Дуа “Петкавіцкая сярэдняя школа Дзяржынскага раёна” запрашае на зімовых канікулах 2012/2013 навучальнага года



Дата канвертавання30.06.2016
Памер94.21 Kb.


ДУА “Петкавіцкая сярэдняя школа Дзяржынскага раёна”

запрашае на зімовых канікулах 2012/2013 навучальнага года


Дата

Час

Мерапрыемствы. 1-4 класы

Адказны

Час

Мерапрыемствы. 5-11 класы

Адказны

26.12

серада

дзень спорта, здароўя і бяспекі

9.00

Прафілактычная гульня “Увага! Гэта небяспечна!”

Кл.кіраўнікі

9.00

Аперацыя “Мы – за бяспеку” (прафілактыка бяспечных паводзін у перыяд зімовых канікул)

Кл.кіраўнікі

11.00

Разведка карысных спраў

Масло Д.М.

10.00

Гадзіна творчасці “Рыхтуемся да свята”

Кл.кіраўнікі

12.00

Гадзіна дызайна “Свята сваімі рукамі”

Сухнат М.Г.

12.00

Майстар-клас “Школа юнага дызайнера”

Рабіноўская В.І.

27.12

чацвер

дзень творчасці

10.00

Удзел у раённым дабрачынным Навагоднім прадстаўленні для дзяцей, якія дабіліся поспехаў у вучобе, спорце, мастацтве, грамадска-карыснай дзейнасці

Рабіноўская В.І.

10.00

Майстэрня Дзеда Мароза “Навагодні сувенір”

Шчарбакова В.М

10.00

Экскурсія “Мінск – мая сталіца” (наведванне выстаў, лядовага катка)

Круглік А.І.

11.00

Экскурсія “Зімовая казка”

Паршына Л.М.

11.00

Валанцёрская акцыя “Цуд пад Новы Год”

Мацькова Ю.М.

12.00

Конкурс паэтаў “Казкі зімы”

Свірская А.М.

12.00

“Вам, ветэраны, наш клопат” – аперацыя па аказанню дапамогі ветэранам ВАв, працы.

Кл.кіраўнікі

28.12

пятніца

ДЗЕНЬ ДОБРЫХ СЮРПРЫЗАЎ

10.00

Навагодні ранішнік “Казка казак – Новы Год”

Мацькова Ю.М.

Рабіноўская В.І.



10.00

Удзел у раённых спаборніцтвах па тэхніцы пешага турызма

Басалай Г.В.

Жывіцкая В.В.



12.00

Віртуальнае падарожжа па Вялікабрытаніі

Круглік А.І.

12.00

Дыскатэка “Прывітанне, свята – Новы Год!”

Жэрдзева К.М.

17.00

Навагодні вечар “Прыгоды Дзеда Мароза”

Цалагуз Г.І.

На прац.

дня


Акцыя “Свята ў кожны дом” (віншаванне ветэранаў са святам, дапамога па гаспадарцы)

Кл.кіраўнікі

29.12

субота

ДЗЕНЬ КНІГІ

11.00

Паэтычны калейдаскоп “Дзівы вершаў і казак” (да 100-годдзя М.Танка)

Свірская А.М.

9.00

Майстар-клас па тэхніцы пешага турызма

Басалай Г.В.

Жывіцкая В.В.



10.00

Літаратурная гадзіна

Баркоўская М.К.

12.00

Аперацыя “Кніжкіна бальніца”

Паршына Л.М.

11.00

Інтэрактыўная гульня “Восьмы цуд свету”

Сухнат М.Г.

31.12

панядзелак

дзень цікавых спраў

9.00

Работа відэасалона “У свеце казак і прыгод”

Сухнат М.Г.

10.00

Час караоке “Весялей спявай, Новы год сустракай”

Рабіноўская В.І.

12.00

Конкурсная праграма “На хвалі пазытыва”

Мацькова Ю.М.

12.00

Гульнятэка “Зімовыя забавы”

Кл. кіраўнікі

02.01

серада

дзень турызма і краязнаўства

10.00

Падарожжа па Дзяржыншчыне

Круглік А.І.

10.00

Конкурс творчых работ «Беларусь сінявокая»

Цалагуз Г.І.

11.00

Конкурсная праграма “Падарожжа ў казку”

Цалагуз Г.І.

11.00

Віртуальная экскурсія “Сем цудаў Беларусі”

Гульнік В.В.

12.00

Пазнавальны калейдаскоп “”Складаемыя здароўя”

Шчарбакова В.М.

12.00

Экскурсія “Мір і яго самабытнасць”

Кавалевіч Г.І.

03.01

чацвер

ДЗЕНЬ ПРАЦЫ І ЭКАЛОГІІ

10.00

Экскурсія ў Цэнтр юных натуралістаў

Паршына Л.М.

10.00

Паездка ў г.Мінск, наведванне лядовага катка

Сухнат М.Г.

11.00

Круглы стол-прэзентацыя “Мая любімая кніга”

Жэрдзева К.М.

12.00

Гульнявая праграма “Браты нашы меншыя”

Кавалевіч Г.І.

12.00

Аперацыя "Помнік". Добраўпарадкаванне тэрыторыі вакол помнікаў героям, загінуўшым у гады Вялікай Айчыннай вайны

Мацькова Ю.М.

13.00

Малыя зімовыя Алімпійскія гульні

Мацькова Ю.М.

13.00

Аперацыя “Пакарміце птушак зімой”

Кавалевіч Г.І.

04.01

пятніца

ДЗЕНЬ ЭКАНОМІІ І БЕРАЖЛІВАСЦІ

11.00

Паход беражлівых

Шчарбакова В.М

11.00

Гадзіна сустрэчы “Нашы любімыя пісьменнікі”

Жэрдзева К.М.

12.00

Пазнавальна-гульнёвая праграма “Азбука Берагошы”

Шчарбакова В.М

12.00

Інтэрактыўная гульня “Эканом+”

Шабуня Д.В.

13.00

Спаборніцтвы “Лепшы лыжнік”, “Лепшы фігурыст”

Басалай Г.В.

05.01

субота

дзень класных спраў

10.00

Пазнавальная гадзіна “Падарожжа ў прыроду Беларусі”

Свірская А.М.

10.00

Экскурсія “Мінск святочны” (наведванне навагодніх выстаў, лядовага катка)

Мацькова Ю.М.

11.00

Спаборніцтвы “Зімовыя забавы”

Басалай Г.В.

На прац.дня

Гадзіны зносін “Новы год – новыя справы”

Класн. кір.

08.01

аўторак




ДЗЕНЬ НАВУКІ




9.00-10.00

Віктарына “Алімпійскія героі”

Басалай Г.В.

9.00-10.30

Пазнавальная гульня “Хімічны бой”

Селява Н.П.

10.00-12.00

Экскурсія-заданне “Зімовыя з’явы ў прыродзе”

Паршына Л.М.

11.00-12.00

Інтэрактыўная гульня “Матэматыка – царыца ўсіх навук”

Гульнік В.В.

На прац.дня

Дадатковыя заняткі па вучэбных прадметах

Педагогі-прадметнікі

На працягу канікул

Па асобнаму графіку

Калектыўная справа "Па старонках школьнага летапісу”

Кавалевіч Г.І., актывы аб’яднанняў

Рэстаўрацыя і збор матэрыялаў ў школьны гісторыка-краязнаўчы музей

Загадчык музея

Камп’ютарныя гульні, заняткі па авалоданню камп’ютарнай граматай

Дзяжурны настаўнік

Індывідуальныя і групавыя кансультацыі для вучняў і бацькоў па прававых пытаннях

Педагог сацыяльны

Дзейнасць рознаўзроставых атрадаў па месцах жыхарства

Педагог-арганізатар

Заняткі ў гуртках, спартыўных секцыях

Педагогі дадатковай адукацыі

31.12-05.01

Тыдзень зімовых відаў спорта

Настаўнікі фізічнай культуры

: petkovichi -> wp-content -> uploads -> 2013
2013 -> Дырэктар А. А. Марціновіч
2013 -> Мерапрыемстваў 23 лістапада
2013 -> План выхаваўчай работы на вясеннія канікулы 2012/2013 навучальнага года
uploads -> Планаванне сацыяльнай, выхаваўчай і ідэалагічнай работы ў шосты школьны дзень на 1 паўгодзе 2014/2015 навучальнага года
uploads -> Арганізацыйна-выхаваўчая дзейнасць у шосты дзень ў 2011/2012 навучальным годзе
2013 -> Планаванне выхаваўчай дзейнасці ў шосты школьны дзень на 2013/2014 навучальны год
2013 -> Дырэктар А. А. Марціновіч
2013 -> Мерапрыемстваў 16 лістапада
2013 -> Дырэктар А. А. Марціновіч " " 2013г




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2019
звярнуцца да адміністрацыі

    Галоўная старонка