Дубненская сярэдняя школа



Дата канвертавання11.08.2016
Памер94.39 Kb.
Узгоднена Дырэктар школы

______ Л. К. Пусь








Дні нядзе

лі


Назва гуртка

К-

сць


гадзін

Класы

К-

сць


вучняў

Час заняткаў

Месца правядзення

Кіраўнік гуртка

Панядзелак

Эўрыка

1

3,4


15

15.30-17.20

К-т пач. кл.


Васілюк


Т. С.


Аўто рак

Медунічка

Здравушка


1

1


1

2-3


15

15


15.30-17.20

13.30-15.30

к-т пач. кл.

к-т пач.кл.

Васілюк


Т. С.

Серада

Здравушка

1

2-3

15

13.30-15.30

К-т пач. кл.



Васілюк


Т. С.

Чацвер

Медунічка



1

1

15

15.30-17.20


к-т пач. кл.



Васілюк


Т. С.


Пятніца

Эўрыка


1

3,4

15

15.30-17.20

к-т пач. кл.



Васілюк


Т. С.


Намеснік дырэктара па ВР Т. М. Бутэнка

Узгоднена

Дырэктар школы

______ Л. К. Пусь

Графік работы гуртка, арганізаванага на базе

ДУА “Дубненская сярэдняя школа ”

ад МРЦТДМ

на І паўгоддзе 2013/2014 навучальнага года



Дні нядзе

лі


Назва гуртка

Коль-

касць


гадзін

Класы

Коль-

касць


вучняў

Час заняткаў

Месца правядзення

Кіраўнік гуртка

Чацвер

Літаратурна-драматычны



1



12

16.00-17.00


к-т руск. мовы


Шэршань А. М.





Пятніца

Літаратурна-драматычны



1


12

16.00-17.00

к-т руск. мовы


Шэршань А. М.



Субота

Літаратурна-драматычны

2



12

08.30-10.30

К-т руск. мовы

Шэршань А. М.

Намеснік дырэктара па ВР Т. М. Бутэнка



Зацвярджаю”

Дырэктар школы

______ Л. К. Пусь

Графік работы гурткоў, спартыўных секцый ДУА “Дубненская сярэдняя школа”

на І паўгоддзе 2013/2014 навучальнага года


Дні нядзе

лі

Назва гуртка

Коль-

касць

гадзін

Класы

Коль-

касць

вучняў

Час заняткаў

Месца правядзення

Кіраўнік гуртка

Панядзелак

Экалагічнае краязнаўства

1


4


15



13.40-14.25


к-т пач. кл.


Умоўская М. І.

Вакальныя спевы (на платнай аснове)

1

3, 5, 6, 8А,11

9

14.35-15.20

к-т пач. кл.

Бутэнка Т. М.




Бяспечны веласіпед

1

5

13

14.35-15.20

спартыўная зала

Кучура К. І.

Серада


Умелыя ручкі


1


4,6,7




13


16.00-17.00


к-т пач. кл.


Яскевіч А.Р.

Чацвер

Юны інфарматык

1





14.35-15.20


к-т інфарматыкі

Сазонава А. І.

Ландшафтны дызайн

1







16.00-17.00

к-т пач. кл.

Яскевіч А. Р.

Пятніца

Здаравей-ка

1

1

18

11.55-12.55

1 кл.

Дзядолка В. М.


Юны майстар


1







14.35 -15.20



майстэрня



Сазонаў В. П.

Юныя экскурсаводы

1

6,11

12

13.40-14.25

музей, к-т гісторыі

Вялічка Т. Ф.

Экалагічны


1


7


12


14.35-15.20


к-т біялогіі


Халько Р. А.





Казачнае краязнаўства

1







15.30-16.30

к-т пач. кл.

Урбановіч Н. М.




Залатыя рукі

(на платнай аснове)

1







16.00-17.00

к-т пач. кл.

Яскевіч А. Р.

Субота

Чароўныя фарбы

2


2-8


8


12.00-14.00


Харціцкі ЦДК

Ерамейчык

В. М.

Скарбніца


2


2-8


8


14.20 -16.20


Харціцкі ЦДК

Ерамейчык

В. М.

Спартыўная секцыя па футболу
Спартыўная секцыя па лёгкай атлетыцы
Валейбол

1


1

2

7-9


7-9

9-11

13


13

26

10.00-11.00


11.10-12.10

16.00-18.00

стадыён


спартыўная зала


спартыўная зала

Касазубава М. А.

Касазубава М. А.


Касазубава М. А.



Намеснік дырэктара па ВР Т. М. Бутэнка
Каталог: data
data -> Пярвічнай арганізацыі прафсаюза студэнтаў бду культуры І мастацтваў за 2008/2009 навучальны год
data -> План мерапрыемстваў па правядзенні ў 2016 годзе Года культуры ў горадзе Бабруйску
data -> Святлана Вяргеенка " На моры-акіяне, на востраве Буяне…"
data -> Дзяржаўнай установы адукацыі " Барунскі вучэбна-педагагічны комплекс яслі-сад-сярэдняя школа"
data -> Прафсаюзнаму камітэту па прафсаюза студэнтаў
data -> Анатоль бензярук касцюшкі сяхновіцкія гісторыя старадаўняга роду
data -> Modulе Modеrn tеchnology procеssіng and analysіs mеdіcal – bіologіcal data. Tеxt tеst quеstіons
data -> Тэма: Памяць і навучанне
data -> Бялыніцкія праснакі


Поделитесь с Вашими друзьями:




База данных защищена авторским правом ©vuchoba.org 2020
звярнуцца да адміністрацыі

войти | регистрация
    Галоўная старонка


загрузить материал