Дырэктар школы Л. К. Пусь Работа дуа “Дубненская сярэдняя школа” ў шосты школьны дзень у І паўгоддзі 2014/2015 навучальным годзе



старонка1/4
Дата канвертавання30.07.2016
Памер0.65 Mb.
ТыпКонкурс
  1   2   3   4
Зацвярджаю

Дырэктар школы

Л. К. Пусь

Работа ДУА “Дубненская сярэдняя школа” ў шосты школьны дзень

у І паўгоддзі 2014/2015 навучальным годзе

06.09.2014

Дзень бяспечнага руху “Хай дарога будзе добрай”

Час правядзення

1-4 кл.

5-7 кл.

8-11 кл.

09.00-10.00

Конкурс малюнкаў “Небяспечныя здарэнні”

Педагог-арганізатар

Факультатыўныя заняткі

(па раскладу)

10.00-11.00

Пазнавальная гульня “Будзем правілы дарог выконваць”

Умоўская М. І.


Гульня

“Зялёны агеньчык”



Касазубава М. А.


Факультатыўныя заняткі

(па раскладу)

11.00-12.00

Экскурсія ў прыроду.

Кл. кір.



Выпуск бюллетэня “У нас на дарозе…”

Сакратар БРСМ

Гульня па ПДР “Шчаслівы выпадак”

Педагог-арганізатар


12.00-13.00





Вясёлая дыскатэка

Нам. дыр. па ВР




13.00-14.00

Бацькоўскі лекторый “”Асвета”

Дзядолка В. М.




Падрыхтоўка да вечара

18.00-21.20







Вечар адпачынку Сышліся зноў і я і ты ў роднай школе”

Нам. дыр. па ВР

Пед. арг.

Работа гурткоў, секцый у шосты школьны дзень

Назва гуртка



Коль-касць гадзін

Класы



К-сць вучняў


Час правядзення


Месца правядзення


Настаўнік дадатковай адукацыі

Літаратурнае краязнаўства

2


6-7


15


08.30-10.30


к-т гісторыі


Вялічка Т. Ф.


Літаратурна-драматычны


2


9 “А”



8



11.30-13.30



к-т рускай мовы


Шэршань

А. М.



Чароўныя фарбы


2



2-8



8



12.00-14.00



Харціцкі ЦДК


Ерамейчык

В. М.



Скарбніца



2



2-8



8



14.20 -16.20



Харціцкі ЦДК


Ерамейчык

В. М.



Спартыўная секцыя па баскетболу


1


9-10


8


10.00 -11.00


спартыўная зала



Касазубава

М. А.




Спартыўная секцыя па лёгкай атлетыцы


1


7-9

8

11.15-12.15


спартыўная зала, стадыён



Касазубава М. А.


13.09. 2014

Дзень здароўя

Час правядзення

1-4 кл.

5-7 кл.

8-11 кл.

09.00-09.15

Пастраенне. Праграма дня здароўя.


09.30-10.30

Спартыўна-забаўляльная праграма “Калі хочаш быць здаровым”

Кл. кір.

Інтэрнэт папярэджвае, прадухіляе, раіць…

Сакрэты прафілактыкі прастудных захворванняў

(падрыхтоўка матэрыялаў да выпуску школьнай прафілактычнай газеты “Не хварэй!”

Кл. кір.


Факультатыўныя заняткі

10.45- 11.45

Конкурс малюнкаў “Здаровая нацыя”

Кл. кір.

Выкананне спартыўных норм.

Касазубава М. А.

Факультатыўныя заняткі

12.00-13.00

Прагулка ў асенні лес

“Гукі і фарбы восені”



Дзядолка В. М.

Круглы стол

“Што такое ЗЛЖ”



Кл. кір.



Спаборніцтвы па футболу

Касазубава М. А.

13.10-13.30

Пастраенне. Падвядзенне вынікаў.

13.40-14.40

Пасяджэнне бацькоўскага лекторыю “ДОМ”.

Шэўчык Ю. В.

Работа гурткоў, секцый у шосты школьны дзень

Назва гуртка



Коль-касць гадзін

Класы



К-сць вучняў


Час правядзення


Месца правядзення


Настаўнік дадатковай адукацыі

Літаратурнае краязнаўства

2


6-7


15


08.30-10.30


к-т гісторыі


Вялічка Т. Ф.


Літаратурна-драматычны


2


9 “А”



8



11.30-13.30



к-т рускай мовы


Шэршань

А. М.



Чароўныя фарбы


2



2-8



8



12.00-14.00



Харціцкі ЦДК


Ерамейчык

В. М.



Скарбніца



2



2-8



8



14.20 -16.20



Харціцкі ЦДК


Ерамейчык

В. М.



Спартыўная секцыя па баскетболу


1


9-10


8


10.00 -11.00


спартыўная зала



Касазубава

М. А.




Спартыўная секцыя па лёгкай атлетыцы


1


7-9

8

11.15-12.15


спартыўная зала, стадыён



Касазубава М. А.


20.09.2014

Дзень бібліятэкі

Час правядзення

1-4 кл.

5-8 кл.

9-11 кл.

09.00- 10.00

Прэзентацыя “Мае першыя кнігі”.

Табала Ю. І., бібліятэкар

Экалагічная акцыя “Зробім прыгожым школьны двор”

Маршалкевіч Н. В.,

кл. кір.6 кл.

Факультатыўныя заняткі

(па раскладу)

10.00-11.00

Наведванне Дубненскай сельскай бібліятэкі.

“Навіны дзіцячай літаратуры”



Дзядолка В. М.,

кл. кір 2 кл.

Гутарка-абмеркаванне “Твае першыя энцык-лапедыі”

Табала Ю. І., бібліятэкар

Літаратурная гасцёўня “Пісьменнікі Беларусі”

Шэршань А. М.

кл. кір 9А кл.

11.00-12.00

Экскурсія па месцы працы бацькоў.

Кл. кір. 1-7 кл.

Літаратурная гадзіна “Я сэрцам пісаў сваю кожную песню”

Табала Ю. І., бібліятэкар

Работа гурткоў, секцый у шосты школьны дзень

Назва гуртка



Коль-касць гадзін

Класы



К-сць вучняў


Час правядзення


Месца правядзення


Настаўнік дадатковай адукацыі

Літаратурнае краязнаўства

2


6-7


15


08.30-10.30


к-т гісторыі


Вялічка Т. Ф.


Літаратурна-драматычны


2


9 “А”



8



11.30-13.30



к-т рускай мовы


Шэршань

А. М.



Чароўныя фарбы


2



2-8



8



12.00-14.00



Харціцкі ЦДК


Ерамейчык

В. М.



Скарбніца



2



2-8



8



14.20 -16.20



Харціцкі ЦДК


Ерамейчык

В. М.



Спартыўная секцыя па баскетболу


1


9-10


8


10.00 -11.00


спартыўная зала



Касазубава

М. А.




Спартыўная секцыя па лёгкай атлетыцы


1


7-9

8

11.15-12.15


спартыўная зала, стадыён



Касазубава М. А.


27.09.2014

Чалавек павінен быць ЧАЛАВЕКАМ

Час правядзення

1-4 кл.

5-7 кл.

8-11 кл.

09.00-10.00

Літаратурная віктарына

“У краіне беларускіх казак”



Муха Г. М.


Практыкум “Патрабаванні настаўнікаў і мудрыя парады бацькоў – гэта закон”

Кандратовіч І. М.

Факультатыўныя заняткі

(па раскладу)

10.00-11.00

Шкодныя звычкі і іх наступствы “Шэсць крокаў да сябе”

Кандратовіч І. М.

Вусны часопіс 

«Землюўпрыгожвае сонца,- а чалавека

работа»

Лукша Н. М.


Факультатыўныя заняткі

(па раскладу)


11.00-12.00

Сямейнае свята “Традыцыі ў маёй сям’і”

Бутэнка Т. М.

Спаборніцтвы “Я выбіраю здароўе”

Біркос А. У.

12.00-13.00

Акцыя “Збяры макулатуру– зберажы дрэва”

Кл. кіраўнікі
Пед. арг.


18.00-21.20







Вечарына “Хвіліна славы”

Кл. кір.

Нам. дыр па ВР

Работа гурткоў, секцый у шосты школьны дзень

Назва гуртка



Коль-касць гадзін

Класы



К-сць вучняў


Час правядзення


Месца правядзення


Настаўнік дадатковай адукацыі

Літаратурнае краязнаўства

2


6-7


15


08.30-10.30


к-т гісторыі


Вялічка Т. Ф.


Літаратурна-драматычны


2


9 “А”



8



11.30-13.30



к-т рускай мовы


Шэршань

А. М.



Чароўныя фарбы


2



2-8



8



12.00-14.00



Харціцкі ЦДК


Ерамейчык

В. М.



Скарбніца



2



2-8



8



14.20 -16.20



Харціцкі ЦДК


Ерамейчык

В. М.



Спартыўная секцыя па баскетболу


1


9-10


8


10.00 -11.00


спартыўная зала



Касазубава

М. А.




Спартыўная секцыя па лёгкай атлетыцы


1


7-9

8

11.15-12.15


спартыўная зала, стадыён



Касазубава М. А.


04.10.2014

Дзень настаўніка і пажылых людзей

Час правядзення

1-4 кл.

5-7 кл.

8-11 кл.

09.00-10.00

Конкурсная праграма “Сяброўства пачынаецца з усмешкі”

Місцюк Э. А.

Акцыя

“Дапамажы тым, хто побач”( наведаванне адзінокіх-састарэлых, настаўнікаў- пенсіянераў па месцы жыхарства)



Педагог-арганізатар

Факультатыўныя заняткі

(па раскладу)

10.00-11.00

Творчы занятак “У краіне цудоўных слоў”

Педагог-арганізатар

Працоўная акцыя

“Ураджай – клопат усенародны”



Касазубава М. А.

Факультатыўныя заняткі

(па раскладу)

11.00-12.00

Бацькоўскі лекторый “Асвета”

Дзядолка В. М.




Адкрытая размова “Што рабіць, калі вельмі хочацца?”

Кандратовіч І. М.

12.00-13.00

Святочная праграма “Мои года – моё богатство”

(Дубненская участковая бальніца)

Педагог-арганізатар


Падрыхтоўка зала вечара, рэпетыцыя

Нам. дыр. па ВР,

пед. арг.,

кл. кір

18.00-21.20







Калектыўны творчы вечар да Дня

настаўніка

“З удзячнасцю да

настаўніка!”


Нам. дыр. па ВР

Пед. арг



Работа гурткоў, секцый у шосты школьны дзень

Назва гуртка



Коль-касць гадзін

Класы



К-сць вучняў


Час правядзення


Месца правядзення


Настаўнік дадатковай адукацыі

Літаратурнае краязнаўства

2


6-7


15


08.30-10.30


к-т гісторыі


Вялічка Т. Ф.


Літаратурна-драматычны


2


9 “А”



8



11.30-13.30



к-т рускай мовы


Шэршань

А. М.



Чароўныя фарбы


2



2-8



8



12.00-14.00



Харціцкі ЦДК


Ерамейчык

В. М.



Скарбніца



2



2-8



8



14.20 -16.20



Харціцкі ЦДК


Ерамейчык

В. М.



Спартыўная секцыя па баскетболу


1


9-10


8


10.00 -11.00


спартыўная зала



Касазубава

М. А.




Спартыўная секцыя па лёгкай атлетыцы


1


7-9

8

11.15-12.15


спартыўная зала, стадыён



Касазубава М. А.


Каталог: dubno -> library
library -> Расклад факультатыўных заняткаў на І паўгоддзе 2014/2015 навучальнага года
library -> Сардэчныя словы
library -> 26 красавіка вучні школы наведалі мемарыяльны комплекс у в. Шымкі
library -> Склад экзаменацыйных камісій для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
library -> Зацвярджаю Дырэктар школы Л. К. Пусь План мерапрыемстваў
library -> Расклад выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
library -> Дубненская сярэдняя школа


Поделитесь с Вашими друзьями:
  1   2   3   4




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал