

Участак № 28 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 34 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 41, 41А, 43; вуліца Кабяка, дамы №№ 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 19.

Участак № 29 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 34 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Індурская шаша, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Кляцкова, дамы №№ 21/1, 23/1, 23/2, 25; вуліца Кабяка, дамы №№ 16, 18, 18А, 25, 27, 29, 29А, 31, 33, 35, 37, 41, 41/1, 41/2, 43, 45.

Участак № 30 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 38 г.Гродна”, вул. Вішнявецкая, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Паўднёвая, дамы №№ 1, 1Б, 3, 3А, 3Б, 4, 5, 7, 9, 9А, 9Б, 11, 13, 15, 15А; завулак Паўднёвы, дамы №№ 2, 3, 4, 5, 7.

Участак № 31 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 38, г.Гродна”, вул. Вішнявецкая, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Вішнявецкая, дамы №№ 8, 12, 16, 18; Стралковая, дамы №№ 7, 11, 11А, 19; Паўднёвая, дамы №№ 17, 19, 19А, 21, 21А, 23, 23А; завулак Паўднёвы, дамы №№ 12, 14, 16.

Участак № 32 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 38, г.Гродна”, вул. Вішнявецкая, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Крэмко В.І., дамы №№ 1, 1А, 3, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 8, 8А, 12, 12А, 19, 19А, 27, 27А; Паўднёвая, дамы №№ 12, 12А.

Участак № 33 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 38, г.Гродна”, вул. Вішнявецкая, 14). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Крэмко В.І., дамы №№ 14, 14А; Паўднёвая, дамы №№ 20, 22, 24, 24А, 25, 25А, 26, 26А, 28, 28А, 28Б; Саломенкаўская, дамы №№ 1, 1А, 3, 3А, 5, 5А, 7.

Гродзенская - Цэнтральная выбарчая акруга № 50:

Участак № 24 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспекты Кляцкова, дамы №№ 96, 98, 102, 104, 106; Янкі Купалы, дом № 80/1.

Участак № 25 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 72/2, 72/3, 72/4, 80, 84/1.

Участак № 26 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія № 1 імя акадэміка Я.Ф. Карскага г.Гродна”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 82). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 73, 78, 80/2, 84, 88, 88А.

Участак № 27 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 3 імя В.М. Усава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фамічова, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 46, 50, 54, 64; вуліцы Гая, дамы №№ 25, 27; Фамічова, дом № 17.

Участак № 28 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 3 імя В.М. Усава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фамічова, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Гая, дамы №№ 15, 17, 17А, 19, 21, 23, 29, 31, 31А, 33; Фамічова, дамы №№ 4, 8, 10, 12, 14.

Участак № 29 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны музычны каледж”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 53). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 24, 33, 35, 39, 43, 57, 72/1.

Участак № 30 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны ліцэй будаўнікоў № 1”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы па няцотнаму боку з № 1 па № 25 і дамы №№ 2/1, 6, 8, 10, 10А, 12, 12А, 14, 16, 20; вуліцы Гая, дамы №№ 2А, 3, 5, 7, 9, 9А, 11; Збажовая; Крутая; Перамогі, дамы №№ 6, 8, 10, 11, 12, 12/1, 14; завулак Перамогі.

Участак № 31 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі дзяржаўны прафесіянальны ліцэй будаўнікоў № 1”, г.Гродна, праспект Янкі Купалы, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Янкі Купалы, дамы №№ 22, 27, 37, 41, 45; вуліца Пестрака, дамы №№ 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34.

Участак № 32 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 6 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Гарнавых, 31). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Арджанікідзе; Вішнёвая; Гданьская; Гогаля (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да вуліцы Лелявеля); Зана; Курбатава; Нямцэвіча; Палеская; Разанава; Савецкіх пагранічнікаў (дамы па цотнаму боку ад пачатку вуліцы да завулка Ласасянскага), уключаючы дамы №№ 94, 96, 96а; Суворава, дамы №№ 13, 19; Сыракомлі (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да канца); Цітова (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да канца); Чэхава; Чырвонагвардзейская; Шэрая; завулкі Курбатава; Суворава.

Участак № 33 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 6 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Гарнавых, 31). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Аб’язная; Гарнавых (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да вуліцы Суворава); Жалезная; Крылова; Курпеўская; Кутузава (ад вуліцы Сакалоўскага да вуліцы Сонечнай); Лелявеля (ад вуліцы Цітова да вуліцы Жалезнай); Ліпская; Някрасава; Скосная; Суворава (ад ААТ “Гродзенскi шклозавод” да вуліцы Гарнавых) і дамы №№ 9, 11, 11Б, 15, 19А, 21, 23, 25, 27, 27Б; завулак Жалезны.

Участак № 34 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 12 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Паповіча, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: плошча Дзекабрыстаў, дамы № 1, 1А; вуліцы Бертэля (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Сонечнай); Ганіёнская (ад завулка Калектыўнага да вуліцы Лелявеля); Гогаля (ад вуліцы Лелявеля да канца); Калектыўная; Кутузава (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Сонечнай); Лелявеля (ад вуліцы Цітова да вуліцы Шасэйнай); Манюшкі (ад вуліцы Савецкіх пагранічнікаў да канца); Мігаўская; Мікалаева; Паповіча, дом № 48; Садовая; Сонечная; Шасэйная (ад вуліцы Мікалаева да вуліцы Лелявеля); завулкі Калектыўны; Ласасянскі; Манюшкі.

Участак № 35 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 12 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Паповіча, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліца Паповіча, дамы №№ 24, 24А, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 52.

Участак № 36 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гарадская клінічная бальніца хуткай медыцынскай дапамогі г.Гродна”, г.Гродна, вул.Савецкіх пагранічнікаў, 115). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца хуткай медыцынскай дапамогі г.Гродна”.

Участак № 37 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскае дзяржаўнае вучылішча алімпійскага рэзерву”, г.Гродна, вул.Паповіча, 1). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Кальцавая; Крайняя; Паповіча, дамы №№ 1, 15, 15А, 17, 19, 23, 25, 31, 33, 33А, 35, 35А, 37; Рачная; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 112, 114, 120; Соламавай, дамы №№ 36, 38, 42 і дамы індывідуальнай жылой забудовы; Сустрэчная; завулкі Сустрэчны; Кальцавы; Крайні; 1-ы, 2-і, 3-і Соламавай.

Участак № 38 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УА “Гродзенскі гандлевы каледж” Белкаапсаюза, г.Гродна, вул.Паповіча, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Паповіча, дамы №№ 4, 4А, 5, 7, 9, 11, 13, 13А, 21, 29; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 116/1, 116А, 122 і дамы індывідуальнай жылой забудовы (ад вуліцы Соламавай да вуліцы Ткацкай); завулак Паповіча.

Участак № 39 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 15 імя Д.М. Карбышава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Міра, 15). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Гагарына, дом № 18Б; Гогаля, дамы №№ 3, 5; Купальская; Міра; Манюшкі (ад пачатку да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў), выключаючы дом №1; Паповіча, дамы №№ 10, 12, 12А, 16, 18, 20; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 91, 104, 104А, 106, 106А; Сыракомлі (ад пачатку да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў); Цітова, дамы № 3, 11А; завулак Купальскі.

Участак № 40 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 15 імя Д.М. Карбышава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Міра, 15). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Гагарына (ад вуліцы Цітова да канца), выключаючы дом № 18Б; Гогаля (ад вуліцы Міра да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў), выключаючы дамы №№ 3, 5; Манюшкі, дом №1; Савецкіх пагранічнікаў, дамы №№ 98, 100.

Участак № 41 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гродзенскі абласны інстытут развіцця адукацыі”, г.Гродна, вул.Гагарына, 6). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Аксёнава; Агародная; Бабкіна; Гагарына (ад вуліцы Гарнавых да вуліцы Цітова); Гарнавых (ад шасэйнага маста да вуліцы Савецкіх пагранічнікаў); Герасімовіча; Дарвіна; Леванабярэжная; Леванабярэжны роў; Новакастрычніцкая; Партовая; Пугачова; Савецкіх пагранічнікаў (дамы па няцотнаму боку ад пачатку вуліцы да вуліцы Паповіча), выключаючы дом № 91; Транспартная; Цітова, дамы №№ 10, 11, 12, 13; Чырвонапартызанская; Чырвонафлоцкая; Шчаснага; завулак Дарвіна.

Участак № 42 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гарадская клінічная бальніца № 2 г.Гродна”, вул.Гагарына, 5). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гарадская клінічная бальніца № 2 г.Гродна”.

Гродзенская сельская выбарчая акруга № 52:

Участак № 38 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – Гродзенскае раённае спажывецкае таварыства, г.Гродна, вул.Азёрская шаша, 41). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Азерская шаша (ад вуліцы Заслонава да канца і дамы №№ 1А, 3); Аульская; Жукоўскага; Карскага; Куйбышава; Чыгуначная; Шышкіна; Я.Коласа; завулкі Жукоўскага; Загарадны; Заслонава; 1-ы, 2-і Карскага; 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы Куйбышава; Першы; Сярэдні; Чыгуначны; Шышкіна; Я.Коласа.

Участак № 39 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – iнтэрнат філіяла “Гродзенская ЦЭЦ–2” Рэспубліканскага унітарнага прадпрыемства “Гроднаэнэрга”, г.Гродна, вуліца Азёрская шаша, 13). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Азёрская шаша (ад пачатку да вуліцы Заслонава і дом № 4А); Гастэла; Заслонава; Маякоўскага; Мічурына; Пралетарская, дамы №№ 54, 91Б, 91В.

Участак № 40 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 5 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Пралетарская, 69). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Мендзялеева; Пралетарская, дамы №№ 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 71, 73; Чырвонаармейская (ад вуліцы Касцюшкі да вуліцы Азерская шаша); Шчорса, дамы №№ 50/1, 50/2, 52, 56, 58; завулак Мендзялеева.

Участак № 41 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – iнтэрнат УА “ Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Янкі Купалы”, г.Гродна, вул.Пралетарская, 16). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Пралетарская (ад вуліцы Шчорса да вуліцы Азерская шаша), выключаючы дамы №№ 54, 63, 65, 67, 67/1, 67/2, 71, 73, 91Б, 91В; Шчорса, дамы №№ 30, 30А, 30Б, 30В, 34, 36, 38, 40, 44, 50, 50А, 54; завулак Пралетарскі.

Участак № 42 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – УАЗ “Гродзенскі абласны клінічны цэнтр “Псіхіятрыя – наркалогія”, г.Гродна, праспект Касманаўтаў, 60/4). Ва ўчастак для галасавання ўваходзіць установа аховы здароўя “Гродзенскі абласны клінічны цэнтр “Псіхіятрыя – наркалогія”.

Участак № 43 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Гімназія №7 г.Гродна”, г.Гродна, праспект Касманаўтаў, 38Б). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Перамоганоснай да канца); вуліцы Берагавая; Папова; Панямуньская; Прагулачная; Усходняя; Шчорса, дамы №№ 27, 31, 35, 37, 41, 43, 43А, 45, 47, 49.

Участак № 44 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 13 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Бярозавая, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Пралетарскай да вуліцы Перамоганоснай); вуліцы Асаавіяхімаўская; Брацкая; Бярозавая; Кляновая; Перамоганосная; Пралетарская (ад вуліцы Шчорса да праспекта Касманаўтаў); Сасновая; Спартакаўская; Шчорса, дамы №№ 24, 25, 28, 32; завулкі Магістральны; 1-ы, 2-і, 3-і Перамоганосныя.

Участак № 45 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – факультэт фізічнай культуры УА “Гродзенскі дзяржаўны універсітэт імя Янкі Купалы”, г.Гродна, вул.Захарава, 32). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Касманаўтаў, дом № 27; вуліцы Арцема; Вакзальная; Дземчанкі; Захарава; Кармелюка; Касцюшкі; Парахавая; Разіна; Стаханаўская; Хмяльніцкага; Чырвонаармейская (ад пачатку да вуліцы Касцюшкі), уключаючы дом № 61А; Шчорса (дамы старой забудовы); вайсковая часць.

Участак № 46 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 11 імя генерала арміі А.І. Антонава г.Гродна”, вул.Белуша, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: праспект Касманаўтаў (ад вуліцы Антонава да вуліцы Пралетарскай), выключаючы дом № 27; вуліцы Белуша, выключаючы дамы №№ 2, 2А, 8, 8А, 10, 19, 20А, 20Б, 22, 51; Камбайнёрская; Лідская, выключаючы дамы №№ 21, 23, 25, 27, 29А, 29Б, 29В; Татарская; Трактарная; 1-ы завулак Белуша; завулак Лідскі; вайсковыя часці.

Участак № 47 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа №11 імя генерала арміі А.І. Антонава г.Гродна”, г.Гродна, вул.Белуша, 18). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Антонава; Белуша, дамы №№ 2, 2А, 8, 8А, 10, 20А, 20Б; Мулярская; Навасельская; Падольная (ад чыгуначнага маста да вуліцы Прыгараднай); Праванабярэжная; Прамысловая; Прыгарадная; Саўгасная; Ціхая; Чыстая; завулкі 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы Падольныя; Парахавы; 1-ы, 2-і, 3-і, 4-ы, 5-ы, 6-ы, 7-ы Прыгарадныя; 1-ы, 2-і завулкі Ціхія.

Участак № 48 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – інтэрнат ААТ “Гродна Азот», г.Гродна, 2–і завулак Белуша, 8). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Белуша, дамы №№ 19, 22; Лідская, дом № 25; 2-гі завулак Белуша, дамы №№ 2, 3, 4, 8, 12А.

Участак № 49 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – інтэрнат ААТ “Гроднапрамбуд”, г.Гродна, вул. Лідская, № 27). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Белуша, дом №51; Друцк; Лідская, дамы №№ 21, 23, 27, 29А, 29Б, 29В; 2-і завулак Белуша, дамы №№ 10, 12.

Участак № 50 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 35 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фурсенкі, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Восеньская; Ганчарная; Грыгаровіча; Жнівеньская; Кавальская; Каштанавая; Лугавая; Малахавіцкая; Падстанцыя; Рагачэўскага; Рошчынская; Славянская; Фабрычная; завулкі 1-ы, 2-і, 3-і Восеньскія; Жнівеньскі; 1-ы, 2-гі Малахавіцкія; Рошчынскі; 2-гі Фабрычны.

Участак № 51 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – ДУА “Сярэдняя школа № 35 г.Гродна”, г.Гродна, вул.Фурсенкі, 2). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Адэльская; Айчынная; Аксамітная; Алешы; Аляксандровіча; Аптымістычная; Арэхавая; Баброўскага; Баліцкага; Белавежская; Верхняя; Вішнявец; Вузкая; Вясковая; Гартнага; Грыбная; Дамейкі; Заменгофа; Званковая; Зорная; Ізумрудная; Кавязіна; Казачная; Кірычэнкі; Краявідная; Лагодная; Ланскога; Летняя; Малая; Меладычная; Навасельная; Налкоўскай; Паэтычная; Прамянёвая; Садакова; Сівачова; Солы; Сяброўская; Ураджайная; Фурсенкі; Цэнтральная; Цяністая; Чабаровая; Чарнічная; Чарота; Шарыпава; Школьная; Шчаслівая; Шчодрая; Шырокая; завулак Садакова; мікрараён індывідуальнай жылой забудовы “Пагараны – Кашэўнікі”.

Участак № 52 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання – Гродзенскі гарадскі культурна-забаўляльны цэнтр, г.Гродна, вул. Воўкава, 10). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць: вуліцы Агінскага, дамы №№ 24, 26, 28, 28А, 30; Азёрная; Альшанская; Бажоры; Бандоўскага; Воўкава; Гродзенская; Дружбы; Льва Бакста; Мінейкі; 8 Марта; Напалеона Орды, дамы №№ 1, 2, 3, 3А, 4, 4А, 6, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13; 14, 14А; Скамарошкі; Славінскага, дом № 4Б; Старая Альшанка, дамы №№ 25, 27; завулкі Азёрны; Маладзёжны; Фабрычны.



Участак № 53 (месца знаходжання ўчастковай камісіі і памяшкання для галасавання –ДУА “Сярэдняя школа №19 г.Гродна”, г.Гродна, вуліца Галавічы, 24). Ва ўчастак для галасавання ўваходзяць вуліцы Аўгустоўская; Вянечная; Вярбовая; Галавічы; Гарадзенская; Дзмітрыеўка; Дастойная; Добрая; Драздовая; Залацістая; Запрудная; Іскрыстая; Карунковая; Карэтная; Кругавая; Ласосна; Мануфактурная; Млынарная; Новікі; Пакроўская; Тарусіцкая; Ткацкая; Хлебная; Чарадзейная; Юбілейная; Яловая; завулкі Вянечны; Ласосна; Мануфактурны; Млынарны; мікрараён індывідуальнай жылой забудовы “Баранавічы”.

Кіраўнік адміністрацыі С.Л.Пацэвіч




Кіраўнік спраў


адміністрацыі І.Ч.Мірановіч


: pictures
pictures -> Общая Ап-т Етаж зп тераса Подвал Гараж Об части Площадь Цена
pictures -> Закон Республики Беларусь от 14 мая 2001 г. №16-з
pictures -> Утварыць на тэрыторыі Кастрычніцкага раена г. Гродна 64 ўчасткі для галасавання і прысвоіць ім наступныя нумары
pictures -> Аб утварэнні ўчасткаў для галасавання па выбарах Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
pictures -> У суд Кастрычніцкага раёна г. Гродна Спагнаннiк
pictures -> У суд Кастрычнiцкага раёна г. Гродна Ісцец
pictures -> У суд Кастрычніцкага раёна г. Гродна Ісцец
pictures -> Гродзенская-Занеманская выбарчая акруга №49




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка